• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
سلام به همه :)
چند وقایه دسترسی به اینترنت ندارم و نمیتونم سر بزنم شرمنده ام...
جناب hamzeh_m61 من با D2 بازیهای حدود 2 یا 3MB رو اجرا کردم و اصلا مشکلی نداشت حداقل با fw 3.4 که من دارم، از بابت حجم که فکر نکنم مشکل داشته باشه و از لحاظ interactive که seymour جان اشاره کردن، یه بار یک برنامه موزیک که تحت فلش بود رو روش ریختم که اکثر سازهارو داشت و خیلی منوی پیچیده ای هم داشت که مثلا قسمت پیانو میتونستی نت بدی یا خودت باهاش بزنی که شاید ربطی به interactive بودن نداشته باشه ولی کاملا با گرقتن هر دستور به صورت realtime عمل رو انجام میداد، ولی یه مشکلی که هست که اگر برای فلش خروجی تصویر بخوای امکانش نیست چون فقط ویدیو رو خروجی میده... امیدوارم کمکی کرده باشم :)

... راستیseymour جان کابلو خریدم ،البته همون اورجینال، واقعا کیفیت خروجی تصویر بالاست و من با حداقل باطری تونستم 1ساعت خروجی بگیرم که فکر کنم اگر شارژ فول باشه راحت 5 یا 6 ساعت رو خروجی تصویر داره که 2 تا فیلمو با عقب و جلو بردن جواب میده ...:D

giti007

Registered User
لایک‌ها
30
نظرتون رو راجع به ZEN Nano Plus هم بگید... آیا در بازار ایران مدلهای بالای یک گیگ هم داره؟؟
از نظر کیفیت چطوره؟؟ :headphone

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
نظرتون رو راجع به ZEN Nano Plus هم بگید... آیا در بازار ایران مدلهای بالای یک گیگ هم داره؟؟
بازار ایران؟! کلا این مدل بالای 1 گیگ تولید نشده... کیفیت هم خب خوبه! یعنی همه کریتیو ها خوبن! درضمن یکی از دوستان یه کریتیو مدل مو وو 5گیگ در حد نو تو بازارچه گذاشتن برای فروش... به نظر من قیمت مناسب برای اون 65-70 ه ... میتونه خرید خوبی باشه...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
دوستان عزيز من فقط کيفيت ضبط کردن برام مهم هست.از بين مدل های samsung YV-150, Iriver T50...T60 کدوم بهتر؟و اگه مدل ديگه اي ميشناسيد لطفا راهنمايی کنيد
با تشکر :wacko:
iriver بهتره ... یه ضرب mp3 اش می کنه و واسه اکثر استفاده های عامه مناسبه ... T50 و T60 فرق زیادی ندارن ؛ T50 بهتره به نظرم ...
حداکثر بودجه ات چقدره ؟ ... مدل با سطح امکانات و کیفیت مشابه nano plus و حافظه بیشتر هم موجوده ...

سلام
از دوستان اين تاپيك كسي mp3 player مدل كريتيو Zen Wav (يا مدل پايينتر) داره؟ يه سوال دارم ازش.
با تشكر
سوال چیه ... بگو تا جواب بدم ...
... راستیseymour جان کابلو خریدم ،البته همون اورجینال، واقعا کیفیت خروجی تصویر بالاست و من با حداقل باطری تونستم 1ساعت خروجی بگیرم که فکر کنم اگر شارژ فول باشه راحت 5 یا 6 ساعت رو خروجی تصویر داره که 2 تا فیلمو با عقب و جلو بردن جواب میده ...:D
ایول ... چند خریدی ؟ ...

Gilgamesh

Registered User
لایک‌ها
0
کدام پلیر فرمت OGG را ساپورت می کند؟
توی بازار ایران پیدا می شود و قیمتش و مقدار حافظه هم حدودا چقدر است؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
کدام پلیر فرمت OGG را ساپورت می کند؟
توی بازار ایران پیدا می شود و قیمتش و مقدار حافظه هم حدودا چقدر است؟
فرمت کمیابیه در نتیجه حمایتش اندکه ... تا اونجا که من می دونم ، کارای cowon می تونن ogg رو پخش کنن ... از 110 تومن تا 400 تومن قیمت دارن ... از 1 گیگ تا 40 گیگ ...

