• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
خب اگه اینطوریه برو سراغ D2 ... از نظر مد ، حواسم بود .... همین D2 از نظر شیکی ، توانایی اپگرید و امکانات ، تقریبا بی رقیبه ... 8 گیگش زیر 300 تومنه ...

cowon-d2-pmp.jpg

هم رده A3 توی مارک کریتیو ، zen vision:w هستش که قیمتش از 330 تومن بیشتره ...

nephew

Registered User
لایک‌ها
1
من تو يه ريويو تو CNET خوندم که zen nano به صورت Wav ظبط ميکنه! اينتوري که خيلي سريع پر ميشه مموريش!
خود MP3playare ها تبديل به Mp3 نميکنن؟ يا اين مدل نميکنه؟ Stone چطور

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من تو يه ريويو تو CNET خوندم که zen nano به صورت Wav ظبط ميکنه! اينتوري که خيلي سريع پر ميشه مموريش!
خود MP3playare ها تبديل به Mp3 نميکنن؟ يا اين مدل نميکنه؟ Stone چطور
همینطوره که گفتی ... wav ضبط می کنه و البته اینطور هم نیست که سریع پر بشه ، ولی از این جهت که فرمت Mp3 جمع و جورتر و مرسوم تره حق با شماست ... البته سیستم line in داره که اون Mp3 ضبط می کنه ؛ ولی خب نمیشه راحت واسه ضبط صدا به کار برد ؛ مگه اینکه میکروفون مناسب اون کار رو بهش نصب کنیم ...

کل محصولات creative بصورت wav ضبط می کنن ... تبدیل به mp3 رو باید بعدا که می ریزی روی Pc انجام بدی ..

Iriver هم یکی دو مدل زیر 100 تومن داره که کیفیت ضبط خوب دارن ؛ بصورت Mp3 ... ولی فقط تهران گیر میان ... T50 و T60 ... و همینطور S10 ... چک شون کن ...

maryasn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جناب seymour خیلی از راهنماییتون ممنون.:rolleyes:

satlamerd

Registered User
لایک‌ها
0
يه فلش دارم كه حتي تو سي ام دي هم فرمت نميشه ميگه raw است.راه حلش؟

maryasn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من بالاخره cowon D2 خریدم! :rolleyes:
کسی اینجا هست،بدونه چیا میشه روش نصب کرد؟ ;)

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
من بالاخره cowon D2 خریدم! :rolleyes:
کسی اینجا هست،بدونه چیا میشه روش نصب کرد؟ ;)

آقا مبارکه، ویندوز موبایل روش نیست که بتونی همه نوع برنامه روش نصب کنی:D فقط میتونی dictionary رو نصب کنی اگر نداشته باشی یا اینکه فریم ویرش رو به روز کنی که تو سرعتش خوب تاثیر میگذاره ;)
این سایت برو همه چی هست : www.iaudiophile.net

Wallpaper میخواستی برو اینجا...

firmware 3.45 beta رو میخوای هم برو مستقیم اینجا...

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
کالبد شکافی Cowon D2 :eek:

وای که چه دلی دارن، اینجا رو یه نگاه بندازین سیستم کامل و برد D2 رو ریخته بیرون ...

iaudio-d2-apart-1.jpg

part2 - part3 - part4 - part5 - part6

iaudio-d2-apart-7.jpg

فایل های ضمیمه

• iaudio-d2-apart-2.jpg
    iaudio-d2-apart-2.jpg
    59.7 KB · نمایش ها: 4

asmad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من یه Mp3 Player مناسب برای قیمت بین 200 تا 300 تومن میخواستم

میزان حافظه ش نسبتا بالا باشه
باند بیرونی داشته باشه
کیفیت صداش خوب باشه و سایز صفحه ش هم مناسب باشه

چند تا سوال عمومی هم دارم
قیمت mp3 player ها الان نسبت به ارزش واقعیشون کمتره ، بیشتره؟ به مرور زمان چطور میشه؟
روند افت قیمت و دمده شدنش با گذشت زمان چه سرعتی داره؟
قیمت و اطلاعات از جزئیات اینها رو از کجا میتونم بدست بیارم؟ و برای خرید کجا رو پیشنهاد میکنید؟

ممنون

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
اول یه سوال... اطلاعات کلی شما از انواع پلیر ها , مارک ها و قابلیت هاشون در چه حدی ه؟
دوم... منظور شما از ظرفیت بالاچیه؟...شما به چقدر نیاز دارید؟! 4 و 8 و 16گیگ داریم , 80 و 160 هم هست!!
سوم... چرا اسپیکر روی خودش؟! فقط چند مدل خیلی محدود همچین چیزی دارن...معمولا اسپیکر رو جدا میگیرن...

