برگزیده های پرشین تولز

تم های باکلاس واسه سونی اریکسون های سری جاوا (.thm)

sezar

Registered User
لایک‌ها
54
این تم ها رو تو سیستمم داشتم آپ کردم،واسه دانلود روی عکسشون کلیک کنین!
درضمن،تا دانلود نکردین بگم که اونایی که بقلشون نوشته شده EXCLUSIVE یعنی اینکه شما جز اولین ها هستین که این تم رو دارن! تم هایی که اکس کلزیو هستند رو من خودم شخصا به .thm تبدیل کردم که روی w800 خودم اجرا بشه!!
علاوه بر این دوتا تم XXL و Angelina رو خودم ساختم (تو بقلش به زبان انگلیسی ذکر کردم که توسط سزار طراحی شده) درضمن اسم من توی کارای گرافیکی و طراحی اینا Hidden Sniper هست !
خوب دیگه زیاد حرف نزنم! اینم تم های شیک و باکلاس که قیمت موبایلتون رو میبره بالا!! نظر فراموش نشه!

نظر یادتون نره رفقا....
Be C:cool::cool:l man! U R in P3rsi4n t00lz f0rum

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام
1538.gif

. دستت درد نكنه، Themeهاي قشنگي هستند. يك نكته، حالا كه زحمت كشيدي و دو تا Theme طراحي نمودي، چرا زحمتت را كاملتر نكردي با طراحي دكمه‌ها ، ميله‌هاي منوها و تب‌هاي زيباي گرافيكي و Transparency؟! و فقط به تغيير پشت صحنه قناعت نمودي؟ البته ببخشيدا.

موفق باشيد.
67562.gif

خداحافظ
IgImAx
87/01/18
27653.gif
26650.gif

sezar

Registered User
لایک‌ها
54
در جواب باید بگم که تنها دلیل زیاد کار نکردن رو این تم ها وقت کم بود،بعلاوه من خودم الان گوشیمو عوض کردم و یه ماهی میشه که دست به w800 نزدم و الان گرد و خاک برداشته...
با اینهمه خوشحال شدم که نظرت رو بیان کردی،انشالله اگه قصد طراحی تم داشتم مطمنا به حرف شما گوش میدم و وقت بیشتری واسه طراحی روش میزارم
ممنون و سپاس

Spring's Girl

كاربر فعال موسيقي
کاربر فعال
لایک‌ها
325
مرسي Sezar جان...تمهاي خوشگلي بودند.بسي استفاده نمودم:happy:

بالا