• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
دوستان عزیز و بخصوص سیمور ... یک عدد COWON A3 دستمه برای تست اگر سوال یا تست خاصی دارید بگید ...
(حد اکثر تا 2-3روز آینده)

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
خروجی شارژر گوشیم 5 ولت هستش
الانم پلیرم رو شارژ کرده بدون مشکل ( ظاهرا )

من دنبال اینم که دو تا شارژر همراهم نباشه
والا میرم همون 15 تایی رو می گیرم که مال خود کریتیوه ...

در مورد هدفن هم دیدم راهنمایی کرده بودید
ممنون
فعلا که به هرکی گفتم این رابط رو دارید کف دستش جعفری سبز شده
راستش اونم مال وقتی بود که
پلیر قبلیم ( همون اپیسره ) رو دادم به دوستم
و می خواستم ببینم میشه یه هدفون خوب رو به گوشیم وصل کنم یا نه .
آخه جدا 256 یا 512 هم برای من کافیه
توی هیچ دوره ای بیشتر از 10-20 آهنگ رو گوش نمیدم
الآن هم روی پلیرم دقیقا 22 تا آهنگه

بهرحال حالا که رفتم اینو خریدم
دیگه به اون هدفونه احتیاج ندارم

هدفون کریتیو ای پی 630 هم که خریدم ( 18 تومن ) واقعا عالیه
خیلی راضی ام ازش

ممنون از شما که لطف می کنید و راهنمایی می کنید
و همچنین دوست قدیمیم سیمور

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
مرسی از راهنماییت
راستش با شاب تماس گرفتم
گفتن ورژن نرم افزارت رو چک کن و اگر پایینه آپ کن که پایین نبود
بعدش
گفتن جان بچه ات به شارژر موبایلت شارژش نکن و برو شارژر بخر ( 15 تومنه )
اصلا بحث پولش نیست
راه انداختن دو تا شارژر دنبال خودم رو اعصابمه

بهرحال من هم استدلال شما رو داشتم که نباید فرقی بکنه و تبعا استاندارد یو اس بی هستش دیگه

خلاصه اینکه الان 30 دقیقه اس توی شارژه با شارژر موبایل
مثل بچه آدم داره شارژ میشه
یکبار جدا کردم تست کردم ببینم می تونم موزیک گوش بدم که مشکلی نبود

تا 30 دقیقه رو گارانتی می کنم
بقیه اش رو خدا عالمه
فک نکنم مشکلی پیش بیاد
خوشحالم که میشه با شارژر گوشیم شارژش کنم :blush:
قبلا تست شده چندین بار این قضیه و مشکلی نبوده ... خدا رو شکر واسه شما هم همینطوره ... مختصات فنی اینا رو خیلی وقتا استاندارد طراحی می کنن دقیقا به همین هدف ...
دوستان عزیز و بخصوص سیمور ... یک عدد COWON A3 دستمه برای تست اگر سوال یا تست خاصی دارید بگید ...
(حد اکثر تا 2-3روز آینده)
اگه یه لطفی بکنی و این قضیه pdf و کارای office رو توضیح بدی ممنون میشم ... ظاهرا با استفاده از یک کانورتور می تونه این فایل ها رو پخش کنه ؟ ... درسته ؟ ... فایل های HTML چی ؟ ...

siakhan

Registered User
لایک‌ها
423
طبیعیه که zen بهتر باشه ... zen قراره وارث zen vision:m باشه که یکی از بهترین محصولاتی Mp3 player سالهای اخیر دنیا بوده ... اینایی که گفتی هم ارث همون دستگاهه ...

D2 امکانات خیلی کاملی داره - از zen هم کاملتر - خروجی TV داره مثلا ... 16 گیگ داره ، اما نمی دونم توی ایران پیدا میشه یا نه ... 8 گیگش باید بالای 250 تومن باشه ...

