برگزیده های پرشین تولز

تهیه زیرنویس و دوبله فارسی برای سریال لاست یا گمشدگان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

manisha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
انمی دونم چرا فایل رو که می خوام آپ لود کنم ، می گه iinvalid file. قبلاً هم همینطوری فایلم رو آپ لود کرده بودم:blink:

bahram677

Registered User
لایک‌ها
7
سلام دوستان
انمی دونم چرا فایل رو که می خوام آپ لود کنم ، می گه iinvalid file. قبلاً هم همینطوری فایلم رو آپ لود کرده بودم:blink:

سلام
اول با نرم افزار winzip یا Winrar فشرده کن بعد آپلود کن

Mohammad.d

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
اول که از همه شما برای زحمتی که میکشید تشکر کنم
و شرمنده از این که زبانم انقدر خوب نیست که بتونم کمک کنم
ولی داشتم میگشتم این لینک رو پیدا کردم گفتم شاید به دردتون بخوره
البته من نتونستم دانلود کنم ، ولی گفتم شاید شما بتونید

بازم ممنون

http://www.opensubtitles.org/en/search/imdbid-411008/sublanguageid-per

manisha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اول با نرم افزار winzip یا Winrar فشرده کن بعد آپلود کن

آوووو........ قبلاً هم گفته بودین ولی یادم رفته بو د:p
این فایل مربوط به قسمت چهارم از سیزن دو است . ولی بازم مشکل حرف "ی" رو داره که نتونستم درستش کنم
نمی دونم چرا انقدر در زمینه ی کامپیوتر بی استعدادم:wacko:
راستی از جناب سیمور هم بسیار بسیار تشکر می کنم که در در ترجمه ی این دوقسمت به من خیلی کمک کردن.

فایل های ضمیمه

• Episode 04 - Everybody Hates Hugo.rar
    21.4 KB · نمایش ها: 37

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
راستی از جناب سیمور هم بسیار بسیار تشکر می کنم که در در ترجمه ی این دوقسمت به من خیلی کمک کردن.
به من که خوش گذشت .... اگه ادامه داشت ، من بازم در خدمتم ...
282.gif

manisha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب ......... می بینم که از دوستان دیگمون که قول همکاری داده بودند هیچ خبری نیست! ...... ما هنوز منتظر یاری سبز شما هستیم;)
من قسمت هفت از سیزن دو رو ترجمه می کنم

blackrose08

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من این قسمت از سریال رو دوستمون ترجمه کردن ولی مشکل " ی " داشت رو ویرایش کردم البته من به ترجمه اش دست نزدم فقط مشکل " ی " که داشت رو تصحیح کردم .

فایل های ضمیمه

• Adrift.rar
    18.3 KB · نمایش ها: 37

mehran_f1

Registered User
لایک‌ها
0
سلام ، شرمنده ....من مسافرت هستم .....و فقط همون قسمتو آماده کردم !!!! ولی هنوزم به کامپیوترم دسترسی ندارم تا اونو بفرستم !

ولی الان یه چیزایی از یه جای دیگه پیدا کردم که میتونه جالب باشه براتون !
5 قسمت اول از سیزن 1 !
ایا تو سایته http://subscene.com بودن ! مترجمشون هم آقای اسماعیل عبدلی !!!!

فایل های ضمیمه

• Lost S01E01 Pilot 01.rar
    8.7 KB · نمایش ها: 49
  • Lost S01E02 Pilot 02.rar
    12.7 KB · نمایش ها: 51
  • Lost S01E03 Tabula Rasa.rar
    12.3 KB · نمایش ها: 44
  • Lost S01E04 Walkabout.rar
    15.3 KB · نمایش ها: 43
  • Lost S01E05 White Rabbit.rar
    12 KB · نمایش ها: 39

manisha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من این قسمت از سریال رو دوستمون ترجمه کردن ولی مشکل " ی " داشت رو ویرایش کردم البته من به ترجمه اش دست نزدم فقط مشکل " ی " که داشت رو تصحیح کردم .

خیلی لطف کردین دوست عزیز.
پس بی زحمت قسمت چهارم رو هم زحمتش رو بکشید . چون همین مشکل و داره. ممنون:happy:

DarePit

Registered User
لایک‌ها
0
با عرض سلام و خسته نباشد خدمت دوستان و صاحب منصبان
با اجازتون تيم ترجمه كارش رو از season يك شروع كنه(البته بعد از گرفتن سريال) به دليل اينكه اكثر بچه ها اين سريال رو نديدن و همون طور كه ميدونيد براي اينكه سريال لو نره نميشه از سيزنهاي دوم يا سوم شروع كرد.ممنونم:D

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
سلام دوستان خسته نباشید
میخواستم در مشارکتتون شرکت کنم حالا با نظر درپیت هم موافقم برای اینکه سریال لو نره باید سیزن ها رو به ترتیب ترجمه کرد
اینطور که من متوجه شدم هم فعلا بر سر پخش سریال بین دوستان به دلیل حجم زیاد فعلا پخش سریال یه پا در هوا هست
انشاءالله زود حل شه
شاید همه بچه هایی که سریال رو دارن هم همه بتونن به یک نفر بدن که کار همه ساده تر شه برای پخش سریال:):rolleyes:

bahram677

Registered User
لایک‌ها
7
اینم فایل اصلاح شده ی قسمت چهارم که دوستمون ترجمه کردن. مشکل حرف " ی" هم حل شده.

