• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

hamzeh_m61

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اصلا اگر بخواهم pda بخرم از کی بپرسم؟؟؟
اصلا می شه مدلهای قدیمش را پیدا کرد یا مثله لپ تاپه که نمی شه دیگه مدلهای قدیمی را (البته نو) پیدا کرد؟؟؟
کاش مثله موبایل می بود که هنوز که هنوزه 1100 و بقیه تولید می شه.
دوستان یک راهنمایی بفرمایید

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
سلام من این مدل s205f رو با گارانتی ایران رهجو 145 تومن خریدم از مشهد
فقط این هدفوناشو چجوری باید کرد تو گوش؟؟
نخندینا ولی من 2 ساعت باهاش تمرین کردم بازم مثل اینکه یک چیزیش درست نیست
:دی

هدفون رو یه چیزی شبیه عدد 8 (البته فارسی!) در نظر بگیر... و محل اتصال گوش به سر رو عدد 1 ...عدد 8 رو از بالای 1 بیار پایین!! همین... :D توضیح رو حال میکنی؟!

من می خواهم این پروژه را برای چند جا انجام بدهم،عملا می خواهم حداقل هزینه برای من تمام بشه ، تا بتونم با قیمت مناسب تری آن را بفروشم.
خودم هم فکرش را می کردم که باید دوره این mp3 player ها را خط بکشم ولی گفتم چون جنابmozoso0 خرید کرده ، شاید از این قابلیت استفاده کرده و جواب آن را دیده باشد.
راستش من باید توی این پروژه هم متن نمایش بدهم ، هم فیلم نمایش بدهم، هم صوت اجرا کنم ، توی فایل فلش همه را می تونم داشته باشم. اما باید در زمان اجرا خوب و بدون وقفه اجرا شود ، و البته ممکنه فایل من خیلی سنگین بشود ، یک جایی توی این تاپیک جناب mozoso0اشاره کرده بود که فایلهای فلش تا حدود 3مگ را اجرا می کند که اگر اینطوری باشه اصلا به کار من نمی اد. راستی به نظرتون مثله فلش کامپیوتر می تونه ادرس دهی های فایل فلش را هم اجرا کنه؟

عزیز شما به دلیل هزینه میخواین PVP بگیرین؟؟
چون کلا این کار ها در تخصص ه PVP نیست و دستگاه هایی مثل PDA و کامپیوتر های Ultra Portable خیلی بهتر اند...
حتی گوشی...مثل N810 (اگر گیر بیارین)

om.ir

Registered User
لایک‌ها
0
سیمور جان سلام خسته نباشید

فکر می کنم بعد از 4 5 ماهی دوباره مزاحمت جدید ...

نظرت در مورد سونی icd-p520 چی هستش

http://www.sonystyle.com/webapp/wcs...552921665162267&productId=8198552921665162267
به نظرتون از ICD-U70 بهتره یا یکی هستن چون اون 520 قیمتش خیلی خوبه

ICD-MX قیمتش همونه 220 تومن و هیچ تغییری نکرده البته این طرف یعنی دوستمون شاید بتونه خرج کنه و ICD-MX را بخره ولی می گه تقاوت این قدر محسوسه در دقت ضبط و همچنین امکانات با اون 520 که هزینه کنه
امکانات نسبتا خوب و ضبط با کیفیت قابل قبول و واقعا خوب براش ملاکه
گفتم از شما بپرسم من که خیلی سر در نمی یارم
راستی گفت در مورد باطری خوب و همچنین در مورد شار... خوب بپرسم

موفق و پیروز باشید .

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
اصلا من می خواهم که interactive باشه
و فکر کنم که اونها را هم اجرا کنه ،من که چند روز پیش رفتم پایتخت ، فروشنده نشانم داد ، برنامه flashplayer داشت، به خاطر این می گم که احتمال قوی interactive را ساپورت می کنه
اصلا اگر بخواهم pda بخرم از کی بپرسم؟؟؟
اصلا می شه مدلهای قدیمش را پیدا کرد یا مثله لپ تاپه که نمی شه دیگه مدلهای قدیمی را (البته نو) پیدا کرد؟؟؟
کاش مثله موبایل می بود که هنوز که هنوزه 1100 و بقیه تولید می شه.
دوستان یک راهنمایی بفرمایید
همین سوال رو توی بخش پاکت پی.سی مطرح کن ... ببین می تونن راهنمایی بهتری بکنن یا نه ... به نظر من که راهش همونه ..

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سیمور جان سلام خسته نباشید

فکر می کنم بعد از 4 5 ماهی دوباره مزاحمت جدید ...

