برگزیده های پرشین تولز

net_tours2017

Registered User
تاریخ عضویت
17 آپریل 2017
نوشته‌ها
88
لایک‌ها
0
تور بدروم تیر 96
بدروم در گذشته هالیکارناسوس نامیده می شده است و از نظر قدمت دارای پیشینه ی بلند بالایی است. این شهر در بین مناطق لی کیا، کاریا و ایونیا واقع شده و درگذشته به علت موقعیت حساسی که داشته همواره مورد تعرض مهاجمان از دریای اژه بوده است. مورخ مشهور هرودوت در ترکیه می زیسته است. شوالیه های رودوس سازنده های اصلی قلعه بدروم کنونی هستند که با ساخت این بنا قصد داشتند این منطقه را تحت فرمان خود قرار دهند. این شهر یکی از مهم ترین سواحل دریای اژه است. یکی از برترین جاذبه های تور ترکیه شب های پر جنب و جوش و خاموش نشدنی آن است. در تمام شهر گروه های مختلف هنری، موسیقی و رقص محلی اجراهای بسیاری را انجام میدهند که برای گردشگران بسیار جذاب می باشد. گشت های روزانه دریایی با قایق و کشتی های تفریی، تفریحات، ورزش ها و سرگرمی های آبی و سواحل بدروم از جاذبه های گردشگری بدروم محسوب می شوند.

%D8%A8%D8%AF%D8%B1%D9%88%D9%853.jpg


بازار روز بدروم
بازارهای هفتگی که معمولا در شهرهای خود، تجربه گشت زنی در آنها را دارید، در بدروم نیز در جریان است. محبوب ترین این بازارهای هفتگی تور بدروم می توان به بازارهای سه شنبه صبح آن اشاره کرد. در این بازار معمولا زنان مزرعه داری را خواهید دید که محصولات مزرعه خود را به فروش می رسانند. خوراکی هایی چون سبزیجات، علفیجات و گل های خشک شده و تخم مرغ را می توانید از دستفروش های بازار خرید کنید. همچنین انواع لوازم همچون کیف و کفش، اسباب بازی و انواع پوشاک را بیابید. البته توجه داشته باشید این بازار محلی و هفتگی است و برندهایی که به فروش می رسند اصل نیستند اما کیفیت کالا بسیار شبیه به اصل است.

%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%A8%D8%AF%D8%B1%D9%88%D9%85.jpg


گشت با قایق
سواحل بدروم بسیار مناسب و کم عمق است به طوری که انواع ورزش ها، تفریحات و سرگرمی های آبی در آن امکان پذیر است. علاوه بر امکانات تفریحی آبی که در قسمت های مختلف ساحلی آن موجود است، شما می توانید از تورهای دریایی با قایق آن در تور بدروم تابستان 96 نیز لذت ببرید. روزانه قایق های تفریحی بسیاری روانه آب های زیبا و دیدنی این منطقه می شوند و سفری چند ساعته و فراموش نشدنی را برای شما محیا خواهند کرد. در این تورهای تفریحی شما می توانید علاوه بر لذت بردن از طبیعت زیبای منطقه، غواصی و شنا را نیز تجربه کنید. قابل توجه است که لوازم غواصی در این تور ها رایگان است.

%DA%AF%D8%B4%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-%D9%82%D8%A7%DB%8C%D9%82-%D8%A8%D8%AF%D8%B1%D9%88%D9%85.jpg


آیا از مطالب ارائه شده درباره تور بدروم رضایت داشتید؟ اگر مایل به کسب اطلاعات تکمیلی درباره جاذبه های گردشگری ترکیه هستید به دیگر مقاله ها و قسمت های سایت رجوع فرمایید. در صورتی که تور بدروم تیر 96 را می پسندید به لیست تورهای ما مراجعه نموده و سپس تور مورد نظر خود را ثبت نمایید.
 
بالا