منتخب بازارچه

net_tours2017

Registered User
تاریخ عضویت
17 آپریل 2017
نوشته‌ها
88
لایک‌ها
0
تور اسکاتلند شهریور 96

کشور اسکاتلند به پایتختی شهر ادینبرگ در شمال غرب اروپا واقع شده است و یک سوم بریتانیای کبیر را شامل می شود. این کشور در منطقه ی بریتانیای کبیر، دومین کشور بزرگ است. اسکاتلند، ولز، ایرلند شمالی و انگلستان مجموعه کشورهای بریتانیای کبیر هستند. اسکاتلند کاملا از انگلستان جدا می باشد. به طوری که بافت زمین شناسی این دو کشور کاملا با هم متفاوت است. اگر چه در اثر تغییرات زمین شناسی بعدها این دو کشور با هم برخورد کرده و به هم چسبیده اند. گفتنی است که تا قبل از سال 1707 نیز این کشور پادشاهی کاملا جداگانه ای از انگلیس داشته است. اما طی توافقی هر دو تحت حاکمیت پادشاهی متحد بریتانیای کبیر قرار گرفته اند. زبان رسمی مردم آن انگلیسی است و عده کمی به زبان اسکاتلندی صحبت می کنند.
با اینکه اسکاتلند تحت سلطه بریتانیا است، اما نظام قضایی، آموزشی، نهادهای وزارت کشور و کنترل برخی از حزب های موجود در این کشور به طور کاملا مستقل به عهده خود سران اسکاتلند می باشد. اسکاتلند جمعیتی حدود 5 میلیون نفر دارد و بزرگترین شهر آن گلاسکو می باشد. مناظر کوهستانی یکی از برجسته ترین ویژگی های این کشور در بین گردشگران تور اسکاتلند شهریور 96 می باشد. دریاهای شمال، نروژ، ایرلند و البته اقیانوس اطلس این کشور را از اطراف احاطه کرده اند. به همین خاطر این کشور دارای منابع غنی از ذخایر نفت و گاز در اروپا هستند. همینطور وجود دریاهای بسیار در اطراف سبب شده تا سواحل زیبا و مناظر دریایی و ساحلی زیبایی به تور اسکاتلند بخشیده شود.


انواع تفریحات و سرگرمی های ساحلی تور اسکاتلند تابستان 96 را بسیار جذاب و هیجان انگیز کرده اند. علاوه بر تفریحات آبی، این کشور از جنگل های سرسبز بسیاری نیز پوشیده شده است که بازدید و اقامت در آن ها طرفداران بسیاری دارد. چشم اندازهای طبیعی کوهستانی، تفریحات و سرگرمی های ساحلی، طبیعت گردی ها در جنگل های سرسبز آن، بازدید از دریاچه های زیبا و شگفت انگیز و رودخانه های پر نشاطی که در این سرزمین جریان دارند، از جمله جاذبه های گردشگری اسکاتلند محسوب می شوند که سبب شده است تا تور اسکاتلند از جذاب ترین و پر طرفدارترین تورهای تابستان 96 به حساب آید. آب و هوای اسکاتلند بسیار معتدل و تحت تاثیر اقیانوس اطلس قرار دارد. به طور کلی دمای هوا نسبتا پایین و خنک است. جالب است بدانید اسکاتلند را کشور دریاچه ها می نامند و علت آن به خاطر وجود دریاچه های بی نظیر و منحصر به فردی است که در این منطقه وجود دارند.جزیره اسکای
این جزیره که به انتخاب نشنال جئوگرافیک یکی از زیباترین و بهترین جزایر دنیا معرفی شده است، دارای جاذبه های بسیاری است. حیات وحش آن بسیار خاص و منحصر به فرد است. دریاچه های کوچک که چشم انداز جزیره را زیبا کرده اند، در کنار مرداب های آن مناظر چشم نوازی را به وجود آورده اند. زیبایی های کوهستانی مختص به اسکاتلند نیز در این جزیره به چشم می خورد و دهکده ی زیبایی که در این جزیره وجود دارد بسیار دیدنی است. این جزیره از مجموع جزایر هیبریدین که در شمال غرباسکاتلند قرار دارد، تشکیل شده است. در کناره های جزیره می توانید از تماشای موج های خروشان دریای آتلانتیک لذت ببرید. سواحل شنی جزیره اسکای محلی مناسب برای برگزاری تفریحات آبی هستند. در این جزیره آرام می توانید تعطیلات فوق العاده ای را تجربه کنید.برای مشاهده دیگر مقاله های ما در زمینه تورهای گردشگری می توانید به سایر قسمت های سایت مراجعه کنید و از اطلاعات ارایه شده بهره مند شوید. اگر برای تعطیلات تابستانی خود به دنبال تورهای مناسب می گردید،می توانید به لیست تورهای ما مراجعه کنید و تور مناسب با شرایط خود را انتخاب کنید و از تعطیلات پیش رو نهایت لذت و بهره را ببرید. تورز پرس تعطیلات فوق العاده ای را برای شما آرزومند است.

 
بالا