توهین کاربر kelaymer به من | یک ادم بی شعور!

Weberi.ir

Registered User
امتیاز - 0%
0   0   0
لایک‌ها
154
shekayat.png

من از ایشون یک قیمت پکیج گرفتم که بفرستم برای یکی از دوستانم ازشون خرید کنن و دوستم هنوز پاسخی نداده و بعد از یک روز جواب ایشون رو مشاهده می کنید! (قبلا دو بار ازشون خرید داشتم)!

ایشون نمونه بارز یک ادم بی شخصیت و غیر حرفه ای هستن که بعد از بررسی مشخص شد پکیجشون روز به روز در حال افت هست و مقاله ای درش قرار نمیگیره و تنها لینک های خروجیش در حال افزایش و این باعث اسپم سایتتون میشه متاسفانه.

ایشون خانم هستن و من میشناسمشون برای همین هیچی نگفتم چون اصلا عددی نیستن که بگم :) خواستم بگم مراقب باشید با کی کار می کنید..ممنونم

سایتشون : 7backlink .ir

Weberi.ir

Registered User
امتیاز - 0%
0   0   0
لایک‌ها
154
اها ببخشید یادم رفت بگم که ایشون میگن من قبلا هم این کارو کردم و خرید داشتم ولی مثل اینکه نمی دونن من برای چه سایتی خریدم.یکیشون رو میگم monase baty. com که دیگه باهاشون همکاری ندارم. و دو تا سایت دیگر هم بودن که از اشنایان اومدن و خرید زدن....

@Hamid2day

بر فرض من خرید هم نداشته بودم باید اینطور صحبت کنن؟ منم بلدم اینطوری حرف بزنم ولی در حدی نیستن که دهن به دهن بشم ;)

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
امتیاز - 100%
7   0   0
لایک‌ها
12,709
لطفا موارد را در گفتگوی خصوصی عنوان کنید

kelaymer

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر [؟]
امتیاز - 0%
0   0   0
لایک‌ها
20
من از ایشون یک قیمت پکیج گرفتم که بفرستم برای یکی از دوستانم ازشون خرید کنن و دوستم هنوز پاسخی نداده و بعد از یک روز جواب ایشون رو مشاهده می کنید! (قبلا دو بار ازشون خرید داشتم)!
اصلا خرید انجام نشده است به جز ایجاد مزاحمت در سه مرحله متفاوت و با عناوین مختلف که صرفا هر بار هر اصرار بر دریافت شماره کارت داشتن و هیچ پرداختی و خریدی هم نداشتن میشه ایجاد مزاحمت

ایشون نمونه بارز یک ادم بی شخصیت و غیر حرفه ای هستن که بعد از بررسی مشخص شد پکیجشون روز به روز در حال افت هست و مقاله ای درش قرار نمیگیره و تنها لینک های خروجیش در حال افزایش و این باعث اسپم سایتتون میشه متاسفانه.
صفت خودتونو به دیگران نسبت ندهید
شما وقتی اینقدر حرفه ای هستید و بررسی کردید و به اسپم بودن سایتمون پی بردید چرا چند بار پی در پی ایجاد مزاحمت کردید (قضاوت با دیگران)
خودتون خودتونو دارین خراب میکنید و چند بار اصرار بر دریافت شماره کارت داشتید وقتی شما بررسی میکنید و میبینید بر فرض مثال سایت ما اسپم هست چرا پی در پی ایجاد مزاحمت میکنید و شماره کارت میگیرید ؟

ایشون خانم هستن و من میشناسمشون برای همین هیچی نگفتم چون اصلا عددی نیستن که بگم :) خواستم بگم مراقب باشید با کی کار می کنید..ممنونم
مطمئن باشید با حرفهای شما تاثیری بر روند فعالیت من به وجود نخواهد آمد و چند سالی هست در زمینه فروش بک لینک فعالیت دارم و خدارو شکر نمونه کارهای بسیار موفقی هم در این زمینه دارم فقط آدمایی مثل شما شعور ندارن و مرتب بر دیگران در تاپیک ها تلگرام و واتساپ ایجاد مزاحمت میکنن به همین خاطر هم من میتونم به عنوان ایجاد مزاحمت در واتساپ تماس و تاپیک ازتون شکایت کنم با مدارک موجود

من بیشتر حرفم بر اینه که شما گفتین
بعد از بررسی مشخص شد پکیجشون روز به روز در حال افت هست و مقاله ای درش قرار نمیگیره و تنها لینک های خروجیش در حال افزایش و این باعث اسپم سایتتون میشه متاسفانه.
وقتی شما بررسی میکنید حال اصلا قبول ندارم این حرفتونو ولی شما این تشخیص دادید چرا در زمان های مختلف اقدام به ایجاد مزاحمت در پی وی و خصوصی فروم و اصرار بر دریافت شماره کارت داشتین
مشکل اصلی من همین ایجاد مزاحمت های متعدد شماست که باعث آزار و اذیت و وقت گیر بودنم میشه شاید شما وقتتون بی ارزش باشه ولی ما از هر دقیقه مون داریم استفاده میکنیم و ایجاد مزاحمت های شما قطعا نباید بی جواب بمونه و بی شعور هم اگر قرار باشه به شخصیتی داده باشه شما هستین که ایجاد مزاحمت کردید
شات از 3 مورد گفتگویی که فقط این کاربر بی شعور اومدن وقتمو گرفتن و هر بار هم اصرار بر دریافت شماره کارت و پرداخت هزینه داشتن که هیچ خریدی انجام نشده است

فایل های ضمیمه

• 84.1 KB نمایش ها: 22
  • 75.8 KB نمایش ها: 22
  • 71.2 KB نمایش ها: 21
Last edited:

