• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
سلام دوستان!

یه چندتایی سوال داشتم اگر کسی میدونه سریع جوابم رو بده!!:blush:

اول اینکه Ipod touch 8 گیگ و 16 گیگش چند قیمته؟! نمایندگی و گارانتی داره؟! گارانتیش معتبره؟! محصولات مشابه با اون از برند های دیگه موجود هست و اگر هست قیمتش رو هم بگید!!

ممنووووووون

تهرانی برو پایتخیت تو میرداماد همه رقمشو داره.
گارانتی هم ندارند. گارانتی میخای چیکار؟
اپل بهترینه دنبال مشابهش نباش.
اگه با Playlist ساختن و کارکرد با I tunes مشکل داری میتونی کرتیوی رو که تو پست بعد از خودت رو بخری.

mt33

Registered User
لایک‌ها
0

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام دوستان!

یه چندتایی سوال داشتم اگر کسی میدونه سریع جوابم رو بده!!:blush:

اول اینکه Ipod touch 8 گیگ و 16 گیگش چند قیمته؟! نمایندگی و گارانتی داره؟! گارانتیش معتبره؟! محصولات مشابه با اون از برند های دیگه موجود هست و اگر هست قیمتش رو هم بگید!!

ممنووووووون
8 گیگ حدود 350 تومن و 16 گیگ حدود 400 تومن ..

گارانتی داره ، اما کاربرد خاصی نداره ... چون رسمی نیستن ...

آپیاد محصول معتبریه ، قیمتش یه مقدار بالاتر از حالت عادیه ... همونطور که دوستمون گفت ، اگه حافظه 8 گیگ با پایین زیاد واسه ات مساله ای نیست و ضمنا امکانات جانبی (ضبط - رادیو - و ...) می خوای می تونی بری سراغ P2 از سامسونگ ... creative zen و D2 از cowon ... که همگی 8 گیگ و 4 گیگ دارن با قیمت حدود 250 تومن تا 300
سلام

creative مدل جديدي زده به نام x-fi اينم لينكش http://us.creative.com/products/pro...roduct=17811&WT.cg_n=Campaigns&WT.mc_id=15752 نظر شما درباره اين محصولات كريتيو چيه من مي خوام از فروشگاه انلاين كريتيو بخرم هر كسي هم خواست به من بگه بعد از واريز پول 15 روزه دستش مي رسه

نظراتتون بگيد
بچه ها نگفتید نظرتون راجع به محصول جدید کریتیو چیه ؟ در 8 گیگ -16گیگ- 32 گیگ به بازار ارایه کرده

بی زحمت بگید نظرتون ؟

میخوام بدونم اگه خوبه محصولات کریتیو ok هست که بخرم

http://us.creative.com/products/product.asp?category=213&subcategory=214&product=17811&WT.cg_n=Campaigns&WT.mc_id=15752
تازه یکی دو هفته اس که اعلام شده ... فروشش هم که محدود به فروشگاه های آنلاینه ... واسه همین هنوز نظر خاصی راجع بهش نمیشه داد ... creative همیشه در زمینه کیفیت صدا جزو بهترین ها بوده و این محصول هم همینطوری به نظر میاد ... قابلیت بیسم رو هم که اضافه کردن ... در واقع یه نسخه سطح بالاتر از creative zen هستش ... به نظر میاد ارزشش رو داشته باشه ..

این review هم موجوده :
http://www.pocketables.net/2008/07/review-creative.html

Nimra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اقا یه مدل MP4 سامسونگ هست که اسپیکر داره کشویی باز میشه اسپیکرش میاد بیرون
مدلش چیه؟؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
اقا یه مدل MP4 سامسونگ هست که اسپیکر داره کشویی باز میشه اسپیکرش میاد بیرون
مدلش چیه؟؟
YP-K5

samsung-yp-k5-dap.jpg

jqaderi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه مشکلی پیش اومده اگه ممکنه راهنمایی فرمایید
یه zen stone plusگرفتم که کامل شارژ نمیشه یعنی قبل از اونی که کامل شارژ بشه علامت شارژ کامل رو نشون میده
و برای شارژ شدن کامل باید چند دفعه اونو از usb کامپیوتر جدا کنم و دوباره وصل کنم
وقتی هم که کامل شارژ شد فکر نکنم 9 ساعت کامل موزیک پخش کنه
مرسی

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
یه مشکلی پیش اومده اگه ممکنه راهنمایی فرمایید
یه zen stone plusگرفتم که کامل شارژ نمیشه یعنی قبل از اونی که کامل شارژ بشه علامت شارژ کامل رو نشون میده
و برای شارژ شدن کامل باید چند دفعه اونو از usb کامپیوتر جدا کنم و دوباره وصل کنم
وقتی هم که کامل شارژ شد فکر نکنم 9 ساعت کامل موزیک پخش کنه
مرسی
این دستگاه شما اسپیکر داره یا نه ?... اگه نداره ، همون 10 ساعت حدودا نهایت عمر باتری اشه ...

