برگزیده های پرشین تولز

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
فهرست و راهنمای موارد مطرح شده در این تاپیک : تهیه و تنظیم از seymour

Review ، معرفی ، بررسی و مقایسه مدل های مختلف MP3 Player :

همه چیز درباره Zen Neeon ... اینجا ... و اینجا ( چند نکته مهم - آیا هنوز هم این مشکلات وجود دارن ؟! یکی از دوستان اینجا گفته نه ! ) ... و اینجا ( چندتا نکته اضافی )

مدلهای creative بصورت مقایسه ای : ( N200 - نانو پلاس - TX FM ) ... اینجا ( وسط پست )

مجددا درباره TX FM و نانو ... اینجا ( مقایسه ) ... و اینجا ( که مقایسه تکمیلی بعضی از ویژگی ها ، بین همه مدل های باتری قلمی خور creative هستش )

درباره Zune ( محصول جدید مایکروسافت ) ... اینجا و اینجا ( البته مشخصاتش نیست و بیشتر نظر دوستان و سایت های مختلفه ) و اینجا

Neeon دربرابر Nano plus.... اینجا

TX FM دربرابر نانو ... اینجا ( اونایی که می خوای USB شون بدون سیم باشه باید TX بخرن ، البته اینجا رو هم ببینین)

درباره Ipod Nano.... اینجا

درباره Creative VIDZ... اینجا و اینجا ( چند نکته تکمیلی )

درباره Iriver U10 ... اینجا

درباره Creative S200 ... اینجا ( پایین پست )

درباره Zen Micro Photo ... اینجا

تفاوت های Zen Vision:M و Zen Vision ... اینجا

درباره E280 Sansa ... اینجا ( کامل نیست و بیشتر درباره ضبطش حرف زدم ) و اینجا و اینجا ( عکس )

درباره Sandisk m230 ... اینجا ( خیلی کامل نیست ولی این دوستمون زحمت کشیده )

چند نکته کلی درباره مدل های جدید Sansa که Sandisk تولید کرده ... اینجا و اینجا

درباره Iaudio T2 ... اینجا

برتری های Neeon2 در برابر Neeon ... اینجا ( پایین پست )

درباره Zen V plus ... اینجا ( ناقصه )

مقایسه E407 Sony و Nano plus creative ... اینجا ( البته خیلی مقایسه ی فنی نیست ولی بهرحال این دوستمون هم زحمت کشیده )

درباره Sony A3000 ... اینجا

درباره Sony NW E005 ... اینجا

نکات کلی درباره همه مدل های Sony ... اینجا

درباره سونی NW S203, S205 ... اینجا

مدل هایی که قابلیت پخش txt و Lyrics داشته باشن ... اینجا ( احتیاج به ویرایش داره البته )

یه مدلی می خوام که اسپیکر روش باشه ... اینجا و اینجا

کلا این Apacer ها چه جورین ... اینجا

درباره ipod Shuffle ... اینجا و اینجا

درباره نسل جدید Ipod Video و بهبودهایی که پیدا کرده ... اینجا و اینجا

درباره Cowon A2 ... اینجا ( یه چیزی شبیه Zen Vision:M و یه ذره هم بهتر ) و این عکس

درباره iAudio X5 و مقایسه اش با Vision:m Creative ... اینجا ( پایین پست - درباره فرقش با X5L هم توضیح دادم )

درباره Creative Muvo2 FM ... اینجا

درباره Samsung K5 ... اینجا ( همین که دو تیکه اس و اسپیکر روشه )

من یه دستگاهی می خوام که کیفیت ضبط صداش خیلی خوب باشه ... اینجا

-------------------------------------------

بحث های فنی و " چرا " ها :

Ipod vs Creative ( بحث فنی درباره این دو تا مارک ) ... اینجا

مقایسه Creative و Ipod با هم ( ویژگی های کلی و اصلی ) ... اینجا ( به همراه یه تجربه جالب خودم ) ... و اینجا ( بخش دوم پست درباره سیاست های کلی دو کمپانیه )

بحث خوب و تخصصی ، همراه با عکس و لینک ( یه ذره از خودم تعریف کنم ! ) درباره بحث ابدی " کیفیت صوتی مدل های مختلف " و اینکه " کیفیت خوب یعنی چی ؟ " ... اینجا

