برگزیده های پرشین تولز

تمام موارد مربوط به Divx , AVi ( نرم افزار ، تبديل و... )

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
باز هم سلام

ميگم ببخشيد من دوباره مزاحم ميشم!!! :blush:

من راستش اون كدك رو دانلود و اينستال كردم اما خب باز دوباره همون شد كه! دقيقا همون كاري رو مي كنه كه ميديا پلير كلاسيك قبلا مي كرد! اصلا كاري به كار اون فايل sub نداره. احتمالا بايد از يك طريق خاص بهش فهموند كه بايد يه سري اونجا هم بزنه كه من متاسفانه متوجه نشدم!!!
4fvgdaq_th.gif

ميشه لطفا من رو راهنمايي كنيد! :( والله خسته شدم بس كه تو اين مدت كدك دانلود كردم و هيچ اتفاقي نيافتاد! :(

خواهش :blush:

سلام

واي واقعا فكر نمي كردم كسي به اين زودي جواب بده ها! :eek: :)

خيلي خيلي مرسي. واقعا لطف كرديد.

بله باید از یه راه مشخص بدید :
MediaPlayerClassic > File > Load Subtitle

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
خواهش :blush:

بله باید از یه راه مشخص بدید :
MediaPlayerClassic > File > Load Subtitle

سلام

مرسي كه باز پاسخ داديد. راستش همين كار رو هم كردم اما بعد از انتخاب گزينه اي كه فرموديد ميگه كه you have to change video render type كه اينو نميدونم چكارش كنم. تو چند تا سايت هم كه سرچ كردم و اين كار رو هم حتي انجام دادم:

Q: Embedded subtitles are not displayed
A: Right-click on the white Haali Media Splitter icon in the system tray (right-bottom of your screen). There you can select the subtitle that should be displayed.

If a subtitle is selected, but still not being displayed in Windows Media Player, then try enabling the option "Autoload VSFilter" in Haali Media Splitter. You can do that here: Start > Programs > K-Lite Codec Pack > Configuration > Haali Media Splitter > Options > Compatibility.

ولي فايده نداشت. :(

hamed33

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان سلام/من یه فیلم تصویری با فرمت avi دانلود کردم ولی با هیچ برنامه ای نمیتونم ببینم/یک نکته اینکه د ر قسمت پروپرتیز این فیلم فقط تب جنرال وجود داره و تب summary وجود نداره . لطفا راهنماییم کنید /با kplayer هم نمیتونم ببینم

Halit

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من یه فیلمی تو Edius تدوین کردم...مثلا حدود 40 دقیقه شده زمانش! Avi که اکسپورت میکنم خیلی حجمش زیاد میشه و چون میخوام رو سی دی بریزم اصلا راه نداره که این فرمت باشه! بعد Mpeg اکسپورت میکنم...حجمش خب کمتره ولی بازم بیشتر از ظرفیت سی دیه!
چیکار کنم حجمش کمتر شه ولی کیفیتش نابود نشه! چون wmv رو امتحان کردم فاجعه بود...
مشکل اصلی هم اینه که من توی فیلمم یه سری نوشته هست که میخوام اونا قابل خوندن باشه... تا قبل از اینکه بریزم رو سی دی همه چی اکیه...حتی با فرمت wmv...ولی بعدش یهو نابود میشه!!!! نوشته ها مثل یه خط صاف دیده میشه!!!
چیکار کنم!؟:دی

hadief

Registered User
لایک‌ها
5
از اينكه جواب نداديد خيلي ممنونم

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
با Jet Audio میشه این کارو انجام داد
برا این کار برنامه رو باز کنید
روی کانورت کلیک کرده
گزینه Convert Video رو انتخاب کن
Output sttings
file format رو روی
File format : AVI
AVI Divx + MP3
قرار یدید
اوکی کرده و از منو ها خارج شید
در نهایت گزینه استارت رو بزنید...

