برگزیده های پرشین تولز

تنها گوشه ای از توان نظامی ایران !

ma000055

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از good_pesar :
چنتا بمب تپل مپل هسته ای بهمراه موشک های قاره پیما :D
خیلی خوبه اگه ملاها اینکارو بکنن. شاید حداکثر بتونن یکی دو تا شهر اسرائیل رو بزنن. ولی دیدین H-bomb هایی که شهرهامونو یکی یکی تبخیر میکنه خیلی دیدنی تره. مخصوصا قم

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از good_pesar :
بابا تو دیگه کی هستی :lol:
باشه شما فکر کن جنگ بشه همه مثل شما میشنن تو خونشون یا میرن تو سوراخ موششون که حکومت آخوندها سرنگون بشه و بجاش یانکیها و صهیونیست ها بیان بهتون آزادی دموکراسی علم ثروت بیشرفت فرهنگ و تمدن هدیه کنن :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
تا وقتی تحلیل گرمون جنابعالی باشی دیگه نیازی به جنگ نیست !!
مگه اینجا بازی کامپیوتریه ، یا ما احمقیم که این طوری تحلیل می کنید!؟ این بمب داره ، اون موشک داره ، این هواپیما داره ، اون جاسوس داره ، این ..... اون .... حالا چه فایده !؟
شما بهتره یک خورده در مورد فروپاشی شوروی مطالعه بفرمایید.
کشوری که امکانات بالقوه و بالفعل فراوان داشت ، که رقیبی براش وجود نداشت ، اما به خاطر بی تدبیری یک عده که دقیقا خودشون رو مدعی ***** مردم می دونستند و حتی به افراد امین هم اعتماد نداشتند ؛ براحتی ضعیف شد، طوری که اونقدر روی سلاح کار کرده بود که جمهوری ها و دانشمندان و حتی مردم از گشنگی بعد از فروپاشی ، تکنولوژِی شون رو می فروختند تا زندگی روزمره اشون بگذره.

با اجازه تون خودمم یک پیچ کوچیکی از این سیستم بزرگ هستم .اما ارتعاشاتی که من حس می کنم زیاده.
و انوقت اگر من (نوعی ) پیچ کارتل روغن این سیستم باشم و از مجموع دفع بشم چه اتفاقی خواهد افتاد !؟
23.gif

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ma000055 :
خیلی خوبه اگه ملاها اینکارو بکنن. شاید حداکثر بتونن یکی دو تا شهر اسرائیل رو بزنن. ولی دیدین H-bomb هایی که شهرهامونو یکی یکی تبخیر میکنه خیلی دیدنی تره. مخصوصا قم

ای کیو اگر ایران هم بمب اتم داشته باشه هیچ وقت جنگ هسته ای صورت نمیگیره اون از طرف اسرائیل شما فکر کردی اسرائیل چقدر مساحت داره ؟؟؟؟

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
ببين شايد ایران از لهازه تکنولوژی جنگی به امريکا و اسرائيل نرسه ولی
اينو بدونيد تنها چيزی که يه کشورو تو جنگ پيروز میکنه ملت اون کشور..حتا اگه در
بدترين شکل نظامی هم به سر ببرن ولی ملتی متحد و يکپارچه داشته
باشه..مطمئناً در جنگ پيروز میشه...و اينام چون میدنن ایرانيا واقعا با ديگر
اقشار جهان متفاوتن وجود حمله به ایران نمیکنه..چون ميدونه مثله جنگ ويتنام
شکست خواهد خورد

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
دمش گرم چقدر موشک پس بابا مرگ بر امریکا.

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از vmf :
تا وقتی تحلیل گرمون جنابعالی باشی دیگه نیازی به جنگ نیست !!
مگه اینجا بازی کامپیوتریه ، یا ما احمقیم که این طوری تحلیل می کنید!؟ این بمب داره ، اون موشک داره ، این هواپیما داره ، اون جاسوس داره ، این ..... اون .... حالا چه فایده !؟
شما بهتره یک خورده در مورد فروپاشی شوروی مطالعه بفرمایید.
کشوری که امکانات بالقوه و بالفعل فراوان داشت ، که رقیبی براش وجود نداشت ، اما به خاطر بی تدبیری یک عده که دقیقا خودشون رو مدعی ***** مردم می دونستند و حتی به افراد امین هم اعتماد نداشتند ؛ براحتی ضعیف شد، طوری که اونقدر روی سلاح کار کرده بود که جمهوری ها و دانشمندان و حتی مردم از گشنگی بعد از فروپاشی ، تکنولوژِی شون رو می فروختند تا زندگی روزمره اشون بگذره.

