• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
خداییش برام سواله چرا 1 گیگ 1 مگ بیشتر نه! توجه دارید که همین 1 گیگ 900 و خورده ای مگ ه!؟!

سامسونگ ها هم هستن دوست عزیز ... فولدر به فولدر جلو میرن...
کیفیت خوب میخوای Creative Zen V
iriver و cowon و Sony هم هستن همگی خوبن...

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
خداییش برام سواله چرا 1 گیگ 1 مگ بیشتر نه! توجه دارید که همین 1 گیگ 900 و خورده ای مگ ه!؟!

سامسونگ ها هم هستن دوست عزیز ... فولدر به فولدر جلو میرن...
کیفیت خوب میخوای Creative Zen V
iriver و cowon و Sony هم هستن همگی خوبن...

مرسی از راهنماییتون
3 تا سوال دارم

1- بین کریتیو ستون پلاس و کریتیو زن وی . کدومشون رو انتخاب می کنید و چرا ؟

2- ZEN STONE PLUS
with built-in speakers
این مدل اسپیکر دار توی ایران هست ؟ اگر هست قیمت 2 گیگش چقدره ؟

3- هدفون ep 630 کریتیو بگریم خوبه ؟ توی این قیمت حالا 2 تومن بیشتر و کمتر . چیز بهتری هم هست ؟

امیدوارم تا قبل از قهرمانی پرسپولیس جوابم رو بدید :blush::D
ما قهرمانیم شک نکن

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
1. بستگی به نیازت داره ... اگه بحث ویدئو مطرحه و باتری : زن وی ؛ اگه بحث جمع و جوری و بودجه و عدم نیاز به نرم افزار مطرحه استون ... کلابه نظرم : زن وی ...

2. من هفته پیش دیدمش ... قیمتش رو نمی دونم ولی باید حدود 90 تومن باشه ...

3. خوبه ... اگه In ear می خوای از نظر قیمت / کیفیت می ارزه ... نه دیگه ؛ بعدش میره کارای سونی که بالای 20 تومن هستن .. سری EX ...

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
1. بستگی به نیازت داره ... اگه بحث ویدئو مطرحه و باتری : زن وی ؛ اگه بحث جمع و جوری و بودجه و عدم نیاز به نرم افزار مطرحه استون ... کلابه نظرم : زن وی ...

2. من هفته پیش دیدمش ... قیمتش رو نمی دونم ولی باید حدود 90 تومن باشه ...

3. خوبه ... اگه In ear می خوای از نظر قیمت / کیفیت می ارزه ... نه دیگه ؛ بعدش میره کارای سونی که بالای 20 تومن هستن .. سری EX ...

مرسی مرسی سیمور جان

1- ویدئو اصلا مد نظرم نیست / کوچکی استون پلاس رو دوست میدارم / از لحاظ کیفیت پخش که خیلی پایین تر از زن وی نیست ؟

2- پرسیدم از پایتخت ( دیجیتال ) گفت داریم و 2 گیگش 75 هزارتاس . بدون اسپیکرش 2 گیگ 63 تومنه . بنظرت اسپیکرش باندازه ی 12 تومن می ارزه ؟ میذاره امتحان کنم صداشو ؟

3- ممنون از راهنماییت . به فیلیپس فکر نکنم ؟

ممنون باز هم

siakhan

Registered User
لایک‌ها
423
سلام دوستان من يك Mp3 PLayer Creative ZEn‌ خريدم .ازش راضيم هم صداي بهتري از Zen V Plus داره هم اينكه تصوير خوبي داره..
منتها هرجا رو گشتم واسش كيف كمري يا اون بازو بند يا هر چيز ديگه اي رو براش بگيرم پيدا نكردم؟ پايتخت رفتم ايران رفتم.كسي جايي سراغ داره؟

ميخوام يك دونه ديگه واسه دوستم بگيرم مدل بهتري تو اين مايه ها سراغ داريد ؟
IPod Touch چطوره ؟
اين سري هارد دارا خيلي حساسند؟ واسه ورزش و اين حرفها مناسب نيست؟

pany

Registered User
لایک‌ها
19
سلام دوستان من يك Mp3 PLayer Creative ZEn‌ خريدم .ازش راضيم هم صداي بهتري از Zen V Plus داره هم اينكه تصوير خوبي داره..
منتها هرجا رو گشتم واسش كيف كمري يا اون بازو بند يا هر چيز ديگه اي رو براش بگيرم پيدا نكردم؟ پايتخت رفتم ايران رفتم.كسي جايي سراغ داره؟

