برگزیده های پرشین تولز

تمرین امادگی ژاپن برای مبارزه با حمله موجودات فضایی

ice-man

Guest
لایک‌ها
0
تا اینجایی که میدونم اینجا همه آزادن نظر بدن به شرطی که به هم نتوپن. (حزب باد
30.gif
)
cyb3rninja666 شما هم که ادعای مکتب و ... داری لطف کن لحنت رو نسبت عقاید دیگران عوض کن و یکم احترام بزار. بد نیست اینم تو اون مکتب اضافه کنی

roje_aria79

Registered User
لایک‌ها
19
منم اصلا اعتقاد نداشتم به این چیزا ولی چند ماه قبل که توی اخبار تلویزیون تصاویری از چند مزرعه که توشون علامتهایی مثل اونهایی که تو فیلم Signs مل گیبسون دیده بودم نشون داد نظرم عوض شد. مطمئنا کار هیچ انسانی نمیتونسته باشه.
سالها پیش دانشمند آلمانی اریک فون دونیکن کتابی نوشت به نام ارابه خدایان در این کتاب این دانشمند فهرست کاملی از علایم غیر طبیعی را با شرح و تفضیل و عکس به نمایش میزاره و معتقد بود که دست بشر قادر به انجام اونها نیست از جملهء اونها همین اشکال و دوایر و باندهای فرودیه که در صحراهای شیلی و پرو و بولیوی و در اطراف کوههای آند وجود داره و حتی ساختمانها و صنایع بدیع بشر که در قرنهای بسیار دور بوجود آمده و بدون وجود وسائل مدرن چنان شاهکاری را انجام داده.
اریک فون دنیکن معتقده که دست بشر با توجه به سطح هوش و قدرت بدنی و وسایل اون دوران قادر به انجام اون کارها نیست و صد در صد مردمانی از کرات دیگر دست به چنین صنایع و بدایعی زدن و یا اینکه جهشهای پیشرفت در صنایع و علوم دیگر توسط بیگانگان فضایی به بشر آموزش داده شده و یا اینکه به نوعی اونها در این عوامل سهیم بودن که در اثبات گفته هاش عکسها و کتبی را هم نشون میده.
پس این گفته های شما در مورد اون تصاویر عجیب نیست و این داشمند چهل سال پیش چنین فرضیه ای را با توجه به اون شواهد ارائه کرده بوده

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
والا به نظر من وجود دارن چون اسناد در باره دیده شدنش برای خیلی قبل از وقتی هست که آمریکایی ها رفتن به ماه (تازه توی به ماه رفتن آمریکایی ها هم کلی حرف هست و خیلی ها میگن با تکنولوژی اون زمان و بخصوص اون 2 تا به اصطلاح! کامیپوتر با اون پردازنده های ضعیف موتورولا نمیشده اینکار رو کرد و این کار هالی وود هست.) البته به نظر من مثل انسان نیستن (اخلاق، دین و این جور چیزها) ولی چه بسا که بسیار باهوش و حتی از انسانها هم از نظر تکنولوژی پیشرفته تر باشن! نمیدونم والا!

ولی حالا این حرف به کنار یادتون هست یا نه که چند ماه پیش زیاد تو استانهای مختلف از دیده شدن اشیا پرنده ناشناس صحبت میشد و شبکه 1 تو اخبار ساعت 7:30 شب یه گزارش پخش کرد از دیده شدن این اشیاء ناشناخته تو یکی از شهرهای شمالی و بعد هم نشون داد که خبرنگاره (که فکر کنم همون خبرنگار سابق واحد مرکزی خبر تو فرانسه بود) به همراه اکیپ فیلم برداری سوار ماشین شدن و رفتن شمال تا ازش فیلم برداری کنن. حتی نشون داد که دارن تو جاده میرن به سمت شمال. بعد هم تصویر اون شی پرنده رو نشون دادن و کلی هم با آب و تاب راجبش صحبت کردن و کارشناسان اظهار نظر کردن. من کارت DVB دارم و چون برام جالب بود این ماجرا رو رو کامپیوترم ضبط کردم.

