• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
آخه D2 فرق می کنه .. یعنی کابلش به mini usb دستگاه وصل میشه ... در حالیکه خیلی مدلهای دیگه به همون فیش هدفون می خورن ... اگه اینطوری باشه دیگه یه چیزی نیست که راحت پیدا بشه ، حداقل من ندیدم ... باید بگردی ... (ولی اگه باشه - که فکر کنم بشه مثلا از همین بازار رضا یا ایران گرفت ؛ بازم فکر کنم اگه نسخه متفرقه رو بخری ، خیلی ارزونتر تموم بشه

مرسی خودم هم نظرم همینه، درست میگی چند جا رفتم همه خروجی تصویر با جک هدفون بود که به کارم نمیومد البته تا بازار نرفتم ولی حتما میرم ببینم قیمتها چه طوریه، اول میرم ایران فکر کنم بهتر گیر بیاد تا رضا ... بازم مرسی :)

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
با تشکر از دوستان عزیز ،بالاخره در تاریخ 5 بهمن یک ipod 80 gb خریدم ، یک سری محدودیت هایی داره ولی در کل ازش خیلی راضیم :)
قبل از خرید با خودم فکر می کردم که آیا روزی فرا میرسد که 80 gb پر بشه ؟؟؟ و عزا گرفته بودم که چجوری پرش کنم :lol: ولی الآن آرزو می کنم که ای کاش 160 گیگ اش را گرفته بودم ....... این آدمی زاد موجود واقاُ عجیبیه :blush:

آقا مبارکه، هزاران قرن که انسان تو کف خودش مونده که چرا انقدر زیاده خواه :cool: بله... :D

oldarash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزیز چند و از کجا گرفتی یکی از دوستان اینجا میخواد بگیره...

آقا مبارکه، هزاران قرن که انسان تو کف خودش مونده که چرا انقدر زیاده خواه :cool: بله... :D

مرسی خیلی ارادت دارم :lol:
اول زنگ زدم IRAN IPOD گفت 285 ت بعد بدای خرید رفتم پایتخت گفتن 320 (حدوداُ) شاخ در اوردم گفتم مگه مریضم که ......... :exclamati:eek:hno:
خلاصه فردا دوباره زنگ زدم Iran ipod که بفرسته خونه ,ان ها هم گفتن گرون شده ..... :evil2:
آخر از مجتمع پارک اصفهان خریدم 280 تومن (5 ت تخفیف ) :guitar:
نمی دونم الآن چنده ,اگر قیمت جدید داری به منم بگو ببینم ضرر کردم یا نه ....... :p

علی آبادانی

Registered User
لایک‌ها
11
سامسونگ 2مدل Voice Recorder داره...
از قابلیت های این مدل های سامسونگ ضبط صدا با 3 کیفیت ...میکروفون ه قوی و حساس... میکروفن ه یقه ای ... کیت ضبط مکالمات ه تلفن....ورودی صدا برای میکروفن ....اسپیکر.... و غیره... کلا مخصوص ه ضبط ه صداست

مدل ه قدیمی (YP-120) اصلا توصیه نمیشه چون صدا رو با فرمت ه VYF ضبط میکنه که فقط برنامه ی مبدل ه خودش این فرمت رو میشناسه و فقط میتونه به WAVE تبدیل اش کنه! ( تبدیل به حجم ه باور نکردنی!!! 2-3 ساعت = یه گیگ!!)
مدل ه جدید تر ظاهر ه خیلی بهتری داره و صدا رو با فرمت ه MP3 ضبط میکنه...
1گیگ اش حدود 135 تومن.

این 2مدل در کنار ه ریکورد ه خوب MP3 پلیر ام هستند....
دستگاه های فقط ریکورد ام هست...