شرمنده بخاطر تاخیر در جواب ...

seeker

Registered User
لایک‌ها
1
seymour عزیز من یک موزیک پلیر با مشخصات زیر می خوام

قیمت بین 30 تا 40 هزار تومان
قابلیت شارژ و نگهداری بلند مدت
شیک و زیبا
حداقل حافظه 512 mb
user friendly
ممنون

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
بودجه ات خیلی پایینه ... حافظه ای که در نظر گرفتی هم خیلی کمه ... برادر کوچیکه ی من الان سوم راهنماییه ، جدیدا غر می زنه که " نیم گیگ خیلی کمه ! " (آخه Mp3 player قدیمی ام که 512 بود رو بهش دادم)

با این حال ، اگه می خوای واسه شروع یه چیزی داشته باشی و مثلا نمی خوای روزی یه ساعت باهاش اهنگ گوش بدی ، می تونی از مارک زی سایبر یه مدل بخری ... البته خیلی شیک نیست ... ولی تا بودجه زیر 100 تومن ، اصلا بحث شیکی مطرح نیست حتی ...

خلاصه اگه خواستی افزایش بودجه بدی تا 50-60 تومن می تونی بری سراغ کارای creative که کیفیت بهتری دارن (1 گیگ حافظه) ... مثل zen nano plus

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
بودجه ات خیلی پایینه ... حافظه ای که در نظر گرفتی هم خیلی کمه ... برادر کوچیکه ی من الان سوم راهنماییه ، جدیدا غر می زنه که " نیم گیگ خیلی کمه ! " (آخه Mp3 player قدیمی ام که 512 بود رو بهش دادم)

با این حال ، اگه می خوای واسه شروع یه چیزی داشته باشی و مثلا نمی خوای روزی یه ساعت باهاش اهنگ گوش بدی ، می تونی از مارک زی سایبر یه مدل بخری ... البته خیلی شیک نیست ... ولی تا بودجه زیر 100 تومن ، اصلا بحث شیکی مطرح نیست حتی ...

خلاصه اگه خواستی افزایش بودجه بدی تا 50-60 تومن می تونی بری سراغ کارای creative که کیفیت بهتری دارن (1 گیگ حافظه) ... مثل zen nano plus
سیمور جان نظرت در مورد Apacer چیه؟ به نظر من از زد سایبر خیلی بهتره... گارانتیش هم پدر مادر دار تره!

img_24001_apacer_au240_180x135.jpg

AU240 به قیمت 28 تومن 1گیگ

2171136817_small.jpg

AU350 به قیمت 44 تومن 2گیگ

بودجه بالاتر :

0,,5730162,00.jpg

AU581 به قیمت 72 تومن 4گیگ

gm.sara

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
مي خواستم نظرتون را در مورد Apscer ، mp4 مدل AU840 كه 2G هست بپرستم .
راسته كه مي گن تو رقابت با creative هستش و creative ادعا كرده كه نتونسته كيفيت ضبط صداش را بالا ببره و Apacer به خاطر رقابت با creative ضبط صداش را حرفه اي كرده ؟! اصلا به creative مي رسه يا نه ؟!(منظورم فقط ضبط نيستش از كل جهات مي خواستم بدونم !)
در ضمن قيمتش چنده ؟