الان داشتم تو یاهو دنبال فیلم ها مستند در این باره میگشتم که این فیلم رو پیدا کردم:

http://tw.video.yahoo.com/video/play?vid=415528

دقیقا همون فیلمیه که اونشب نشون دادن (فقط اونشب صفحه رو کشیده بودن و پایینش معلوم نبود) و اون خبرنگاره ادعا کرد که خودشون رفتن شمال و فیلم برداری کردن!
ولی این توی Mainland Nanjing فیلم برداری شده! (البته بگم که این فیلمه به نظر من تقلبیه اگر تو لحظه غیب شدنش دقت کنید ولی به هر حال ...)

به نظر شما این یعنی چی؟! کدومشون دروغ میگن؟ تاریخ آپلود فیلمه چند ماه قبل از زمان پخش اون گزارشه! :blink:

این اصلشه:

6tazivm.jpg

این رو تو شبکه 1 نشون داد و گفتن که خوشون تو ایران فیلم برداری کردن:

71m0e87.jpg

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
تا اینجایی که میدونم اینجا همه آزادن نظر بدن به شرطی که به هم نتوپن. (حزب باد
30.gif
)
cyb3rninja666 شما هم که ادعای مکتب و ... داری لطف کن لحنت رو نسبت عقاید دیگران عوض کن و یکم احترام بزار. بد نیست اینم تو اون مکتب اضافه کنی

من ادعایی مکتب ندارم ، توهین هم نکردم ،
و خطاب به اوشون گفتم اعتقادی به اعتقاد شما ندارم .
و طریقه جواب دادن ایشون رو می بینی .
شما نصف ترد هایی که قفل شده و ایشون توش پست داده رو ببین و لحن ایشون رو با مال من یا بقیه مقایسه کن ؛ لازم دیدی بگو برات لینک ها رو پی ام کنم .
خوب اف تاپیک بود

در ضمن مکتبی که من منظورم بود رائلیسم به ادرس www.rael.org بود که اشتباه رئالیسم نوشتم

بحث سیاسی و مذهبی نمی خوام بکنم ، ولی فکر نکنم که اروپا پدرش در امده باشه ....

سالها پیش دانشمند آلمانی اریک فون دونیکن کتابی نوشت به نام ارابه خدایان در این کتاب این دانشمند فهرست کاملی از علایم غیر طبیعی را با شرح و تفضیل و عکس به نمایش میزاره و معتقد بود که دست بشر قادر به انجام اونها نیست از جملهء اونها همین اشکال و دوایر و باندهای فرودیه که در صحراهای شیلی و پرو و بولیوی و در اطراف کوههای آند وجود داره و حتی ساختمانها و صنایع بدیع بشر که در قرنهای بسیار دور بوجود آمده و بدون وجود وسائل مدرن چنان شاهکاری را انجام داده.
اریک فون دنیکن معتقده که دست بشر با توجه به سطح هوش و قدرت بدنی و وسایل اون دوران قادر به انجام اون کارها نیست و صد در صد مردمانی از کرات دیگر دست به چنین صنایع و بدایعی زدن و یا اینکه جهشهای پیشرفت در صنایع و علوم دیگر توسط بیگانگان فضایی به بشر آموزش داده شده و یا اینکه به نوعی اونها در این عوامل سهیم بودن که در اثبات گفته هاش عکسها و کتبی را هم نشون میده.
پس این گفته های شما در مورد اون تصاویر عجیب نیست و این داشمند چهل سال پیش چنین فرضیه ای را با توجه به اون شواهد ارائه کرده بوده

استاد ممنون که اینجا هم امدید .
اریک فن دنیکن کتاب های زیادی داره که معروف ترینش خصوصا در ایران همینه و ممنوع الچاپ هم هست ، که یک ایرانی هم که اسمش یادم نیست یک کتاب نوشته به اسم " ارابه بی خدایان "
حتی اریک فون دنیکن به نقاشی ها و کنده کاری های رو سنگهای سرخ پوست ها اشاره کرده که فضانوردان رو به یاد میاره و یا کاردستی های کوچکی که شبیه مدل های هواپیما ها و جت های امروزی هستن

راستی کسی اسم اون خلبان ایرانی که دنبال بشقاب پرنده های تهران رفت و روشن هدف رو قفل کرد و خواست شلیک کنه نتونست میدونه ؟! ماجرا حدود 20 سال پیشه

از فونیکس جان هم ممنون
اره اون کامپیوتر های که 8 مگابایت مموری داشتن ، و اینکه الان خیلی وقتی ادم به ماه نرفته و دوباره دارن از اول تلاش میکنن ولی یک چیز دیگه هم هست ، اگر امریکا تقلب کرده و واقعا اینکارو نکرده ، یعنی روسیه نفهمیده ؟!
یا ایا امریکا و روسیه با هم توافقی دارن ؟! یا ابنکه ناسا و یو.اف.او ها با هم هم دستن ؟!