من یه YH-820 دارم که خیلی هنگ میکنه

این مدلها که مثل YH-820 نیستن؟

mohsenz65

Registered User
لایک‌ها
1
سلام با 100.000
یک MP3 player برای ورزش میخوام
باطریش قابل شارژ باشه
هدفونش موقع دویدن از گوشم در نیاد
تو پکش همه چیزش باشه مثل کیفش
رادیو بگیره.
مرسی

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
من یه YH-820 دارم که خیلی هنگ میکنه

این مدلها که مثل YH-820 نیستن؟

من 2سال YP-120 داشتم هیچ مشکلی نداشت...(به غیر از یه مشکل نرم افزاری که همشون داشتن و میبردی گارانتی نو میدادن!)

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
سلام با 100.000
یک MP3 player برای ورزش میخوام
باطریش قابل شارژ باشه
هدفونش موقع دویدن از گوشم در نیاد
تو پکش همه چیزش باشه مثل کیفش
رادیو بگیره.
مرسی

شما از MP3 پلیر ورزشی چه توقعاتی دارید؟ مثلا قدم شمار؟ ضد آب؟

ام پی تری پلیری که مخصوص ه ورزش باشه سونی مدل NW-S203F است...

sc004.jpg

مزایا :
قدم شمار , ضد آب , هدفون پشت گوش , امکانات نرم افزاری مثل کالری شمار و انتخاب کننده اتوماتیک Playlist و غیره....

توضیح شرکت سازنده:

S2 ورزشی با در نظر گرفتن یک زندگی فعال طوری طراحی شده که بهترین همراه برای فعالیت های ورزشی شما باشد. MP3 Player با طراحی استوانه ای منحصر به فرد خود دارای خصوصیاتی از جمله اندازه گیری میزان کالری، اندازه گیری میزان قدم ها، کرنومتر و رادیوی FM با قابلیت تنظیم و برنامه ریزی می باشد. شما قادر خواهید بود لیست پخش را بر اساس نوع فعالیت خود طراحی کنید. قابلیت موسیقی یاب این دستگاه با تشخیص نوع فعالیت شما مانند راه رفتن و دویدن، لیست پخش مناسب را پیدا می کند. در هر زمان روشن و یا خاموش کردن دستگاه امکان پذیر می باشد و در نهایت با 3 بار تکان دادن دستگاه پخش، قابلیت شافل را که موسیقی ها را به صورت تصادفی پخش می نماید را فعال می سازد. دستگاه NW-S203F با داشتن بدنه آلومینیومی مقاوم و همچنین ضد آب بودن آن به مدت طولانی عمر خواهد نمود.

قیمت حدود 150 تا 180 (برای 1 و 2 گیگ)

ایران رهجو همراه این مدل یه بازو بند هدیه میداد (واقعا کاربردی و مفید ه!) اما الان رو نمیدونم (فکر نکنم)

در کل ورزشی ترین MP3 پلیر موچود ه!

review در CNET

اما اگر شما قابلیت ای مثل قدم شمار (که به نظر من از دقت/کارایی بالایی هم برخوردار نیست) بگذرین ...
هر MP3 پلیر ای مناسب خواهد بود...

پیشنهاد : Creative STONE Plus 2GB ... دلیل : کوچیک... خوش دست... همه چی هم داره... قیمت/کیفیت خوب...
درضمن بازو بند رو هم میتونید جدا بخرین (هست)

در آینده نزدیک مدل ه اسپیکر دارشم میاد (دم عید)

درضمن برای هدفون ورزشی مدل های پشت گوش بهترین هستن ... In ear رو توصیه نمیکنم چون ورزشکار باید صدای بیرون رو بشنوه (از جمله صدای نفس زدن + قدم هاش...نظر شخصی)

علی آبادانی

Registered User
لایک‌ها
11
تصمیم گیری شد که بین cowon Q5 , zen vision W یکیش خریداری بشه

البته تفاوت قیمت زیادی دارن

فقط یه سوال در مورد cowon Q5 نوشته که GPS داره ولی برای کشورهای دیگه یه قطعه دیگه داره که باید جداگانه خریداری بشه