راستي در مورد مارك shuttle چي ؟ مارك به درد بخوري هست يا نه ؟

در ضمن يه سوال ديگه : مي خواستم ببينم كه قيمت Neeon2 از creative چند هست ؟

ممنون

arash_666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزيز قبلا هم گفته بودم من فقط و فقط کيفيت ضبط صدا برام مهم است.جناب سيمور و ديگر دوستان مدل هايی از Iriver رو پيشنهاد کرده بودند ولی در شيراز, اين مارک نيست.( تو شيراز بشتر Sony هست. البته اينم بگم که يکی ازفروشنده ها يه مدل از Kingstone رو به من پيشنهاد کرد و خيلی هم از کيفيت ضبط صداش تعريف می کرد و حدود 70000 تومن بود) .هفته ديگه هم کلاس های دانشگام شروع ميشه :( و خيلی لازم دارم که همين هفته يه voice recorder بگيرم.از دوستان ميخوام که منو راهنماي کنند .در ضمن بودجه من تا 100,000 تومان است:whistle:
ممنون

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام
مي خواستم نظرتون را در مورد Apscer ، mp4 مدل AU840 كه 2G هست بپرستم .
راسته كه مي گن تو رقابت با creative هستش و creative ادعا كرده كه نتونسته كيفيت ضبط صداش را بالا ببره و Apacer به خاطر رقابت با creative ضبط صداش را حرفه اي كرده ؟! اصلا به creative مي رسه يا نه ؟!(منظورم فقط ضبط نيستش از كل جهات مي خواستم بدونم !)
در ضمن قيمتش چنده ؟

راستي در مورد مارك shuttle چي ؟ مارك به درد بخوري هست يا نه ؟

در ضمن يه سوال ديگه : مي خواستم ببينم كه قيمت Neeon2 از creative چند هست ؟

ممنون
نه - مدل apacer یه مدل متوسط محسوب میشه و نمی تونه با Creative رقابت کنه ...

اصلا توی اون سطح ، مطمئن باش که سیاست های یه کمپانی مثل apacer این نیست که توی یه زمینه زیرشاخه یه کمپانی قوی تر رو شکست بده ... بلکه مهم واسه اش اینه که فقط جاپاش رو توی چندتا بازار هدف محکم کنه ... درسته که creative از نظر کیفیت ضبط صدا خیلی عالی نیست ...ولی اصلا مگه کدوم مدل هست ؟ ... همه شون در یه سطحن تقریبا ... و اونایی هم که بهترن ، رقبای واقعی creative هستن ... نه مثلا apacer ...

قیمت Au840 با 2 گیگ حافظه : 75 تومن - با 4 گیگ حافظه 100 تومن ...

شاتل هم مثل apacer ... مارک های متوسط هستن که فقط بهتره وقتی خریده بشن که بودجه خرید مارک های معتبر رو نداری ...

Neeon2 با 1 گیگ حافظه 80 - 2 گیگ 95
سیمور جان نظرت در مورد Apacer چیه؟ به نظر من از زد سایبر خیلی بهتره... گارانتیش هم پدر مادر دار تره!

img_24001_apacer_au240_180x135.jpg

AU240 به قیمت 28 تومن 1گیگ

2171136817_small.jpg

AU350 به قیمت 44 تومن 2گیگ

بودجه بالاتر :

0,,5730162,00.jpg

AU581 به قیمت 72 تومن 4گیگ
والا به نظر من در یه سطح هستن ... ضمنا من از گارانتی زی سایبر تعریف های بهتر و بیشتری شنیدم ... دیگه توی این سطح از قیمت و کیفیت ، واقعا زیاد فرقی نمی کنه که کدوم رو بخریم ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
به صحبت های فروشنده ها به هیچ وجه اعتماد نکن ... تنها چیزی که واسه شون مهمه ، فروش رفتن جنسشونه ... بخصوص جنس های بنجل ...