بحث فنی درباره SNR ( همونی که میگن هرچی بیشتر باشه ، کیفیت صدا بهتره ) و مساله کیفیت صوتی Ipod و Creative و اینا ... اینجا و اینجا ( دوتا پست پشت سرهم هستن ... همراه با لینک به منابع ... اصلا کل صفحه رو ببینید ! )

بحث فنی درباره کیفیت مارک های معتبر در مقابل مارک های متفرقه ... اینجا

چرا Ipod قابلیت های اضافی ( مثل رادیو و ضبط صدا و اینا ) رو نداره ... اینجا و اینجا و اینجا ( جدیدترین پست)

بحث فنی درباره مارک های متفرقه و اینکه چرا به شوخی بهشون میگن " چاقوی سوئیسی " ... اینجا

بحث همیشگی درباره باتری قلمی دربرابر باتری شارژی ... اینجا و اینجا

وقتی عمر باتری مدلهای شارژی تموم بشه ، چی میشه ؟ باید دستگاه رو بندازیم دور ؟! ... اینجا

voice recorder بگیرم یا mp3 player ... اینجا و اینجا و اینجا و اینجا

از دست این فروشنده هایی که فقط بلدن دروغ بگن ... اینجا و اینجا ( پایین پست )

درباره اینکه چرا فضای خالی توی mp3 player های هاردددار ، گاهی اون چیزی نیست که فکر می کنیم ... اینجا

چرا مدل هایی مثل سامسونگ انقدر گرونن و ما توصیه نمی کنیم ... اینجا و اینجا

من دنبال یه مدلی می گردم که کارت حافظه بخوره ... اینجا و اینجا

طبقه بندی انواع مدل های mp3 player و توضیح درباره شون ... اینجا ( کوتاه و مختصر ) و اینجا ( بخش اول پست ، توضیح تکمیلی درباره اینکه کدوما نرم افزار مخصوص می خوان ) و اینجا ( تفاوت فلش و هارد )

درباره اینکه چرا یه دستگاه 4 گیگی ، قیمتش تفاوت خیلی زیادی به یه دستگاه 30 گیگی نداره ... اینجا

چرا این دستگاه من بجای اینکه براساس فولدرهایی که ساختم عمل کنه ، همه چیز رو بهم ریخته ؟ این tag چیه ؟ ... اینجا ( سوال و جواب وسط پست ) و اینجا ( بازم سوال و جواب وسط پست ! )

درباره سرعت انتقال داده مدل های مختلف ... اینجا

این Line In چی بید ؟! ... اینجا

من یه ipod خریدم ، حالا لوازم جانبی اش مثل رادیو و ضبط چطوره و چنده ؟ ... اینجا ( اون طعنه ها رو بی خیال شید ! ) و اینجا

-------------------------

نکات جالب ، توصیه ها ، راه حل ها و سوالات قبل و بعد از خرید :

اگه creative دارین و حافظه دستگاهتون کمه و نمی دونین چی کار کنین ، اینجا یه راه حل گفتم ...

داستان بانمک درباره مشکل یکی از دوستان با کیفیت میکروفون ! ... اینجا ( سه خط بیشتر نیست ! )

داستان بانمک درباره معروف شدن این تاپیک و ذکر اسمش توی پاساژ ایران ... اینجا

اصلا چرا بجای mp3 player یه موبایل یا PDA نگیریم ... اینجا و اینجا ( نظر دوستانه البته ) و اینجا ( پایین پست )

نقد مدل های متفرقه ای که دوربین و اینا هم دارن و متاسفانه بعضی ها گول می خورن ... اینجا و اینجا

چرا s200 creative رو در مقابل بقیه مدل های توصیه نمی کنیم ... اینجا و اینجا ( چرا بهتره که بجاش نانو پلاس بگیرید )

مشکلات با muvo ( سری قدیمی creative ) ... اینجا ( یه سری راه حل دادم که حتی هنوزم بدرد می خورن )

