• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

behroozkeyvan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تایید میشه ...

سوال شما خیلی ساده بود و من متوجه نشدم چرا دوستان بحث رو طولانی کردن ... شما پرسیدید که فلش در مقابل ضربه حساس تره یا هارد .. درسته ؟ ... خب جواب مشخصه : هارد حساس تره ... به همون دلیلی که عرض کردم ... طبیعیه که کمپانی های مختلف سعی می کنن از این ضربه پذیری کم کنن و مقداری هم موفقن .. آیا باید دیگه خیالمون راحت باشه و هارد رو پرت کنیم اینور و اونور ؟ نه ... آیا باید باهاش مثل انسان رفتار کنیم ؟! بله ...

سمور جان فدات..:D
ببین عزیزم...شما هاردهای الانو اگه بذاری تو فریزر منزلت هم عیب پیدا نمی کنه...داده هاشم محفوظه..بندازی تو مایه تابه سرخشم بکنی طوری نمیشه...فقط باید فرمت نشه و پارتیشنش نپره..یک کم بری تو نخ مزیت های هاردهای تولیدی از سال 2006 به این ور گوشی دستت میاد..
مشکل اساسی هارد اینه که اگه اون بازویی سوزنه جیز دار بشه اون وقت علی می مونه و حوضش!!:Dواسه همین این مکانیسم رو گذاشتن با کنترلر بهتر روی نسل ششم آیپاد..;)

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
ببین عزیزم...شما هاردهای الانو اگه بذاری تو فریزر منزلت هم عیب پیدا نمی کنه...داده هاشم محفوظه..بندازی تو مایه تابه سرخشم بکنی طوری نمیشه...فقط باید فرمت نشه و پارتیشنش نپره..یک کم بری تو نخ مزیت های هاردهای تولیدی از سال 2006 به این ور گوشی دستت میاد..
مشکل اساسی هارد اینه که اگه اون بازویی سوزنه جیز دار بشه اون وقت علی می مونه و حوضش!!:Dواسه همین این مکانیسم رو گذاشتن با کنترلر بهتر روی نسل ششم آیپاد..;)

عزیز شما قبول داری که چون هارد قطعات مکانیکی داره در هر حال به هر نحوی خرابیش از مموری بیشتره؟!؟!

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
خب الان شما صرفا پست قبلی ات رو تکرار کردی ... آیا منم باید همین کار رو بکنم ؟
1655.gif
... شک دارم ؛ از پست قبلی ام راضی ام ...

این دوستمون یه سوال ساده کرد ... پرسید " آبی یا قرمز ؟ " ... شما مرتبا داری تکرار می کنی که " آبی ها توی تابستون ، دوتا مدافع جدید خریدن "
wink.gif
...

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
آقا يه سوال ، میگم قيمت iPod Video 30GB @ 5.5G الان چجورياست !؟ ( اگر پيدا بشه آکبند )
در واقع میخوام رد'ش کنم نمیدونم چه قيمتی بذارم !!

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
آقا يه سوال ، میگم قيمت iPod Video 30GB @ 5.5G الان چجورياست !؟ ( اگر پيدا بشه آکبند )
در واقع میخوام رد'ش کنم نمیدونم چه قيمتی بذارم !!
باید حول حوش 230-240 تومن باشه ... بنابراین به نظرم باید حول و حوش 200 قیمت بدی ... شاید پایین تر .. آکبنده ؟ ...

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
باید حول حوش 230-240 تومن باشه ... بنابراین به نظرم باید حول و حوش 200 قیمت بدی ... شاید پایین تر .. آکبنده ؟ ...

دستت درد نکنه
آکبند که نه !! چندين (!) ماهی میشه که گرفتم'ش !! خواستم يه تاپيک براش بزنم ÷ حدود قيمت دستم باشه

behroozkeyvan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزیز شما قبول داری که چون هارد قطعات مکانیکی داره در هر حال به هر نحوی خرابیش از مموری بیشتره؟!؟!

نه عزیزم..:D آخه من الان یه هارد مکستور شش ساله چهل گیگی قدیمی دارم..تا حالا که ازش مثل سگ کار کشیدم آخ نگفته..تازه این مال تکنولوژی ساخت حداقل شیش هفت سال پیشه...ساخته سنگاپوره..
هاردهای الان که فکر نمی کنم نسبت به اون موقع پسرفت داشته باشن..دارن؟!:D

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
نه عزیزم..:D آخه من الان یه هارد مکستور شش ساله چهل گیگی قدیمی دارم..تا حالا که ازش مثل سگ کار کشیدم آخ نگفته..تازه این مال تکنولوژی ساخت حداقل شیش هفت سال پیشه...ساخته سنگاپوره..
هاردهای الان که فکر نمی کنم نسبت به اون موقع پسرفت داشته باشن..دارن؟!:D

:blink::blink::blink:
همون هارد رو موقعی که روشنه بگیر دستت تکون اش بده ببینم سالم میمونه یانه!!!!!