بودجه شما خیلی بودجه ی بالایی نیست .. و ضمنا تهران هم نیستی ... بنابراین انتخابهات محدوده .. یه راه اینه که فعلا با یه دستگاهی مثل zen nano plus شروع کنی که حدود 60 تومن آب می خوره و کیفیتش خوب هستش (عالی نیست) ... خوبی این کار اینه که اولا حتما پیدا میشه در شهرت - ثانیا 80 درصد مدلهای دیگه هم کیفیت مشابهی دارن و این می تونه نماینده همه شون باشه - ثالثا این دستگاه از اعتبار و گارانتی خوبی برخورداره ... یه راه دیگه اینه که مثلا 110 تومن بذاری و یه YP-T9 سامسونگ بخری که فکر نمایندگی سامسونگ در شهر شما هم داشته باشنش ...یه راه دیگه هم اینه که voice recorder سونی بخری که باز باید به نمایندگی های سونی شهرت سر بزنی و اگه بتونی مدلهای 100 تومنی اش رو پیدا کنی (یکی دو مدل داره)، انتخاب خیلی خوبیه ...

Sunny-M

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

چند روزه یه مشکلی پیدا کرده MP3/4 Player م که خواستم بپرسم چاره اش چیه :

اول از همه یه خورده توضیح بدم : مدل: Sony x789 قابلیت پخش: MP3 / WMA ، Mpeg / QuickTime / AVI / WM Files (تو دفترچه اش نوشته )

حالا مشکل: من بعد از اینکه یه فایل AVI رو ریختم توی حافظه اش و خاستم با دستگاه پخشش کنم ارور داد که File Format Error و پخش نکرد ، از همون موقع این قاتی کرد مثلا وقتی اومدم به کامپیوتروصلش کردم بعد ازچند لحظه خود به خود ارتباط قطع شد و ارور داد : Unknown Device البته بعدش که اون فایلو پاک کردم مشکل حل شد .

فرداش از سر ندونستن ورداشتم یه فولدر که حاوی فایلهای HTML بود و ریختم رو حافظه خیر سرم ببرم بریزم رو یه سیستم دیگه غافل از اینکه ..... ------- حالا از همون موقع دوباره مشکل قبلی رو پیدا کرده یعنی همین که وصل میکنی یا میخوای اهنگ بریزی یه هو قطع میشه !! سرعت ریختنشم مزخرف ، بعدش با خودم گفتم بزار من اینو فرمت کنم شاید درست شد ! ورداشتم با کامپیوتر فرمت کردم اما بازم همونطوره ، تو یکی از فرو مها خوندم که وقتی با کامپیوتر فرمت میکنی اینطوری میشه و گفته بود باید باخود دستگاه فرمتش کنی ، حالا من نمیدونم که چجوری باید با خودش فرمتش کنم ، تو دفترچه اش هم انگلیسی نوشته بود زیاد سر در نیاوردم حالا اگه خواستید متنشو اینجا مینویسم .

خوب حالا من چه کارش کنم میتونم خودم حلش کنم و یا بردارم ببرم پیش فروشنده ، لطفا راهنمائی کنید

راستی این یه سیدی کوچیکم همراش داشت یه نرم افزاری به نام MP3 Player Utilities 1.47 توش داشت که وقتی نصبش کردم و خواستم MP3 Player Disk Tool بازش کنم اینو گفت : Not Detected Removable Disk! please Check the Disk Connecting or Reboot the System! بگین که اینم قضیه اش چیه ....

یه سوال دیگه هم داشتم که بعدا میپرسم

خیلی ممنون

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
به صحبت های فروشنده ها به هیچ وجه اعتماد نکن ... تنها چیزی که واسه شون مهمه ، فروش رفتن جنسشونه ... بخصوص جنس های بنجل ...

بودجه شما خیلی بودجه ی بالایی نیست .. و ضمنا تهران هم نیستی ... بنابراین انتخابهات محدوده .. یه راه اینه که فعلا با یه دستگاهی مثل zen nano plus شروع کنی که حدود 60 تومن آب می خوره و کیفیتش خوب هستش (عالی نیست) ... خوبی این کار اینه که اولا حتما پیدا میشه در شهرت - ثانیا 80 درصد مدلهای دیگه هم کیفیت مشابهی دارن و این می تونه نماینده همه شون باشه - ثالثا این دستگاه از اعتبار و گارانتی خوبی برخورداره ... یه راه دیگه اینه که مثلا 110 تومن بذاری و یه YP-T9 سامسونگ بخری که فکر نمایندگی سامسونگ در شهر شما هم داشته باشنش ...یه راه دیگه هم اینه که voice recorder سونی بخری که باز باید به نمایندگی های سونی شهرت سر بزنی و اگه بتونی مدلهای 100 تومنی اش رو پیدا کنی (یکی دو مدل داره)، انتخاب خیلی خوبیه ...