یه سری راه حل برای حل مشکل بهم خوردن فرمت دستگاه های متفرقه ... اینجا

چرا خرید مدل های سونی توصیه نمیشه ... اینجا ( بخش اول پست ) و اینجا ( ولی اینجا رو هم ببینید که این دوستمون مخالفه ) ... مجددا اینجا ( جدیدترین نظر ) ... اینجا ( یه نظر فنی )

یه سری راه حل دیگه برای حل مشکل اتصالcreative zen ... اینجا و اینجا ( راه حل قطعی که روی zen v plus و vision:m تست شده )

طرز تشخیص Ipod اصل از تقلبی ... اینجا

توضیحاتی درباره همه مدل های ipod و نسل های مختلفش ... اینجا

دوستم می خواد Mp3 player اش رو بفروشه ، ازش بخرم یا نه ؟! ... اینجا و اینجا و اینجا ( چطوری تست کنیم ؟ )

ipod بعنوان کول دیسک ( هارد اکسترنال ) ... اینجا

درباره شکستن در باتری مدل های باتری قلمی خور .... اینجا و اینجا ( پس یکی از ضعف های مدل های قلمی خور همینه دیگه !! .. من که هی میگم شارژی بهتره ! )

--------------------

درباره هدفون و اسپیکر قابل حمل :

درباره In Ear و بحث Noise isloating و اینا ... اینجا و اینجا

چند تا توصیه از طرف درباره طرز نگهداری از هدفون ... اینجا

یه سری پیشنهاد دیگه درباره خرید هدفون in ear ... اینجا و اینجا

تجربه من درباره خرید هدفون و بودجه ای که میشه گذاشت واسه این کار ... اینجا و اینجا

درباره هدفون های Ipod و اینکه چی توصیه میشه ... اینجا

درباره هدفون های Ipod ... اینجا

چه جوری میشه جلوی افتادن ابرهای پلاستیکی روی هدفون رو گرفت ... اینجا و اینجا

درباره هدفون های گوشی های سری W سونی اریکسون ... اینجا

تجربه دوستان با هدفون های creative ... اینجا ( ep 630 )

-----------

درباره اسپیکر قابل حمل ... اینجا

توصیه درباره خرید اسپیکر قابل حمل ... اینجا و اینجا

-----------

لینک های منابع اصلی ( English ) : ( ناقصه و صرفا اون چیزایی که مطرح شده بود و بدرد می خورد رو گذاشتم )

مقایسه Ipod Video و Zen vision:m ..... اینجا ( لینک مجله inquirer - برنده : vision:M )

مقایسه اکثر Mp3 player های موجود از لحاظ کیفیت صدا .... اینجا ( سایت Cnet - اردبیهشت 2006 - جمله آخر این مقایسه میگه : " با وجود اینکه Ipod ، ارقام مربوط به کیفیت صوتی رو منتشر نمی کنه و خیلی ها به خاطر کیفیت صوتی پایین Ipod غر می زنن ، اما نتایج آزمایش ما نشون میده که Ipod کیفیت صوتی خوبی داره )

مقایسه جامع سه مدل برتر Portable Media Player ... اینجا

-----------------

مشکلات با دستگاه : ( می بینید که اکثریت ، مارک های متفرقه هستن ... همیشه همینطوره ، اینجا رو ببینید و درس عبرت بگیرید
190.gif
)

مشکل با zcyber... اینجا // راه حلش : اینجا و اینجا

مارک متفرقه MAXIMA.. اینجا و اینجا ( و راه حل )

مارک متفرقه Genx ... اینجا و اینجا ( از یه تاپیک دیگه )

مشکل با zcyber ... اینجا ( مشکل این دوستمون اینجا حل شد ... ظاهرا بخاطر firmware اش بوده )

مشکل با رادیوی مدل متفرقه Zcyber ... اینجا ( بخش اول پست )

مشکل با مدل متفرقه Apacer ... اینجا

مشکل با فرمت مدل متفرقه transcend .... اینجا ( و توصیه من ... اینجا )

مشکل با مدل متفرقه shuttle ... اینجا

..