نظرت در مورد سونی icd-p520 چی هستش

http://www.sonystyle.com/webapp/wcs...552921665162267&productId=8198552921665162267
به نظرتون از ICD-U70 بهتره یا یکی هستن چون اون 520 قیمتش خیلی خوبه

ICD-MX قیمتش همونه 220 تومن و هیچ تغییری نکرده البته این طرف یعنی دوستمون شاید بتونه خرج کنه و ICD-MX را بخره ولی می گه تقاوت این قدر محسوسه در دقت ضبط و همچنین امکانات با اون 520 که هزینه کنه
امکانات نسبتا خوب و ضبط با کیفیت قابل قبول و واقعا خوب براش ملاکه
گفتم از شما بپرسم من که خیلی سر در نمی یارم
راستی گفت در مورد باطری خوب و همچنین در مورد شار... خوب بپرسم

موفق و پیروز باشید .
سلام دوست من

اصل تفاوت mx20 و p520 اینه که mx کارت می خوره و ضمنا کیفیت بالاتری داره ... یعنی در حالیکه 520 می تونه توی دامنه 16 کیلو ضبط کنه ، mx20 تا 60 کیلو هم بره ...

نتیجه اینکه تفاوت کیفیت ، تفاوت قیمت ایجاد می کنه ... دوستت دقیقا می خواد چی کار کنه با این دستگاه ؟ ... اگه واسه ضبط صدای معمولی استاد و اینا می خواد فکر کنم همون 520 کارش رو راه بندازه ...

ضمن اینکه 520 حافظ بیشتری داره و در نتیجه طول زمان ضبط بیشتر ...

u70 که دیگه ظاهرا تولید نمیشه ... اونطوری که من شنیدم ...

om.ir

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوست من

اصل تفاوت mx20 و p520 اینه که mx کارت می خوره و ضمنا کیفیت بالاتری داره ... یعنی در حالیکه 520 می تونه توی دامنه 16 کیلو ضبط کنه ، mx20 تا 60 کیلو هم بره ...

نتیجه اینکه تفاوت کیفیت ، تفاوت قیمت ایجاد می کنه ... دوستت دقیقا می خواد چی کار کنه با این دستگاه ؟ ... اگه واسه ضبط صدای معمولی استاد و اینا می خواد فکر کنم همون 520 کارش رو راه بندازه ...

ضمن اینکه 520 حافظ بیشتری داره و در نتیجه طول زمان ضبط بیشتر ...

u70 که دیگه ظاهرا تولید نمیشه ... اونطوری که من شنیدم ...

این دوستمون هم درس استاذ که در اولویته و همچنین جلسات دوستانه را با کیفیت خوب ضبط کنه یعنی کاملا قابل قبول باشه در ضمن به دو سه نفر تدریس می کنه خصوصی می خوات درسها ضبط بشه با کیفیت قابل قبول ولی فاصله هم مد نظرش هست چون همیشه موفق نمی شه که نزدیک استاذ بشینه همانطوری که می گه " به هر حال به قول خودش بیشتر کیفیت ضبط خیلی خوب و قابل قبول و همچنین امکانات مورد نیاز برای ضبط صدا مد نظرش هستش "

راستی اون mx20 فکر می کنم صدا را پخش می کنه این طوری که یادم مونده

خوب نهایتا تا 220 که همون قیمت mx20 هستش مدلهای دیگری هستن در حال حاضر که به طور کلی بهتر باشن ...

در مورد باطری همون سفارش سابقتون که فرمودید سونی خوبه را گفتم بگیره ولی شارژر نمی دونم چی خوبه الان تو بازار ...

و در نهایت دوست عزیز این سونیها ساخت ؟ چینیه یا تایوان ...

پیشاپیش از زحماتتون تشکر می کنم امیدوارم خوش و خرم باشید.

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
این دوستمون هم درس استاذ که در اولویته و همچنین جلسات دوستانه را با کیفیت خوب ضبط کنه یعنی کاملا قابل قبول باشه در ضمن به دو سه نفر تدریس می کنه خصوصی می خوات درسها ضبط بشه با کیفیت قابل قبول ولی فاصله هم مد نظرش هست چون همیشه موفق نمی شه که نزدیک استاذ بشینه همانطوری که می گه " به هر حال به قول خودش بیشتر کیفیت ضبط خیلی خوب و قابل قبول و همچنین امکانات مورد نیاز برای ضبط صدا مد نظرش هستش "

خوب نهایتا تا 220 که همون قیمت mx20 هستش مدلهای دیگری هستن در حال حاضر که به طور کلی بهتر باشن ...

در مورد باطری همون سفارش سابقتون که فرمودید سونی خوبه را گفتم بگیره ولی شارژر نمی دونم چی خوبه الان تو بازار ...

