برگزیده های پرشین تولز

net_tours2018

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
5 ژوئن 2017
نوشته‌ها
18
لایک‌ها
0
سن
31
تور استانبول 96

استانبول بزرگترین شهر ترکیه است و مهم ترین سهم در اقتصاد کشور را به عهده دارد. این شهر بزرگ که در مجاورت تنگه بسفر واقع شده است، تنها شهری در جهان است که همزمان در هر دو قاره آسیا و اروپا قرار دارد. در حقیقت همین تنگه بسفر است که مرز بین دو قاره را در این شهر مشخص کرده است. استانبول به علت اینکه یکی از مهم ترین شهر های تور ترکیه محسوب می شود، بسیار شلوغ است. این شهر و توابع اطراف آن در تولیدات کشور نیز نقش مهمی دارند. کتان، ابریشم، روغن زیتون، تنباکو و میوه از جمله محصولاتی است که در استانبول به دست می آید. همچنین مسئولین این شهر توجه ویژه ای نیز به بخش گردشگر پذیر استانبول داشته اند و سرمایه گذاری های زیادی نیز در این راستا برای اجرای تور های جهانی انجام شده است به طوری که صدها هتل و امکانات تفریحی در سطح شهر پذیرای مهمانان هستند. در تور استانبول شما می توانید معماری سنتی مساجد و بناهای تاریخی کهن این شهر را درکنار آسمان خراش های مدرن آن نظاره گر باشید و همزمان از سنت و مدرنیته لذت ببرید.

%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D8%A8%D9%88%D9%842.jpg

جاذبه های گردشگری استانبول

تنگه بسفر
در تور استانبول تابستان 96 شما می توانید از این تنگه باشکوه و زیبا نیز دیدن کنید. در حقیقت این تنگه همان مسیری است که مرز بین دو قاره آسیا و اروپا را در شهر استانبول مشخص می کند. در این محل شما ترکیبی از معماری سنتی و مدرن را شاهد خواهید بود. از یک سو سازه های چوبی دست ساز و از سویی دیگر کاخ های مرمری در این تنگه بسیار چشمگیر هستند. در تور استانبول 96 شما در هفت یا هشت ساعت می توانید با قایق هایی که برای این گشت و گذار فراهم شده اند از این تنگه زیبا دیدن کنید. از دیگر امکانات این تنگه امکان ماهیگیری، تورهای نیم روزی یا شبانه برای گشتن تنگه، مغازه ها و مراکز خرید هستند. از دیگر جاذبه های این مکان می توان به رستوران های آن اشاره کرد که غذاهای محلی استانبول را با بهترین کیفیت به گردشگران ارائه می دهند.

%D8%AA%D9%86%DA%AF%D9%87-%D8%A8%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D8%A8%D9%88%D9%84.jpg

کاخ ییلدیز
این کاخ باشکوه شامل یک مسجد و بخش های درباری می باشد. ساختمان شاله که از باشکوه ترین و زیباترین اماکنی است که در پیشینه ی ترکیه پادشاهان بسیاری در آن به تفریح و خوش گذرانی پرداخته اند در این کاخ قرار دارد. به دلیل وجود مسجد آن در دوره هایی نیز در این محل برای عبادت گرد هم می آمده اند. مجموعه این کاخ در میان باغی زیبا و باشکوه واقع شده است که در آن کلکسیونی از زیباترین گیاهان و گل های زینتی از سراسر جهان گرد آوری شده اند. این کاخ و باغ پیرامون آن پیشنهادی است که نت تورز به شما توصیه می کند هرگز آن را از دست ندهید. این کاخ از جمله بناهایی است که تور استانبول 96 را به یکی از بهترین فرصت های گردشگری در بینتورهای تابستان 96 بدل کرده است.

%DA%A9%D8%A7%D8%AE-%DB%8C%DB%8C%D9%84%D8%AF%DB%8C%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D8%A8%D9%88%D9%84.jpg

آیا از مطالب ارائه شده در مورد استانبول ترکیه رضایت داشتید؟ نت تورز به شما توصیه می کند تا از تورهای تابستان 96 سایت ما دیدن کنید و با ثبت تور استانبول 96 از لیست تورهای ما، تعطیلات تابستانی فراموش نشدنی ای را برای خود فراهم کنید.

 
بالا