برگزیده های پرشین تولز

تولد دکتر بچه ها

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
عجب بحث های زیبایی راجع به تولد میشه الان بیش از یک ماه از تولد میگذره و در حالی که دیروز کریسمس بوده شما میگید همزمان ؟

البته جالب تر اینه که اگر تا یک سال دیگه این فروم پا برجا باشه . در نتیجه تولد دکتر با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و کشف الکل و اختراع برق و تلفن و پاکت پی سی و ... مصادف خواهد شد

: دی

سلام به همه! من هم همزمان شدن تولد دكتر رو با اين پست آقاي بادي بيلدر تبريك عرض مي كنم! :p;)

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
عجب بحث های زیبایی راجع به تولد میشه الان بیش از یک ماه از تولد میگذره و در حالی که دیروز کریسمس بوده شما میگید همزمان ؟

البته جالب تر اینه که اگر تا یک سال دیگه این فروم پا برجا باشه . در نتیجه تولد دکتر با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و کشف الکل و اختراع برق و تلفن و پاکت پی سی و ... مصادف خواهد شد

: دی

حرفتون غیر منطقی هست.:hmm: چرا فکر میکنید تولد هر یک سال هست؟ وقتی کسی به دنیا میاد لحظه اول عمرش میشه تولد اولین لحظه عمر اون. همینطور دقیقه و ساعت و روز و هفته و سال.
حالا ما از لحظه و آنیه و ثانیه و دقیقه و ساعت و نیم روز صرف نظر کردیم و فقط روز و ماه و سال رو تبریک میگیم.
از نظر شما اشکالی داره؟!

سلام به همه! من هم همزمان شدن تولد دكتر رو با اين پست آقاي بادي بيلدر تبريك عرض مي كنم! :p;)

ایول...
خیلی پایه بود. خوشم میاد همه پایه هستن اینجا.

دکتر تولدت مبارک.:rolleyes:

bodybuilder2

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
حرفتون غیر منطقی هست.:hmm: چرا فکر میکنید تولد هر یک سال هست؟ وقتی کسی به دنیا میاد لحظه اول عمرش میشه تولد اولین لحظه عمر اون. همینطور دقیقه و ساعت و روز و هفته و سال.
حالا ما از لحظه و آنیه و ثانیه و دقیقه و ساعت و نیم روز صرف نظر کردیم و فقط روز و ماه و سال رو تبریک میگیم.
از نظر شما اشکالی داره؟!
:rolleyes:

نه خیر اشکالی نداره عزیزه برادر - شده حکایت صلوات فرستادن که میگن هر چی بیشتر بفرستید بهتره . البته با توجه به اینکه اینجا جای بحث و گپ وگفتگوی آزاد نیست ، من هم فقط همین رو میگم که تمام مراسم بزرگ رو یکساله برگزار میکنند یعنی هر یکسال یکبار در همون تاریخ . نه یک ماهه و یک هفته ای که شما به اون اشاره کردید

کد:
حالا ما از لحظه و آنیه و ثانیه و دقیقه و ساعت و نیم روز صرف نظر کردیم
;)

ما که سعی میکنیم این بحث رو دیگه ادامه ندیم - قبلاً هم از دوستان عذر خواهی میشه .

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
2808.gif

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
نه خیر اشکالی نداره عزیزه برادر - شده حکایت صلوات فرستادن که میگن هر چی بیشتر بفرستید بهتره . البته با توجه به اینکه اینجا جای بحث و گپ وگفتگوی آزاد نیست ، من هم فقط همین رو میگم که تمام مراسم بزرگ رو یکساله برگزار میکنند یعنی هر یکسال یکبار در همون تاریخ . نه یک ماهه و یک هفته ای که شما به اون اشاره کردید

کد:
;)

ما که سعی میکنیم این بحث رو دیگه ادامه ندیم - قبلاً هم از دوستان عذر خواهی میشه .

من اونا رو به شوخی گفتم ولی شما جدی گرفتید:happy:

با ادامه ندادن بحث هم موافقم.;)

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5

کد:
;)

من نمي دونم كه اين بادي جان چه علاقه اي به حاشيه داره... شايد به خاطره شباهتش با (...) باشه... :p
من اگه يه روز شما مدير اينجا بشي، دمم رو روي كولم مي ذارم و از اينجا كوله بار سفر مي بندم... ;)

اينجا الآن يه ماه داره فعاليت مي كنه... دو تا پست زدي، همش صحبت از بستنش شده... :p

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
من نمي دونم كه اين بادي جان چه علاقه اي به حاشيه داره... شايد به خاطره شباهتش با (...) باشه... :p
من اگه يه روز شما مدير اينجا بشي، دمم رو روي كولم مي ذارم و از اينجا كوله بار سفر مي بندم... ;)

اينجا الآن يه ماه داره فعاليت مي كنه... دو تا پست زدي، همش صحبت از بستنش شده... :p
آقا چیه جریان بگید مام بدونیم !

bodybuilder2

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3

1 - والا هیچ علا قه ای به حاشیه نداریم -همونجا هم نوشتم که بحث تمومه .

2 - خدا نکنه .

3 - متوجه نمیشم - فکر می کنم مخاطب من نیستم . درسته :eek:

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
نه بابا
تولد مبارکه حاشیه چیه اصل خود مرکزشه
تولدش مبارکه
مبارکه ؟ مبارکه
تولدت مبارکه
190.gif

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
1 - والا هیچ علا قه ای به حاشیه نداریم -همونجا هم نوشتم که بحث تمومه .

2 - خدا نکنه .

3 - متوجه نمیشم - فکر می کنم مخاطب من نیستم . درسته :eek:

مهم اينه كه تولد دكتره... مبارك همه باشه اينشاالله... :p;)

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
واقعا" باید فکری برای اینجا بشه؛دیگه اوضاع از کنترل خارج شده؛19 صفحه تبریک و ... در حالیکه قریب یک تا دو ماه از تولد دانیال می گذره؛نمی دونم چی بگم؛:wacko:اما وقتی اکثریت هم میان و تبریک می گن چیزی نمی شه گفت؛باید ببینیم خود دانیال چه نظری داره؛

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
واقعا" باید فکری برای اینجا بشه؛دیگه اوضاع از کنترل خارج شده؛19 صفحه تبریک و ... در حالیکه قریب یک تا دو ماه از تولد دانیال می گذره؛نمی دونم چی بگم؛:wacko:اما وقتی اکثریت هم میان و تبریک می گن چیزی نمی شه گفت؛باید ببینیم خود دانیال چه نظری داره؛
نون مارو آجر نکنییید
cry2[1].gif
cry2[1].gif
cry2[1].gif

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
با توجه به فرمايشات مجتبي جان،
آخرين روز هاي تولدت مبارك دانيال جان...
cry2%5B1%5D.gif