به هر حال اون چیزی که شما میخوای یه همچین چیزی میشه :

112106b.jpg

اما کمی بررسی کنید که اسپیکر مهم تره یا حافظه و یا قیمت مناسب که متناسب با نیاز اتون باشه و پولتون دور ریخته نشه!

asmad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اطلاعات دارم تا حدودی ولی هیچ تجربه ی عملی نداشتم دیگه D: . یعنی برای خودم چنین وسیله ای نیاز نبوده و الان هم نیست ، به عنوان هدیه میخوام برای کسی . برای همین حدود دو هفته س مطالب زیادی درباره ی مارکها و انواع مختلف خوندم و تا حدی اطلاع پیدا کردم ولی همونطور که گفتم حتی همچین چیزیو دستم هم نگرفتم و ممکنه خیلی مسائل ساده ای رو متوجه نباشم :happy:

در هر صورت منظور از حافظه ی نسبتا بالا حداقل 8 گیگ هست ، در مورد داشتن اسپیکر روی خودش اگه اونجور که میفرمایین انتخاب ها تا این حد محدود بشه میشه ازش صرفنظر کرد . قیمت هم خیلی مساله ای نیست همونطور که گفتم به عنوان هدیه میخوام و دوست دارم یه چیز شیک و بار ارزش و به قولی همه فن حریف باشه :p

Cowon A2 نظرم رو خیلی جلب کرده ولی شنیدم که در حال حاضر "نو" ش در بازار موجود نیست و همچنین یه ذره قیمتش بالاس( حتی 20 گیگیش- البته اونقدر نظرم رو جلب کرده که حتی بشه یه مقدار از 300 تومن هم بالاتر برم ) :D. اگه ممکنه قیمت دقیق اینو لطف کنید و بگین که آیا میتونم نوش رو گیر بیارم یا نه . و لطفا مدل های مشابه اون تو همون رنج قیمت خودش یا یه مقدار پایین تر بهم معرفی کنید. خیلی ممنون

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
دوست عزیز شما یه سر به پاساژ پایتخت بزن همه چی اونجا گیر میاد...
برای کادو به نظر من ظاهر باید خوب باشه , انواع اپل ها , 2 مدل جدید سامسونگ به علاوه ی این مدل بالایی که گفتم , cowon و Iriver مدل های جدید و در پایان کریتیو Zen ...همگی خوبن....سلیقه شخص مهمه!

asmad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از لطفتون دوست عزیز . ولی این توضیحات خیلی کلی هست و زیاد راه پیش روی منو روشن نمیکنه :p
برای مراجعه به پایتخت یا مراکز دیگه هم متاسفانه اولا فرصت ندارم و ثانیا اینکه نمیتونم ذره ای به صحبت فروشنده ها اطمینان کنم برای همین تصمیم گرفتم بیام اینجا و از دوستانی که تجربه و تخصص دارن استفاده کنم تا بیشتر با دنیای این سیستم ها آشنا بشم :)

اون دو تا سوالم در مورد Cowon A2 رو اگه یکی از دوستان لطف کنه و یه توضیحی بده ممنون میشم

jqaderi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
salam
gheymate zen stone plus with speaker chande/
soale dige inke che earphone ba keyfiyati hast ke gheymatesham monaseb bashe?
mamnoon

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
ممنون از لطفتون دوست عزیز . ولی این توضیحات خیلی کلی هست و زیاد راه پیش روی منو روشن نمیکنه :p
برای مراجعه به پایتخت یا مراکز دیگه هم متاسفانه اولا فرصت ندارم و ثانیا اینکه نمیتونم ذره ای به صحبت فروشنده ها اطمینان کنم برای همین تصمیم گرفتم بیام اینجا و از دوستانی که تجربه و تخصص دارن استفاده کنم تا بیشتر با دنیای این سیستم ها آشنا بشم :)