شما در مورد سامسونگ نظری ندارید؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84

به نظرم میاد همون 520 خوب باشه ... قیمتش چنده ؟ ... زیر 100 باید باشه ...

آره بلندگو داره ...

نه - انقدر دیگه تنوع مدل نداریم توی voice recorder های موجود در بازار

شارژر CFL ما داریم و راضی هستیم ... حدود 10 تومن ... باتری هم سونی خوبه ، انرژایز خوبه ، دوراسل خوبه ...

احتمالا ساخت چین هستن که نگرانی نداره البته ... الان دیگه ipod هم میده چین محصولاتش رو تولید کنه ..

hooshmand29

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام سيمور جان مي خواستم بپرسم اگه بخوام آي پاد آهنگ ها رو بر اساس نام خواننده ها مرتب كنه چيكار بايد بكنم؟در ضمن آي پاد فايلهاي dat رو اجرا ميكنه؟
راستي اينجا كسي هست كه تجربه كار با آي پاد 80 يا 160 گيگ رو داشته باشه؟
مي خوام بدونم كه راضي هست؟

mohsenz65

Registered User
لایک‌ها
1
هدفون رو یه چیزی شبیه عدد 8 (البته فارسی!) در نظر بگیر... و محل اتصال گوش به سر رو عدد 1 ...عدد 8 رو از بالای 1 بیار پایین!! همین... :D توضیح رو حال میکنی؟!

بله بله بله ..........:blink:
جان من الان هدفونو بدم دستم با همین توضیح خودت میتونی گوشت کنی!؟؟:
:lol:D:p

chobin2008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان میخواستم اگر میشود یه نرم افزار به من معرفی کنید که فایلهای تصویری رو به فرمت amv تبدیل کنه کیفتش هم خوب باشه.تشکر

mohsenz65

Registered User
لایک‌ها
1
اول از همه که ما مخلصیم
ولی خوب یک عکسی از
گوشی تو گوش نداری!؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام دوستان میخواستم اگر میشود یه نرم افزار به من معرفی کنید که فایلهای تصویری رو به فرمت amv تبدیل کنه کیفتش هم خوب باشه.تشکر
این صفحه یه سری رو لیست کرد ... دانلود کن

این سایت هم منبع اینطور نرم افزارهاس ... پایین صفحه ، قسمت تاپ دانلودز رو چک کن
سلام سيمور جان مي خواستم بپرسم اگه بخوام آي پاد آهنگ ها رو بر اساس نام خواننده ها مرتب كنه چيكار بايد بكنم؟در ضمن آي پاد فايلهاي dat رو اجرا ميكنه؟
راستي اينجا كسي هست كه تجربه كار با آي پاد 80 يا 160 گيگ رو داشته باشه؟
مي خوام بدونم كه راضي هست؟
خب آیپاد می تونه براساس artist هم فهرست ها رو مرتب کنه ... نتیجه اینکه کافیه شما تگ های مرتبی داشته باشی ... یا شاید منظور دیگه ای داری که من نفهمیدم ؟ ...

فایل dat رو نمی تونه اجرا کنه ... اینا نیاز به تبدیل دارن ...

هرکی استفاده کرده راضی بوده ... من ناراضی تا حالا ندیدم ... اصل شهرت ipod بخاطر همین کاربرپسند بودن و خوشدست بودنشه ... (و البته قابلیت خرید آهنگ و تصویر از وب که شاید بدرد مصرف کننده ایرانی نخوره)

oldarash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این صفحه

فایل dat رو نمی تونه اجرا کنه ... اینا نیاز به تبدیل دارن ...

هرکی استفاده کرده راضی بوده ... من ناراضی تا حالا ندیدم ... اصل شهرت ipod بخاطر همین کاربرپسند بودن و خوشدست بودنشه ... (و البته قابلیت خرید آهنگ و تصویر از وب که شاید بدرد مصرف کننده ایرانی نخوره)

کاملاً تایید می شه .... به نظر من از لحاظ ارگونومی نمرۀ کاسیک آیپاد 90 از 100 .... :)
تقریباً توی این 20 روزی که داشتمش هر روز بیش از پیش به این مساله ایمان اوردم . غیر از چند محدودیت ساده ,این دستگاه واقعاً عالیه خصوصاً باتریش . :cool:

gm.sara

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله ، همه شون بدون کابلن (s10 تقریبا ، چون یه قطعه کوچولو داره که باید وصل بشه ... ولی خب ، واقعا بدون کابله دیگه)