سوالی بود در خدمتم :)

farhad2067

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از اينكه جواب نداديد خيلي ممنونم

این نرم افزار که در اصل برای چسباندن زیرنویس با فیلم است (ساپورت هر زبانی , حتی فارسی)چون اکثر دی وی دی پلیر ها زیرنویس های فارسی SRT را نمی توانند پخش کنند ...این نرم افزار خیلی به کار میاد...
اما می تونه avi را به DIVX تبدیل کنه...

http://www.calcitapp.com/AVIAddXSubs.php

hamed_1989

Registered User
لایک‌ها
8
دوستان یه نرم افزار خوب برای تبدیل دی وی دی 9 به این فایل های 700 یا 1400 مگی بهم معرفی کنید.
(میخوام یک سری از فیلم هام رو تبدیل کنم.)
ممنون

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
دوستان یه نرم افزار خوب برای تبدیل دی وی دی 9 به این فایل های 700 یا 1400 مگی بهم معرفی کنید.
(میخوام یک سری از فیلم هام رو تبدیل کنم.)
ممنون

Jet Audio
توی گوگل سرچ کن آموزش تبدیلش هم هست.

DVD to DivX Converter
این هم برنامه خوبیه!

dvd4you

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من برنامه magic dvdripper رو از کجا باید پیدا کنم
نسخه ایی که دارم کرک نداره اگه کسی امارشو داره بگه ممنون

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
سلام
من برنامه magic dvdripper رو از کجا باید پیدا کنم
نسخه ایی که دارم کرک نداره اگه کسی امارشو داره بگه ممنون

سلام
نسخه چند برنامه رو میخوای؟
کرک کدام نسخه رو نداری؟

ehsan89

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام
من اخیرا فیلم dark shadows 2012 رو از طریق تورنت دانلود کردم. اما با وجود اینکه فایل avi به طور کامل اجرا شده زمان پخش فقط 24 ثانیه از اون نمایش داده میشه . وقتی با windows media player اون رو اجرا میکنم پیغام زیر رو میده که میگه حتما از نرم افزار خاصی که مورد تایید اسپانسرشون هست باید استفاده کنم . متاسفانه بعد از دانلود این نرم افزار متوجه شدم که نرم افزار نصب نمیشه و فایل نصبش مشکل داره ضمن اینکه گوگل هشدار میده این سایت ممکنه به ویروس یا بد افزار آلوده باشه . خواستم ببینم راهی برای اجرای این فایل هست ؟
untitled.JPG

messengerium

Registered User
لایک‌ها
109
سلام. واسه تبدیل فیلم دی وی دی با فرمت VOB به MKV با حجم 1 گیگ و کیفیت اچ دی چه نرم افزاری خوبه؟

HoP

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,422
سلام. واسه تبدیل فیلم دی وی دی با فرمت VOB به MKV با حجم 1 گیگ و کیفیت اچ دی چه نرم افزاری خوبه؟

فیلم DVD که رزولوشن HD نیست.اگه هم ریسایز! کنی به رزولوشن HD،کیفیت خوبی نصیبت نمیشه.
واسه تبدیل به MKV و حجم یه گیگ(یعنی حجم رو مشخص کنی و نرم افزار براساس اون حجم تبدیل کنه) از نرم افزار VidCoder استفاده کنید.

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
یه سوال داشتم ، نمیدونم اینجا جای مناسبی برای مطرح کردنش هست یا نه ؟
من بعضا با پیدا کردن زیرنویس هماهنگ برای فیلم ها و سریال هام مشکل دارم !
سوالم این هست که از کجا میشه فهمید که یه فیلم چه فرمتی داره ؟!
مثلا از کجا بفهمم این نسخه ای که من دارم بلوری هست یا اچ دی 720 یا ....