واسه ورزش مشکلی نیست ... چون اینا فلش هستن و اندازه مناسبی داره ... هرچند مخصوص ورزش نیستن ...

ممنون عزيز..همون Zen 16 Gıg رو ميگيرم...D2 خيلي گرونه.8 گيگش 250!!!!
.در ضمن يك هدفون Zen هم گرفتم كه كيفيتش واقعا خوبه.
ازت ممنونم

pishgam

Registered User
لایک‌ها
0
من يك ZEN VISIN دارم كه سال پيش يك ep-630 كريتيو براي گرفتم به قميت 19000 تومان ولي الان كيفيتش را از دست داده و كيفيت صداش به شدت افت كرده (نمي دونم چرا ؟) حتي قدرت صداش از اين هدفونهاي 100 توماني هم كمتر شده . ديروز با هدفون كينگستون چك كردم واقعا خجالت كشيدم ؟؟؟

مي خواستم اگر دوستانin-ear خو ب سراغ دارن بگن تا من تهيه كنم البته كريتيو نباشه ؟؟ + ادرس

Last edited:

jopeter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ام پی تری پلیرم خراب شده.مثل ضبط که صدا رو جمع میکنه اونم صدا رو جم میکنه و تکه ای از اهنگ رو ‏نمیخونه.و دیگه هیچ صدایی ازش نمی یاد.‏

باید چی کار کنم؟
نمیدونم چرا یکهو این طوری شد.‏
مارکش ‏creative zen nano plus ‎‏ هستش.و حدود دو سالی میشه که دارمش.‏
لطفا راهنماییم کنید .

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من يك ZEN VISIN دارم كه سال پيش يك ep-630 كريتيو براي گرفتم به قميت 19000 تومان ولي الان كيفيتش را از دست داده و كيفيت صداش به شدت افت كرده (نمي دونم چرا ؟) حتي قدرت صداش از اين هدفونهاي 100 توماني هم كمتر شده . ديروز با هدفون كينگستون چك كردم واقعا خجالت كشيدم ؟؟؟

مي خواستم اگر دوستانin-ear خو ب سراغ دارن بگن تا من تهيه كنم البته كريتيو نباشه ؟؟ + ادرس
اینکه کیفیت صداش افت کرده ، می تونه بخاطر خیلی چیزا باشه .. ولی مطمئنا " بی کیفیت بودن محصولات Creative " یکی از اونا نیست ... یعنی شما شاید الان بری یدونه از همون مدل رو بگیری و چند سال باهاش کار کنی ...

اما اگه خیلی اصرار داری که creative نگیری ، کارای سونی هست ؛ سری EX ... برو نمایندگی های سونی توی پاساژهای کامپیوتری
ممنون عزيز..همون Zen 16 Gıg رو ميگيرم...D2 خيلي گرونه.8 گيگش 250!!!!
.در ضمن يك هدفون Zen هم گرفتم كه كيفيتش واقعا خوبه.
ازت ممنونم
خواهش ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام
ام پی تری پلیرم خراب شده.مثل ضبط که صدا رو جمع میکنه اونم صدا رو جم میکنه و تکه ای از اهنگ رو ‏نمیخونه.و دیگه هیچ صدایی ازش نمی یاد.‏

باید چی کار کنم؟
نمیدونم چرا یکهو این طوری شد.‏
مارکش ‏creative zen nano plus ‎‏ هستش.و حدود دو سالی میشه که دارمش.‏
لطفا راهنماییم کنید .
در مورد همه آهنگ ها این وضعیت وجود داره یا چندتا آهنگ خاص ؟ ...

بهرحال اگه یه مشکل عمومیه ، می تونی با load مجدد firmware مشکل رو حل کنی احتمالا ... برای این کار ، این پست رو چک کن ...

jopeter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد همه آهنگ ها این وضعیت وجود داره یا چندتا آهنگ خاص ؟ ...

