برگزیده های پرشین تولز

net_tours2017

Registered User
تاریخ عضویت
17 آپریل 2017
نوشته‌ها
88
لایک‌ها
0
تور دبی قیمت

دبی یکی از هفت منطقه امیر نشین عرب و پر جمعیت ترین شهر آن هاست. این شهر جزیی از کشور امارات متحده عربی است که در حاشیه خلیج فارس واقع شده است. این شهر مهم ترین و پیشرفته ترین شهر امارات است که با پیشرفت های چشم گیری که داشته توانسته گردشگران بسیاری را جذب این منطقه کند. آب و هوای دبی بسیار گرم و خشک است. اما با وجود این آب و هوا، مسئولان این شهر به گونه ای با جاذبه هایی که برای دبی ایجاد کرده اند، توانسته اند آب و هوای گرم آن را برای گردشگران قابل تحمل کنند. این شهر یک مرکز تجاری بسیار مهم در منطقه است. بنادر دبی برای تجارت جهانی با این منطقه بسیار مورد توجه هستند. بزرگترین بندر ساخت بشر در این شهر ساخته شده است. به این شهر لقب پایتخت خرید خاورمیانه داده شده است که به خاطر وجود مراکز خرید و بازارهای فراوان و مجهز آن می باشد. علاوه بر این ها هرساله فستیوال های خرید بین المللی نیز در تور دبی برگزار می شود که هزاران نفر را به این شهر می کشاند. اجرای موسیقی زنده، شعبده بازی، نمایش رقص های محلی از جمله مراسماتی است که در این فستیوال ها برگزار می شود. قیمت تور دبی بسیار مناسب است و از جمله تورهای ارزان تابستان 96 محسوب می شود.

%D8%AF%D8%A8%DB%8C31.jpg


خور دبی
این خور که یک نهر آب شور است، شهر دبی را به دو قسمت غربی بر دبی و شرقی دیره تقسیم می کند. تونل زیر آبی نفق الشندقه و پل های قرهود و آل مکتوم این دو بخش را به یکدیگر ربط می دهند. در گذشته این خور به عنوان بندری کوچک برای کشتی هایی با مقصد هند یا جنوب آفریقا استفاده می شده است. اکنون این خور تنها بندرگاه شهر است. صنعت صید مروارید و ماهیگیری از جمله منافع اقتصادی این بندر هستند. در تور دبی تابستان 96 می توانید از جذابیت ها و مناظر طبیعی اطراف این خور زیبا دیدن کنید و لذت ببرید.

%D8%AE%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%A8%DB%8C.jpg

برج خلیفه دبی
این برج که در حال حاضر بلندترین برج جهان محسوب می شود، ارتفاعی حدود 800 متر در 160 طبقه دارد. در طبقه پایین آن یک هتل با 160 اتاق واقع شده است. بیشترین طبقات، بلندترین آسانسور باربری، بزرگترین بالکن و ... از جمله مواردی است که در مورد این برج خاص و منحصر به فرد در بین زبان ها است. این ساختمان علاوه بر زیبایی، دارای مقاومت در برابر بادها و طوفان های صحرایی منطقه نیز هست. برج خلیفه از جاذبه های گردشگری دبی محسوب می شود.

%D8%A8%D8%B1%D8%AC-%D8%AE%D9%84%DB%8C%D9%81%D9%87-%D8%AF%D8%A8%DB%8C.jpg

برای کسب اطلاعات تکمیلی درباره دبی به بخش های مختلف سایت مراجعه کنید. در صورت تمایل به لیست تور های ما مراجعه کرده و تور ارزان دبی را ثبت نمایید.
 
بالا