• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تور کوش آداسی؛ سفر به جزیره زیبای پرنده (+عکس)

Amedooa

Registered User
تاریخ عضویت
15 دسامبر 2014
نوشته‌ها
163
لایک‌ها
163
سن
33
محل سکونت
Iran
تور کوش آداسی ، برای علاقه مندان به شهرهای ساحلی، گزینه بسیار خوبی است. کوش آداسی، شهری با اقامتگاه های تفریحی در ساحل دریای "اژه" و مرکز منطقه ای ساحلی به همین نام در استان "آیدین" (Aydin) است. صنعت گردشگری منبع اصلی درآمد این شهر و مردمان آن محسوب می شود.
به گزارش سرویس تفریح و سفر عصرایران، در زبان ترکی نام این شهر ترکیبی از "kus" به معنای پرنده و "ada" به معنای جزیره است. علت این نامگذاری شکل ظاهری این شبه جزیره است.


کوش آداسی با تهران در حدود1.30- دقیقه اختلاف ساعت دارد. این فاصله زمانی مناسب به عنوان یک امتیاز مهم برای گردشگران ایرانی مطرح است. در کوش آداسی می توانید برنامه های روزانه خود را با کمترین تغییر دنبال کنید.

فرودگاههای بین المللی ازمیر در 80 کیلومتری و فرودگاه بین المللی بدروم در 130 کیلومتری کوش آداسی، نزدیکترین فرودگاه ها به شهر محسوب می شوند. بنابراین، باید بعد از پرواز از ایران و رسیدن به ترکیه ، فاصله فرودگاه تا کوش آداسی را که یک الی 2 ساعت طول می کشد، با اتوبوس طی کنید. کوش آداسی از آب و هوایی مدیترانه ای با زمستان هایی معتدل و تابستان های گرم و طولانی برخوردار است.
ساکنان کوش آداسی همانند سایر شهرهای ترکیه مردمانی با جنب و جوش هستند. این طبیعت شهرهای گردشگری است که زندگی در تمام طول شبانه روز در آنها جریان داشته باشد و کوش آداسی نیز از این قاعده مستثنی نیست.تنوع غذایی در کوش آداسی بسیار زیاد است، انواع غذاهای ترکی از شیش کباب و دونر گرفته تا کوفته در منوی رستوران ها موجود است. البته پیشنهاد می کنیم برای تجربه خوشمزه ترین کباب های جهان سری به دکان های کبابی در سطح شهر بزنید.

برای دسر نیز حتما لوکوم در طعم های مختلف را امتحان کنید. یکی از محصولات صادراتی مشهور ترکیه شیرینی لوکوم است. اگر شیرینی های ترکیه ای می خرید، ترجیح تان این باشد که شیرینی های باز را تست کنید، بخرید و سپس از فروشنده بخواهید برایتان بسته بندی کند. چون بعضا مشاهده شده که شیرینی های از قبل بسته بندی شده، کیفیت خوبی ندارند.


برای گردش در شهر مینی بوس، تاکسی و اجاره اتومبیل بهترین گزینه ها هستند. پیش از پرداختن به جاذبه ها و اماکن دیدنی شهر آماده خرید در کوش آداسی شوید. ترکیبی از مراکز خرید پیشرفته با برندهای روز جهان و بازارهای سنتی شهر در برابر شما قرار دارد. چانه زدن را در ترکیه فراموش نکنید و خودتان را راغب برای خرید نشان ندهید.
گردش در شهر را با بهترین جاذبه کوش آداسی یعنی سواحل زیبای آن آغاز کنید. هوای ملایم با شن های گرم در ساحل ترکیب بی نظیری را برای گردشگران ایجاد کرده به نحوی که سواحل کوش آداسی جزو بهترین مناطق تفریحی کشور ترکیه محسوب می شود.


پارک های آبی آدالند و آکوافانتزی و لانگ بیچ آکوا ریزورت هم تفریحات آبی را در اختیار توریست ها قرار می دهند. 

Amedooa

Registered User
تاریخ عضویت
15 دسامبر 2014
نوشته‌ها
163
لایک‌ها
163
سن
33
محل سکونت
Iran
در ادامه بازدید از جزیره ساموس، شهر باستانی افسوس و پارک ملی دیلک را از رهنمای تور بخواهید. معابد دیدیما و آرتیمیس نیز جز مناطق دیدنی در سفر به کوش آداسی محسوب می شوند.انواع هتل ها با امکانات رفاهی مناسب آماده پذیرایی از گردشگران در کوش آداسی هستند. اکثر هتل های کوش آداسی،"ALL" ، هستند (صبحانه، ناهار و شام بر روی تورها هستند و هزینه جداگانه ای برای غذا دریافت نمی شود).


 
بالا