منتخب بازارچه

net_tours2017

Registered User
تور جاکارتا تابستان 96

جاکارتا بزرگترین شهر اندونزی و پایتخت آن است. این کشور در حدود 9 میلیون نفر جمعیت دارد. جاکارتا در شمال غربی جزیره جاوه واقع شده است که یکی از پنج ایالت بزرگ این جزیره است. این شهر مسلمان نشین، یکی از شلوغ ترین و بزرگترین شهرهای مسلمان دنیا به حساب می آید. جاکارتا مرکز حمل و نقل، صنعت، اقتصاد و تجارت اندونزی است. بنادر و بازارهای این شهر بسیار پر رونق است و همین مراکز سبب توسعه اقتصادی این شهر شده است که توجه بسیاری از مهاجرین را به خود جلب کرده است. قدمت کاخ ها و معابد، جاذبه های طبیعی و جشن ها و فرهنگ های سنتی هندو که هرساله در این کشور برگزار می شود سبب گردیده است تا تور جاکارتا همواره یکی از پر طرفدارترین تورهای تابستان 96 محسوب شود. هزینه های هتل، بلیط هواپیما، غذا و هزینه های روزمره در تور اندونزی نسبتا ارزان است و از کیفیت نسبتا خوبی برخوردار است.


بنای یادبود ملی
این بنای زیبا و بلندبالا که نماد ملی گرایی اندونزی است، یکی از نمادهای اصلی شهر جاکارتا و از جاذبه های گردشگری اندونزی محسوب می شود و در میدان مرکزی این شهر قرار دارد. این عمارت 130 متری به شکل ستون هرمی شکل بزرگی است. نام دیگر آن موناس است. در داخل این عمارت موزه ای وجود دارد که قسمت هایی از تاریخ اندونزی قبل از استقلال و نحوه به استقلال رسیدن این کشور در قاب های شیشه ای به نمایش گذاشته شده است. به شما توصیه می کنیم که با آسانسور به بالای این برج بروید و شهر جاکارتا را از این ارتفاع بلند نیز تماشا کنیدو لذت ببرید.


پارک مینیاتوری
این پارک که وسعت بسیار زیادی بالغ بر صد هکتار دارد در حقیقت نمایشگاهی است از بسیاری از آثار فرهنگی و هنری کشور اندونزی که همگی به صورت مینیاتوری در این پارک بزرگ در کنار هم ساخته و پرداخته شده اند. این پارک به اختصار انگلیسی TMII نامیده می شود. انعکاس آداب و رسوم، سنت ها و لباس های محلی اندونزی را در این شهر مینیاتوری به وضوح خواهید دید. در این مجموعه زیبا و دیدنی علاوه بر این مجسمه های مینیاتوری، امکاناتی نظیر سینما، تله کابین، موزه و تئاتر نیز برای رضایت گردشگران این تور محیا شده است.


برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اندونزی به سایت ما مراجعه کنید و از لیست تورها تور مورد علاقه خود را ثبت نمایید.
 
بالا