نظر من اینه که اولا سلیقه اس ؛ مثل خودم با کابل رو ترجیح میدم ، چون حوصله ندارم برم پشت دستگاه ! ... دوست دارم دستگاهم کنار دستم باشه و احترامش حفظ بشه !
دوما ، مدلهای بدون کابل ، محدود هستن و نمیشه روشون مانور داد

s10 تصویریه و مثلا عکس می تونه پخش کنه ،ولی صفحه اش کوچیکتر از اونه که بشه روی این قابلیت ، بطور جدی حساب کرد

از مدلهای با کابل ، سری T از iriver خیلی خوبه ...

t50_t60_unbox.jpg

شما تهران هستی ؟

سلام
نه من تهران نيستم
راستي ببينم شما مشكل فيلتر شدن اين سايت براتون حل شده ؟!
امروز يه گشتي زدم كه ببينم اين جا چه مارك هايي هستند ، مارك iriver را اينجا حتي اسمش هم نشنيده بودن!
ماركي كه اين جا زياد بود مارشال نظرتون دربارش چيه ؟(از نظر پخش و ضبط صدا و باتري) قيمتش در حدود 40000 تومان
البته يه جا هم ipod را معرفي كرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممكنه نظرتون را بگيد

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام
نه من تهران نيستم
راستي ببينم شما مشكل فيلتر شدن اين سايت براتون حل شده ؟!
امروز يه گشتي زدم كه ببينم اين جا چه مارك هايي هستند ، مارك iriver را اينجا حتي اسمش هم نشنيده بودن!
ماركي كه اين جا زياد بود مارشال نظرتون دربارش چيه ؟(از نظر پخش و ضبط صدا و باتري) قيمتش در حدود 40000 تومان
البته يه جا هم ipod را معرفي كرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممكنه نظرتون را بگيد
پس حیف شد .. گزینه هات محدود میشه ...

من شاتل دارم .. این شرکت فیل*تر نکرده ...

مارشال اصلا در کلاس پایین تریه ... مارک متوسط محسوب میشه ... در حد زی سایبر/زولتریکس ...

آیپاد رو هم مواظب باش که حتما اصل باشه ... اپیاد حداقل باید 150 تومن قیمت داشته باشه و ضمنا مدلهای تصویری اش هم میره بالای 200 تومن ... بنابراین اگه طرف گفت "این یه آپیاده که فیلم هم پخش می کنه و قیمتش هم 75 تومن ! "، تابلوئه که متفرقه اس ..

om.ir

Registered User
لایک‌ها
0
شما در مورد سامسونگ نظری ندارید؟

نه این که در مورد سامسونگ نظر ندارم دقت بفرمایید جانب آقای سیمور چی می فرماین
نه - انقدر دیگه تنوع مدل نداریم توی voice recorder های موجود در بازار

از این جهته دیگه ... از طرفی ایشون چند ماه پیش از همین مدلا معرفی کردن که واقعا عالی بودن ...

قیمتش چنده ؟ ... زیر 100 باید باشه ...

ظاهرا قیمتش تهران باید 60 هزار باشه ...

می گم این 520 چی بلند گو داره یا نه ؟ " چون خودم ندیدمش "

یه سوال کلی داشتم شاید بدرد امثال من بخوره چیزی از این چیزا سر در نمی یارن ...

این 16 کیلو که می فرمایید ذاتا کیفیتش چه جوریاست خوبه یعنی کاملا قابل قبول هستش ؟

دوستت دقیقا می خواد چی کار کنه با این دستگاه ؟

خوب کلاسها مختلفن ولی معمولا فاصله استاذ همچین هم نزدیک نیست دیگه " می گه سر میز باید بذارتش برای ضبط "

یه سوال کلی دیگه در رابطه با 520 ... امکاناتش چه جوریاست حرفه ای یا نه ؟

ببخشید مزاحم شدم بار دیگه بعد از این دیگه سوالی نیست شرمندم

در مورد شارژر بابت راهنمایی ممنون .

پیشا پیش تشکر می کنم امیدوارم موفق باشید .

Klaymen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام به همگی
یک سوال داشتم ، کسی می دونه Zen Stone Plus 4GB را از کجا میشه خرید و قیمتش چنده؟

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
سلام به همگی
یک سوال داشتم ، کسی می دونه Zen Stone Plus 4GB را از کجا میشه خرید و قیمتش چنده؟
عزیز قیمت 4گیگ رو ندارم (کمیاب ه) قیمت 2گیگ 72-3 تومن ه و در ضمن نکته مهم اینه که الان زمان مناسب خرید نیست چون تا 1-2 هفته دیگه مدل اسپیکر دارش با همین قیمت ها میاد.

بالا