بهرحال اگه یه مشکل عمومیه ، می تونی با load مجدد firmware مشکل رو حل کنی احتمالا ... برای این کار ، این پست رو چک کن ...

سلام
از راهنماییتون ممنونم.‏
مشکل از فریمور نبود.‏
مشکل از هدفون من بود .‏

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
قبلا تست شده چندین بار این قضیه و مشکلی نبوده ... خدا رو شکر واسه شما هم همینطوره ... مختصات فنی اینا رو خیلی وقتا استاندارد طراحی می کنن دقیقا به همین هدف ...

اگه یه لطفی بکنی و این قضیه pdf و کارای office رو توضیح بدی ممنون میشم ... ظاهرا با استفاده از یک کانورتور می تونه این فایل ها رو پخش کنه ؟ ... درسته ؟ ... فایل های HTML چی ؟ ...

سیمور جان اینا فقط دستگاه و شارژر اش رو دادن و الباقی هیچ!!... همینجورش فقط تکس رو میشناسه و دیگر هیچ!

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سیمور جان اینا فقط دستگاه و شارژر اش رو دادن و الباقی هیچ!!... همینجورش فقط تکس رو میشناسه و دیگر هیچ!
اها .... البته نرم افزارش رو فکر کنم میشه از سایتشون دانلود کرد ... چک کردی؟ .. اگه وقت داشتی چک کن ...

SoulSiick

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
یه سوال مدت زیادی برام سواله همچنان !

یه قطعه ی سفید(برای نوع مدل سفید) و تقریبا مستطیبی شکل توی پک آیپد کلاسیک نسل ششم هست،نمی دونم چیه !

چیه ؟ :D

از یه نفر که آیپد های نسل قدیمی تر رو داشت پرسیدم،یکم نگاه کرد،گفت بنداز دور بابا :D

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
یه سوال مدت زیادی برام سواله همچنان !

یه قطعه ی سفید(برای نوع مدل سفید) و تقریبا مستطیبی شکل توی پک آیپد کلاسیک نسل ششم هست،نمی دونم چیه !

چیه ؟ :D

از یه نفر که آیپد های نسل قدیمی تر رو داشت پرسیدم،یکم نگاه کرد،گفت بنداز دور بابا :D
Apple Universal iPod Dock رو میگی ؟ (بطور خلاصه : dock - عکس زیر) ...

250_APPLE-iPod-Universal-Do.jpg

آپیاد میشینه روی این و بعد اتصالات رو بهش وصل می کنیم ... مثلا شارژر ؛ یا سیم usb ... و بخصوص TV out ... خلاصه اینکه من نمی دونم دوست شما روی چه حسابی گفته این بدرد نمی خوره ...

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
سلام به همه دوستان، D2 بازهای عزیز دوتا Firmware جدید Cowon D2 :

COWON D2 Firmware V.2.57 خیلی خوبه ،بیشتر به خاطر سبکیش هستش و خیلی سریع کار میکنه:)

COWON D2 DAB Firmware V.4.57 dab داره که بدرد ما ایرانی ها نمیخوره ، من نصب کردم خیلی سریعه....

این هم قاب D2 :
IMG_0394.jpg

Sadegh

Guest
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان، D2 بازهای عزیز دوتا Firmware جدید Cowon D2 :

COWON D2 Firmware V.2.57 خیلی خوبه ،بیشتر به خاطر سبکیش هستش و خیلی سریع کار میکنه:)

COWON D2 DAB Firmware V.4.57 dab داره که بدرد ما ایرانی ها نمیخوره ، من نصب کردم خیلی سریعه....

