منتخب بازارچه

برگزیده های پرشین تولز

شیما دادخواه

Registered User
تاریخ عضویت
17 ژوئن 2017
نوشته‌ها
83
لایک‌ها
2
محل سکونت
تهران صادقیه
اوکراین یکی از کشور های اروپا شرقی می باشد که از قسمت شرق با روسیه ، از غرب با لهستان و مجارستان و اسلوواکی ، از شمال با بلاروس ، از جنوب غربی با رومانی و مولداوی هم مرز است و در قسمت جنوب آن دریای سیاه و دریای آزوف قرار دارد. پایتخت اوکراین کیف و زبان رسمی آنان اوکراینی می باشد.
برای سفر به این کشور مسافرین تور اوکراین آب و هوای اوکراین در قسمت های جنوبی گرم و معتدل و در قسمت های شمالی سرد می باشد و دو ماه از سال در این کشور یخبندان و دمای هوا به 30 درجه سانتی گراد هم می رسد به همین دلیل بهترین زمان سفرتور اوکراین به این کشور بهار و تابستان می باشد که گردشگران تور اوکراین زیادی در این فصل به این کشور زیبا سفر می کنند. در رتبه بندی سازمان جهانی گردشگری ، اوکراین از نظر گردشگری در جایگاه هشتم می باشد.
فرود گاه های بین المملی اوکراین شامل : فرودگاه بین‌المللی زاپروژیا فرودگاه بین‌المللی بوریسپیل فرودگاه بین‌المللی سیمفروپول فرودگاه بین‌المللی چرنیوتسی فرودگاه بین‌المللی اودسا فرودگاه بین‌المللی دونتسک فرودگاه میکولائیف فرودگاه بین‌المللی دنیپروپتروفسک فرودگاه بین‌المللی لیو دانیلو هالیتسکی فرودگاه هوستومل فرودگاه بین‌المللی لوانز فرودگاه بین‌المللی ایوان-فرانکیوسک فرودگاه بین‌المللی کریویی ریه فرودگاه کیف ژولیانی فرودگاه بین‌المللی خارکوف
کیف پایتخت اوکراین مجهز به سیستم حمل و نقل گسترده مترو می باشد که در تمام مدت سفر نیاز مسافرین تور اوکراین را بر طرف می کند و هزیبه بلیط آن 2 گریونا می باشد و همچنین قطار بین شهری برای مسافت های طولانی 840 گریونا می باشد. همچنین بازدید از مکان های عمومی مانند موزه ها ، باغ وحش ، گالری ها ، تور های طبیعت گردی و ... بین 105 تا 220 گریونا می باشد.
برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد:
ویزای اوکراین
تور اوکراین
رستوران های اوکراین
تور های لحظه آخری
به وب سایت لحظه آخر مراجعه کنید.
 

فایل های ضمیمه

  • 14.jpg
    14.jpg
    7.7 KB · نمایش ها: 1

شیما دادخواه

Registered User
تاریخ عضویت
17 ژوئن 2017
نوشته‌ها
83
لایک‌ها
2
محل سکونت
تهران صادقیه
اگر قصد سفر با تور اوکراین را دارید بهترین پرواز ها ، پرواز های مستقیم ماهان ، هواپیمایی اینترنشنال اوکراین ، هواپیمایی تابان ، هواپیمایی یو ام ایر لاینز از تهران به اوکراین می باشد که روز های پرواز و ساعت های پرواز را در ادامه توضیح داده می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد تورهای اروپا به وب سایت لحظه آخر مراجعه کنید.
 
بالا