IPod Touch چطوره ؟
به نظر من ipod touch رو این apple مثل iphone خیلی خوب تونست با تبلیغات به عاملی برای کشوندن مردم به apple store ها تبدیل کنه ,من خودمم 3 ماهه پیش یه ipod touch 8G خریدم , فقط روزهای اول برام جالب بود بعد از یک ماه ادم فکر میکنه 299$ برای یک media player زیاده ( شایدم من اینجوری فکر میکنم) البته با خرید ipod از super target یه gift cart هم با اعتبار 50$ میدن, البته download از itunes اونم هر جا که باشی یا چک کردن mail ها یا کلا چرخیدن تو internet تو جاهایی مثل ترن یا سر کلاس یک امتیاز خیلی بزرگیه امااگه wi-fi دور و برت نیست و امکان خرید از itunes هم نداری که دیگه اصلا خریدش پول دور ریختنه

siakhan

Registered User
لایک‌ها
423
به نظر من ipod touch رو این apple مثل iphone خیلی خوب تونست با تبلیغات به عاملی برای کشوندن مردم به apple store ها تبدیل کنه ,من خودمم 3 ماهه پیش یه ipod touch 8G خریدم , فقط روزهای اول برام جالب بود بعد از یک ماه ادم فکر میکنه 299$ برای یک media player زیاده ( شایدم من اینجوری فکر میکنم) البته با خرید ipod از super target یه gift cart هم با اعتبار 50$ میدن, البته download از itunes اونم هر جا که باشی یا چک کردن mail ها یا کلا چرخیدن تو internet تو جاهایی مثل ترن یا سر کلاس یک امتیاز خیلی بزرگیه امااگه wi-fi دور و برت نیست و امکان خرید از itunes هم نداری که دیگه اصلا خریدش پول دور ریختنه

خيلي ممنون . همين كه بتونم موزيكاي توي Pc‌ رو بريزم توش و مواقعي كه بيرونم يا وقت ورزش گوش كنم برام كافيه.
اين چيزا اصلا به كار من نمياد.
پس بي خيال touch. ‌ ميدوني اين شكل و شمايلش آدم رو تحريك ميكنه .

pany

Registered User
لایک‌ها
19
خواهش میکنم سیاوش جان . من خودم برام قیافه خیلی مهمه , nano هم خوشگله

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
سیمور جان
من امروز رفتم چیزایی که می خواستم رو خریدم

رفتم ایران
استون پلاس با اسپیکر داشتن
البته فوکا فقط صورتیش رو داشت
ولی رایتک صورتی و سرمه ای و مشکی ش رو داشت
می گفت 72 ولی 70 هم میداد
با اینکه یک گیگ بیشتر لازم نداشتم اما اولش تصمیم گرفتم اسپیکر دارش رو بخرم به دو دلیل

1- اسپیکر داشت
2- 16 ساعت بدون اسپیکر و 8-9 ساعت با اسپیکر کار می کرد

تا پای معامله هم رفتیم
اما حاضر نشد اسپیکرش رو تست کنم
گقت از موبایل بهتره اما نمیتونی تست کنی
راستش من هم دیدم اگر اسپیکرش جالب نباشه به هیچ دردیم نمی خوره
1 گیگ هم که هیمنجوریش از سرمم زیاده . قبلا یدونه آپیسر داشتم دادم به دوستم اونم یک گیگ بود خیلی هم برام زیاد بود
لذا به دو دلیل استون پلاس 1 گیگ اما با ال سی دی خریدم

1- دو گیگ احتیاج نداشتم
2- نذاشت اسپیکرش رو تست کنم ( ولی همه جا ازش تمجید می کردن )

خلاصه ما یک گیگ ال سی دی دار خریدیم 46 تومن . 2 گیگش 62 تومن بود فکر کنم

هدفن هم 630 ep خریدم که از همینجا 1200 بار ازت تشکر می کنم
چون واقعا کیفیت و بخصوص بیس عالی داره

یک کاور هم خریدم 5 تومن ( البته از فوکا خریدم ) 4.5 خیرش رو ببینی

آقا ما راضی هستیم از راهنمایی های شما
ولی ته دلمون میگه خب روانی میرفتی همون 2 گیگ اسپیکر دارش رو می خریدی که 16 ساعت شارژ داشته باشه !!! :blush:

هیمنا

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
باتری هاشون باید یکی باشه... در مورد اسپیکر اشم , صدای خوب و با کیفیتی داره! مبارک اتون باشه...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سیمور جان
من امروز رفتم چیزایی که می خواستم رو خریدم

رفتم ایران
استون پلاس با اسپیکر داشتن
البته فوکا فقط صورتیش رو داشت
ولی رایتک صورتی و سرمه ای و مشکی ش رو داشت
می گفت 72 ولی 70 هم میداد
با اینکه یک گیگ بیشتر لازم نداشتم اما اولش تصمیم گرفتم اسپیکر دارش رو بخرم به دو دلیل

1- اسپیکر داشت
2- 16 ساعت بدون اسپیکر و 8-9 ساعت با اسپیکر کار می کرد

.....

