• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
خوب شاید یه کم قدیمی باشه این سوال اما اگه کسی راهی به نظرش میرسه بگه
من دو تا Muvo TX FM 512دارم که با اختلاف چند ماه خریدم و هر به فاصله یکی دو ماه بعداز اتمام گارانتی (شاب) دچار مشکل شدن یکی دیگه روشن نمیشه اما تو کامپوتر شناخته میشه و فایل هم میشه توش ریخت یکی دیگه هم IO Error میده فرمت که میکنم 1 روز درسته بعدش دوباره همونطوریه تمام کارهایی که به ذهنم میرسید انجام دادم از فبیل فرمت با FAT عوض کردن Firmware در حالت معمولی و در حالت Recovery یه نرم افزار هم توی سایت کریتیو هست که اتوماتیک Firmwareرو عوض میکنه با اونم نشد
ادم فکر میکنه انگار کریتیو MTBF مشخص واسه اینا گذاشته و شرکتهایی مثه شاب هم اینو میدونن .سال 81 هم یه دوربین دیجیتال کریتیو گرفتم اونم مشکل پیدا کرد به هر حال شاید هم سیاست بیزینس اقتضا میکنه :f34r: من که دیگه سمت این برند نمیرم هر چند الان مدل ها فرق میکنه اما اگه همون سیاست وجود داشته باشه قضیه با قدیم فرقی نداره
اگه کسی راهی به ذهنش رسید حتما بگه لطفا
والا شما همه راه هایی که به نظر می رسه رو رفتی و میگی که همچنان مشکل داری ... البته این فقط یه تجربه اس و مثل من خودم الان دو مدل creative قدیمی دارم که تا حالا فقط یکی شون رو یه بار firmware عوض کردم (ضبط صداش دچار مشکل شده بود) و هیچ مشکلی نداشتن ... خیلی متاسفم که این مشکل واسه شما پیش اومده ... ایشالا با مارک های دیگه موفق باشی ...

تنها حدسی که میشه زد اینه که مثلا اگه تمام این مدت پای یه PC بودی ، اینا به اون PC سازگاری ندارن ...

saeed-d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
مرسی از پاسخ شما، با چند تا PC امتحان کردم فقط یه سوال : فکر میکنید تو خدمات پس از فروش غیر از این کارا کار دیگه ای هم میکنن مثلا دستگاه خاصی دارن واسه IC Programming ؟

SoulSiick

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
Apple Universal iPod Dock رو میگی ؟ (بطور خلاصه : dock - عکس زیر) ...

250_APPLE-iPod-Universal-Do.jpg

آپیاد میشینه روی این و بعد اتصالات رو بهش وصل می کنیم ... مثلا شارژر ؛ یا سیم usb ... و بخصوص TV out ... خلاصه اینکه من نمی دونم دوست شما روی چه حسابی گفته این بدرد نمی خوره ...

اون که شوخی می کرد،

منم حدس میزدم همچین چیزی باشه،ولی این شکلی نیست !
یعنی ازین عکسه کمتره !!! بدون آیپدون هم نمیشه صاف به ایسته چه برسه به اینکه آپید روش سوار بشه !

انگار یه چیزیش کمه ! فقط یه قطعه ی رویی یا زیری عکسی که گذاشته به نظر میاد اون که توی پک ایپد من بود !

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
سلام
ببین این قابه روش اون چیز طلایی رو چسبندنا منم دنبال همون پوسته طلایه هستم.
من همرو از نمایندگی بازار رضا خریدم.
قابو که همزمان با خریدش گرفتم 7 تومان کیفم بعد از 4-5 ماه گرفتم 16 تومان.
می خوام هر چی لوازم جانبی داره بگیرم البته اگه پیدا بشه حساب کن به خاطر کیف چند ماه منتظر بودم زمانی هم که رفتم آخریش بود که خریدم.
با تشکر

همین الان زنگ زدم نگاره 1:25
کیف چرمی 21 تومان
خروجی تی وی 9 تومان
اون برچسبه که بهش می گن استیکر 14 تومان طرح گلشه که 3 تا بیشتر نداره شاید برم بگیرم.
کانورتور 8 تومان
دیگه همینارو داشت
نمایندگی بازار رضا هم فقط tv داشت با همون قیمت.

