برگزیده های پرشین تولز

تور تایلند لحظه آخری با thaitor.ir

Nazanin.Rah

Registered User
تاریخ عضویت
28 مارس 2015
نوشته‌ها
604
لایک‌ها
13
سن
37
کشور تایلند یکی از پر گردشگرترین کشورهای جهان است . این کشور سالانه میزبان بیش از 20 میلیون گردشگر می باشد که از این میان بیش از 100 هزار نفر در سال از بین ایرانیان می باشد . تور تایلند در هر فصلی متقاضی دارد ، بنابراین تفاوت زیادی در قیمت تور تایلند نخواهید دید . به همین دلیل عده ای از ایرانیان خواهان تور تایلند لحظه آخری هستند . تور تایلند دقیقه نود هیچ تفاوتی با تورهای استاندارد ندارد و هیچ نوع امکاناتی نباید برای خریدار محدود شود .
تور لحظه آخری معمولا 48 ساعت قبل از شروع تور به فروش می رسند . تور لحظه آخری تایلند از جمله تورهای پر متقاضی است . قیمت تور تایلند لحظه اخر عموما 10 درصد تا 50 درصد تخفیف می خورد . شاید از خودتان بپرسید که چرا آژانس های مسافرتی این کار را می کنند ؟ به این دلیل که آژانس های مسافرتی به مناسبت های مختلف اقدام به چارتر نمودن پروازها و گارانتی هتل ها می کنند . گاهی اوقات تورها تکمیل نمی شود و مجبور می شوند که برای جلوگیری از ضررهای بسیار زیاد ، تور را تا نصف قیمت بفروشند .

تور اخرین لحظه تایلند احتمال بیشتری دارد که در زمان های تعطیل همچون نوروز و یا تعطیلات رسمی به فروش برسد . البته اگر برای زمان خاصی برنامه ریزی کرده اید که به تایلند سفر کنید ، به امید تور تایلند دقیقه آخر نباشید . ممکن است در آن زمان تورها به طور کامل به فروش برسند . تور لحظه آخری تایلند نوروز ، تور تایلند لحظه آخری تابستان ، تور تایلند لحظه آخری پاییز ، تور لحظه آخری تایلند زمستان ، تور لحظه آخری تایلند شهریور و تور لحظه آخری تایلند پوکت همواره از جمله تورهای پر متقاضی بوده است .

با مراجعه به سایت http://thaitor.ir/ از آخرین قیمت های تور تایلند با خبر شوید .

Thailand-5.jpg123.jpg
 
بالا