برگزیده های پرشین تولز

توجه توجه .بهترین راه درامد از یک سایت با بازدید متوسط چیست.بهترین سرویس درامد کلیکی یا پاپ آپ چیست

axchat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به همه دوستان عزیز
من با اینکه مدت زیاد هست در اینترنت هستم و شاید در روز ده ساعت پای اینترنت باشم نمیدونم بهترین راه درآمد از اینترنت برای افرادی از من چیه.من داری یک سات هستم و روزانه 10 ساعت در اینترنت فعالیت دارم
سئوال من.
بهترین راه درامد از یک سایت برای افراد ایرانی چیست.

بهترین راه درامد برای افرادی که زیاد در پای اینترنت هستن چیست.؟

سایت ایرانی و خارجی رو معرفی کنید و نحوه عضویت و کار های که باید انجام بدیم رو اعلام کنید.

ای دی یاهو :amir.sarvari20

kiyan7fc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
118
سلام دوست عزیز ورودتون رو پی تی تبریک میگم
در حال حاضر بهترین راه کسب درآمد در اینترنت استفاده از سیستم کسب درامد از پاپ است
سیستمی که معرفی میکنم به ازای هر ای پی 10 تومان میده و شمارش هم خیلی خوبه هر 1000 ای پی رو 3000 تومان تقریبا میده خودمم
ثبت نام در سیستم کسب درامد از پاپ اپ
نحوه کار ساده است کافیه که در این سایت عضو شین سپس سایت خود رو وارد کنید و صبر کنید تا سایتتون توسط مدیر سایت تایید بشه (فعال بشه) سپس از قسمت دریافت کد کد رو در قالب سایت قرار بدید

axchat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مرسی دوست عزیز.ولی من در خیلی از این سیستم ها ثبت نام کردم ولی خیلی اشتباه شمارش میکنن مثلا من روزی 3000 بازدید دارم میبینم 300 تومن درامد برا من حساب کرده؟؟؟؟

Last edited:

axchat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مرسی دوست عزیز.ولی من در خیلی از این سیستم ها ثبت نام کردم ولی خیلی اشتباه شمارش میکنن مثلا من روزی 3000 بازدید دارم میبینم 300 تومن درامد برا من حساب کرده؟؟؟؟
سلام دوست عزیز ورودتون رو پی تی تبریک میگم
در حال حاضر بهترین راه کسب درآمد در اینترنت استفاده از سیستم کسب درامد از پاپ است
سیستمی که معرفی میکنم به ازای هر ای پی 10 تومان میده و شمارش هم خیلی خوبه هر 1000 ای پی رو 3000 تومان تقریبا میده خودمم
ثبت نام در سیستم کسب درامد از پاپ اپ
نحوه کار ساده است کافیه که در این سایت عضو شین سپس سایت خود رو وارد کنید و صبر کنید تا سایتتون توسط مدیر سایت تایید بشه (فعال بشه) سپس از قسمت دریافت کد کد رو در قالب سایت قرار بدید
فک کنم مشکل داره سایت چون فقط داره لود میکنه و سایت بارگذاری نمیشه

kiyan7fc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
118
برا ما که مشکلی نیست و درست میشماره
البته بازدید مهم نیست ای پی مهمه

shirazkid

Registered User
لایک‌ها
281
والله پاپ آپ موجب آزار بازدید کنندگان سایت میشه مطمئن باشید تو طولانی مدت به بازدیدتون ضرر می زنه
اگر بازدید کننده زیادی داشته باشید همکاری در فروش بهترین کار هست ولی برای بازدید معمولی همکاری در فروش بازده نداره

اگر بازدید معمولی دارید از سایت های کلیکی استفاده کنید مثلا این دو مورد
هر دو رو میشناسم و تایید شده هستن

http://apanet.net/

http://tabligheirani.com/

axchat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ممنونم دوست عزیز برای راهنمایی

axchat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
رفتیم رد پاپ یه ساعت وقت بذار کد شبا بگیر و ثبت نام کن بعد با نام خدا سایت رو میخوای ثبن کنی بعد یه مدت اقا مدیر میزنه درخواست شما رد شده ای خدا
اینم این جایی دیگه نبود دوستان

p30pool

Registered User
لایک‌ها
369
با سلام دوستان عزیز از سیستم کسب درآمد رد پاپ استفاده کنید
هر ایپی 41 ریال بالاترین قیمت موجود
با سه روش کسب درامد
بدون این که حتی سایت داشته باشید !! هر لینکی رو میتونید درامد زا کنید
اگر سایت داشته باشید که بهتر کد میزارید تو سایتتون همه لینک ها یا لینک های محدود که میخواهید درامد زا میشه
ادرس تو امضام هست

kiyan7fc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
118
رفتیم رد پاپ یه ساعت وقت بذار کد شبا بگیر و ثبت نام کن بعد با نام خدا سایت رو میخوای ثبن کنی بعد یه مدت اقا مدیر میزنه درخواست شما رد شده ای خدا
اینم این جایی دیگه نبود دوستان
بخاطر این که اگه اشتباه نکنم سایت شما چت رومه و سیستم های پاپ اپ هم مخالف چت روم و شبکه های اجتماعی هستن

axchat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اره سایت من چت رومه و نیمدونم دلیل این مخالفت سایت های پاپ چیه با این نوع سایت ها؟:(

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
باسلام
دوست عزیز ماکه سیستم های پاپ آپ داریم هردم باهم مشورت می کنیم. مثلا سایت پاپ آپ رو قبول نمی کنیم چون:
افرادش اومدن صرفا چت کنند.
2-افرادی که اومدن چت کنند زیر 22 ساله و دست به جیب نیستند خرید کنند (همکاری در محصول)
3-افراد مدام آی پی خودشون رو عوض می کنند چون از سایت اخراج شدند مجبورند آی پی عوض کنند

aliwebgard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
سلام اگر درآمد ثابت و پایدار میخواهید سیستم پاپ آپ وطن اد را پیشنهاد میکنم هم خوب شمارش میکنه هم معتبره فقط نباید همزمان از کد سیستم ذیگری استفاده کنید که اینم به لطف شمارش خوب و نرخ هر آی پی 135 ریال وطن اد مشکلی نیست به نظرم و میتونه گزینه خوبی باشه.
من به شخصه ترجیح میدم از یک سیستم استفاده کنم اما معتبر و همیشگی باشه نه اینکه بعد یک هفته جمع کنه بره!

Google007

Registered User
لایک‌ها
72
سیستم پیشنهادی بنده به شما :

13 پاپ

از لحاظ شمارش خیلی خوبه ، سایتت نیاز به تایید نداره ، واریزیشون هم به موقع است . . .

kakero1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
پاپ اپ جالب نیست باوا ...

احتمالا 3000تایی ک سایت شما بازدید داره کاربرای همیشگی هستن و هر کاربر فقط یه پاپ ایجاد میکنه یعنی شما شاید روز اول 600الی700تومن کاسب بشید اما روز دو و سوم احتمالا 200تومان یا 150تومن ک در روزهای بعد خیلی کمتر میشه این در امد

مگه اینکه اون 3000هزار تا از ورودی گوگل باشه

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

axchat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مممنونم از همه دوستان عزیز

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
اگر واریز منظم و پایداری می خواهید popup.boorsekala.com پاپ آپ اول ده تومن