موفق وموئد باشید

من اونی که دیدم قاب بود بابا، 30 تومن هم میگفت ولی برچسب نیودش، نکنه یه قاب D2 رو گیر آورده بود و یکی از این برچسبا زده بودن روش، من رگم گرفته بود که بخرم ولی اصلا نداد از نزدیک هم ببینیمش چون یه برنامه ای داشتش...
همش مبارکت باشه اما این کیفش چطوری هستش؟ ...از لحاظ راحتی و جاداری میگم چون من یه کیف کمری خوب و جادار دارم که از اون استفاده میکنم، کیف خودش ارزش خرید جداگونه رو داره ... کانورتور چینی من تو طبقه پایین ایران گیر آوردم 2 تومن بود مثل خودش، شاید من رفتم از اون بگیرم چون گهگاهی احتیاجه واقعا ... :)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
مرسی از پاسخ شما، با چند تا PC امتحان کردم فقط یه سوال : فکر میکنید تو خدمات پس از فروش غیر از این کارا کار دیگه ای هم میکنن مثلا دستگاه خاصی دارن واسه IC Programming ؟
در جریان نیستم ... شرمنده ...
یافتم !

الان داک رو سرچ کردم،

http://blog.wired.com/gadgets/ipod-dock.jpg

تو عکس سمت راست،همین پایین پایینی ! شبیه اون بالایی هاشم هست !

این چطوری کار می کنه ؟ :D
اون داک تنظیم اندازه باید باشه ... چون نانو و شافل از نظر ابعاد کوچیک تر از classic هستش دیگه ... بنابراین توی این قطعه قرار می گیره تا بتونه روی داک بشینه ... یه آپیاد نانو که ما خونه داریم هم همینطوره وضعیتش ... یعنی اون قطعه پلاستیکی همراهشه و کاملا فیت نانو هستش تا احتمالا بعد که داک خریده شد ، روش بشینه ...

Sadegh

Guest
لایک‌ها
0
من اونی که دیدم قاب بود بابا، 30 تومن هم میگفت ولی برچسب نیودش، نکنه یه قاب D2 رو گیر آورده بود و یکی از این برچسبا زده بودن روش، من رگم گرفته بود که بخرم ولی اصلا نداد از نزدیک هم ببینیمش چون یه برنامه ای داشتش...
همش مبارکت باشه اما این کیفش چطوری هستش؟ ...از لحاظ راحتی و جاداری میگم چون من یه کیف کمری خوب و جادار دارم که از اون استفاده میکنم، کیف خودش ارزش خرید جداگونه رو داره ... کانورتور چینی من تو طبقه پایین ایران گیر آوردم 2 تومن بود مثل خودش، شاید من رفتم از اون بگیرم چون گهگاهی احتیاجه واقعا ... :)

سلام
کیفش بدک نیست، به اندازه خود دستگاه است و جای اضافه نداره که بخوایی مثلا هدفونش و بزاری توش و جایی هم نداره که بخواهی بندازی به کمربندت رو هم رفته به نظر من همون قاب کریستالیش بهتره حقیقتش اینکه من خودم بعد از خریدش پشیمان شدم.
می شه دقیق بگی کدوم مغازه بود؟به نظرت برای خودش بهتر از این چینیه نیست؟

با تشکر

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
می شه دقیق بگی کدوم مغازه بود؟به نظرت برای خودش بهتر از این چینیه نیست؟

همون مغازه ای که رفتم رو یادم نمیاد، روزی که من رفتم عجله ای بود و همینطوری چشم خورد .... :( ....

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
از سندیسک یا زیون چیزی تو بازار هست ؟! اگه هست چه مدلی و چند ؟!

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
از سندیسک یا زیون چیزی تو بازار هست ؟! اگه هست چه مدلی و چند ؟!
خوبی بهنام جون ؟ ...