این یک ویدویی که شما دادی به نظر فیک میرسه

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
نه ماجرا مال قبل از انقلابه! که طرف با فانتوم دنبال بشقاب پرنده میفته و میخواسته به بشقاب پرنده شلیک کنه ولی موشک شلیک نشد.

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
اگر فهمیدنه، این یه چیزیه که خیلی ها با علم و منطق بهش رسیدن ولی اثبات این قضیه یه چیز دیگست.
روسیه چطوری میتونسته اثبات کنه؟ اونم تو شرایطی که حتی نمیتونسته موشک هایی رو که خودش به فضا میفرسته رو رهگیری کنه و از یه رادار تو انگلیس استفاده میکرده! تازه اون رادار هم آمریکا رو پوشش نمیداده! آیا اطلاع دارید که اون موقع مثل الان نبوده که این همه ماهواره جاسوسی و غیر جاسوسی تو جو باشه؟
حالا چطوری میتونستن ثابت کنن که آمریکایی ها این کار رو نکردن وقتی آمریکایی ها فیلمش رو نشون دادن مردم هم همه با چشم هاشون دیدن و باور کردن؟ در ضمن اگر هم می تونسته ثابت کنه شما از کجا میدونید که معامله ای انجام نشده؟ مگه مردم از پشت صحنه همه امور که تو دنیا میگذره مطلع هستن؟

از فونیکس جان هم ممنون
اره اون کامپیوتر های که 8 مگابایت مموری داشتن ، و اینکه الان خیلی وقتی ادم به ماه نرفته و دوباره دارن از اول تلاش میکنن ولی یک چیز دیگه هم هست ، اگر امریکا تقلب کرده و واقعا اینکارو نکرده ، یعنی روسیه نفهمیده ؟!
یا ایا امریکا و روسیه با هم توافقی دارن ؟! یا ابنکه ناسا و یو.اف.او ها با هم هم دستن

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
اگر فهمیدنه، این یه چیزیه که خیلی ها با علم و منطق بهش رسیدن ولی اثبات این قضیه یه چیز دیگست.
روسیه چطوری میتونسته اثبات کنه؟ اونم تو شرایطی که حتی نمیتونسته موشک هایی رو که خودش به فضا میفرستاده نمیتونسه رهگیری کنه؟ چطوری ثابت کنه که آمریکایی ها این کار رو نکردن وقتی آمریکایی ها فیلمش رو نشون دادن مردم هم همه با چشم هاشون دیدن و باور کردن؟ در ضمن اگر هم می تونسته ثابت کنه شما از کجا میدونید که معامله ای انجام نشده؟ مگه مردم از این پشت صحنه همه امور که تو دنیا میگذره مطلع هستن؟

منم منظورم همینه که یکی از این 3 حالت بوده و به نظر من همکاری ناسا با دوستان نااشنا احتمالش بیشتره

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
سلام
نه ماجرا مال قبل از انقلابه! که طرف با فانتوم دنبال بشقاب پرنده میفته و میخواسته به بشقاب پرنده شلیک کنه ولی موشک شلیک نشد.

اسمش رو یادت نیست شما ؟!

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
از اونجایی که ما قرآن داریم و هیچ اشاره ای نشده پس این ufo ها اگه وجود هم داشته باشن بیان ..... و برن .
نه آقا از این خبرا نیست ... پشت همین کنفرانس هزار حقه ی سیاسی مخفیه .

قرار نیست هر چی رو که توی قرآن نیست نفی کنیم.اصلا ربطی نداره!!!!

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
اسمش رو یادت نیست شما ؟!