(دلیل این حرف ام: شما ipod رو میگیری دستت! نمیزاریش تو کیس که تکون نخوره!!)

در ضمن! رم کامپیوتر اتم در کنار هارد ات کار میکنه!
بعلاوه!! هارد ات چند سال گارانتی داشت؟! 5سال؟ 10سال؟! رم ها اکثرا گارانتی مادام العمر دارن! این یعنی خرابیشون کمتره!!! :D

hooshmand29

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
:blink::blink::blink:
همون هارد رو موقعی که روشنه بگیر دستت تکون اش بده ببینم سالم میمونه یانه!!!!!

(دلیل این حرف ام: شما ipod رو میگیری دستت! نمیزاریش تو کیس که تکون نخوره!!)

در ضمن! رم کامپیوتر اتم در کنار هارد ات کار میکنه!
بعلاوه!! هارد ات چند سال گارانتی داشت؟! 5سال؟ 10سال؟! رم ها اکثرا گارانتی مادام العمر دارن! این یعنی خرابیشون کمتره!!! :D

behroozkeyvan عزيز خداوكيلي wellcan راست ميگه ايندفعه رو بايد كوتاه بياي!
در ضمن wellcan جان آواتارت يه حس بدي به آدم ميده اگه ممكنه عوضش كن مي بخشي
اميدوارم از حرفم ناراحت نشي

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
behroozkeyvan عزيز خداوكيلي wellcan راست ميگه ايندفعه رو بايد كوتاه بياي!
در ضمن wellcan جان آواتارت يه حس بدي به آدم ميده اگه ممكنه عوضش كن مي بخشي
اميدوارم از حرفم ناراحت نشي
چشم عزیز!
فقط از چشاش خوشم میومد!!

hooshmand29

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
كسي پليري ميشناسه كه بشه اونو به فلش متصل كرد و آهنگها رو از روي فلش پخش كنه؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
منظورت اینه که از این کول دیسک ها بهش وصل کنی ؟... خب باید mp3 player مربوطه ، قابلیت host شدن رو داشته باشه ... مثلا zen vision:m مدل 60 گیگ ... و مدلهای سطح بالایی cowon ، مثل A3 و Q5 ...

اگه منظورت کارت حافظه اس که خب بعضی مدلها هستن که کارت می خورن ... (البته فکر کنم منظورت همون بالایی باشه)

hooshmand29

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
منظورت اینه که از این کول دیسک ها بهش وصل کنی ؟... خب باید mp3 player مربوطه ، قابلیت host شدن رو داشته باشه ... مثلا zen vision:m مدل 60 گیگ ... و مدلهای سطح بالایی cowon ، مثل A3 و Q5 ...

اگه منظورت کارت حافظه اس که خب بعضی مدلها هستن که کارت می خورن ... (البته فکر کنم منظورت همون بالایی باشه)

آقا دمت گرم منظورم همون اوليه فقط اگه ممكنه چند تايي را به طور دقيق معرفي كن و لطفا بگو كه فلش هستند يا هارد مدل zen vision:m 60 g هارده يا فلش؟
در ضمن من اگه يه آرشيو رو روي يه فلش بريزم وقتي كه اونو به پلير متصل ميكنم تمام فولدر ها رو به همون شكلي نشون ميده كه روي كامپيوتر ساختم؟
اگه ممكنه لطف كن چند تا مارك حافظه فلش خفن(!) با ظرفيتهاي بالا معرفي كن
راستش ميخوام يه پلير فلش بگيرم كه USB HOST باشه بعد ارشيوم رو روي يه فلش ظرفيت بالا بريزم

راستي آي پاد usb host نداره؟ آيا رابطي وجود دارد كه بوسيله آن بتوان آي پاد رو به فلش مموري متصل كرد؟
راستي قيمت مدلهاي zen vision:m , a3,q5 چقدره؟
مركز فروشش كجاست؟
از نظر كيفيت صدا اي پاد بهتره يا اين مدلهايي كه گفتين؟
در ضمن ميشه تمام mp3 player ها رو به pda متصل كرد؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
آقا دمت گرم منظورم همون اوليه فقط اگه ممكنه چند تايي را به طور دقيق معرفي كن و لطفا بگو كه فلش هستند يا هارد مدل zen vision:m 60 g هارده يا فلش؟
در ضمن من اگه يه آرشيو رو روي يه فلش بريزم وقتي كه اونو به پلير متصل ميكنم تمام فولدر ها رو به همون شكلي نشون ميده كه روي كامپيوتر ساختم؟
اگه ممكنه لطف كن چند تا مارك حافظه فلش خفن(!) با ظرفيتهاي بالا معرفي كن
راستش ميخوام يه پلير فلش بگيرم كه USB HOST باشه بعد ارشيوم رو روي يه فلش ظرفيت بالا بريزم