برای شارژ کامل : اولا - لازم نیست منتظر بمونی که کامل خالی بشه .. همین که مثلا نصفه شد ، بزن به شارژ ... دوما - اگه کاملا خالی شده (که بهتره این اتفاق زیاد نیفته) ، 3 ساعتی بذار وصل بمونه ...

ولتاژی که usb تامین می کنه ، خیلی کمتر از برق شهریه ، بنابراین طبیعیه که پروسه شارژش طولانی تر باشه ...

giba-iran30

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
209
قیمت ...کریتیو zen
2 گیگ و 4 گیگ رو میخواستم لطفا"

آیا میشه 2 گیگش رو تا 100 تومن گیر آورد؟!!!!

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84

sahary2

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
من هيچ مارك و مدلي رو نميشناسم
لطفا منو براي خريد يه ام پي تري پلاير خوب با قيمت حول و حوش 90 تومن راهنمايي كنيد
ممنون ميشم ازتون

muhamad_666

Registered User
لایک‌ها
6
سلام
ببخشید میخواستم بدونم creative zen vision w قیمتش چنده الان
تو یه سایت زده بود 350 تومان مدل 60 GB
واقعا این قیمته؟
راستش من این دستگاه رو فقط به خاطر صفحه بزرگش میخوام بگیرم
آیا هیچ pmp دیگه ای هم تو ایران هست که صفحش بزرگتر از "4.3 باشه؟

mba2431

Registered User
لایک‌ها
0
نظرتون درباره سونی ICD-UX70 چیه؟ از کجا می تونم بخرم و اگه کسی قیمتی ازش داره لطف کنه بگه.

با تشکر:rolleyes:

mba2431

Registered User
لایک‌ها
0
خیلی ممنون از جوابتون:blink:
صدا رو خیلی خوب و به صورت استریو ضبط می کنه. قیمتشم در حدود 119 تومنی هست:)

shervinkhanzadi

Registered User
لایک‌ها
21
تا جايي كه من ميدونم Creative دو تا اشكال داره:
1- از طريق پورت USB شارژ ميشه و شارژر برقي نداره.
2- قابليت ضبط صدا از طريق ميكروفن نداره

يه نكته مهم ديگه اينه كه ام پي تري پلير بايد Plug & Play باشه (حداقل براي ويندوز XP) و نيازي به نصب درايور نداشته باشه. همچنين بايد بشه ازش بعنوان Cool Disk استفاده كرد.
مثلا يكي از رفقا بعد از كلي تحقيق و تفحص يه Mp3 player خريد (فك كنم ماركش Mpio بود). وقتي آورد ديديم چند تا اشكال داره:
اولا: فايلهاي mp3 رو از كامپيوتر ميشد به mp3 player منتقل كرد. اما از mp3 player نميشد به كامپيوتر منتقل كرد.(براي رعايت كپي رايت)
دوما: براي اينكه كامپيوتر دستگاه رو بشناسه حتما بايد سي دي درايور نصب مي‌شد.
سوما: براي انتقال فايلها از برنامه خودش بايد استفاده ميشد. در حالي كه بعضي از mp3 Player ها هستند كه با نصب اونها به پورت usb يه درايو جديد ايجاد ميشه و خيلي راحت ميشه فايلها رو از دستگاه به كامپيوتر يا بلعكس با كپي و پيست منتقل كرد.

ميدونم همه اين چيزايي كه گفتم مي‌دونستي ياسر جان ;)

قربانت
:)

راستش من خودم creative M دارم که هم شارژ برقی داره و هم ظبط صدا داره و هم می شه تا 16 gb ازش به شکل cool disk استفاده کرد

muhamad_666

Registered User
لایک‌ها
6
سلام دوستان
چرا هیچکی دیگه تو این تاپیک چیزی نمیگه؟؟؟؟
اگه کسی جواب مارو میده و دلش به حالمون میسوزهمیشه لطفا به ما بگه میتونیم pmp با مارک archos تو این کشور پیدا کنیم یا نه؟
یکی از این 3 تا archos 605 , archos 5 , archos 705
البته این 705 از همش برام مهمتره به خاطر صفحه بزرگش .
یه عمر با این صفه های 2 اینچی موبایل فیلم و ویدیو دیدیم عقده ای شدیم.
اولش میخواستم cowon q5w بگیرم . ولی نیمدونم چرا احساس کردم archos بهتره , البته اگه تو ایران باشه .
آخه چرا نیست اینجا . اگه تا یک سال صبر کنم هم نمیاد؟ بیش از این نمیتونم صبر کنم.