Last edited:

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من از مدلهاي زولتريكس خريدم . كاملا هم راضي هستم . قيمتش هم از همه مناسبتره . بين 60 تا 90 تومن قيمت دارند ( البته با توجه به مدل )

poopak

Registered User
لایک‌ها
27
لطفا لينكي از ان يا نام مدل بنويس

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
يك عدد Nomad ! ساخت كارخانه وزين !Creative به ظرفيت 256 مگا بايت ! همه چي پخش مي كنه !از WMA گرفته تا MP3 و يه د.نه باتري AAA مي خوره ! 100 سال آهنگ پخش مي كنه ! قيمت 130 تومان ! به عنوان هارد !!! هم مي شه ازش استفاده كرد ! يعني وصلش مي كني به كامپيوتر هر چي مي خواي روش مي ريزي !! ديگه يو اس بي وصل مي شه خدا ! بدون نياز به درايور مرايور !

خوبی کن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
Creative® Jukebox Zen Xtra - 60GB

mainpic_prod541.jpg

۵۳۳ دلار خريدم و کفيت صداشهم عالي است و۶۰گيگا بايت اندازه هاردش است دارای باطری شارژ است
بديش اين است کنترل روی سيم هدفون نداره وباطری خوراست

http://uk.europe.creative.com/products/product.asp?prod=541

Xtra gives music lovers the power to enjoy up to 16,000 songs, anywhere. Users can download music to its massive 60GB hard disk at up to a song a second via the USB 2.0 connection, navigate through their favourite titles using the icon-based interface and scroller control and compile and edit playlists with the help of the extra-large blue backlit display. The rechargeable, removable lithium-ion battery offers up to 14 hours playtime per charge, and high-quality Neodymium stereo earphones complete this versatile system, which can also store photos, documents and other data files. Music can be converted to MP3 or WMA on the PC using Creative’s powerful MediaSource™ software.

Stores up to 16,000 songs on the high-capacity 60GB hard disk.
High-speed USB 2.0 connectivity loads up to a song a second.
Sleep timer and ‘wake to music’ functions enable users to relax and wake-up while enjoying their favourite tracks.
Extra-large blue backlit user display with icon interface and intuitive scroller control.
Lithium-ion battery is removable and rechargeable. Gives up to 14 hours playback per charge.
Creative MediaSource makes music creation and management quick and easy on the PC.​

poopak

Registered User
لایک‌ها
27
به من يك نوع mp3 player معرفي كردند كه ادرسش را مي نويسم هر كسي نطري دارد بنويسد
www.mobiblu.com

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام به همه دوستان
آقا ما یه سوال داریم و از آنجا که نپرسیدن عیب است مام علی رغم بی سواتی بودن سوال میپرسیم ! شما اگه خندتون گرفت لطفا به کسی نگین ! :blush:
آقا این mp3 player های تو بازار رو به ضبط ماشین میشه وصل کرد ؟ ضبط ماشین از اینهایی است که compact disk روش نوشته ! :eek: یعنی ورودی دیجیتال داره ؟ mp3 player و cd player ( یا همون چنجر) هم که هر دو دیجیتالن ! من فکر کردم شاید بخوره ؟ ها ؟ ........

در ضمن : کسی mp3 player با مارک BUSLINK تو بازار ایران دیده ؟ اگر دیده خبر بدین لطفا !
احتمالا هم .......نیست ! بنظر شما GenX بگیرم یا z-cyber ( همون زولتریکس) ؟؟؟ دو تا مارکی که تو بازار ایران هست فعلا همیناست !
من فقط پایتخت رو ندیدم . یعنی اونجا مارکهای دیگه mp3 player مثل سامسونگ و .... پیدا میشه ؟
پیشاپیش از جواب دادن هاتون و جواب ندادن هاتون ممنونم !