با اجازه تون خودمم یک پیچ کوچیکی از این سیستم بزرگ هستم .اما ارتعاشاتی که من حس می کنم زیاده.
و انوقت اگر من (نوعی ) پیچ کارتل روغن این سیستم باشم و از مجموع دفع بشم چه اتفاقی خواهد افتاد !؟
23.gif

ببین عزیز من زیاد مهم نیست شما کی هستی من کی هستم و چی میگم من دارم نقطه نظرات خودمو میگم حالا شما قبول نکن .
در ثانی امروز هم شرایط جهان تغییر کرده هم ایرانو نمیشه با شوروی مقایسه کرد بله شوروی سقوط کرد چون سردم دارانش حماقت کردن همه چیز تجهیزات و ادبات نظامی نیست اصولا درگیر شدن باکشوری که سی ملیون رای داره تجربه جنگ تحریم داره و از همه مهمتر حس وطن پرستی و احساسات مذهبی تو اکثریت قالب جامعه ریشه دوونده کاره ساده نیست اونم با موقعیتی که ایران و خاور میانه داره ایران احرم نفت و اسرائیل داره پشتوانه عظیم مردمی داره اگر شما میگی که تویه این سیستم یک پیچ کوچکی و اگر کمی دید منطقی و منصفانه داشته باشی خودت خوب میدونی این حرفا در مورد نیروی نظامی ایران که ضعیف و قدیمیه همش مضخرفه اگر ایران ذره ای ضعف داشت آمریکا تا حالا هزار بار حمله کرده .
در حال حاضر آمریکا در چندین نقطه جهان درگیره اسرائیل تو فلسطین وا مونده دنیا از یه همچین جنگی که قطعا در صورت وقوع یک جنگ تمام عیاره وحشت داره ایران برای مسلمانان سراسر جهان کانون و مرکز توجه. علمای قم توان تاثیر گذاری روی این افراد رو دارن هرگونه افزایش در قیمت نفت موجب رکود و بینظمی اقتصادی در جهان میشه وجب به وجب خاک اسرائیل تو برد موشک های ایرانه ایران در خاورمیانه صاحب قدرت و نفوذ انکار ناپذیریه شما نمیتونی اینارو انکار کنی شما نمیتونی بگی 27 سال یه مشت احمق این مملکتو اداره کردن و آمریکا هم نتونسته از پس یک مشت احمق بر بیاد شما نمیتونی بگی این **** بقا و حفظ حاکمیت رو فدای کل کل با اسرائیل و آمریکا میکنه شما نباید برای وجود مشگلات و کاستیهای زیادی که تو کشور وجود داره همه چیزو زیر سوال ببری ما نباید به کشور خودمون پشت کنیم و بشینیم ببینیم کی یانکی ها میان حکومت آخوندیو ساقط کنن چون در اون صورته که بدبختی و فلاکتو با تمام وجود تجربه میکنیم و از اون بدتر نسلهای آینده همیشه مارو محکوم میکنن هیچ وقت فکر نکن آمریکا اسرائیل و یا هر کشور دیگه ای حتی مسلمان ذره ای دلش برای ما و سرزمینمون میسوزه .

