• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمديد Domain توسط پرشين‌تولز

Ghazmar

Registered User
تاریخ عضویت
27 دسامبر 2002
نوشته‌ها
766
لایک‌ها
3
من يك دومين را توسط جاي ديگري ثبت كرده‌ام، در حال حاضر به زمان Expire شدن آن نزديك مي‌شوم. مي‌خواهم بدانم اگر بخواهم آن را توسط شما تمديد كنم، چه كاري را بايد انجام دهم. مي‌دانيم كه يك دومين تا مدتي حدود يكي دو ماه پس از Expire شدن هم آزاد نمي‌شود.
 

knowhow

مدیران قدیمی
تاریخ عضویت
25 دسامبر 2002
نوشته‌ها
3,478
لایک‌ها
22
تا 10 روز قبل از expire شدن دامین ، ما می تونیم دامین شما رو transfer کنیم به روی account خودمون و یک سال هم تمدیدش کنیم. این کار هزینه ای نداره و فقط همون هزینه یکسال domain رو باید بپردازید.
پس اگه هنوز 10 روز یا بیشتر فرصت دارید ، اقدام به پرکردن فرم نمایید.
البته این به شرطی است که domain به نام شما باشد و email صاحب سایت در اختیار شما باشد.
 

Ghazmar

Registered User
تاریخ عضویت
27 دسامبر 2002
نوشته‌ها
766
لایک‌ها
3
من اين سؤال رو براي استفادة همه پرسيدم، خود من يك سال به Expire شدنم مونده!
اگه ممكنه لطف كنين و بنويسين كه :
1. اگه بيشتر از 10 روز زمان داشته باشيم، كدوم فرم رو بايد پر كنيم؟
2. اگه مثلاً يك ماه به زمان Expire شدن مونده باشه، و ما اين فرم رو پر كنيم، زمان رجيستر شدن توسط شما (و طبعاً مسائل مالي اون) از كي محاسبه مي‌شه؟ از زمان درخواست يا از زمان پايان دورة رجيستر شدن قبلي؟
3. كمتر از 10 روز زمان مونده باشه، اونوقت تكليف چيه؟ و چه مي‌شه كرد؟
 

knowhow

مدیران قدیمی
تاریخ عضویت
25 دسامبر 2002
نوشته‌ها
3,478
لایک‌ها
22
1- در مورد وقتي كه بيشتر از 10 روز فرصت داريد همون فرمي رو كه براي درخواست Host پر می کنید رو پر کنید و اگه فقط دامین لازم دارید و هاست نمی خواهید از طریق ایمیل به ما اطلاع دهید.

2- همون روز ما درخواست رو می فرسیتم و عملیات transfer شدن شروع می شه و یک ایمیل برای شما میاد که باید transfer رو تایید کنید. وقتی که دامین tranfer شد یک سال هم از روزی که قرار بوده expire بشه تمدید می شه. مثلا فرض کنید دامین شما در روز 30 می 2002 expire می شه و شما به ما در روز 1 می 2002 ایمیل می زنید و در خواست transfer رو می کنید. ما همون روز این عملیات رو شروع می کنیم و احتمالا تا روز 6 می 2002 دامین شما transfer می شه و تا روز 30 می 2003 تمدید می شه. یعنی از روز expire شدن یکسال تمدید می شه.

3- در مورد کمتر از 10 روز ما نمی تونیم کاری انجام بدیم چون domain در اون زمان و تا 10 یا 30 روز بعد از expire شدن LOCK می شه و فقط می تونید از همونجایی که در حال حاضر دامین رو گرفتید تمدیدش کنید.
 

knowhow

مدیران قدیمی
تاریخ عضویت
25 دسامبر 2002
نوشته‌ها
3,478
لایک‌ها
22
سوالها و جوابهای بالا تغییر کرده است ، لطفا مجددا بخوانید.
 
بالا