:)
چاکر قربون
کاکو سیبیل !
;)

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
دفترچه نداره این بند و بساطت که بخونی ؟

prehistoric

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
z-cyber بهتر از Genx هست. ولی creative از همه اینها کیفیت صداش بهتره مدل های nomad muvo nx 256 و 128 هم من سوال کردم تو بازار هست.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از prehistoric :
z-cyber بهتر از Genx هست. ولی creative از همه اینها کیفیت صداش بهتره مدل های nomad muvo nx 256 و 128 هم من سوال کردم تو بازار هست.
ممنون . پس شد creative بعد اگر نشد z-cyber اگر نشد Genx اگر نشد نميخرم بازم اگر نشد يه چيز ميدم بزارن بيام بيرون حد اقل !
نه داش امين دفترچه چيه ! :wacko:
ماشيناي ايران خودرو دفترچه نداره ضبطش ؟‌ هه !
ممنون از جوابا! ديگه نبيد ؟‌

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
تا جايي كه من ميدونم Creative دو تا اشكال داره:
1- از طريق پورت USB شارژ ميشه و شارژر برقي نداره.
2- قابليت ضبط صدا از طريق ميكروفن نداره

يه نكته مهم ديگه اينه كه ام پي تري پلير بايد Plug & Play باشه (حداقل براي ويندوز XP) و نيازي به نصب درايور نداشته باشه. همچنين بايد بشه ازش بعنوان Cool Disk استفاده كرد.
مثلا يكي از رفقا بعد از كلي تحقيق و تفحص يه Mp3 player خريد (فك كنم ماركش Mpio بود). وقتي آورد ديديم چند تا اشكال داره:
اولا: فايلهاي mp3 رو از كامپيوتر ميشد به mp3 player منتقل كرد. اما از mp3 player نميشد به كامپيوتر منتقل كرد.(براي رعايت كپي رايت)
دوما: براي اينكه كامپيوتر دستگاه رو بشناسه حتما بايد سي دي درايور نصب مي‌شد.
سوما: براي انتقال فايلها از برنامه خودش بايد استفاده ميشد. در حالي كه بعضي از mp3 Player ها هستند كه با نصب اونها به پورت usb يه درايو جديد ايجاد ميشه و خيلي راحت ميشه فايلها رو از دستگاه به كامپيوتر يا بلعكس با كپي و پيست منتقل كرد.

ميدونم همه اين چيزايي كه گفتم مي‌دونستي ياسر جان ;)

قربانت

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از Persia :
2- قابليت ضبط صدا از طريق ميكروفن نداره

يه نكته مهم ديگه اينه كه ام پي تري پلير بايد Plug & Play باشه (حداقل براي ويندوز XP) و نيازي به نصب درايور نداشته باشه. همچنين بايد بشه ازش بعنوان Cool Disk استفاده كرد.
مثلا يكي از رفقا بعد از كلي تحقيق و تفحص يه Mp3 player خريد (فك كنم ماركش Mpio بود). وقتي آورد ديديم چند تا اشكال داره:
اولا: فايلهاي mp3 رو از كامپيوتر ميشد به mp3 player منتقل كرد. اما از mp3 player نميشد به كامپيوتر منتقل كرد.(براي رعايت كپي رايت)
دوما: براي اينكه كامپيوتر دستگاه رو بشناسه حتما بايد سي دي درايور نصب مي‌شد.
سوما: براي انتقال فايلها از برنامه خودش بايد استفاده ميشد. در حالي كه بعضي از mp3 Player ها هستند كه با نصب اونها به پورت usb يه درايو جديد ايجاد ميشه و خيلي راحت ميشه فايلها رو از دستگاه به كامپيوتر يا بلعكس با كپي و پيست منتقل كرد.

ميدونم همه اين چيزايي كه گفتم مي‌دونستي ياسر جان ;)

قربانت
مطمئنی داش رضا ؟ من یه سری Nomad دیدم میشه از روش موزیک برداشت ها !
؟؟
مرسی از جوابا

karagah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Persia :
2- قابليت ضبط صدا از طريق ميكروفن نداره ...
با احترام به دوستمون persia نظرم رو می نویسم:

بیشتر mp3 player ها در این رده ( حداکثر 256 مگ حافظه) شارژر ندارند. مدلهای nomad با یک باطری AAA کار میکنند که شارژرش رو می تونید براحتی تهیه کنید.
در مورد ضبط صدا هم nomad با میکروفونی که روی خودش داره می تونه صدا رو ضبط کنه ولی کیفیت صدای ضبط
شده زیاد خوب نیست که این مشکل تموم پلیر ها در این سایز هست.
nomad در ویندوز به هیچ درایوری احتیاج نداره و درست مثل یک cool disk کار میکنه.