با سلام و عرض ادب
چند تا سوال در مورد D2 از خدمتتان داشتم،لطفا اگر می توانید پاسخ دهید با تشکر
1)کابل خروجی TV را چند و از کجا گرفتید؟
2)آبا در نمایش فایلهای فلش تا کنون پیش آمده که دستگاه هنگ نمایید؟
3)آیا جایی را سراغ دارید که لوازم جانبی داشته باشد مثل میکروفون یا آن پوسته طلایی که بر روی بدنه می چسبد؟

با تشکر فراوان

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
با سلام و عرض ادب
چند تا سوال در مورد D2 از خدمتتان داشتم،لطفا اگر می توانید پاسخ دهید با تشکر
1)کابل خروجی TV را چند و از کجا گرفتید؟
2)آبا در نمایش فایلهای فلش تا کنون پیش آمده که دستگاه هنگ نمایید؟
3)آیا جایی را سراغ دارید که لوازم جانبی داشته باشد مثل میکروفون یا آن پوسته طلایی که بر روی بدنه می چسبد؟

با تشکر فراوان

1-کابل رو از نمایندگی رضا خریدم، چند ماه پیش گرفتم 9 تومن...
2-بله چند باری گیر کردن و ریست کردن داشتم، به نظر من هم طبیعیه و نباید هر فایل بیخودی رو با D2 اجرا کرد، توقع اجرا فلش مثل کامپیوتر رو نمیشه ازش داشت...
3-شبیه این قابی که عکسشو انداختم رو تو پایتخت دیدم ولی نپرسیدم چند، یه مطلبی قبلا گذاشته بودم که دلو جگر D2 رو ریخته بود بیرون، اگر این قابو بگیری باید بازش کنی و خودت بندازی روش، از این قاب کریستالیهاشو بگیری بهتره. منم از همونا گرفتم ... اینجا بودش صفحه 223 ...

فایل های ضمیمه

• Image054.jpg
    Image054.jpg
    27.7 KB · نمایش ها: 6

Sadegh

Guest
لایک‌ها
0
1-کابل رو از نمایندگی رضا خریدم، چند ماه پیش گرفتم 9 تومن...
2-بله چند باری گیر کردن و ریست کردن داشتم، به نظر من هم طبیعیه و نباید هر فایل بیخودی رو با D2 اجرا کرد، توقع اجرا فلش مثل کامپیوتر رو نمیشه ازش داشت...
3-شبیه این قابی که عکسشو انداختم رو تو پایتخت دیدم ولی نپرسیدم چند، یه مطلبی قبلا گذاشته بودم که دلو جگر D2 رو ریخته بود بیرون، اگر این قابو بگیری باید بازش کنی و خودت بندازی روش، از این قاب کریستالیهاشو بگیری بهتره. منم از همونا گرفتم ... اینجا بودش صفحه 223 ...

سلام
خیلی ممنون از جواب ها.
عرض کنم که بنده هم قاب کریستالشو گرفتم هم کیفشو البته با فاصله زمانی 3 ماه.
من منظورت نفهمیدم کدوم قابو میگی که باید خودم باز کنم؟
اونی که میگمو دارم میگردم دنبال عکسش که بزارم ....
اینو دیدی ... منظورم اینه جایی دیدیش
http://www.jetmall.net/index.asp?PageAction=VIEWPROD&ProdID=326
یا اینو
http://www.jetmall.net/index.asp?PageAction=VIEWPROD&ProdID=359
کلا این سایته چیزای جالبی داره.

راستی این سپنتا PT فیلتر کرده من به سختی اینجا پست میدم ببخشید که به هم ریخته می شه.

با تشکر

Last edited:

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
سلام
خیلی ممنون از جواب ها.
عرض کنم که بنده هم قاب کریستالشو گرفتم هم کیفشو البته با فاصله زمانی 3 ماه.
من منظورت نفهمیدم کدوم قابو میگی که باید خودم باز کنم؟
اونی که میگمو دارم میگردم دنبال عکسش که بزارم ....
اینو دیدی ... منظورم اینه جایی دیدیش
http://www.jetmall.net/index.asp?PageAction=VIEWPROD&ProdID=326
یا اینو
http://www.jetmall.net/index.asp?PageAction=VIEWPROD&ProdID=359
کلا این سایته چیزای جالبی داره.

