• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

hooshmand29

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
امروز رفتم مجتمع پايتخت آي پاد 8 گيگ رو قيمت گرفتم 245000 وقتي ديدم شك كردم كه واقعا اين ارزش 245000 تومنو داره يا نه؟ شما چي فكر ميكنين؟

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
امروز رفتم مجتمع پايتخت آي پاد 8 گيگ رو قيمت گرفتم 245000 وقتي ديدم شك كردم كه واقعا اين ارزش 245000 تومنو داره يا نه؟ شما چي فكر ميكنين؟
نانو 245؟ چون touch اش 400 تومنه! آیپاد ه دیگه!
این ها هست:
1. Creative ZEN v 4GB قیمت حدود 140 کیفیت صداش عالیه.
2. 20-30 تومن بزار رو 245 یه گوشی ه SonyEricsson W950 بگیر اونم 4گیگ ه و فوق العاده . فینگرتاچ. سیمبین/UIQ . زیبا. قدرت سخت افزاری ه بالا

hooshmand29

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
این ها هست:
2. 20-30 تومن بزار رو 245 یه گوشی ه SonyEricsson W950 بگیر اونم 4گیگ ه و فوق العاده . فینگرتاچ. سیمبین/UIQ . زیبا. قدرت سخت افزاری ه بالا

سلام 4 گيگ حافظه w950 فلشه؟ ميشه باهاش pdf خوند؟

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
هر دو سوال بله. (دومی رو 100% ممطئن نیستم ولی احتمال 99% حتی اگر رو گوشی برنامه اش نباشه برنامه اش رو میریزی)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
این ها هست:
ربطی نداره به قیمت touch ... touch اصلا توی یه کلاس دیگه اس ... کلا سری های معبتر فلش استاندارد ، 2 گیگشون روی 175 تومنه ، 4 گیگشون روی 200 و 8 گیگشون سمت 230-240 تومن ... همین قاعده در مورد iriver ، cowon ، sony و حتی به نوعی creative صدق می کنه

بنابراین قیمت ipod اونقدرها هم بیراه نیست ... در مورد اینکه ارزشش رو داره : بله - ارزشش رو داره ... که شما یه دستگاه شکیل ، ظریف و با کیفیت بخری که مخصوص گوش دادن به موسیقی ساخته شده باشه ... تفاوت اینجور دستگاه ها با موبایل همینه ...

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
کلا سری های معبتر فلش استاندارد ، 2 گیگشون روی 175 تومنه ، 4 گیگشون روی 200 و 8 گیگشون سمت 230-240 تومن
seymour یه کم بالا نمیگی؟ creative ZEN که حسابی مجهز ه 4 اش حدود 160 ه و 8 اش 230 این مجهز ترین مدل کریتیو محسوب میشه! (فلش) 130-155-225 بهتر نیست؟

در ضمن دوستمون گوشی هم میخواستن بگیرن.

اما تو بخش گوشی دوستان خبری مبنا بر گرون شدن 950 دادن. Base گفتن 350 !!!

من که راضی هستم .. چون امکانات پخش موزیک و کیفیت تصویرش برای فایل های تصویری و ... حرف نداره ...

سلام
270 که قبلا بود
310-320 هم شد ..
الان دقیق شو باید یکی از بچه ها که رفته علائدین بگیرم ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
seymour یه کم بالا نمیگی؟ creative ZEN که حسابی مجهز ه 4 اش حدود 160 ه و 8 اش 230 این مجهز ترین مدل کریتیو محسوب میشه! (فلش) 130-155-225 بهتر نیست؟

در ضمن دوستمون گوشی هم میخواستن بگیرن.