حالا این قطعه توی ایران گیر میاد؟؟؟
اگر هست چه قیمتی داره؟؟؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
تصمیم گیری شد که بین cowon Q5 , zen vision W یکیش خریداری بشه

البته تفاوت قیمت زیادی دارن

فقط یه سوال در مورد cowon Q5 نوشته که GPS داره ولی برای کشورهای دیگه یه قطعه دیگه داره که باید جداگانه خریداری بشه

حالا این قطعه توی ایران گیر میاد؟؟؟
اگر هست چه قیمتی داره؟؟؟
شک دارم اون قطعاتی که واسه Q5 می خوای پیدا بشه ... می تونی از نمایندگی اش بپرسی اما احتمالش خیلی که ...

mohsenz65

Registered User
لایک‌ها
1
فقط یک گشتی که تو نت زدم دیدم که 3 بار بیشتر نمیشه توش موسیقی ریخت.؟
نرم افزارش چطوره!؟
آیا صحت داره..!؟
اینجوری که ضایع است!!!!!!!
چون من 90% برم بخرم

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
نمایندگیش کجاست

کسی شماره یا آدرسی ازش داره؟
اینجا رو چک کن ...
فقط یک گشتی که تو نت زدم دیدم که 3 بار بیشتر نمیشه توش موسیقی ریخت.؟
نرم افزارش چطوره!؟
آیا صحت داره..!؟
اینجوری که ضایع است!!!!!!!
چون من 90% برم بخرم
نه بابا ... این حرفا چیه ؟ ... سونی فقط مساله کپی رایت رو سفت و سخت می گیره ... ضمن اینکه نرم افزارش هم خیلی خوشدست نیست ...

hamzeh_m61

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
آقا من یک دستگاهی می خواستم که بتونه html یا falsh را نشون بده
برای همین رفتم سراغ pda ، اما تو پایتخت دیدم که بعضی از این mp3player ها هم می تونن فایل فلش را نشان بدهند،
سه دستگاه پیدا کردم که این کار (پخش swf) را انجام می دهند.
d2 cowon حدودا 210 تومان 2 گیگ
iriver clix
rio digital pmp 4 inch حدودا 155 تومان 2 گیگ
و دیدم که در این تاپیک ، جناب mozoso0 یک D2 خریده که فکر کنم بهترین دستگاهی است که این کار را می کنه و البته قیمتش هم ما بین 150 تا 250 است.
حالا از جناب mozoso می پرسم و البته از استاد seymour که اصلا کار من درست است ؟؟
با اینکه فایل فلش من ممکن است خیلی بزرگ شود ، و در آن نمایش فیلم ، پخش صوت و غیره را هم داشته باشم؟
در حقیقت من دنبال یک دستگاهی هستم که در یک محیطی مثله کارخانه برای بازدید استفاده شود ، فرد بازدید کننده این را از مسئول کارخانه می گیرد و با تیم بازدید وارد کارخانه می شود و فایلی که من برایش درست کرده ام قسمت ها و دستگاه ها را انتخاب می کند و توضیحات را می بیند و می شنود .
از یکی از دوستانم شنیدم که می گفتم ebook reder هم شاید بتواند کمکم کند ، ایا ممکن است توضیح بدید ؟

mohsenz65

Registered User
لایک‌ها
1
سلام من این مدل s205f رو با گارانتی ایران رهجو 145 تومن خریدم از مشهد
فقط این هدفوناشو چجوری باید کرد تو گوش؟؟
نخندینا ولی من 2 ساعت باهاش تمرین کردم بازم مثل اینکه یک چیزیش درست نیست
:دی