زیون رو که من بجز همون مدل اولیه اش من ندیدم ... توی پاساژ پایتخت (طبقه اول - ابتدای راهرویی که سمت آسانسور میره)

ساندیسک واقعا مدلهای خوبی زده و من نمی دونم چرا پیدا نمیشه .... اگه بیاد راحت می تونه رقابت کنه توی range های پایین قیمت ... البته پایتخت رو من به اندازه کافی نگشتم و شاید پیدا بشه (سری e بخصوص)

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
مخلصیم محمد جان!!
زیون این مدلش منظورمه
zune2.jpg

سری مموری بیسدش که پارسال اومد . البته اگه سندیسک نیومده باشه قائدتا اینم نیومده . یادمه زمستون 85 میخواستم پلیر بخرم دنبال همین سری e بودم که نیومده بود . اگه نیومده یعنی امیدی به اومدش نیست !!

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
مخلصیم محمد جان!!
زیون این مدلش منظورمه
zune2.jpg

سری مموری بیسدش که پارسال اومد . البته اگه سندیسک نیومده باشه قائدتا اینم نیومده . یادمه زمستون 85 میخواستم پلیر بخرم دنبال همین سری e بودم که نیومده بود . اگه نیومده یعنی امیدی به اومدش نیست !!
نه پس ... بهتره که امیدوار نباشی ...

Yen Yen

كاربر فعال هنرهاي نمايشي
کاربر فعال
لایک‌ها
2
سلام به همگی

سال قبل تقریبا یک ماه بعد از امدن creative zen یک دستگاه ازش خریدم جز اینکه همان اول که خواستم روشن کنم و روشن نشد!!! (همان روز اول یک اکبند جدید تحویل دادند البته) مشکل خیلی بزرگی نداشت جز این چند مورد که می نویسم

1. گاهی هنگ می کرد (شاید جمعا 6 یا 7 بار) که با ریست کردن درست می شد
2. و یک بار هم به طور کلی همه ی گزینه های delete یا ... از کار افتاد (چه روی خود دستگاه چه متصل به کامپیوتر )که البته بعد از فرمت کلی درست شد لااقل برای چند ماه ولی بعد از ان باز هم امکان del از بین رفت این بار فقط روی خود دستگاه ( خدمات پس از فروش مشکل را ویرووسی شدن می دانستند که با توجه به اینکه فقط به کامپیوتر خودم که ویروسی نبود وصل می کنم اشتباه بود)

همه این مشکلات را با اغماض استفاده ی احیانا غلط خودم درنظر گرفتم ولی یک ماه قبل مشکل جدید اتفاق افتاد

این بار وقتی دستگاه را روشن کردم به حالت ریکاوری تغییر کرده بود . در خواست داشت که firmware را باید اپدیت کرد که از خود سایت cretive نرم افزار را گرفتم باطری را بیشتر از نصف (کامل در واقع)شارژ کردم همه ی اطلاعات را فرمت کردم و بعد از ان هم اپدیت و ریستارت ... دستگاه روشن شد ولی با یک اشکال عجیب رنگ صفحه مات شده بود ...

بعد چند بار تحویل و 4 هفته ( دقیقا 4 هفته) تاخیر شرکت رای به استفاه غلط مصرف کننده قول به عوض کردن کلی دستگاه، دستگاهی با LCD پر از خط تحویل دادند که هنوز هم همان مشکل را داره و مسئولیتی هم قبول نمی کنند

هدف از نوشتن همه ی این مطالب این بود که لااقل دوستانی که این مارک و مدل خاص را می خرند شاید به همین مشکل برخورد کنند پیشنهاد می کنم به هیچ وجه خودتان اپدیت را انجام ندید و از اول به نمایندگی یا بهتر از ان به خود شرکت که گارانتی اش را دارید مراجعه کنید ... تا لااقل بهانه ای برای این مشکل نداشته باشند و بتوانید دستگاه سالمی تحویل بگیرید.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام به همگی

سال قبل تقریبا یک ماه بعد از امدن creative zen یک دستگاه ازش خریدم جز اینکه همان اول که خواستم روشن کنم و روشن نشد!!! (همان روز اول یک اکبند جدید تحویل دادند البته) مشکل خیلی بزرگی نداشت جز این چند مورد که می نویسم