اما تو بخش گوشی دوستان خبری مبنا بر گرون شدن 950 دادن. Base گفتن 350 !!!
نچ ... اصلا zen v plus توی این گروه حساب نمیشه ... zvp توی سری فلش low renge و economic range محسوب میشه ... اما اینایی که داریم میگیم و نانو هم جزوشونه ، دامنه متوسط هستن ... (ضمن اینکه خودت داری 8 گیگ رو میگی 225 تومن که با فرض اینکه اصلا بحث مون سر همین عدده ، شک دارم که 10 تومن بالاتر یا پایین تر ، تفاوتی در معامله ایجاد کنه ... حتی خود کمپانی ها هم حواسشون هست که سری middle range شون رو با توجه به رقبا قیمت گذاری کنن) ... بهرحال این یه مقایسه بین 5-6 مارک معتبر :

175 : یعنی 2 گیگ : نانو - clix - x20 - u3 - nw-a800

200 : یعنی 4 گیگ : clix - x20 - نانو (حتی کمی بالاتر) - nw-a800 (حتی کمی بالاتر) - u3 - l7

230 و 240 : یعنی 8 گیگ : nw (حتی بالاتر) - نانو - x20 - l7 - و clix2 اگه گیر بیاد به همین ترتیب - zen

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من ZEN رو گفتم نه ZEN V p
حواسم به این نکته بود ... برداشتم این بود که شما چون توی پست قبلی به zvp اشاره کردی ، احتمالا اون رو در محاسباتت لحاظ کردی و همون باعث شده که تخمین قیمت 2-4-8 گیگت پایین بیاد ...

hooshmand29

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام كسي ميدونه چرا آي پاد 80 گيگ گير نمياد؟160 گيگ هم خيلي زياده!!
امروز هر چي تو مجتمع پايتخت گشتم پيدا نكردم فروشنده ها
هم كه مهلت نميدن فقط ميخوان هر طور شده جنسشونو بفروشن ولي هر چي دليل اوردن كه مارك ديگهاي رو بهم بندازن من دليل محكم تري مي اوردم البته ته دلم دعاشو به بچه هاي اين فوروم كردم(مخصوصا سيمور عزيز) كه هر چي ميدونم از اوناست

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام كسي ميدونه چرا آي پاد 80 گيگ گير نمياد؟160 گيگ هم خيلي زياده!!
امروز هر چي تو مجتمع پايتخت گشتم پيدا نكردم فروشنده ها
هم كه مهلت نميدن فقط ميخوان هر طور شده جنسشونو بفروشن ولي هر چي دليل اوردن كه مارك ديگهاي رو بهم بندازن من دليل محكم تري مي اوردم البته ته دلم دعاشو به بچه هاي اين فوروم كردم(مخصوصا سيمور عزيز) كه هر چي ميدونم از اوناست
والا نمی دونم .. ولی کلا اینطوریه که توی مدلهای مشابه ، اونی که حجم کمتری داره (=قیمت کمتر) زودتر تموم میشه ... zen vision:m هم اینطوریه ... یعنی 30 گیگ ، کمیاب تر از 60 گیگه ...
از بابت اطلاعات ممنون.
clover%5B1%5D.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام آقاي سيمور اگه ممكنه يه نگاه به اين لينك بنداز ببين آي پادش بدرد ميخوره يا نه؟(اصله؟)

http://www.mabnanet.com/mp4 player.html
اینا مارکای متفرقه هستن ، هوشمند جان .. آپیاد تقلبی ... اکثرا اینا چیپ ها یکی دوتا کمپانی اصلی رو استفاده می کنن و فقط بسته بندی و سخت افزارهای ارزون ترش رو خودشون تامین می کنن ...

great_cyrus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود
من این تاپیک رو گشتم ولی کسی بحثی در مورد ای پاد کلاسیک نکرده بود کسی از دوستان این نمونه رو داره؟
توی این سایت قیمتش رو ذکر کرده:http://www.iranipod.com/shop.php