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
به نقل از good_pesar :
ببین عزیز من زیاد مهم نیست شما کی هستی من کی هستم و چی میگم من دارم نقطه نظرات خودمو میگم شما حالا شما قبول نکن .
در ثانی امروز هم شرایط جهان تغییر کرده هم ایرانو نمیشه با شوروی مقایسه کرد بله شوروی سقوط کرد چون سردم دارانش حماقت کردن همه چیز تجهیزات و ادبات نظامی نیست اصولا درگیر شدن باکشوری که سی ملیون رای داره تجربه جنگ و تحریم داره و از همه مهمتر حس وطن پرستی و احساسات مذهبی تو اکثریت قالب جامعه ریشه دوونده کاره ساده نیست اونم با موقعیتی که ایران و خاور میانه داره ایران احرم نفت و اسرائیل ایران پشتوانه عظیمی مردمی داره اگر شما میگی که تویه این سیستم یک پیچ کوچکی و اگر کمی دید منطقی و منصفانه داشته باشی خودت خوب میدونی این حرفا در مورد نیروی نظامی ایران که ضعیف و قدیمیه همش مضخرفه اگر ایران ذره ای ضعف داشت آمریکا تا حالا هزار بار حمله کرده .
در حال حاضر آمریکا در چندین نقطه جهان درگیره اسرائیل تو فلسطین وا مونده دنیا از یه همچین جنگی که قطعا در صورت وقوع یک جنگ تمام عیاره وحشت داره ایران برای مسلمانان سراسر جهان کانون و مرکز توجه علمای قم توان تاثیر گذاری روی این افراد رو دارن هرگونه افزایش در قیمت نفت موجب رکود و بینظمی اقتصادی در جهان میشه وجب به وجب خاک اسرائیل تو برد موشک های ایرانه ایران در خاورمیانه صاحب قدرت و نفوذ انکار ناپذیریه شما نمیتونی اینارو انکار کنی شما نمیتونی بگی 27 سال یه مشت احمق این مملکتو اداره کردن و آمریکا هم نتونسته از پس یک مشت احمق بر بیاد شما نمیتونی بگی این **** بقا و حفظ حاکمیت رو فدای کل کل با اسرائیل و آمریکا میکنه شما نباید برای وجود مشگلات و کاستیهای زیادی که تو کشور وجود داره همه چیزو زیر سوال ببری ما نباید به کشور خودمون پشت کنیم و بشینیم ببینیم کی یانکی ها میان حکومت آخوندیو ساقط کنن چون در اون صورته که بدبختی و فلاکتو با تمام وجود تجربه میکنیم و از اون بدتر نسلهای آینده همیشه مارو محکوم میکنن هیچ وقت فکر نکن آمریکا اسرائیل و یا هر کشور دیگه ای حتی مسلمان ذره ای دلش برای ما و سرزمینمون میسوزه .
حالا یانکی یانکیها چیه تو هی میگی
تو کدوم فیلم شنیدی

mansur_haladj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چيزي كه اين مملكت احتياج داره فرهنگه
فرهنگه فردي فرهنگه اجتماعي و فرهنگه انساني
ولي مطمئنا نه سلاح هاي مرگ افزار

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mansur_haladj :

جدا ؟
من میگم چطوره وزارت امور خارچه به اسرائیل پیشنهاد بده که برای حفظ صلح و آرامش در منطقه در یک حرکت نمادین اونم تو دیمونا چنتا کفتر سفید هواکنن
چطوره ؟ :D

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7

واقعا که حرف طلایی زدی کاملا درسته

مثلا فرهنگ وطن پرستی و خائن نبودن

فرهنگ ایرانی ایرانی رو نکشه تو جنگ با یه کشور غریبه

ویل دورانت: هیچ ایرانی{در زمان هخامنشی}ایرانی دیگری رو برای بیگانه و پول نمیکشت

اما حالا چی؟!!!

عقب گرد تا این حد !! عجیبه که بعضی از خائنین میان و حرفهای پوچ وسطح پایین میزنن و اونو به اسم روشن فکری میخوان ترویج کنن

تو کدوم کشور پیشرفته این مورد جا افتاده که کسی که زد میهن خودش صحبت کنه روشن فکره؟

تو آمریکا؟ تو فرانسه؟ تو ایتالیا؟ تو ژاپن؟ تو انگلستان؟ تو آلمان؟یا تو چینه در پیت؟

یه نگاهی به این کشورها بندازین می بینین که همشون وطن پرستی رو جزو افتخاراتشون میدون و ضدش رو خیانت

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از check_shark :
واقعا که حرف طلایی زدی کاملا درسته

مثلا فرهنگ وطن پرستی و خائن نبودن

فرهنگ ایرانی ایرانی رو نکشه تو جنگ با یه کشور غریبه

ویل دورانت: هیچ ایرانی{در زمان هخامنشی}ایرانی دیگری رو برای بیگانه و پول نمیکشت

اما حالا چی؟!!!

عقب گرد تا این حد !! عجیبه که بعضی از خائنین میان و حرفهای پوچ وسطح پایین میزنن و اونو به اسم روشن فکری میخوان ترویج کنن

تو کدوم کشور پیشرفته این مورد جا افتاده که کسی که زد میهن خودش صحبت کنه روشن فکره؟

تو آمریکا؟ تو فرانسه؟ تو ایتالیا؟ تو ژاپن؟ تو انگلستان؟ تو آلمان؟یا تو چینه در پیت؟

یه نگاهی به این کشورها بندازین می بینین که همشون وطن پرستی رو جزو افتخاراتشون میدون و ضدش رو خیانت

همه حرف های شما رو قبول دارم ولی اینا بتنهایی نمیتونه امنیت یک کشورو تضمین کنه

mansur_haladj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امنيت يك كشور را فقط و فقط هوش وذكاوت سردمداران يك كشور تضمين ميكند
ونه سلاح هاي مرگ افزار
در صورت وقوع هر جنگي همه بازنده و پيروز فقط حماقط انساني
خواهد بود

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ونه سلاح هاي مرگ افزار
خواهد بود

در هر صورت انسان همیشه خطا کرده و بازهم خواهد کرد ما اگر فرض محال بهترین ملت و دولت دنیا باشیم هیج وقت نمیتونیم از بابت دیگر کشورها خیالی آسوده داشته باشیم آن هم در این عصر .

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
ونه سلاح هاي مرگ افزار
خواهد بود

من از شما یه سوالی داشتم

حالا اگه یه کشور بی مغزی مثل مغولها خواستن به ایران حمله کنن چه جوری میشه با هوش وذكاوت جلوشو نو گرفت؟

من یه مثالی زدم که قبلا اتفاق افتاده و راحتر میشه پیرامونش بحث کرد

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
نظر من اینکه بمب یا کلاهک هسته ای برای ما نمیتونه یک سلاح تهاجمی باشه و فقط میتونه سپرهسته ای باشه

فرض میکنیم الان ایران 10بمب هسته ای یا نه 100 بمب هسته ای داشته باشه و بتونه با یکیش کل اسرائیل رو نابود

کنه . خب فایده ی این کار جیه؟ هیچی!! چون بعدش 1000 کلاهک هسته ای به ایران میخوره و همه چی از بین میره

پس برای همین ایران هیچ وقت شروع کننده جنگ نمیشه

ولی

اگه ایران فقط 5 بمب هسته ای داشته باشه تقریبا هیچ کس بهش حمله نمیکنه چون این 5بمب مثل یک سپر از ایران

محافظت میکنه مثلا آمریکا دیگه جرات حمله به ایران رو پیدا نمیکنه چون اسرائیل خیلی به ایران نزدیکه و ایران هم بمب هسته ای داره !!

و ایران هم تو منطقه ای قرار داره که ممکن با انفجار اولین بمب هسته ای قیمت نفت 500-400 دلار برسه واین برای آمریکا - اروپا - چین و ژاپن یک کابوس وحشتناک هستش که از 1000 تا بمب هسته ای هم میتونه بیشتر مضر باشه

ma000055

Registered User
لایک‌ها
3
اظهارات شما در رابطه با بمبهای هسته ای و توانایی تخریب آن و اینکه اسراییل را میتوانند نابود کنند یا خیر غیر فنی است. من منابعی را در طی چند سال در رابطه با تسلیحات هسته ای جمع آوری کرده ام.فکر نمیکنم انتشار اونا کار درستی باشه. ولی فکر میکنم مخصوصا خیلی بدرد اون دوستمون که خودشو سردمدار IQ در عالم هستی میدونه بخوره. شاید در تحلیل هاشون تجدید نظر کنن.
اما به نظر من، ایران در آینده نزدیک نمیتواند از سلاح هسته ای تولیدی خود به عنوان سلاح تاکتیکی موثر استفاده کند. توجه داشته باشید که دستیابی به تکنولوژی غنی سازی اورانیوم و دستیابی به تکنولوژی انفجاری موثر دو مبحث متفاوت هستند. به عبارت دیگر با در اختیار داشتن 20-30 کیلوگرم اورانیوم بسیار غنی شده میتوان یک انفجار هسته ای ترتیب داد. ولی طراحی یک کلاهک مناسب هسته‌ای، شکل هندسی مناسب انفجار و پرتاب کننده آن که بتواند انفجار را در ارتفاع مناسب و با توان تخریب کافی انجام دهد کار بسیار دشواری است.علاوه بر آن بمبهایی که توانایی نابودی گسترده را دارند از نوع ترمونوکلیر یا بمب هیدروژنی هستند که با تکنولوژي موجود در ايران فاصله نجومی دارند.
تنها راه کوتاه مدت برای ایران جهت استفاده از عامل هسته ای در کوتاه مدت ، ترتیب دادن انفجارات محدود هسته ای در قالب عملیات اطلاعاتی - تروریستی است.
بگذریم... جای این بحثا اینجا نیست. این ادمین چرا نمیاد این تاپیک رو قفل کنه

mahmoud_mta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از good_pesar :
همه حرف های شما رو قبول دارم ولی اینا بتنهایی نمیتونه امنیت یک کشورو تضمین کنه