مرسی

Ali_Solo

Registered User
لایک‌ها
3
درود

آیا apple در دبی نمایندگی داره؟اگر جواب مثبت هست کسی ادرسش رو میتونه بده ؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام دوستان
چرا هیچکی دیگه تو این تاپیک چیزی نمیگه؟؟؟؟
اگه کسی جواب مارو میده و دلش به حالمون میسوزهمیشه لطفا به ما بگه میتونیم pmp با مارک archos تو این کشور پیدا کنیم یا نه؟
یکی از این 3 تا archos 605 , archos 5 , archos 705
البته این 705 از همش برام مهمتره به خاطر صفحه بزرگش .
یه عمر با این صفه های 2 اینچی موبایل فیلم و ویدیو دیدیم عقده ای شدیم.
اولش میخواستم cowon q5w بگیرم . ولی نیمدونم چرا احساس کردم archos بهتره , البته اگه تو ایران باشه .
آخه چرا نیست اینجا . اگه تا یک سال صبر کنم هم نمیاد؟ بیش از این نمیتونم صبر کنم.

مرسی
شما اونور هم سوال کرده بودی ؛ درسته ؟ (که من جواب داده بودم).. پس همون ور ادامه بده ... مرسی
درود

آیا apple در دبی نمایندگی داره؟اگر جواب مثبت هست کسی ادرسش رو میتونه بده ؟
مطمئنا داره ... آدرس ندارم ! ...فکر کنم کافی باشه سایت اپل رو چک کنی:

http://shop.appleme.ae/ashop/soon.php

Ali_Solo

Registered User
لایک‌ها
3
مطمئنا داره ... آدرس ندارم ! ...فکر کنم کافی باشه سایت اپل رو چک کنی:

http://shop.appleme.ae/ashop/soon.php

نمایندگی رسمی نداره!

یک سری تحقیقات کردم و با فروشگاه هایی که در دبی محصولات اپل را عرضه میکنند مکاتبه کردم در نهایت به فروشگاه زیر که محصولات اپل را برای تعمیر قبول میکنه رسیدم

iStore
043523040
Khalid Bin Alwalid str . Bur Dubai .

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست من يه Mp3 & mp4 player sony خريده مالزي هستش به قيمت صد و خرده اي البته خيلي سبك هستش كيفيتش عالي هستش و يه جعبه براي خود ام پي تري داشتش يه جعبه براي لوازم جانبي كلي دفترچه معلومه پدر مادر داره. حالا اين 4 گيگ هستش و رم نميخوره. ميگن Mp3 خاليش هستش كه رم هم ميخوره و زير 100 هزار هستش قيمتش. من يه mp3 خوب و با كيفيت ميخوام قيمت ارزون چي بخرم خوبه ؟؟؟ البته اين كابل usb داره شارژ ميشه آداپتور هم داره. ممنون ميشم راهنمايي كنيد

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
دوست من يه Mp3 & mp4 player sony خريده مالزي هستش به قيمت صد و خرده اي البته خيلي سبك هستش كيفيتش عالي هستش و يه جعبه براي خود ام پي تري داشتش يه جعبه براي لوازم جانبي كلي دفترچه معلومه پدر مادر داره. حالا اين 4 گيگ هستش و رم نميخوره. ميگن Mp3 خاليش هستش كه رم هم ميخوره و زير 100 هزار هستش قيمتش. من يه mp3 خوب و با كيفيت ميخوام قيمت ارزون چي بخرم خوبه ؟؟؟ البته اين كابل usb داره شارژ ميشه آداپتور هم داره. ممنون ميشم راهنمايي كنيد
حالا شما نگفتی که مدل دستگاه دوستت چیه ؛ وگرنه مشخصاتی که دادی رو یه مدل متفرقه درجه 3 هم می تونه داشته باشه و یه دستگاه معتبر هم می تونه داشته باشه ... (سبک - جعبه - دفترچه - آداپتور - رم خوردن/نخوردن - کابل - .... چیزای خیلی عجیب و غریبی نیستن)

رم خوردن ، یه قابلیت مرسوم توی mp3 player ها نیست ... مدلهای معدودی این قابلیت رو دارن ؛ آیا واسه ات خیلی مهمه ؟ ...

با زیر 100 تومن شما گزینه های متعددی داری ؛ البته توجه کن که بودجه ی 100 تومن یه بودجه "ورودی" محسوب میشه و تا دلت بخواد مدلهای بهتر با قیمت بالاتر هست ... ولی بهرحال با 100 تومن هم عملیه ...

شما می تونی بری سراغ کارای creative مثل stone plus (که ریزه میزه اس) ... یا zen v plus (کیفیت صوتی بالایی داره) ... یا مثلا u3 از سامسونگ که شیکه ... سری NWD-B از سونی هم موجوده که کیفیت صوتی خوبی داره و شیکه ...

بالا