راستی این سپنتا PT فیلتر کرده من به سختی اینجا پست میدم ببخشید که به هم ریخته می شه.

با تشکر

خواهش میکنم، من شبیه همین قابی که تو لینک اول گذاشتی رو چند وقت پیش پایتخت دیدم که فروشنده گفت باید قاب اصلی و بدنه دستگاه رو خودت باز کنی و اینو بندازی مثل تعویض قاب موبایل که این پیچیه، حالا نمیدونم من اشتباه برداشت کردم یا اون چرت گفته :) ... یادم نیست فروشگاهش کجا بود بگم خودت بری ببینی، اما اینی که گذاشتی بایدم گرون باشه ... راستی قاب و کیف رو از کجا خریدی، چند گرفتی؟

Sadegh

Guest
لایک‌ها
0
خواهش میکنم، من شبیه همین قابی که تو لینک اول گذاشتی رو چند وقت پیش پایتخت دیدم که فروشنده گفت باید قاب اصلی و بدنه دستگاه رو خودت باز کنی و اینو بندازی مثل تعویض قاب موبایل که این پیچیه، حالا نمیدونم من اشتباه برداشت کردم یا اون چرت گفته :) ... یادم نیست فروشگاهش کجا بود بگم خودت بری ببینی، اما اینی که گذاشتی بایدم گرون باشه ... راستی قاب و کیف رو از کجا خریدی، چند گرفتی؟

سلام
ببین این قابه روش اون چیز طلایی رو چسبندنا منم دنبال همون پوسته طلایه هستم.
من همرو از نمایندگی بازار رضا خریدم.
قابو که همزمان با خریدش گرفتم 7 تومان کیفم بعد از 4-5 ماه گرفتم 16 تومان.
می خوام هر چی لوازم جانبی داره بگیرم البته اگه پیدا بشه حساب کن به خاطر کیف چند ماه منتظر بودم زمانی هم که رفتم آخریش بود که خریدم.
با تشکر

همین الان زنگ زدم نگاره 1:25
کیف چرمی 21 تومان
خروجی تی وی 9 تومان
اون برچسبه که بهش می گن استیکر 14 تومان طرح گلشه که 3 تا بیشتر نداره شاید برم بگیرم.
کانورتور 8 تومان
دیگه همینارو داشت
نمایندگی بازار رضا هم فقط tv داشت با همون قیمت.

موفق وموئد باشید

Last edited:

saeed-d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
خوب شاید یه کم قدیمی باشه این سوال اما اگه کسی راهی به نظرش میرسه بگه
من دو تا Muvo TX FM 512دارم که با اختلاف چند ماه خریدم و هر به فاصله یکی دو ماه بعداز اتمام گارانتی (شاب) دچار مشکل شدن یکی دیگه روشن نمیشه اما تو کامپوتر شناخته میشه و فایل هم میشه توش ریخت یکی دیگه هم IO Error میده فرمت که میکنم 1 روز درسته بعدش دوباره همونطوریه تمام کارهایی که به ذهنم میرسید انجام دادم از فبیل فرمت با FAT عوض کردن Firmware در حالت معمولی و در حالت Recovery یه نرم افزار هم توی سایت کریتیو هست که اتوماتیک Firmwareرو عوض میکنه با اونم نشد
ادم فکر میکنه انگار کریتیو MTBF مشخص واسه اینا گذاشته و شرکتهایی مثه شاب هم اینو میدونن .سال 81 هم یه دوربین دیجیتال کریتیو گرفتم اونم مشکل پیدا کرد به هر حال شاید هم سیاست بیزینس اقتضا میکنه :f34r: من که دیگه سمت این برند نمیرم هر چند الان مدل ها فرق میکنه اما اگه همون سیاست وجود داشته باشه قضیه با قدیم فرقی نداره
اگه کسی راهی به ذهنش رسید حتما بگه لطفا

بالا