یک مشکل nomad اینه که اگه با ویندوز فرمتش کنید ممکنه hang کنه و باید دوباره نرم افزارش رو از طریق پورت USB بکمک برنامه ای که در cd اش هست، flash کنید . ولی اگه برای فرمت کردن ، نرم افزار مخصوص خودش رو استفاده کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد.

تنها مزیت z-cyber نسبت به creative داشتن رادیو FM هست.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
چه جالبه ! آقاي شرلوك هولمز و آقاي سيبيل سر بالا(پوآرو) هر دو به موضوع mp3 player علاقمندن و تو اين تاپيك پست زدن . :p
ممنون از همه .
آقا من گيج شدم ! داش رضا منظورت از شارژ چيه راستي ؟ منم نديدم اينا باطري داخلي ريشارژ داشته باشند ! همشون AAA آلكالاين ميخورن و بين 10 تا 20 ساعت هم باهاش كار ميكنن !
آقا من فكر كنم nomad Movo بگيرم . 128 و 256 اش هم تو بازار معلوم ميشه و قيمت و جيب ما ! :blush:
كسي مخالفتي نداره ؟ بدي نديده ازش ؟‌

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از Kako :
آقا من گيج شدم ! داش رضا منظورت از شارژ چيه راستي ؟ منم نديدم اينا باطري داخلي ريشارژ داشته باشند ! همشون AAA آلكالاين ميخورن و بين 10 تا 20 ساعت هم باهاش كار ميكنن !‌
بعضيا شارژر دارن. فك كنم Mpio هم داشت. يعني يه آداپتور استاندارد همراهشه و حتي ميتوني آداپتور فندكي ماشين هم بهش وصل كني. قابليت خوبيه.
البته به نظر من اگه باطري استاندارد بخوره خوبه. ميشه 4 تا قلمي بندازي تو كيف هر جا باطريش تموم شد از اونا استفاده كني.
آقا من فكر كنم nomad Movo بگيرم. 128و 256 اش هم تو بازار معلوم ميشه و قيمت و جيب ما !
الآن سه تا كاتالوگ Creative جلو منه. يكي Creative MP3 Playe LX100 & LX200 و يكي NOMAD MuVo 1.5GB و يكي NOMAD JUKEBOX Zen NX 30GB.
تا جايي كه من ميدونم حدود قيمتها اينه:
128 مگ حدود 130000 تومن
256 مگ حدود 150000 تومن
1.5 گيگ حدود 220000 تومن
30 گيگ احتمالا 350-400 به بالا

128 و 256 مگي قابليت ارتقاء كارت حافظه ندارند. به نظر من هيچكدومو نخر. اما اگه خواستي بخري حتما 256 بخر. 128 مگ خيلي كمه.
به نظرم اگه اين 1.5GB خوبه. مثل يه هارد متحركه. هم ميشه آهنگ توش ريخت و هم فايلهاي لازم رو هميشه همراه داشت. يه فيلم كامل هم توش جا ميشه.
128 و 256 مگي قابليت ضبط صدا داره اما 1.5 گيگي قابليت ضبط صدا نداره.

hamidjoon98

Registered User
لایک‌ها
0
كاكو جان سلام
من يه mp3 Player خريدم به نام Clicker و ازش راضيم به چند دليل
اولاً كار cool disk رو انجام ميده - ظبط صداش عاليه - فلش كارت ميخوره و همزمان از هردو حافظه استفاده ميكنه
و طوري ساخته شده كه بر اثر ضربه نميشكنه - البته از مدلهاي ديگه صداش ضعيفتره ولي مزاياي ديگه ي اون ميچربه
شما براي وصل كردنش به ضبط ميتونيد يه فيش تبديل بخري كه يك سرش به headphon بخوره و يكسرش به پشت ضبط ، همون ورودي چنجر اما بستگي به ضبط داره كه اون ورودي رو از آمپلي فايرش رد كنه يا نه اگه رد نكنه صدا ضعيفه و قبل از اون بايد دستگاهتو به يه آمپلي كوچيك وصل كني و بعد به ضبط
موفق باشي
حميد

بالا