راستي آي پاد usb host نداره؟ آيا رابطي وجود دارد كه بوسيله آن بتوان آي پاد رو به فلش مموري متصل كرد؟
راستي قيمت مدلهاي zen vision:m , a3,q5 چقدره؟
مركز فروشش كجاست؟
از نظر كيفيت صدا اي پاد بهتره يا اين مدلهايي كه گفتين؟
در ضمن ميشه تمام mp3 player ها رو به pda متصل كرد؟
به همون ترتیب که سوال پرسیدی ، جواب دادم :

کلا مدلهای کمی این قابلیت رو دارن .. من فقط همونها رو می دونم : coown A2 و A3 - و cowon Q5 و همون zvm 60 gig - و ظاهرا یه مدل از سامسونگ(YP-T8) و iriver که شک دارم ایران گیر بیاد ... و iaudio X5 ... فعلا همینا تو ذهنمه ...

همه شون هارد هستن ...(بجز اون سامسونگ)

ربطی نداره ... بستگی داره که دستگاهت mtp باشه یا ums ... اولی به تگ ها علاقه منده و دومی به فولدر ... هرچند این یه حکم قطعی نیست .. اولی حرفه ای تره ....

مدل خاصی نمی شناسم ... سونی خوبه ظاهرا ... (و احتمالا گرون تر)

این کاری که میگی ، کار عجیبیه (یا حداقل به نظر من اینطوری میاد)... خب چرا مستقیما از PC نمی ریزیشون ؟

نه (هرچند گمانه زنی هایی شده که ipod ممکنه این قابلیت رو داشته باشه - اینجا) ... منظورت اینه که یه قطعه ای باشه که ipod رو به usb host تبدیل کنه ؟ ... ظاهرا هست ...مثلا اینطوری :

cable-a730-host.jpg
4979865987686388.JPG

q5 باید 500 هزار تومن به بالا باشه - A3 باید 400 تومن باشه - zvm هم زیر 300 تومن ...

پاساژ پایتخت

احتمالا اینا کیفیت صداشون یه ذره از ipod بهتره .. اما این تفاوت خیلی کمه و 90% مصرف کننده ها متوجه نمیشن ... ضمن اینکه کیفیت صدا ، همه چیز نیست ...

اطلاعات من در این حده که اگه ums باشن (نیاز به نرم افزار نداشته باشن) و اون pda هم usb host باشه ، بله ... اما اگه mtp باشه اون Mp3 player (نیاز به نرم افزار مخصوص) ، نمی دونم ... فکر کنم اگه سیستم عامل روش باشه و بشه نرم افزار اون mp3 player رو نصب کرد ، عملی باشه ...

Arco

Registered User
لایک‌ها
0
جناب سیمور عزیز من یه YP U2 سامسونگ هدیه گرفتم از شرکت ولی earphone جالبی نداره خیلی گندس اگه میشه یه earphone مناسب بهم معرفی کن
البته یه سری اطلاعات از نوشته های تاپیک بدست آوردم ولی نفهمیدم ep630 خوبه یا نه ep635 چطوره؟

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
فرق 630 با 635 فقط سر بند دور گردن ه. (راست 630 چپ 635) مدتی ه میگن تقلبی ه 630 زیاد شده . اگر بودجه اش رو دارید سونی بخرید (پاساژ پایتخت نمایندگی بازرگانی ایران طبقه 2 یا 3 در راهرو ه برج B میباشد) در غیر اینصورت حتما از نمایندگی رسمی Creative بگیرید.
4c7192983f44b20c97311c40ebd50426.jpg
Creative.EP.635.3163.jpg

Arco

Registered User
لایک‌ها
0
یکی از بچه ها تو تاپیک گفته بود 630 تقلبیش اومده راستی قیمتاش چجوریاس

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
جناب سیمور عزیز من یه YP U2 سامسونگ هدیه گرفتم از شرکت ولی earphone جالبی نداره خیلی گندس اگه میشه یه earphone مناسب بهم معرفی کن
البته یه سری اطلاعات از نوشته های تاپیک بدست آوردم ولی نفهمیدم ep630 خوبه یا نه ep635 چطوره؟
اگه هدفون معمولی می خوای e10 از سونی رو توصیه کردن اساتید .. اما اگه In ear می خوای ، همین ep630 خوبه ... از نمایندگی معتبر بگیر تا ریسک قضیه بیاد پایین ...

بالا