آقا ما راضی هستیم از راهنمایی های شما
ولی ته دلمون میگه خب روانی میرفتی همون 2 گیگ اسپیکر دارش رو می خریدی که 16 ساعت شارژ داشته باشه !!! :blush:

هیمنا
والا الان که خریدی دیگه فرقی نداره ... هر تصمیمی که گرفتی ، حتما درست بوده ... مبارکه ...

زحمت اصلی رو هم جناب ولکان کشید ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84

IPod Touch چطوره ؟
از نمایندگی هاش بپرس که اینا گیر میان یا نه ... باید کیفش گیر بیاد ... پاساژ پایتخت رو چک کن ...

ipod touch مدلی نیست که در همین رده باشه .. اون دوستمون هم که ipod touch داشته و از تجربه اش راضی نبوده ، شاید در شرایط مشابهی بوده ... این دو مدل (zen و touch) توی دو رده مختلف هستن و قابل مقایسه نیستن (چه قیمت - چه کاربرد) ... شما می تونی بری سراغ iriver clix - P2 samsung - cowon D2 ... همگی مدلهای خیلی خوبی هستن که در رده zen محسوب میشن ...

برای ورزش و تکان های زیاد/همیشگی خیلی مناسب نیستن ؛ خیلی حساس نیستن ، ولی بهرحال نیاز به مراقبت بیشتری دارن ... ... اما الان اصلا بحث ما روی مدلهای فلش هستش ... (همه اونایی که بالا معرفی کردم) ...

SooKooT_ShaB

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من قصد خرید یک ای پاد تاچ را دارم چون سفرای طولانی مدت هم دارم برام باتری خیلی مهمه و اینکه وصل شدن به نت
حالا سوال من اینه آیا این انتخاب خوبی هست یا نه ؟ و باتریش چقدر برای موزیک و گشت زنی در نت بطوز جداگانه و همزمان جواب میده؟ وسوال بعدی اینه که مدت شارج مجدد چقدر طول میکشه ؟ البته من در ایران نیستم . مرسی برای راهنمایی​

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
بله جناب WELLCAN
هم لطف کردند
ببخشید یادم رفت تشکر کنم
حالا یک سوال فنی داشتم از حضورتون

ببینید گوشی من موتو هست
با پورت یو اس بی شارژ میشه

هم می تونم به کامپیوتر وصلش کنم
هم شارژر دارم

بنظر وقتی هم گوشی هم این پلیر stoneplus
بوسیله ی کابل یو اس بی می تونن از کامپیوتر شارژ بشن

آیا می تونم شارژر موبایلم رو که یو اس بی هست برای پلیرم هم استفاده کنم ؟ یا باید برم شارژر بخرم ( 15 تومن بود . دیروز دیدم )

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
باتری هاشون باید یکی باشه... در مورد اسپیکر اشم , صدای خوب و با کیفیتی داره! مبارک اتون باشه...

سلام
ممنون از راهنماییتون
منظور من تفاوت باتری استون پلاسهای بدون اسپیکر و اسپیکردار بود
بدون اسپیکر ها 8.5 ساعت کار می کنن
ولی اسپیکردار ها 16 ساعت . البته درصورت استفاده از اسپیکر میشه 8 ساعت مثل اینکه

برای من که خوشگلی وسایلم خیلی برام مهمه
استون پلاس بدون اسپیکر یکجورایی بهتر بود
چون اسپیکردارش ضخیم تر هستش

بهرحال ممنون از راهنماییتون

شارزر رو کمکم می کنید ؟

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
آقا من که 2000 تا سوال پرسیدم
اینم روش

توی راهنمای استون پلاس نوشته
برای شارژ
از هاب یو اس بی استفاده نکنید !!