اون دو تا سوالم در مورد Cowon A2 رو اگه یکی از دوستان لطف کنه و یه توضیحی بده ممنون میشم

دوست عزیز کلی نگفتم...
اپل که کلا 2-3 مدل بیشتر نداره
سامسونگ هم گفتم ... مدل های جدید ... S5 T10 U2 اینها همگی فلش اند و تا 8 گیگ داره ... یو2 از امکانات زیادی برخورداره...
به لیست بالا میشه Zune ماکروسافت هم اضافه کرد...
در مورد 3 برند دیگه هم هرمدلیشون رو بگیرید خوبه ...

در مورد این مارک هایی که گفتم ... فروشنده تا جایی که با برند های دیگه کاری نداشته باشه و به توضیح در مورد جنس خودش بسنده کنه ... خوبه و میشه استفاده کرد...
پاساژ پایتخت رو بروی در ورودی یه مغازه هست که تقریبا همه چی داره ... در ورودی سمت راست نمایندگی سامسونگه و غیره...

سوال؟

salam
gheymate zen stone plus with speaker chande/
soale dige inke che earphone ba keyfiyati hast ke gheymatesham monaseb bashe?
mamnoon

فقط یه جا دیدم اونم... اونم همون مغازهه تو پایتخته ... اون کلا خودش جنس رو وارد میکنه!
EP630 هم هدفون خوبیه ... از جای معتبر بخر تقلبیش هم هست...

asmad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز کلی نگفتم...
اپل که کلا 2-3 مدل بیشتر نداره
سامسونگ هم گفتم ... مدل های جدید ... S5 T10 U2 اینها همگی فلش اند و تا 8 گیگ داره ... یو2 از امکانات زیادی برخورداره...
به لیست بالا میشه Zune ماکروسافت هم اضافه کرد...
در مورد 3 برند دیگه هم هرمدلیشون رو بگیرید خوبه ...

در مورد این مارک هایی که گفتم ... فروشنده تا جایی که با برند های دیگه کاری نداشته باشه و به توضیح در مورد جنس خودش بسنده کنه ... خوبه و میشه استفاده کرد...
پاساژ پایتخت رو بروی در ورودی یه مغازه هست که تقریبا همه چی داره ... در ورودی سمت راست نمایندگی سامسونگه و غیره...

سوال؟

ممنون دوست عزیز ، بی زحمت اگه در مورد اون دو سوالی که من بالاتر هم گفتم اطلاعات دارین توضیح بدین

Cowon A2 نظرم رو خیلی جلب کرده ولی شنیدم که در حال حاضر "نو" ش در بازار موجود نیست و همچنین یه ذره قیمتش بالاس( حتی 20 گیگیش- البته اونقدر نظرم رو جلب کرده که حتی بشه یه مقدار از 300 تومن هم بالاتر برم ) :D. اگه ممکنه قیمت دقیق اینو لطف کنید و بگین که آیا میتونم نوش رو گیر بیارم یا نه . و لطفا مدل های مشابه اون تو همون رنج قیمت خودش یا یه مقدار پایین تر بهم معرفی کنید. خیلی ممنون

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
سلام

دوستان من دنبال یک ام پی تری پلیر 1 گیگی هست و نه حتی یک مگ بیشتر !!

برام مهمه که بشه آهنگها رو بصو رت آلبوم به آلبوم روش ریخت و همینطور هم موقع گوش کردن آهنگ بشه آلبوم به آلبوم رد کرد آهنگا رو

فکر کنم برای اینکار حتما باید ال سی دی داشته باشه .

با این مشخصات این چند مدل رو دیدم

MP3 Player Creative Creative ZEN Stone Plus البته که یک گیگا بایتیش قبلنا ال سی دی نداشت اما مثکه الان ال سی دی دارش هم اومده

و

MP3 Player Apacer 1 GB AU521

و

MP3 Player Creative Creative S200

و

MP3 Player Creative Creative Neeon2

حالا بنظر شما کیفیت کدومش بهتره ؟

و آیا شما پیشنهاد بهتری هم دارید ؟

فقط جان هرکی دوست دارید نگید برو فلان مدل دو گیگ بگیر . برای من مهمه که 1 گیگ باشه

بالا