منتخب بازارچه

net_tours2017

Registered User
تاریخ عضویت
17 آپریل 2017
نوشته‌ها
88
لایک‌ها
0
تور گرجستان تابستان 96

گرجستان کشوری آسیایی است که در شرق قاره اروپا واقع شده است. معتدل و مناسب بودن آب و هوای گرجستان سبب شده تا تور گرجستان همواره در طول ایام سال گردشگران بسیاری داشته باشد. این کشور دارای جاذبه های گردشگری متنوعی است که می تواند هر طیف از گردشگران با سلایق و علایق مختلف را به این سرزمین بکشاند. آثار و عمارات باستانی زیبا و باشکوه تفلیس در کنار سواحل زیبا و تفریحات و سرگرمی های آبی این سواحل سبب شده تا این کشور در هر فصل علاقه مندان مخصوص به خود را داشته باشد. کوه های قفقاز که این کشور در آن واقع شده است از باشکوه ترین و زیباترین جاذبه های طبیعی هستند. این سرزمین کوهستانی است و بلندترین قله اروپا یعنی البروس که حدود 5600 متر ارتفاع دارد، در این کشور واقع شده است. خونگرمی و مهمان نوازی مردم گرجستان از جمله خاطره های شیرینی است که هر گردشگری از این کشور با خود به یادگار می برد. تفلیس پایتخت گرجستان و یکی از مهم ترین شهرهای گرجستان است. در تور گرجستان شما بیشتر از مدرنیته بازارها، رستوران ها و اماکن تفریحی را به شکلی سنتی خواهید یافت و همین امر این شهر را کاملا منحصر به فرد و جذاب کرده است.تله کابین آرگو باتومی
این تله کابین در کوه های تفلیس گرجستان در ارتفاع 250 متری واقع شده است. به هنگام استفاده از تله کابین شما قادر خواهید بود تا منظره ای بی رقیب از شهر باتومی را مشاهده کنید. طول مسیر تله کابین حدود 2500 متر و زمان تقریبی 10 دقیقه است. در محل تله کابین و در ارتفاعات کوه های آنورای تفلیس، کافه ها، رستوران ها و فروشگاه هایی برای گردشگران محیا شده است. تنها راه ارتباطی شما با شهر همین تله کابین است. بنابراین مسیر بازگشت به شهر را نیز می توانید از مناظر چشم نواز در طول راه لذت ببرید.


آکواریوم باتومی
این آکواریوم که یکی از مراکز گردشگری گرجستان است، به شکل 4 قلوه سنگ است که روی هم قرار گرفته اند و هر کدام از آن ها محل حفاظت و نگهداری از گونه های مختلفی از جانداران دریایی است. این جانوران آبزی گونه هایی هستند که از اقیانوس هند، دریای سرخ، دریای اژه، دریای سیاه و مدیترانه جمع آوری شده اند. البته این آکواریوم با نمونه های جهانی چندان قابل مقایسه نیست اما دیدن آن خالی از لطف نیست. از طرفی این مکان به دلفیناریوم باتومی نیز نزدیک است که می توانید از هردوی این اماکن دیدن کنید. در این تور تفریحی کودکان می توانند به انواع خاصی از جانوران نیز غذا بدهند و لحظه های نابی را تجربه نمایند.


در این مقاله سعی کردیم به اختصار به جاذبه های گردشگری گرجستان بپردازیم. درصورتی که تمایل دارید اطلاعات بیشتری درباره گرجستان کسب کنید به دیگر مقاله های سایت در زمینه تورهای تابستان 96 مراجعه کنید. همینطور می توانید برای ثبت تور مورد نظر خود به لیست تورهای ما مراجعه فرمایید.
 
بالا