آقا شما يا وزير دفاع هستيد يا عضو شوراي عالي امنيت ملي !!! :blink: :blink: :blink:

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ma000055 :
اظهارات شما در رابطه با بمبهای هسته ای و توانایی تخریب آن و اینکه اسراییل را میتوانند نابود کنند یا خیر غیر فنی است. من منابعی را در طی چند سال در رابطه با تسلیحات هسته ای جمع آوری کرده ام.فکر نمیکنم انتشار اونا کار درستی باشه. ولی فکر میکنم مخصوصا خیلی بدرد اون دوستمون که خودشو سردمدار IQ در عالم هستی میدونه بخوره. شاید در تحلیل هاشون تجدید نظر کنن.
اما به نظر من، ایران در آینده نزدیک نمیتواند از سلاح هسته ای تولیدی خود به عنوان سلاح تاکتیکی موثر استفاده کند. توجه داشته باشید که دستیابی به تکنولوژی غنی سازی اورانیوم و دستیابی به تکنولوژی انفجاری موثر دو مبحث متفاوت هستند. به عبارت دیگر با در اختیار داشتن 20-30 کیلوگرم اورانیوم بسیار غنی شده میتوان یک انفجار هسته ای ترتیب داد. ولی طراحی یک کلاهک مناسب هسته‌ای، شکل هندسی مناسب انفجار و پرتاب کننده آن که بتواند انفجار را در ارتفاع مناسب و با توان تخریب کافی انجام دهد کار بسیار دشواری است.علاوه بر آن بمبهایی که توانایی نابودی گسترده را دارند از نوع ترمونوکلیر یا بمب هیدروژنی هستند که با تکنولوژي موجود در ايران فاصله نجومی دارند.
تنها راه کوتاه مدت برای ایران جهت استفاده از عامل هسته ای در کوتاه مدت ، ترتیب دادن انفجارات محدود هسته ای در قالب عملیات اطلاعاتی - تروریستی است.
بگذریم... جای این بحثا اینجا نیست. این ادمین چرا نمیاد این تاپیک رو قفل کنه

بله شاید ایران در آینده نزدیک نتونه به اون سطح از تکنولژی برسه ولی هیچ دلیلی نداره که نتونه بمب رو بصورت آماده از مافیا و گروه های زیر زمینی تهیه کنه کشوری که میاد یک ملیارد دلار پول بالای خرید سیستم دفاع موشکی میده این کار هم ازش بر میاد ایران اصلا کشور فقیری نیست براحتی میتونه پول چندین بمب اتم رو از محل درآمد نفتی تهیه کنه فروشندگان این جور تجحیزات نظامی هم وجود دارن نمونش شبکه ابدلغدیر خان که تاحالا چندین بار رده پاش تو پرونده هسته ای دیده شده .
حالا یه جور دیگه به قضیه نگاه کنیم فرض که ایران بمب اتم نداره و مشخصه که آمریکا و اسرائیل در بالاترین حد ممکن زرات خانه هاشون مملوو از بمب اتمه بعد ایران میاد یه مبلغ هنگفت میده به روسها و سیستم دفاع موشکی میخره خوب اینم واضح که هیچ سیستم دفاع موشکی در حال حاضر توان نابودی تمامی موشکهای پرتاب شده رو نداره در این حالت اگر جنگی رخ بده و با توجه به این که احتمال استفاده از صلاح هسته ای در این جنگ دور از ذهن نیست پس با این حساب ایران اومده اون یک ملیارد دلار و دها برابر این مبلغ رو که تابحال روی نیروگاه ها و مراکز هسته ای سرمایه گذاری کرده عملا دود کرده و از بین برده .
در ثانی همه چیز به بمب اتم ختم نمیشه راعجبه قفل کردن تاپیک هم شما اگر خوشت نمیاد این تاپیک رو باز نکن دلیلی برای قفل شدنش نیست یه تاپیکی باز شده با یه موضوع مشخص یه سری ام دارن توش تحلیل ها و نظرات خودشون رو میگن شما ام اگر به قول خودت چیزی میدونی بیا حرفت بزن البته اگر منطقی باشه .

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mahmoud_mta :
آقا شما يا وزير دفاع هستيد يا عضو شوراي عالي امنيت ملي !!! :blink: :blink: :blink:

نه جیگر :D
منم یکیم مثل شما مثل همه که دارم نظرات خودمو میگم و دو حالت داره یا کاملا در اشتباهم :blink: یا اگر تحلیل هام درست نباشه به واقعیت نزدیکه

بالا