برگزیده های پرشین تولز

توصیه به دوستان وبمستر

shiraz-boy

Registered User
لایک‌ها
350
اطلاعات فنی بدی هم ممنون میشیم ما فعلا در ابتدای کار گیر کردیم در مورد انتخاب موضوع و مطلب نویسی و سئو
راجع به مطلب من توصیه میکنم سایتتون محتوامحور باشه و خدماتی نباشه.
مورد بعدی اینکه حتما مطالبتون اختصاصی باشه
موضوع هم ببینید به چی علاقه دارید و توی کدوم زمینه پتانسیل بیشتری دارید و همونو انجام بدید.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,055
راجع به مطلب من توصیه میکنم سایتتون محتوامحور باشه و خدماتی نباشه.
مورد بعدی اینکه حتما مطالبتون اختصاصی باشه
موضوع هم ببینید به چی علاقه دارید و توی کدوم زمینه پتانسیل بیشتری دارید و همونو انجام بدید.
نظرت راجب زمینه های اجتماعی چیه؟

Yossef

Registered User
لایک‌ها
408
سلام دوستان قالب وردپرسی میشناسید که با اسکرول کردن به پایین پست ها هم لود بشن تا آخر؟
10 تا پست نمایش داده میشه و با پایین رفتن صفحه پستهای دیگه لود بشن

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
سلام دوستان قالب وردپرسی میشناسید که با اسکرول کردن به پایین پست ها هم لود بشن تا آخر؟

درود.تست کنید

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,055
اینطوری که بهش حالت ای جاکس میگن.. پست های پایینی که در حالت اولیه بارگزاری نمیشن توی گوگل ایندکس نمیشن و برای سئو زیاد جالب نیست..بلکه محتوایی باشه که ارزش سئو زیاد نداشته باشه رو اینطوری کنید..

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,055
گوگل لینک هارو از سایت مپ میخونه فکر نکنم زیاد مهم باشی صفحه بندی عددی یا ایجکس
توی پیج آتوریتی موثره..

درسته که اون مطالب رو از جاهای دیگه عم میتونه ایندکس کنه..ولی عدم دیده شدنشون در اون صفحه تاثیر مثبتی که میتونست از حضورشون داشته باشه رو نداره ، در نتیجه آتوریتی صفحه هم از اونی که میتونست باشه کمتر میشه..

Last edited:

idinkhabis

Registered User
لایک‌ها
96
چطور میتونم بفهمم یه عکس یا ویدئو کپی رایت داره
مثلا من میخوام یه خبری رو پست کنم و توی اون مطلب از عکس استفاده میکنم، چطور میشه فهمید اون عکس شامل کپی رایت میشه یا نه؟

shiraz-boy

Registered User
لایک‌ها
350
چطور میتونم بفهمم یه عکس یا ویدئو کپی رایت داره
مثلا من میخوام یه خبری رو پست کنم و توی اون مطلب از عکس استفاده میکنم، چطور میشه فهمید اون عکس شامل کپی رایت میشه یا نه؟
اون عکس ها رو از کجا انتخاب می کنید؟
من توصیه میکنم برای انتخاب عکس از سایت هایی مثل unsplash استفاده کنید.

mantoasheghaneh

Registered User
لایک‌ها
23
سلام تایپیک دیدم مرسی
اما چندتا سوال
چون اول راه هستم میخواستم بپرسم دامنه و هاست باید به نام کسی باشه که در ادسنس حساب داره؟
چه موضوعاتی در ادسنس حساس تر تایید میشن و چه موضوعاتی با حساسیت کمتر؟
فرض که سایت و محتوا اوکی شد و بازدید هم گرفت من که کسی ندارم که روند تایید حساب ادسنس رو باهاش اوکی کنم دوستان لطفا راهنمایی کنید باید چیکار کرد؟
اگر کسی 0تا 100 وب انگلیسی رو پیش رفته و به نقد کردن درامدش رسیده لطفا کاملا در خصوص پیدا کردن فردی مورد اعتماد برای تایید ادسنس راهنمایی کنه و اگر شخصی هست که تمایل داره این مسیر رو با هم شراکتی پیش بریم من حاضرم در وب انگلیسی همکاری داشته باشم

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
اما چندتا سوال:
- دامنه و هاست باید به نام کسی باشه که در ادسنس حساب داره؟
خیر.

چه موضوعاتی در ادسنس حساس تر تایید میشن و چه موضوعاتی با حساسیت کمتر؟
همه موضوعات، با حساسیت تایید میشن. موضوعات پزشکی و سلامت با حساسیت خیلی بیشتر. مهم ترین اصل رعایت قوانین کپی رایته و سایت و محتواش، بایستی استاندارد متوسط رو به بالا داشته باشه.

فرض که سایت و محتوا اوکی شد و بازدید هم گرفت من که کسی ندارم که روند تایید حساب ادسنس رو باهاش اوکی کنم دوستان لطفا راهنمایی کنید باید چیکار کرد؟
هیچ کار. بهتره از ادسنس استفاده نکنید! دور دوست و آشنای خارج از کشور خط بکشید. هیچ کس به دلیل مسائل مالیاتی که براش پیش میاد این کار رو برای شما انجام نمیده. بعضی از شرکت ها هستند که بهتون ادسنس اشتراکی میدن که میتونید از اونا استفاده کنید ولی هر لحظه ممکنه به دلیل تخلف یکی از اعضا، سایت شما و درآمدش مسدود بشه. گوگل روی درآمد کم حساس نیست ولی به محض اینکه درآمد زیاد شد یا به حدنصاب پرداخت رسید، با ذره بین میاد، دستی سایت و محتوا و وضعیت ادسنس و... چک می کنه و در بستن اکانت و مسدود کردن درآمد درصورت وجود کوچکترین تخلفی، هیچ گونه رحمی نداره. هرچی التماس کنید و بهانه بیارید، به هیچ عنوان مورد قبول واقع نمیشه.

اگر کسی 0تا 100 وب انگلیسی رو پیش رفته و به نقد کردن درامدش رسیده لطفا کاملا در خصوص پیدا کردن فردی مورد اعتماد برای تایید ادسنس راهنمایی کنه.
قبل از اینکه دنبال فردی مورد اعتماد باشید، باید به دنبال کسی باشید که حاضر باشه، اکانتشو در اختیار شما قرار بده! چون کمتر کسی حاضر میشه این ریسک رو انجام بده.

ضمناً شما چطور میخواهید بازدیدکننده جذب کنید؟ احتمال اینکه سایت انگلیسی زبان شما در نتایج گوگل، در صفحه 5 به بعد هم باشه، خیلی پایینه، چه برسه به صفحه اول!

Last edited:

omidsolo

Registered User
لایک‌ها
732
این ویدئویی هست که وقتی Copyright Strike میگیرین مجبور به دیدنش و پاسخ به چهار سوال خواهید بود!

Adsenseir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
دوستانی که سایت یا کانال دارند و می خواهند با گوگل ادسنس کار کنند می توانیم در زمینه ساخت و وریفای و نقد کردن درآمد ادسنس همکاری کنیم
اگر درآمد کاربر خوب باشد اکانت ادسنس اختصاصی خواهد بود

بالا