برگزیده های پرشین تولز

تمام موارد مربوط به DVD و VCD |

farzinqz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا بهترين برنامه كه كيفيت رو زياد بهم نريزه به من معرفي كنيد :rolleyes:

Never

Registered User
لایک‌ها
10
لطفا بهترين برنامه كه كيفيت رو زياد بهم نريزه به من معرفي كنيد :rolleyes:

بهترین برنامه با رندر و تبدیل سریع برنامه imtoo هست،
البته من تا حالا ندیدم که برنامه ای تبدیل کاملی با پسوند DAT بسازه
پس با هر برنامه ای که راحت تر هستید کار کنید در اخر فایل ایجاد شده که به طور استاندارد با پسوند avi هست رو با برنامه nero رایت کنید البته با حالت vcd

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام

به نظر من كه سريعترين برنامه، خود Nero هست. به خصوص اگه نسخه كامل نرو رو گير بياريد كه پلاگين Nero Vision Express روي اون نصب شده باشه امكانات زيادي براي ويرايش فيلم و عكس و ساخت سي دي ها و دي وي دي هاي تصويري به شما ميده. (اگه خواستيد اين پلاگين رو براتون آپلود كنم). البته به هر حال از مرحله Encoding كه مرحله بسيار وقت گيري هست گريزي نخواهيد داشت.

در مورد كيفيت هم از هر نرم افزاري كه استفاده كنيد، خواه ناخواه كيفيت رو پايين مياره. چون كيفيت ضبط DVD دو و نيم برابر سي دي هست اما فكر نمي كنم برنامه اي باشه كه اين افت كيفيت رو بتونه تعديل كنه.

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
نرو خوبه ولی توقع نداشته باشید همان کیفیت دی وی دی را به شما بدهد

cssdesign

Registered User
لایک‌ها
2
درود بر شما
لطفا نرم افزاری را معرفی کنید که DVD را با بالاترین کیفیت به VCD تبدیل کنم و بتوانم زیر نویس مورد نزرم رو انتخاب کنم.
پیشاپیش از راهنمایی شما سپاسگزارم

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
اولا خدمتتون عرض کنم من شخصا این کارو نکردم چون من از زیرنویس متنفرم ولی چون دیدم سوالتون بیجواب موند گفتم این نرم افزار رو امتحان کنید بد نیست:

Windows Media Encoder

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
1- اولا دستگاه برای رایت تعداد بالا نحوه تهیش چجوریه؟
اگه گرونه تعداد بالا بخوایم بدیم بیرون بزنن واسه هر دیویدی با دیویدی خام چند میگیرن؟

2- میخوام دی وی دی ها لیبل بخوره روش لیبل هم کاغذی نمیخوام باشه و میخوام رنگی خوشگل باشه
اینم اگه قیمت دیستگاهشو میدونید بگید اگه نه بگید بیرون چند میزنن
3- قاب همراه با جلد قاب خوشگل و رنگی چند در میاد؟

منتظرم

cssdesign

Registered User
لایک‌ها
2
از راهنمایی شما سپاسگزارم دوست عزیز

cssdesign

Registered User
لایک‌ها
2
درود بر شما
لطفا نرم افزاری را معرفی کنید که تبدیل DVD به VCD با کیفیت و سرعت بالا رو انجام بده.
پیشاپیش از راهنمایی شما سپاسگزارم.

farshid14

Registered User
لایک‌ها
110
من یک فیلم dvd رو با برنامه dvd moviefactory به vcd تبدیل کردم ولی زیرنویسش نیومده . چطور میتونم طوری تبدیل کنم که vcd با زیرنویس بشه ؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
من پرس و جو کردم یه نرم افزار بسیار کاربردی و خوب برای این کار یافتم به نام DVD To Divx Vcd Ripper که متاسفانه از شانس خوب ما سایتش باز نمیشه اینم لینک دانلودش : http://www.dvd222.com/products/DVD2DIVXVCD_trial.exe اگر تونستم جایی اپلود شدش رو گیر بیارم لینک میدم در غیر این صورت فکر میکنم این نرم افزار رو بشه توی CD های کالکشن پیدا کرد

این نرم افزارخیلی راحت دی وی دی رو با زیر نویس (حتی زیر نویس فارسی) به وفرمت ویدئو سی دی تبدیل میکنه اما زمان زیادی میبره .

farshid14

Registered User
لایک‌ها
110
خیلی ممنون . پس کسی با dvd moviefactory کار نکرده ؟

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
من پرس و جو کردم یه نرم افزار بسیار کاربردی و خوب برای این کار یافتم به نام DVD To Divx Vcd Ripper که متاسفانه از شانس خوب ما سایتش باز نمیشه اینم لینک دانلودش : http://www.dvd222.com/products/DVD2DIVXVCD_trial.exe اگر تونستم جایی اپلود شدش رو گیر بیارم لینک میدم در غیر این صورت فکر میکنم این نرم افزار رو بشه توی CD های کالکشن پیدا کرد

این نرم افزارخیلی راحت دی وی دی رو با زیر نویس (حتی زیر نویس فارسی) به وفرمت ویدئو سی دی تبدیل میکنه اما زمان زیادی میبره .

دقیقا درست میگی خیلی نرم افزار راحت و مفیدی هستش من اگه تونستم لود میکنم که دوستان استفاده کنن.
فقط باید توجه کنی که زیر نویس که بطور پیش فرض روی انگلیسی هست تغییر بدی.
البته سوال مشابهی مطرح شده بود(دقیقا یادم نیست توی کدوم تاپیک)یه نرم افزار دیگه هم بود برای تبدیل دی وی دی البته یکم درد سر داره وطول میکشه اینم لینکش( در مورد زیر نویس مطمئن نیستم از نظر کیفیت تضمینه)
لینک

اون DVD To Divx Vcd Ripper رو هم اگه پیدا کردم تا آخر امروز لود میکنم.

lee_young_ae

Registered User
لایک‌ها
1
دقیقا درست میگی خیلی نرم افزار راحت و مفیدی هستش من اگه تونستم لود میکنم که دوستان استفاده کنن.
فقط باید توجه کنی که زیر نویس که بطور پیش فرض روی انگلیسی هست تغییر بدی.
البته سوال مشابهی مطرح شده بود(دقیقا یادم نیست توی کدوم تاپیک)یه نرم افزار دیگه هم بود برای تبدیل دی وی دی البته یکم درد سر داره وطول میکشه اینم لینکش( در مورد زیر نویس مطمئن نیستم از نظر کیفیت تضمینه)
لینک

اون DVD To Divx Vcd Ripper رو هم اگه پیدا کردم تا آخر امروز لود میکنم.

اگه می تونی DVD To Divx Vcd Ripper رو هم پیدا کن که فک کنم از قبلیه خیلی بهتر و راحت تر باشه....

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
One Click DVD Ripper
DVD FAB Platinum
هر دوشو ميتونی از سايت http://www.9down.com دانلود کنی. کرک در قسمت کامنت موجود است.

بالا