منتخب بازارچه

net_tours2018

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
5 ژوئن 2017
نوشته‌ها
18
لایک‌ها
0
سن
28
تور استانبول تیر 96

استانبول همواره یکی از مهم ترین شهرهای ترکیه بوده است و در طی سالیان اخیر مهم ترین سهم در رشد اقتصادی و پیشرفت این کشور را داشته است و بیشتر این سهم بخاطر موقعیت عالی جغرافیایی این شهر است که به سبب آن راه های زمینی و دریایی مطلوبی را بین اروپا و آسیا برقرار می کند. بیشتر شهرهای ترکیه دارای جاذبه های توریستی هستند. در این بین تور استانبول از محبوب ترین تورهای تابستان 96 به حساب می آید که سالانه میلیون ها نفر را به جاذبه های طبیعی، آثار باستانی، مراکز تفریحی و بازارهای خود جذب می کند. در تور استانبول مرداد 96 شما می توانید از مهم ترین جاذبه این شهر یعنی مراکز خرید بزرگ آن بازدید کنید که بخاطر کیفیت محصولات شهرت خاصی در جهان بخصوص در بین ایرانیان دارند. در فروشگاه های آن شما می توانید هر چیزی را که مورد نیاز شماست بیابید اما پر طرفدار ترین محصولات ترک مربوط به پوشاک و البسه می باشد. در ادامه به برخی از جاذبه های گردشگری استانبول اشاره خواهیم کرد.جاذبه های گردشگری استانبول

برج گالاتا

این برج که قدمت آن به 700 سال پیش باز می گردد، 67 متر ارتفاع دارد و تا سال ها به عنوان بزرگترین برج استانبول شناخته می شده است. این برج در گذشته برج مسیح نامیده می شده است. دارای 9 طبقه است و در محله بی اغلو واقع شده است. این محله که در مسیر رسیدن به برج گالاتاست نیز دارای جذابیت های بسیاری چون مراکز خرید ، مغازه های سنتی و کافه های خیابانی است که برای گردشگران بسیار دلنشین و لذت بخش است. این برج در گذشته برای نظارت بر کار کشتیرانی و کشیک کشتی های دشمن استفاده می شده است بعدها بعنوان زندان و اکنون به عنوان برجی برای گردشگری استفاده می شود. امروزه در قسمت فوقانی برج رستوران هایی برای پذیرایی از گردشگران تاسیس شده است. در تور استانبول تابستان 96 چشم انداز غروب این برج بلند را از دست ندهید. منظره ای از تنگه بسفر که مانند آن را هیچ گاه تجربه نخواهید کرد. این برج سمبل استانبول محسوب می شود.


منطقه پولونزکوی
به خاطر انبوه بودن جاذبه های گردشگری استانبول این شهر به یکی از بهترین قسمت های تور ترکیه تبدیل شده است. معمولا استانبول را با مراکز خرید و جاذبه های باستانی، تاریخی و همچنین مراکز تفریحی و دیدنی داخل شهر آن می شناسند اما این شهر نیز همانند سایر شهرهای ترکیه از آب و هوای خوب و اماکن طبیعی بی نظیری برخوردار است. یکی از این جاذبه های طبیعی منطقه پولونزکوی است که حدود 30 دقیقه تا شهر استانبول فاصله دارد. طبیعت این منطقه بسیار بکر و بی نظیر است. صبحانه هایی که در پولونزکوی سرو می شود همانند صبحانه های شهر وان ترکیه شهرت خاصی دارند و بسیار کامل و جذاب هستند که به شما توصیه می کنیم اگر قصد سفر به این منطقه را دارید برنامه های خود را به گونه ای تنظیم کنید تا فرصت چشیدن این صبحانه بی نظیر را از دست ندهید. سوارکاری یکی از تفریحاتی است که می توانید درتور استانبول تیر 96 از آن لذت ببرید.


برای آگاهی از سایر مقاله های ارایه شده در مورد جاذبه های گردشگری استانبول به دیگر قسمت های سایت مراجعه نمایید. از لیست تورهای ما تور استانبول تیر 96 را ثبت نمایید و تعطیلات تابستانی خوبی را برای خود رقم بزنید.
 
بالا