2. و یک بار هم به طور کلی همه ی گزینه های delete یا ... از کار افتاد (چه روی خود دستگاه چه متصل به کامپیوتر )که البته بعد از فرمت کلی درست شد لااقل برای چند ماه ولی بعد از ان باز هم امکان del از بین رفت این بار فقط روی خود دستگاه ( خدمات پس از فروش مشکل را ویرووسی شدن می دانستند که با توجه به اینکه فقط به کامپیوتر خودم که ویروسی نبود وصل می کنم اشتباه بود)

همه این مشکلات را با اغماض استفاده ی احیانا غلط خودم درنظر گرفتم ولی یک ماه قبل مشکل جدید اتفاق افتاد

این بار وقتی دستگاه را روشن کردم به حالت ریکاوری تغییر کرده بود . در خواست داشت که firmware را باید اپدیت کرد که از خود سایت cretive نرم افزار را گرفتم باطری را بیشتر از نصف (کامل در واقع)شارژ کردم همه ی اطلاعات را فرمت کردم و بعد از ان هم اپدیت و ریستارت ... دستگاه روشن شد ولی با یک اشکال عجیب رنگ صفحه مات شده بود ...

بعد چند بار تحویل و 4 هفته ( دقیقا 4 هفته) تاخیر شرکت رای به استفاه غلط مصرف کننده قول به عوض کردن کلی دستگاه، دستگاهی با LCD پر از خط تحویل دادند که هنوز هم همان مشکل را داره و مسئولیتی هم قبول نمی کنند

هدف از نوشتن همه ی این مطالب این بود که لااقل دوستانی که این مارک و مدل خاص را می خرند شاید به همین مشکل برخورد کنند پیشنهاد می کنم به هیچ وجه خودتان اپدیت را انجام ندید و از اول به نمایندگی یا بهتر از ان به خود شرکت که گارانتی اش را دارید مراجعه کنید ... تا لااقل بهانه ای برای این مشکل نداشته باشند و بتوانید دستگاه سالمی تحویل بگیرید.
اولا که سلام خواهر جون قدیمی ... چه عجب از اینورا ...

دوم اینکه عجب بدشانسی ای ... دقیقا چند وقت دستت بود که این اتفاق افتاد ؟ (چند ماه؟) ... فکر کنم 5-6 ماه شد ؛ ها ؟ ... گارانتی اش رو هم بگو ...

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
سلام به همگی

کدوم مدل زن رو میگی؟
من هم همون اولهاش یک Zen 1 GB که شبیه (در واقع عین) V200 بود رو برای کسی گرفتم بعد از 4 ماه نه در باطریش بسته میشد نه هدفونش کار میکرد. و این در حالیکه مدل 256mb TX150 مال 4 سال پیش کریتیو هنوز داره مثل ساعت کار می کنه.
نتیجه اینکه کریتیو کیفیت و قیمت رو با هم پائین آورده.(کاری که اپل و سونی زیر بارش نمی روند)

Yen Yen

كاربر فعال هنرهاي نمايشي
کاربر فعال
لایک‌ها
2
اولا که سلام خواهر جون قدیمی ... چه عجب از اینورا ...

دوم اینکه عجب بدشانسی ای ... دقیقا چند وقت دستت بود که این اتفاق افتاد ؟ (چند ماه؟) ... فکر کنم 5-6 ماه شد ؛ ها ؟ ... گارانتی اش رو هم بگو ...

سلام ^_^ ... خوبید؟ ...

امدم اینجا پست زدم شاید یکی را از مشکلی این چنین برهانم ( LCD نازنین دستگاهم را که حتی یک خط حتی یکی هم نداشت خراب کردن ... تازه روی دکمه ها هم سنباده کشیدن ...به جون خودم...به جون بچه ی دنی!!)
sad.gif

دستگاه را اول اذر 87 خریدم (طبق گارانتی) یعنی... 7 ماه و 24 روز

گارانتی برای رایان بدر الکتریک

کدوم مدل زن رو میگی؟
من هم همون اولهاش یک Zen 1 GB که شبیه (در واقع عین) V200 بود رو برای کسی گرفتم بعد از 4 ماه نه در باطریش بسته میشد نه هدفونش کار میکرد. و این در حالیکه مدل 256mb TX150 مال 4 سال پیش کریتیو هنوز داره مثل ساعت کار می کنه.
نتیجه اینکه کریتیو کیفیت و قیمت رو با هم پائین آورده.(کاری که اپل و سونی زیر بارش نمی رون

مدل Zen
http://asia.creative.com/products/product.asp?category=213&subcategory=214&product=16999&listby=

من هم اگر بتوانم این را عوض کنم می فروشمش انگار یا شانس من نیست یا ایران برای این مارک خدمات خوبی نداره ( قیمت کمی هم ندادم براش تقریبا 8 ماه پیش 250 ...)

damavandieh

Registered User
لایک‌ها
18
درود!

من یک MP3 recorder می خواهم بخرم،ببنید در اصل من میخوام صدای مکالمات تفهنی را با کیفیت بالا ضبط کنم.
یکی از دوستان اومد و این پیشنهاد را داد کهبرو یک mp3 recorder بخر.

من یک چیزی میخوام که ضبط صدا خوبی داشته باشه،و قیمتش هم متوسط باشه.هدف اصلی از خریدم ضبط مکالمات تفلنی با کیفیت مناسب هست

یکی از دوستان کینگستون را توصیه کرده، نظر شما چی هست؟

اینم خودم دیدم:

http://www.namayeshgah.com/Goods/Show.asp?ID=21745

حالا من منتظر نظر سایر دوستانم. چون خودم اصلا سررشته ای ندارم.در ضمن اگر مدلی پیشنهاد میکنید لطفا محل خرید آن را هم بفرمایید.

Last edited:

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
عین این سوال رو توی P30world هم جواب دادم .... درسته ؟ ... من همون جواب رو اینجا هم تکرار می کنم ،ایشالا بدرد دوستان بخوره :

برای ضبط مکالمه از تلفن ، شما جدا از دستگاه ضبط ، نیاز به تلفنی هم داری که بتونی خروجی با کیفیت بده ... یعنی بعضی تلفن ها هستن که خروجی صداشون رو بجز از طریق گوشی و بلندگو ، از طریق یه فیش هم بیرون میدن که اگه یکی خواست مثل شما با کیفیت ضبطش کنه ، اون رو وصل کنه به دستگاه ضبط ...

پس این شد یه مساله ...

اما در مورد دستگاه ضبط ... شما می تونی voice recorder بخری که اصلا مخصوص ضبط صداس و کیفیت ضبط بالاتری داره ... یا می تونی Mp3 player بخری که کار اصلی اش این نیست و ضبط صدا یه قابلیت جانبی توشه ...

بودجه شما چقدره ؟

اینی که لینک بهش دادی چیز خوبیه ... الیمپوس مارک خوبیه ... کینگستون معمولا متفرقه اش توی ایران گیر میاد و توصیه نمیشه ... نهایتا اینکه شما بودجه ات رو مشخص کن تا مدل پیشنهاد بدم ...

ara77-2

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوستان!

یه چندتایی سوال داشتم اگر کسی میدونه سریع جوابم رو بده!!:blush:

اول اینکه Ipod touch 8 گیگ و 16 گیگش چند قیمته؟! نمایندگی و گارانتی داره؟! گارانتیش معتبره؟! محصولات مشابه با اون از برند های دیگه موجود هست و اگر هست قیمتش رو هم بگید!!

ممنووووووون

mt33

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

creative مدل جديدي زده به نام x-fi اينم لينكش http://us.creative.com/products/pro...roduct=17811&WT.cg_n=Campaigns&WT.mc_id=15752 نظر شما درباره اين محصولات كريتيو چيه من مي خوام از فروشگاه انلاين كريتيو بخرم هر كسي هم خواست به من بگه بعد از واريز پول 15 روزه دستش مي رسه

نظراتتون بگيد

بالا