• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

net_tours2017

Registered User
تاریخ عضویت
17 آپریل 2017
نوشته‌ها
88
لایک‌ها
0
تور آلانیا تابستان 96

آلانیا یکی از تاریخی ترین و مهم ترین شهرهای کشور ترکیه است که سالانه گردشگران بسیاری را به تور آلانیا جذب می کند. این شهر تاریخی دارای آثار و عمارت های تاریخی و باستانی بسیاری است که به سده های قبل از میلاد مسیح باز می گردد. این سرزمین در گذشته بخشی از سرزمین های کیلیکیه و پامفیلیا بوده است. همینطور در دوره ای از تاریخ بخشی از امپراطوری بزرگ ایران بوده، اما پس از مدتی تحت سلطه یونان و روم باستان قرار می گیرد. کوه زیبا و علائیه نام هایی است که در گذشته ی تاریخی خود داشته است. در نهایت این سرزمین تحت تسلط عثمانی قرار می گیرد. این شهر علاوه بر آثار باستانی، دارای جاذبه های طبیعی نیز هست. آب و هوای مدیترانه ای که دارد، که به علت وجود این شهر در ساحل دریای مدیترانه است، سبب شده تا تابستان های معتدلی را تجربه کند و بسیاری از تورهای تابستان 96 ترکیه در این شهر و در سواحل زیبا و آرامش بخش آن برگزار می گردد. سواحل آن دارای انواع امکانات و تفریحات و ورزش های آبی است که هر گردشگری را به خود جذب می کند. در تور آلانیا تابستان 96 می توانید از جاذبه های گردشگری آلانیا دیدن کنید و تعطیلات دلنشینی را برای خود و خانواده تان محیا کنید. در ادامه سعی می کنیم درباره ترکیه مطالب مفیدی را برای شما ارایه کنیم. با ما همراه باشید.

%D8%A2%D9%84%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A72.jpg

برج کیزیلکولی
این برج باستانی و باشکوه به شکل هشت ضلعی ساخته شده است. این عمارت که متعلق به قرن 13 و دوران سلجوقی است، در پنج طبقه بنا گردیده است. این برج در بندر آلانیا واقع شده است. امروزه از این برج به عنوان موزه مردم شناسی کیزیلکولی یاد می شود که از جاذبه های گردشگری ترکیه محسوب می شود. البته تنها از طبقه همکف و اول آن برای موزه استفاده می شود. در گذشته از طبقات زیرین برای آب انبار استفاده می شده است. در این موزه تاریخی می توانید اسلحه، انواع فرش و اشیاء دست ساز از دوره پالئولیتیک تا دوره عثمانی را مشاهده نمایید.

%D8%A8%D8%B1%D8%AC-%DA%A9%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%84%DA%A9%D9%88%D9%84%DB%8C-%D8%A2%D9%84%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7.jpg

قلعه آلانیا
بیشتر آثار تاریخی آلانیا متعلق به دوران سلجوقی است. این قلعه نیز تنها قلعه ای است که از آن دوران برای این شهر باقی مانده است. در تور ترکیه شما قادر خواهید بود از این قلعه باشکوه، بزرگ و تاریخی دیدن کنید. قلعه آلانیا دارای قلعه های درونی و بیرونی است و از 3 ردیف حصار، 83 برج و 140 کنگره تشکیل شده است. از جمله بناهای مشهوری که در داخل این قلعه می توانید دیدن کنید، می توان به آرامگاه سیتی زینب، کلیسای آیا یورگی، حمام سلجوقی، آرامگاه سلطان آکشابه، فانوس دریایی، زندان و آب انبارهای این عمارت اشاره کرد.

%D9%82%D9%84%D8%B9%D9%87-%D8%A2%D9%84%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7(1).jpg

سعی کردیم بخشی از جاذبه های گردشگری این شهر ساحلی زیبا را برای شما ارایه دهیم. به لیست تور های ما مراجعه کنید و تور آلانیا تابستان 96 را انتخاب کنید و از تعطیلات خود لذت ببرید. همچنین از دیگر مقاله های ما درباره آلانیا نیز دیدن کنید.
 
بالا