ویس ریدوردر های سامسونگ YP-150 مدل 1گیگ و YP-120 که این مدل 120 و ظرفیت های دیگه ی مدل 150 پیشنهاد نمیشه (چون درد سر تبدیل فرمت هارو دارند ) خوبن... با 3 کیفیت صدا رو ضبط میکنن و غیره... YP-U2 رو هم که قبلا معرفی کردم ...
نانو پلاس هم تایید میشه... دستگاه خوبیه...
یه مدل VoiceRecorder ال جی هم بود حدود 45 تومن فقط برای ضبط صدا... IC های سونی هم که خیلی خوبند.

سلام من پانته ا هستم از denver ( ایالت colorado ) خیلی از این forum خوشم اومده مرسی از این کار خوبتون , من شانسی این forum رو دیدم
من از mp3 player چیز زیادی نمیدونم اگه حرف خنده دار زدم نخندینا !!!
من تابستون دارم میام ایران, charger برای ipod touch میشه ایران بخرم? چون laptop نمیارم , یه مال تو خیابون پهلوی هست اونجا دارن?
میتونید درباره بهترین mp3 playere های creative , zune و ipod بنویسید side by side
مرسی
headphone ipod اونجا 30000 تومنه اینجا 30$ , جالبه چون ipod گرونتره تو ایران اما accessory نه

مرسی از همه و seymour

شما کلا برای Ipod اتون شارژ جدا نگرفتید یا منظورتون اینه که چون ماله شما 110 ولت ه اینجا کار نمیکنه؟
در هر حال نظر شخصیم اینه که همه چی از اونجا خریده بشه بهتره! (کیفیت/قیمت بهتر) ... در مورد برق 110 ام یه تبدیل 220 به 110 با خروجی مناسب بگیرید (1 آمپر برای اکثر نیاز ها کافی ه)

سلام

چند روزه یه مشکلی پیدا کرده MP3/4 Player م که خواستم بپرسم چاره اش چیه :

اول از همه یه خورده توضیح بدم : مدل: Sony x789 قابلیت پخش: MP3 / WMA ، Mpeg / QuickTime / AVI / WM Files (تو دفترچه اش نوشته )

حالا مشکل: من بعد از اینکه یه فایل AVI رو ریختم توی حافظه اش و خاستم با دستگاه پخشش کنم ارور داد که File Format Error و پخش نکرد ، از همون موقع این قاتی کرد مثلا وقتی اومدم به کامپیوتروصلش کردم بعد ازچند لحظه خود به خود ارتباط قطع شد و ارور داد : Unknown Device البته بعدش که اون فایلو پاک کردم مشکل حل شد .

فرداش از سر ندونستن ورداشتم یه فولدر که حاوی فایلهای HTML بود و ریختم رو حافظه خیر سرم ببرم بریزم رو یه سیستم دیگه غافل از اینکه ..... ------- حالا از همون موقع دوباره مشکل قبلی رو پیدا کرده یعنی همین که وصل میکنی یا میخوای اهنگ بریزی یه هو قطع میشه !! سرعت ریختنشم مزخرف ، بعدش با خودم گفتم بزار من اینو فرمت کنم شاید درست شد ! ورداشتم با کامپیوتر فرمت کردم اما بازم همونطوره ، تو یکی از فرو مها خوندم که وقتی با کامپیوتر فرمت میکنی اینطوری میشه و گفته بود باید باخود دستگاه فرمتش کنی ، حالا من نمیدونم که چجوری باید با خودش فرمتش کنم ، تو دفترچه اش هم انگلیسی نوشته بود زیاد سر در نیاوردم حالا اگه خواستید متنشو اینجا مینویسم .

خوب حالا من چه کارش کنم میتونم خودم حلش کنم و یا بردارم ببرم پیش فروشنده ، لطفا راهنمائی کنید

راستی این یه سیدی کوچیکم همراش داشت یه نرم افزاری به نام MP3 Player Utilities 1.47 توش داشت که وقتی نصبش کردم و خواستم MP3 Player Disk Tool بازش کنم اینو گفت : Not Detected Removable Disk! please Check the Disk Connecting or Reboot the System! بگین که اینم قضیه اش چیه ....

یه سوال دیگه هم داشتم که بعدا میپرسم

خیلی ممنون

ام! عزیز شما مطمئنی سونی ه؟!؟!؟! X789 یه مدل ضبط ماشینه از مارک kenwood !!! فکر کنم از این مدل های چینی گرفتی ...!

Sunny-M

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ام! عزیز شما مطمئنی سونی ه؟!؟!؟! X789 یه مدل ضبط ماشینه از مارک kenwood !!! فکر کنم از این مدل های چینی گرفتی ...!

اِاِاِاِ ... پس تو مایه های اینِ که بهش انداختن - به به به به --- اینو من نخریدم بهم عیدی دادن

یه کم توضیح میدی که این قضیه اش چه جوریه ، یعنی قلابیه ، نکنه واسه همینه که قاتی کرده ، اینم بگم که اسم مدلشو روش نوشته درست بیخ صفحه نمایش اش ، البته پشت جعبه اش هم نوشته بود ساخت چین !!!!! ------ داداش حالا چیمون ساخت چین نیست که این یکی نباشه !!!!!!!

پس حالا من چیکار کنم ......

با تمام این تفاصیل ، سوال بالائی رو جوابشو نمیدونی !؟1 :(

hadi222

Registered User
لایک‌ها
85
سلام یه حدود قیمت از این دو مدل شرکت اپل برام می زارید؟
sc017.jpg

apple_ipod_u2_2nd_1.jpg

pany

Registered User
لایک‌ها
19
این دو تا هیچ کدومش رو دیگه گیر نمیاری چون generation قبلی ipod هستند قرمزه فکرکنم nano باشه که تو ebay شاید باشه که 90$ هست اما ipod u2 رو نمی تونی گیر بیاری
حالا چرا این 2 تا رو میخوای ?

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
این دو تا هیچ کدومش رو دیگه گیر نمیاری چون generation قبلی ipod هستند قرمزه فکرکنم nano باشه که تو ebay شاید باشه که 90$ هست اما ipod u2 رو نمی تونی گیر بیاری
قرمزه فکر کنم برای ایدز باشه , اونیکی هم که ماله U2 ه ... قیمت اشون از مدل های عادی بالاتره ... تو ایران دیدم اما خیلی خیلی کمیاب... اول و آخرش پاساژ پایتخت مرکز اینجور چیزا!

اِاِاِاِ ... پس تو مایه های اینِ که بهش انداختن - به به به به --- اینو من نخریدم بهم عیدی دادن
یه کم توضیح میدی که این قضیه اش چه جوریه ، یعنی قلابیه ، نکنه واسه همینه که قاتی کرده ، اینم بگم که اسم مدلشو روش نوشته درست بیخ صفحه نمایش اش ، البته پشت جعبه اش هم نوشته بود ساخت چین !!!!! ------ داداش حالا چیمون ساخت چین نیست که این یکی نباشه !!!!!!!
پس حالا من چیکار کنم ......
با تمام این تفاصیل ، سوال بالائی رو جوابشو نمیدونی !؟1

یه عکس ازش بزار...
مموری جدا میخوره؟ اگر آره حتما تست کن...

hadi222

Registered User
لایک‌ها
85
من حدود قیمت این دو تا رو نیاز دارم
ضمنا اینا رو نمی خوام از ایران بخرم
فقط قیمت حدودیش در ایران رو می خوام

بالا