سلام!
نه والا فقط میدونم دوتا فانتوم بودن که اومده بودن به اصطلاح هواپیمای دشمن رو که مثلا مال شورویه از خاک میهن بیرون کنن :lol: ولی خب گویا این پرنده که اول روی رادار ها دیده شد و بعد به عینه در کوههای شمالی تهران دیده شد خیلی پر سرعت تر و عجیب تر از چیزی بود که تصور میشد. چون یکی از هواپیما ها توی تعقیب دچار مشکل فنی شد یکی هم در هنگام شلیک موشک دچار مشکل فنی شد و موشک شلیک نشد.

ایران یکی از مناطق رکورد دار دنیاست از این نظر که توش یوفو دیده میشه.

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
درسته این احتمال هم وجود داره که آمریکایی ها تا الان تونسته باشن با اونها ارتباط برقرار کنن چون یادمه حدود 10 سال پیش تو روزنامه کیهان (فکر کنم) نوشته بود که یکی از بشقاب پرنده! ها سقوط کرده (یا آمریکایی ها منهدمش کردن) و تونستن یکی از اون موجودات رو بدست بیارن. حتی عکس هم انداخته بود (موجوده! دراز به دراز خوابیده بود و افسر نظامی هم کنارش ایستاده بود!:eek:)

اون جریان قبل از انقلاب رو هم که جنگنده های ایران از پایگاه شکاری همدان بلند شدن و اومدن ببینم این چیه تو آسمان تهران! رو من هم توی روزنامه یا مجله خوندم (تقریبا 1-2 ماه پیش)

حالا اینا هیچی! نظرتون رو راجب اون فیلمه و گزارشه نگفتید. یعنی گزارشگره اینقدر با پر رویی به مردم دروغ گفت و فیلم رو از اینترنت داونلود کرده بود؟

منم منظورم همینه که یکی از این 3 حالت بوده و به نظر من همکاری ناسا با دوستان نااشنا احتمالش بیشتره

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
درسته، تا می اومده نزدیک بشه و روش قفل کنه کلا سیستم رادار مختل میشده.

سلام!
نه والا فقط میدونم دوتا فانتوم بودن که اومده بودن به اصطلاح هواپیمای دشمن رو که مثلا مال شورویه از خاک میهن بیرون کنن :lol: ولی خب گویا این پرنده که اول روی رادار ها دیده شد و بعد به عینه در کوههای شمالی تهران دیده شد خیلی پر سرعت تر و عجیب تر از چیزی بود که تصور میشد. چون یکی از هواپیما ها توی تعقیب دچار مشکل فنی شد یکی هم در هنگام شلیک موشک دچار مشکل فنی شد و موشک شلیک نشد.

ایران یکی از مناطق رکورد دار دنیاست از این نظر که توش یوفو دیده میشه.

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
قرار نیست هر چی رو که توی قرآن نیست نفی کنیم.اصلا ربطی نداره!!!!

کاملا درسته به هر حال قرآن کریم که فقط کتاب علمی یا جانور شناسی نیست که بخواد این جور چیزها رو برای ما توضیح بده! در قرآن کریم حرفی از دایناسور هم زده نشده ولی آیا دایناسور ها نبودن ؟ هشت پا وجود نداره و ...

از فونیکس جان هم ممنون
یا ایا امریکا و روسیه با هم توافقی دارن ؟! یا ابنکه ناسا و یو.اف.او ها با هم هم دستن

کجا 8 مگ حافظه داشته بابا؟! 74 کیلوبابت حافظه بصورت hard-wired داشته و 4 کیلوبابت هم ram داشته!

لطفا درباره اون فیلمه که صحبتشو کردم نظر بدید. واقعا گیج شدم. آخه یعنی چی؟

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
درباره فیلمه من حرفی برای گفتن ندارم. چون کار شناس نیستم که ببینم اصل هست یا تقلبی ولی خب من که متوجه تقلب توی فیلم نشدم. البته من کارشناس این کار نیستم ولی خب به عنوان یه بیننده عادی اگه هم هدفشون تقلب بود منو گول زدن.
ولی خب این فیل میتونه باکل ساختگی باشه.
در این مورد هم که خبرگزاری جمهوری اسلامی این فیلم رو کپی کرده به اسم خودش هم منتشر کرده واقعا حرفی ندارم که بزنم. ولی چند وقت پیش یه فیلم توی تلویزیون خودمون و توی یکی از بخش های خبری پخش شد دیدم که گزارش گرها و برو بچه ها و یه یوفو حدود دو تا سه ثانیه توی یه کادر دیده شدن. و بعد هم نظر کارشناسها رو درباره یوفو تیتر وار پخش کرد که اونجا هم یکی گفت اینا موجودات فضایی هستند یکی گفت اینا ساخته دست انسانه و ...

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
اون ویدویی که شما لینک دادی با عکسی که گذاشتی هم خونی داشت ، به هر حال من ایران نبودم که فیلم خبری رو ببینم . ولی این ویدویی که شما گذاشتی به نظر ساختگی هست تا یک بشقاب پرنده واقعی

اون مطلب سقوط رو که گفتید درباره منطقه 51 مال نیروی هوایی امریکاس ، یا یک جای دیگه ؟
چند سال پیش هم کانال4 دربارش مطلبی نشون داد

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
والا یادم نیست حتی متن خبره هم یادم نیست فقط اون عکسه و مضمون خبر تو ذهنم مونده! کم حافظه شدم!

راجبه اون فیلمه هم اصلا روی اینکه تقلبی هست یا نه بحثی نیست. میخواد باشه می خواد نباشه.
این برام باورش سخته که با مردم اینطوری بازی شده اونم تو شبکه 1 و اخبار سراسری. وقتی اون فیلم رو تو اینترنت دیدم و با فیلمی که ضبط کرده بودم مقایسه کردم واقعا داشتم شاخ در می آوردم. باورم نمیشه فیلم رو از اینترنت داونلود کردن و به مردم میگن رفتیم شمال فیلم برداری کردیم!

جالب اینکه وقتی دنبال کلمه ufo تو yahoo video میگردید این فیلم رو تو صفحه اول یا دوم پیدا می کنید. طرف لااقل نرفته از یه جای پرت فیلم رو پیدا کنه که کسی متوجه نشه. البته نمیدونم شاید هم اونقدر هرکی هرکیه که اصلا عین خیالش هم نبوده که کسی بفهمه
احتمالا به طرف ماموریت دادن بره شمال فیلم برداری کنه اونم حالش و نداشته و گفته کی میره این همه راه!

فقط میتونم بگم واقعا متاسفم.

اون ویدویی که شما لینک دادی با عکسی که گذاشتی هم خونی داشت ، به هر حال من ایران نبودم که فیلم خبری رو ببینم . ولی این ویدویی که شما گذاشتی به نظر ساختگی هست تا یک بشقاب پرنده واقعی

اون مطلب سقوط رو که گفتید درباره منطقه 51 مال نیروی هوایی امریکاس ، یا یک جای دیگه ؟
چند سال پیش هم کانال4 دربارش مطلبی نشون داد

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من وارد بحث نمیشم.

فقط یک چیز رو مطمئن باشید که اگر خبر جنبۀ طنز نداشته باشه، حتماً مسئله ای بوده که مانورگذاشتند، اونجا هم ایران نیست که هوس کنند کاری رو انجام بدن، حتماً دلیلی داشته.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
من وارد بحث نمیشم.

فقط یک چیز رو مطمئن باشید که اگر خبر جنبۀ طنز نداشته باشه، حتماً مسئله ای بوده که مانورگذاشتند، اونجا هم ایران نیست که هوس کنند کاری رو انجام بدن، حتماً دلیلی داشته.

سلام
الان که فکرشو میکنم میبینم این مسائل همه و همه برای کرده شمالی هست. و این که میگن مانور مال موجودات فضایی و ... بوده شاید یه کار سری باشه بر علیه کره شمالی. آخه هر مانوری توسط امریکا و ناتو و ژاپن و ... تا صد فرسخی کره رخ میده کره شمالی سریعا اعتراض میکنه و تهدید میکنه و سریع سر چند تا موشکو کج میکنه طرف مانور.
در کل کره شمالی به هر نوع اقدام نظامی غیر متعارف در اطراف خودش به شدت حساسیت نشون میده. و شاید همین امر هم باعث شده که ژاپنی ها برای عملیتهای نظامی و مانورهای کوچیک خودشون از این اهداف فرضی قرار بدن. که حساسیت کره ای ها و چینی ها رو برنیانگیزند.

بالا