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام
آقا من یک دستگاهی می خواستم که بتونه html یا falsh را نشون بده
برای همین رفتم سراغ pda ، اما تو پایتخت دیدم که بعضی از این mp3player ها هم می تونن فایل فلش را نشان بدهند،
سه دستگاه پیدا کردم که این کار (پخش swf) را انجام می دهند.
d2 cowon حدودا 210 تومان 2 گیگ
iriver clix
rio digital pmp 4 inch حدودا 155 تومان 2 گیگ
و دیدم که در این تاپیک ، جناب mozoso0 یک D2 خریده که فکر کنم بهترین دستگاهی است که این کار را می کنه و البته قیمتش هم ما بین 150 تا 250 است.
حالا از جناب mozoso می پرسم و البته از استاد seymour که اصلا کار من درست است ؟؟
با اینکه فایل فلش من ممکن است خیلی بزرگ شود ، و در آن نمایش فیلم ، پخش صوت و غیره را هم داشته باشم؟
در حقیقت من دنبال یک دستگاهی هستم که در یک محیطی مثله کارخانه برای بازدید استفاده شود ، فرد بازدید کننده این را از مسئول کارخانه می گیرد و با تیم بازدید وارد کارخانه می شود و فایلی که من برایش درست کرده ام قسمت ها و دستگاه ها را انتخاب می کند و توضیحات را می بیند و می شنود .
از یکی از دوستانم شنیدم که می گفتم ebook reder هم شاید بتواند کمکم کند ، ایا ممکن است توضیح بدید ؟
همونطور که گفتی ، مدلهای محدودی هستند که این قابلیت رو دارن ... بخصوص کارای جدید cowon ... و البته باز هم همونطور که گفتی محدودیت های خاص خودش رو داره و اصولا پردازنده ی قوی ای می خواد این کار ...

من در مورد ebook reader ها اطلاعی ندارم ، اما اگه مشخصا واسه فلش ساخته شدن ، حتما بهتر از mp3 player ها هستن ... نهایتا باز هم فکر می کنم یه pda یا اصلا لپ تاپ بهتر باشه ... محدودیت بودجه ی شما چقدره ؟

hamzeh_m61

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من می خواهم این پروژه را برای چند جا انجام بدهم،عملا می خواهم حداقل هزینه برای من تمام بشه ، تا بتونم با قیمت مناسب تری آن را بفروشم.
خودم هم فکرش را می کردم که باید دوره این mp3 player ها را خط بکشم ولی گفتم چون جنابmozoso0 خرید کرده ، شاید از این قابلیت استفاده کرده و جواب آن را دیده باشد.
راستش من باید توی این پروژه هم متن نمایش بدهم ، هم فیلم نمایش بدهم، هم صوت اجرا کنم ، توی فایل فلش همه را می تونم داشته باشم. اما باید در زمان اجرا خوب و بدون وقفه اجرا شود ، و البته ممکنه فایل من خیلی سنگین بشود ، یک جایی توی این تاپیک جناب mozoso0اشاره کرده بود که فایلهای فلش تا حدود 3مگ را اجرا می کند که اگر اینطوری باشه اصلا به کار من نمی اد. راستی به نظرتون مثله فلش کامپیوتر می تونه ادرس دهی های فایل فلش را هم اجرا کنه؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
در مورد محدودیت های D2 در زمینه فلش که باید دوستمون بیاد و توضیح بده ... (راستی ازش بپرس که فلش های interactive ، یعنی اینایی که میتونی گزینه هایی رو انتخاب کنی یا بزنی رو هم باز می کنه و میشه باهاشون کار کرد یا نه ؟) ...

می تونی بهش پی.ام بزنی ... هرچند خودم هم دوست دارم که جوابش رو بدونم و اگه در پی.ام مطرح شد ، لطفا اینجا هم منعکس کنید ....

hamzeh_m61

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اصلا من می خواهم که interactive باشه
و فکر کنم که اونها را هم اجرا کنه ،من که چند روز پیش رفتم پایتخت ، فروشنده نشانم داد ، برنامه flashplayer داشت، به خاطر این می گم که احتمال قوی interactive را ساپورت می کنه

بالا