برگزیده های پرشین تولز

net_tours2017

Registered User
تاریخ عضویت
17 آپریل 2017
نوشته‌ها
88
لایک‌ها
0
تور تایلند شهریور 96

تایلند که در جنوب شرق آسیا واقع شده است یکی از مقاصد اصلی گردشگری در آسیا محسوب می شود. این کشور با آب و هوایی معتدل و استوایی مورد پسند بسیاری از گردشگرانی است که در مناطق خشک و نیمه خشک زندگی می کنند. 95 درصد مردم تایلند بودایی هستند و نام این سرزمین به معنای سرزمین حوری یا تای است. مالزی که یکی دیگر از کشورهای توریستی این منطقه است در همسایگی تایلند قرار دارد. این سرزمین سال ها با نام سیام شناخته می شده است. جالب است بدانید این کشور هیچ وقت مستعمره ی هیچ کشوری نبوده است. در تور تایلند شهریور 96 می توانید از جاذبه های گردشگری تایلند دیدن کنید و تعطیلات فوق العاده ای را برای خود به یادگار بگذارید.


آب و هوای این کشور سبب شده تا تایلند بسیار حاصلخیز باشد. این کشور با جنگل ها و شالیزارهای بزرگ و پهناور، پوشیده شده است. در بیشتر مناطق تایلند، جنگل های انبوه گرمسیری وجود دارد که فضای سرسبزی را به این منطقه بخشیده است. این مناطق بیشتر در شمال کشور قرار گرفته اند. بهترین زمان سفر به تایلند در ماه های نوامبر تا فوریه می باشد که در این زمان دمای هوا بسیار معتدل و مناسب است. در حقیقت این ماه های فصل سرد سال هستند که دمای هوا کمتر است. جشن آب تایلند که بسیار مشهور است در همین ماه ها برگزار می شود. البته بیشتر گردشگران با وجود دمای بالای هوا فصل تابستان را برای سفر به این کشور انتخاب می کنند و علت آن انبوه تفریحات آبی است که در سواحل تایلند امکان پذیر است. از این رو تور تایلند تابستان 96، از جمله تورهای محبوب گردشگران می باشد.


%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D9%84%D9%86%D8%AF11.jpg

جاذبه های گردشگری تایلند
این کشور شامل شهرهای توریستی بسیاری است که در بین گردشگران بسیار محبوب و معروف هستند. پاتایا محبوب ترین شهر در تور تایلند است که با سواحل زیبا و جاذبه های طبیعی بسیارش، میلیون ها گردشگر را به این شهر می کشاند. بانکوک پایتخت تایلند و دیگر شهر مهم آن محسوب می شود. جزیره پوکت، سامویی، کرابی، خلیج مایا و چیانگ مای از دیگر اماکن تفریحی تایلند هستند که هر یک دارای جاذبه های بسیاری هستند. ویژگی مشترک شهرهای توریستی تایلند، سواحل شنی زیبا و تفریحات آبی فراوان است که مورد پسند گردشگران این منطقه است. شما با سفر به شهرهای مختلف تایلند می توانید روزهای بسیاری را در سواحل آن سپری کنید و از تمام تفریحات آن بهره ببرید.

%D8%AC%D8%A7%D8%B0%D8%A8%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%B4%DA%AF%D8%B1%DB%8C-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D9%84%D9%86%D8%AF.jpg

جزیره مرجان پاتایا

این تور که در شهر پاتایا برگزار می شود، سفری یک روزه به جزیره مرجان این شهر است. سواحل شنی سفید از زیبایی های این جزیره است. محیط آن آرام و دارای آب های زلال و مرجان های بی نظیری است. این تورها همه روزه، هم با لنج و هم با قایق موتوری قابل انجام هستند. امکانات بسیاری در این لنج ها فراهم شده است تا شما از سفر کوتاه مدت خود بر روی آب های این منطقه نهایت لذت را ببرید. شنا، غواصی، موج سواری، قایق سواری، اسکی روی آب، حمام آفتاب و ... از جمله تفریحاتی است که در کنار لذت بردن از طبیعت، در این تور نصیب شما خواهد شد. رستوران هایی که در این جزیره از شما پذیرایی می کنند بهترین غذاهای دریای و غذاهای محلی تایلندی را برای شما سرو می کنند که شما میتوانید طعم و مزه غذاهای محلی تایلندی را بچشید و لذت ببرید.

%D8%AC%D8%B2%DB%8C%D8%B1%D9%87-%D9%85%D8%B1%D8%AC%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%A7.jpg

آیا از مطالبی که درباره تایلند ارایه کردیم راضی بودید؟ اگر به دنبال مطالب مشابه در این زمینه هستید می توانید به بخش های مختلف سایت رجوع کرده و مقاله های متنوع ما را مطالعه نمایید. همچنین میتوانید به لیست تورهای ما مراجعه کرده و در بین تورهای مختلف تور مورد پسند خود را ثبت کنید.
 
بالا