ipod classic

1. ظرفیت حافظه: GB80/GB 160

2. رنگ بندی :مشکی ,نقره ای

3. .قیمت : 2850000ریال 3750000ریال

4. GB80{قابلیت ذخیره 20000موزیک و25000عکس

وپخش مداوم 40ساعت موزیک و7ساعت ویدئو }

5. GB160{قابلیت 40000موزیک و 25000عکس

6. اندازه lcd:2.5 inch
اگر کسی این مدل رو داره ما رو خبر کنه اطلاعاتی در موردش و این که چقدر خریده به ما بده و خیلی دلم میخاد بدونم این نمونه چطوری فایلها رو دسته بندی میکنه مثلا میشه فولدر درش درست یا همه ی فایلها و اهنگها ها رو یه تیکه لیست میکنه چون اهنگهای من خیلی زیاد هست مرتب بودنش و این که طبقه بندی شده باشه برام خیلی مهم هست و این که چه فرمتهایی از اهنگ یا تصویری رو میتونه پخش کنه چه فرمت هایی رو پلی میکنه نرم افزار داره نداره ایا باید حتما با هندس فری اهنگ گوش کرد یا باند داره چون من هیچ اطلاعاتی در موردش ندارم و... اگر کسی اطلاعاتی داره در اختیار من بگذاره سپاسگزار میشوم:D

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
درود
من این تاپیک رو گشتم ولی کسی بحثی در مورد ای پاد کلاسیک نکرده بود کسی از دوستان این نمونه رو داره؟
توی این سایت قیمتش رو ذکر کرده:http://www.iranipod.com/shop.php

ipod classic

1. ظرفیت حافظه: GB80/GB 160

2. رنگ بندی :مشکی ,نقره ای

3. .قیمت : 2850000ریال 3750000ریال

4. GB80{قابلیت ذخیره 20000موزیک و25000عکس

5. GB160{قابلیت 40000موزیک و 25000عکس

6. اندازه lcd:2.5 inch
اگر کسی این مدل رو داره ما رو خبر کنه اطلاعاتی در موردش و این که چقدر خریده به ما بده و خیلی دلم میخاد بدونم این نمونه چطوری فایلها رو دسته بندی میکنه مثلا میشه فولدر درش درست یا همه ی فایلها و اهنگها ها رو یه تیکه لیست میکنه چون اهنگهای من خیلی زیاد هست مرتب بودنش و این که طبقه بندی شده باشه برام خیلی مهم هست و این که چه فرمتهایی از اهنگ یا تصویری رو میتونه پخش کنه چه فرمت هایی رو پلی میکنه نرم افزار داره نداره ایا باید حتما با هندس فری اهنگ گوش کرد یا باند داره چون من هیچ اطلاعاتی در موردش ندارم و... اگر کسی اطلاعاتی داره در اختیار من بگذاره سپاسگزار میشوم:D
البته در مورد ipod video که خیلی بحث شده بود و با فرض اینکه classic هم در امتداد همون سریه ، فکر کنم بشه همچنان از همون مطالب استفاده کرد ...

فایل ها براساس تگ دسته بندی میشن .. اگه تگ هات مرتب باشه راحتی ... ضمن اینکه می تونی هر فولدر رو یه پلی لیست تبدیل کنی و در نتیجه تقریبا حالت فولدربندی رو هم داشته باشی ..

فرمت های تصویر ، اکثرا باید تبدیل بشن با استفاده از نرم افزار مربوطه به mpeg4
فرمت های صوتی ، mp3 و aac و wav و .. (مثلا wma پخش نمی کنه)

یک نرم فازار بسیار خوشدست به نام itunes داره ...

باید با هدفون گوش بدی ...

یه سوال : جسارتا ، کلا تا حالا Mp3 player داشتی ؟ ...

xerxes1987

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
چند روز پیش cowon A2 گرفتم , الان فهمیدم که وسط کلیپای تصیویری یهو وایمیسته نه جلو میره نه عقب رو هر فایل دیگه ام بزنی دیگه پخش نمیکنه . باید حتما خاموشش کنی , گفتم اگه کیفیت کلیپارو پایین بیارم شاید مشکلش حل شه ولی نشد فقط زمان پخشش بیشتر شد. از فیلماهم ده دقیقه اول نشون میده بعد وایمیسته. جالب اینجاست تا هر جا که دلت بخواد می تونی جلو ببری ولی ظاهرا توی پخش مداوم مشکل داره. حوصله کل کل کردن با فروشندرو ندارم اگه می دونین چطور درست میشه لطفا هرچه سریعتر بهم بگین.

بالا