این یعنی چی ؟ متوجه نمی شم بس که بی سواتم ! :blush:

سوالام رو جمع بندی کنم

1- می تونم از شارژر موبایلم که یو اس بی هم هست استفاده کنم ؟

2- منظور از اینکه از هاب یو اس بی استفاده نکنید یعنی چه ؟ یعنی به کیبوردم که یو اس بی داره وصل نکنم ؟

3- توی راهنماش نوشته می تونید از فلان آدرس نرم افزارتون رو بروز رسانی کنید . الان بهتره من بروز رسانی کنم یا نه ؟ اصلا این آپ دیت کردن و اون نرم افزار کل به چه دردی می خوره ؟

تشکرات ویجه !!

siakhan

Registered User
لایک‌ها
423
از نمایندگی هاش بپرس که اینا گیر میان یا نه ... باید کیفش گیر بیاد ... پاساژ پایتخت رو چک کن ...

ipod touch مدلی نیست که در همین رده باشه .. اون دوستمون هم که ipod touch داشته و از تجربه اش راضی نبوده ، شاید در شرایط مشابهی بوده ... این دو مدل (zen و touch) توی دو رده مختلف هستن و قابل مقایسه نیستن (چه قیمت - چه کاربرد) ... شما می تونی بری سراغ iriver clix - P2 samsung - cowon D2 ... همگی مدلهای خیلی خوبی هستن که در رده zen محسوب میشن ...

برای ورزش و تکان های زیاد/همیشگی خیلی مناسب نیستن ؛ خیلی حساس نیستن ، ولی بهرحال نیاز به مراقبت بیشتری دارن ... ... اما الان اصلا بحث ما روی مدلهای فلش هستش ... (همه اونایی که بالا معرفی کردم) ...

من همونطور كه گفتا با Zen Vplus‌ و Zen‌ كار كردم.Zen‌ كيفيت صداش خيلي بهتره و همين طور امكاناتش.مثلا تو قسمت آلبوم،فيلم،خواننده.... سمت راست يك نوار حروف الفبا هست كه ميتوني با انتخاب حرف مورد نظرت به ابتداي آلبومهايي كه با اون حرف شروع شدن ميري.و اين گزينه گشت و گذار تو آلبومها رو خيلي راحت ميكنه.
گزينه بعدي امكان درست كردن PlayList‌ تو خود دستگاه و پاك كردن و...
اين D2‌ چه امكاناتي داره؟ مشخصات و حداكثر حافظه اش چقده؟ 16 گيگ داره؟ لطف كنيد قيمتش رو هم بگيد.

راستش واسه ورزش هم ازشون استفاده ميكنم.
از همگي ممنون

Last edited:

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
آقا من که 2000 تا سوال پرسیدم
اینم روش

توی راهنمای استون پلاس نوشته
برای شارژ
از هاب یو اس بی استفاده نکنید !!

این یعنی چی ؟ متوجه نمی شم بس که بی سواتم ! :blush:

سوالام رو جمع بندی کنم

1- می تونم از شارژر موبایلم که یو اس بی هم هست استفاده کنم ؟

2- منظور از اینکه از هاب یو اس بی استفاده نکنید یعنی چه ؟ یعنی به کیبوردم که یو اس بی داره وصل نکنم ؟

3- توی راهنماش نوشته می تونید از فلان آدرس نرم افزارتون رو بروز رسانی کنید . الان بهتره من بروز رسانی کنم یا نه ؟ اصلا این آپ دیت کردن و اون نرم افزار کل به چه دردی می خوره ؟

تشکرات ویجه !!

بله جناب WELLCAN
هم لطف کردند
ببخشید یادم رفت تشکر کنم
حالا یک سوال فنی داشتم از حضورتون

ببینید گوشی من موتو هست
با پورت یو اس بی شارژ میشه

هم می تونم به کامپیوتر وصلش کنم
هم شارژر دارم

بنظر وقتی هم گوشی هم این پلیر stoneplus
بوسیله ی کابل یو اس بی می تونن از کامپیوتر شارژ بشن

آیا می تونم شارژر موبایلم رو که یو اس بی هست برای پلیرم هم استفاده کنم ؟ یا باید برم شارژر بخرم ( 15 تومن بود . دیروز دیدم )

سلام
ممنون از راهنماییتون
منظور من تفاوت باتری استون پلاسهای بدون اسپیکر و اسپیکردار بود
بدون اسپیکر ها 8.5 ساعت کار می کنن
ولی اسپیکردار ها 16 ساعت . البته درصورت استفاده از اسپیکر میشه 8 ساعت مثل اینکه

برای من که خوشگلی وسایلم خیلی برام مهمه
استون پلاس بدون اسپیکر یکجورایی بهتر بود
چون اسپیکردارش ضخیم تر هستش

بهرحال ممنون از راهنماییتون

شارزر رو کمکم می کنید ؟
در مورد usb هاب : بیشتر بخاطر امنیت میگه ... بهرحال هاب ها معمولا کیفیت لازم رو ندارن ... ولتاژشون ممکنه دچار نوسان بشه - یا کامپیوتر موقع شناسایی اش دستگاهت از هاب دچار مشکل بشه - یا اطلاعات دچار مشکل بشن و از این قبیل چیزا ... وگرنه عملیه و اینطوری نیست که نتونی از هاب استفاده کنی .. فقط یه توصیه اس ...