HoP

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,422
یه سوال داشتم ، نمیدونم اینجا جای مناسبی برای مطرح کردنش هست یا نه ؟
من بعضا با پیدا کردن زیرنویس هماهنگ برای فیلم ها و سریال هام مشکل دارم !
سوالم این هست که از کجا میشه فهمید که یه فیلم چه فرمتی داره ؟!
مثلا از کجا بفهمم این نسخه ای که من دارم بلوری هست یا اچ دی 720 یا ....

فرمت فیلم همون پسوند آخر اسم فایل هستش.مثلا میگن فرمت avi،فرمت mkv و ... که اینها آخر فایل مشخص هستن.
در مورد HD بودن یا نبودن هم باید رزولوشن رو نگاه کنید.معمولا به 1280x720 و 1920x1080 میگن HD (به Full HD-1920x1080 هم میگن)
وقتی میگن 720p یعنی width 1280 پیکسل هستش و height ممکنه 720 پیکسل(بهترین حالت/حالت استاندارد) یا کمتر باشه.
وقتی هم میگن 1080p یعنی width 1920 پیکسل هستش و height ممکنه 1080 پیکسل(بهترین حالت/حالت استاندارد) یا کمتر باشه.
مثلا ممکنه فیلمی دانلود کنید که نوشته باشه 720p ولی height اون برابر 688 پیکسل باشه.
انواع مختلفی مثل 480p و 240p و ... هم داریم که میتونید سرچ کنید و رزولوشن اونها رو هم ببینید.

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
فرمت فیلم همون پسوند آخر اسم فایل هستش.مثلا میگن فرمت avi،فرمت mkv و ... که اینها آخر فایل مشخص هستن.
در مورد HD بودن یا نبودن هم باید رزولوشن رو نگاه کنید.معمولا به 1280x720 و 1920x1080 میگن HD (به Full HD-1920x1080 هم میگن)
وقتی میگن 720p یعنی width 1280 پیکسل هستش و height ممکنه 720 پیکسل(بهترین حالت/حالت استاندارد) یا کمتر باشه.
وقتی هم میگن 1080p یعنی width 1920 پیکسل هستش و height ممکنه 1080 پیکسل(بهترین حالت/حالت استاندارد) یا کمتر باشه.
مثلا ممکنه فیلمی دانلود کنید که نوشته باشه 720p ولی height اون برابر 688 پیکسل باشه.
انواع مختلفی مثل 480p و 240p و ... هم داریم که میتونید سرچ کنید و رزولوشن اونها رو هم ببینید.

ممنون از توضیحاتتون
الان دقیقا فهمیدم چی به چی هست
برای طول و عرض تصویر باید از فایل properties بگیره ؟
الان یه تعداد فرمت mkv دارم که مشخص نیست این اطلاعاتش ! و یه سوال دیگه هم اینکه با تبدیل فرمت ها مثلا از mkv به avi حالت hd یا ... که تغییر نمیکنه درسته ؟

HoP

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,422
ممنون از توضیحاتتون
الان دقیقا فهمیدم چی به چی هست
برای طول و عرض تصویر باید از فایل properties بگیره ؟
الان یه تعداد فرمت mkv دارم که مشخص نیست این اطلاعاتش

برای مشاهده مشخصات فایلهای صوتی/تصویری از این نرم افزار استفاده کنید.نسخه ی Portable رو دانلود کنید(واسه راحتی خودتون)

MediaInfo_%282%29.png

فک کنم توی K-Lite هم با اسم MediaInfo Lite وجود داره و میتونید ازش استفاده کنید.البته محیطش با نرم افزار اصلی فرق داره.

یه سوال دیگه هم اینکه با تبدیل فرمت ها مثلا از mkv به avi حالت hd یا ... که تغییر نمیکنه درسته ؟

اگه به رزولوشن دست نزنید و اصطلاحا ریسایز/Resize نکنید،اتفاقی نمیفته و همون رزولوشن رو در قالب avi تحویل میگیرید.

بالا