فایل های ضمیمه

• S2 - Episode 04 - Everybody Hates Hugo.rar
    13.7 KB · نمایش ها: 48

saeed_saba

Registered User
لایک‌ها
2
سلام.ببخشید فایلهایی که ترجمه میکنین،توپست اول میذارید یا نه؟​

manisha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض سلام و خسته نباشد خدمت دوستان و صاحب منصبان
با اجازتون تيم ترجمه كارش رو از season يك شروع كنه(البته بعد از گرفتن سريال) به دليل اينكه اكثر بچه ها اين سريال رو نديدن و همون طور كه ميدونيد براي اينكه سريال لو نره نميشه از سيزنهاي دوم يا سوم شروع كرد.ممنونم:D

سلام DarePit جان. خوشحالم که تصمیم گرفتیدسریال لاست رو ترجمه کنید. الان تعداد بچه هایی که عضو گروه زیرنویس شده اند زیاده . شاید اینطوری این سریال سریع تر ترجمه بشه . نمی دونم چرا اونقدر که باید برای زیرنویس کردن سریال به این قشنگی استقبال نشد :( در حال حاضر تعداد ما خیلی کمه و ترجمه خیلی کند پیش می ره ولی به هرحال قبل از اینکه سیزن یک رو ترجمه کنید یه تحقیقی بکنید که آیا ترجمه شده یا نه . آخه یکی از دوستام می گه که سیزن یک رو با زیرنویس فارسی دیده

.

DarePit

Registered User
لایک‌ها
0
سلام DarePit جان. خوشحالم که تصمیم گرفتیدسریال لاست رو ترجمه کنید. الان تعداد بچه هایی که عضو گروه زیرنویس شده اند زیاده . شاید اینطوری این سریال سریع تر ترجمه بشه . نمی دونم چرا اونقدر که باید برای زیرنویس کردن سریال به این قشنگی استقبال نشد :( در حال حاضر تعداد ما خیلی کمه و ترجمه خیلی کند پیش می ره ولی به هرحال قبل از اینکه سیزن یک رو ترجمه کنید یه تحقیقی بکنید که آیا ترجمه شده یا نه . آخه یکی از دوستام می گه که سیزن یک رو با زیرنویس فارسی دیده
.
سلام manisha جان
چشم حتما تو اينترنت search ميكنم تا دوباره كاري نشه
سپاسگذارم:)
موفق باشيد:)

car20

Registered User
لایک‌ها
2
درود بر شما
راستش با کمک دوست عزیزم ghoghnuse تا چند روز اینده سریال به دستم می رسه از دوستی که زیر نویس ها را در این تاپیک مدیریت می کنند خواهش می کنم سهمیه اینجانب رو هم بدهند که ما هم کارو شروع کنیم ( خواهشا هر چند قسمتی که سهم من می شه را نصف کنید و نصفش رو علی الحساب بدین چون این ماه یکمی سرم شلوغه و مشغله کاری دارم تا به امید خدا در اسرع وقت بیشتر کمک حال دوستان باشم )
از مهر یکایک شما خوبان سپاسگذارم خصوصا ghoghnuse عزیزم که سریعا این سریال رو برام ارسال کردند . تا درود دیگرم بدرود

DarePit

Registered User
لایک‌ها
0
درود بر شما
راستش با کمک دوست عزیزم ghoghnuse تا چند روز اینده سریال به دستم می رسه از دوستی که زیر نویس ها را در این تاپیک مدیریت می کنند خواهش می کنم سهمیه اینجانب رو هم بدهند که ما هم کارو شروع کنیم ( خواهشا هر چند قسمتی که سهم من می شه را نصف کنید و نصفش رو علی الحساب بدین چون این ماه یکمی سرم شلوغه و مشغله کاری دارم تا به امید خدا در اسرع وقت بیشتر کمک حال دوستان باشم )
از مهر یکایک شما خوبان سپاسگذارم خصوصا ghoghnuse عزیزم که سریعا این سریال رو برام ارسال کردند . تا درود دیگرم بدرود
شهریار جان دوباره سلام (آخه یه بار تو تاپیک زیرنویس سلام کردم:))
من جواب شما رو اونجا دادم ، بهتر هستش که اعضای تیم زیرنویس کار رو تو همون تاپیک دنبال کنند ، به این دلیل که قرار هستش تاپیک زیرنویس کارش رو از season اول (البته غیر از اون پنج قسمتی که مهران عزیز زحمتش رو کشیدند) شروع کنه ، پس تمام برنامه ریزی ها اونجا انجام میشه ، ممنونم :D
از دوستان و بازدید کنندگان اگر کسی خبر از وجود زیرنویس فارسی برای season اول داره لطفا اطلاع بده که دوباره کاری نشه ، متشکرم
سپاسگذارم:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا