منتخب بازارچه

net_tours2017

Registered User

تور سوئیس شهریور 96

سوئیس کشوری در غرب اروپا و در همسایگی کشورهای آلمان، اتریش، ایتالیا و فرانسه است. پایتخت آن برن است و دو شهر زوریخ و ژنو مهم ترین شهرهای آن هستند که شهرت جهانی پیدا کرده اند. این کشور با طبیعتی بسیار زیبا و جاذبه های بکری که دارد همچنین یکی از ثروتمندترین کشورهای اروپایی و جهان نیز هست. این کشور دارای قدمت بسیاری است که به حدود 150 هزار سال پیش می رسد. 70 درصد این سرزمین کوهستانی است که بیشتر این کوه ها در کوهستان آلپ قرار دارند. این کشور نسبتا سرزمین کوچکی است و حدود 41 کیلومتر مربع مساحت دارد. بانکداری و شرکت های بیمه سهم اقتصادی موثری در این کشور دارند. در کنار این ها صنعت توریسم یکی از مهم ترین بخش های موثر اقتصادی آن محسوب می شود. زبان های آلمانی، ایتالیایی، فرانسوی و رومانی زبان های رسمی سوئیس هستند.

این کشور به بی طرفی در جنگ های جهانی و ذات بشر دوستانه اش شناخته می شود. در تور سوئیس شهریور 96 می توانید از جاذبه های گردشگری سوئیس دیدن کنید و خاطره ی فراموش نشدنی ای را برای خود و خانواده تان بسازید. این کشور از جهات بسیاری در جهان معروف است. از جمله ی آن ها می توان به سازمان ملل متحد، سازمان بهداشت جهانی، مجمع جهانی اقتصاد، سازمان تجارت جهانی و ... اشاره کرد. آب و هوای سوئیس بسیار متنوع است. اما به طور کلی زمستان های آن بسیار سرد و تابستان هایی گرم و مرطوب دارد و آب و هوای معتدلی برای گردشگران دارد. باغداری و کشاورزی جایگاه بسیار ویژه ای در صنعت سوئیس دارند. در تور سوئیس تابستان 96 می توانید از نواحی مختلف این کشور که تفاوت های بسیار زیاد جغرافیایی و آب و هوایی دارد دیدن کنید.این کشور دارای تنوع توریستی بسیاری است. در مناطق سرد آن ورزش های زمستانی بسیار رواج دارد. جاذبه های طبیعی بسیاری در این کشور رخ نمایی می کنند و علاقه مندان زیادی را سالانه به این کشور می کشانند. رودخانه ها و دریاچه های بی نظیر، جنگل های بکر و طبیعی آلپ، کوهستان های مرتفع و شگفت انگیز، از جمله جاذبه های گردشگری سوئیس هستند که می توانیم به آن ها اشاره کرد. شهرهای زیبا و طبیعی ای همچون آپنزل، تیچینو، لوسرن، زرمات، ژنو، سنت موریتز و ... از جمله این شهرها هستند که در خود جاذبه های دوست داشتنی ای را جای داده اند. مشهورترین پیست اسکی جهان در این کشور قرار گرفته است. شکلات تخته ای و بهترین زمین های گلف از دیگر موارد جذاب تور سوئیس هستند.شهر گریندلوالد
این شهر از جمله شهرهایی است که هم در فصل تابستان و هم در زمستان جاذبه های خاص خود را دارد و همواره مملو از گردشگران است. طبیعت این شهر بسیار زیبا و بکر است. در فصل زمستان این شهر یک شهر آلپاینی با بزرگترین پیست اسکی منطقه است که تمام علاقه مندان به اسکی و ورزش های زمستانی را جذب این منطقه می کند. جشنواره مجسمه های یخی نیز که هر ساله در این شهر برگزار می شود، شهرت جهانی دارد. سورتمه سواری نیز در شهر گریندلوالد بسیار محبوب است. علاقه مندان به طبیعت می توانند از مسیر های پیاده روی استفاده کرده و از قدم زدن در دل طبیعت نهایت لذت را ببرند. سنگ نوردی دیگر ورزش محبوب در این شهر است. کوه ها، جنگل ها و گذرگاه های بسیاری برای علاقه مندان به طبیعت گردی در این شهر وجود دارند که شما می توانید در تور سوئیس از آن ها بهره ببرید.برای اطلاع از شرایط تورها و انتخاب تور مناسب، به لیست تورهای ما مراجعه کرده و تور مورد علاقه خود را انتخاب کنید. تور سوئیس تابستان 96 یکی از محبوب ترین تورهای تابستان 96 است که می توانید برای تعطیلات پیش روی خود انتخاب کنید. اگر قصد دارید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید به دیگر بخش های سایت تورز پرس مراجعه کنید.
 
بالا