Usb هاب یه چیزی شبیه همون سه راهیه که میشه به یه پورت usb ، چندتا وسیله usb وصل کرد ... فکر کنم بشه به کی برد شما هم همین رو گفت .. چون بهرحال یه اتصال غیرمستقیمه ... خیلی مهم نیست بهرحال ...

در مورد اپدیت : نه - سمتش نرو - نیازی بهش نیست ... فقط وقتی که واقعا نیازه (=دستگاه مشکلی داره)

در مورد شارژر موبایل : می تونی تست کنی مشکلی نیست ؛ اگه درست یادم باشه ، zen v plus با هر شارژری کار نمی کرد ... شما یه تست بکن و حتما خبرش رو بده ... از نظر ایمنی اگه منظورته ، نه مشکلی نیست ؛ چون خصوصیات فنی استاندارد usb رو واسه دستگاهت می فرسته و مشکلی نیست ..

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
در مورد شارژر موبایل : می تونی تست کنی مشکلی نیست ؛ اگه درست یادم باشه ، zen v plus با هر شارژری کار نمی کرد ... شما یه تست بکن و حتما خبرش رو بده ... از نظر ایمنی اگه منظورته ، نه مشکلی نیست ؛ چون خصوصیات فنی استاندارد usb رو واسه دستگاهت می فرسته و مشکلی نیست ..

مرسی از راهنماییت
راستش با شاب تماس گرفتم
گفتن ورژن نرم افزارت رو چک کن و اگر پایینه آپ کن که پایین نبود
بعدش
گفتن جان بچه ات به شارژر موبایلت شارژش نکن و برو شارژر بخر ( 15 تومنه )
اصلا بحث پولش نیست
راه انداختن دو تا شارژر دنبال خودم رو اعصابمه

بهرحال من هم استدلال شما رو داشتم که نباید فرقی بکنه و تبعا استاندارد یو اس بی هستش دیگه

خلاصه اینکه الان 30 دقیقه اس توی شارژه با شارژر موبایل
مثل بچه آدم داره شارژ میشه
یکبار جدا کردم تست کردم ببینم می تونم موزیک گوش بدم که مشکلی نبود

تا 30 دقیقه رو گارانتی می کنم
بقیه اش رو خدا عالمه
فک نکنم مشکلی پیش بیاد
خوشحالم که میشه با شارژر گوشیم شارژش کنم :blush:

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
در مورد usb هاب : بیشتر بخاطر امنیت میگه ... بهرحال هاب ها معمولا کیفیت لازم رو ندارن ... ولتاژشون ممکنه دچار نوسان بشه - یا کامپیوتر موقع شناسایی اش دستگاهت از هاب دچار مشکل بشه - یا اطلاعات دچار مشکل بشن و از این قبیل چیزا ... وگرنه عملیه و اینطوری نیست که نتونی از هاب استفاده کنی .. فقط یه توصیه اس ...

Usb هاب یه چیزی شبیه همون سه راهیه که میشه به یه پورت usb ، چندتا وسیله usb وصل کرد ... فکر کنم بشه به کی برد شما هم همین رو گفت .. چون بهرحال یه اتصال غیرمستقیمه ... خیلی مهم نیست بهرحال ...

در مورد اپدیت : نه - سمتش نرو - نیازی بهش نیست ... فقط وقتی که واقعا نیازه (=دستگاه مشکلی داره)

هاب: و همچنین آمپراژ که استفاده چند وسیله با هم آمپراژ اون خروجی رو تقسیم میکنه...

شارژر: باید ولتاژ هاشون بخوره... ولتاژ خروجی شارژره چنده؟... در ضمن شارژر 7 تومنی هم کارو راه میندازه...

هدفون با پورت یو اس بی: دوست عزیز اونور ام گفتم , شما به یک تبدیل USB به اودیو احتیاج دارید...
نهایت اش نبود خودتون بسازید...(میشه!)

بالا