Weberi.ir

Registered User
امتیاز - 0%
0   0   0
لایک‌ها
154
اصلا خرید انجام نشده است به جز ایجاد مزاحمت در سه مرحله متفاوت و با عناوین مختلف که صرفا هر بار هر اصرار بر دریافت شماره کار داشتن و هیچ پرداختی و خریدی هم نداشتن میشه ایجاد مزاحمت
ما ازتون خرید داشتیم با کلمه کلیدی "خرید تم تولد" برای وبسایت مناسبتی و چند مورد دیگه :) اون موقع خوب وقتی تعداد کم بود و سایت ها اپدیت میشدن ولی الان فقط بک لینک میدید و کیفیت خیلی افت کرده و نگران نباشید با یکم بررسی جدیدتر میشه فهمید

صفت خودتونو به دیگران نسبت ندهید
شما وقتی اینقدر حرفه ای هستید و بررسی کردید و به اسپم بودن سایتمون پی بردید چرا چند بار پی در پی ایجاد مزاحمت کردید (قضاوت با دیگران)
خودتون خودتونو دارین خراب میکنید و چند بار اصرار بر دریافت شماره کارت داشتید وقتی شما بررسی میکنید و میبینید بر فرض مثال سایت ما اسپم هست چرا پی در پی ایجاد مزاحمت میکنید و شماره کارت میگیرید ؟
متاسفانه اصلا به خواندن هم علاقه ای ندارید مثل اینکه عزیز دل D: گفتم فرستادم برای یکی از دوستان نه خودم؟ مگه اینجا پارکه مزاحمت ایجاد کنم؟ خب اگه با پیام دادن مشکل دارید نفروشید مشکلی نیست که؟ اکانتو ببندید راحت کسی مزاحمتون نشه.کسی که میفروشه باید جنبه نفروختن هم داشته باشه.هر کی پیام میده نمیخره که : )) عجبا

مطمئن باشید با حرفهای شما تاثیری بر روند فعالیت من به وجود نخواهد آمد و چند سالی هست در زمینه فروش بک لینک فعالیت دارم و خدارو شکر نمونه کارهای بسیار موفقی هم در این زمینه دارم فقط آدمایی مثل شما شعور ندارن و مرتب بر دیگران در تاپیک ها تلگرام و واتساپ ایجاد مزاحمت میکنن به همین خاطر هم من میتونم به عنوان ایجاد مزاحمت در واتساپ تماس و تاپیک ازتون شکایت کنم با مدارک موجود
خانم محترم من الان 2 ماهی میشه نه تلگرام دارم نه واتساپ؟ شاید هم بیشتر . شما اشتباه گرفتی. شکایت کنید ببینم چجوری میشه D: 4 تا سایت دیگه اینقدر جنگولک بازی نداره که؟
من بیشتر حرفم بر اینه که شما گفتین
بعد از بررسی مشخص شد پکیجشون روز به روز در حال افت هست و مقاله ای درش قرار نمیگیره و تنها لینک های خروجیش در حال افزایش و این باعث اسپم سایتتون میشه متاسفانه.
وقتی شما بررسی میکنید حال اصلا قبول ندارم این حرفتونو ولی شما این تشخیص دادید چرا در زمان های مختلف اقدام به ایجاد مزاحمت در پی وی و خصوصی فروم و اصرار بر دریافت شماره کارت داشتین
مشکل اصلی من همین ایجاد مزاحمت های متعدد شماست که باعث آزار و اذیت و وقت گیر بودنم میشه شاید شما وقتتون بی ارزش باشه ولی ما از هر دقیقه مون داریم استفاده میکنیم و ایجاد مزاحمت های شما قطعا نباید بی جواب بمونه و بی شعور هم اگر قرار باشه به شخصیتی داده باشه شما هستین که ایجاد مزاحمت کردید
شات از 3 مورد گفتگویی که فقط این کاربر بی شعور اومدن وقتمو گرفتن و هر بار هر اصرار بر دریافت شماره کارت و پرداخت هزینه داشتن که هیچ خریدی انجام نشده است
احساس میکنم زیر 20 سال هستید درسته؟ جنبه ندارید نفروشید خب.50 تومن این حرفارو نداره واقعا الان با این پول 3 تا از این چیپس بزگر مزمزا میدن.

به هر حال اصلا فروشنده نیستید و چند تا دامنه آوردید بالا فکر کردید خبریه؟ تو همین انجمن دامنه هایی قویتر از سایت های شمارو دونه ای میفروشن 40 ت بدون تخفیف تازه تعداد بردارید قیمت میاد پایین ... در کل حواستون باشه یه بار درست حرف زدم بار دوم یه جور دیگه برخورد میشه البته اگر بخواید تشریف بیارید کرج در خدمت باشیم. توهین کردید ولی توهین نشنیدید.

در کل فکر نکنید خیلی خبریه با این پکیج اسپم

kelaymer

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر [؟]
امتیاز - 0%
0   0   0
لایک‌ها
20
اصرار شما و ایجاد مزاحمت های شما بر چیه پس
اصلا پکیج ما اسپم
به درد نخور
باعث نابودی سایتها میشه
اصرار شما در چندین مرتبه بر دریافت شماره کارت و پرداخت هزینه و در واتساپ و تلگرام پیام دادنتون برا چیه:rolleyes::D

kelaymer

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر [؟]
امتیاز - 0%
0   0   0
لایک‌ها
20
بنده به احترام سایر کاربران و نظم فروم به هر پاسخ و ارسالی که داشتید پاسخی نخواهم داد

Weberi.ir

Registered User
امتیاز - 0%
0   0   0
لایک‌ها
154
اصرار شما و ایجاد مزاحمت های شما بر چیه پس
اصلا پکیج ما اسپم
به درد نخور
باعث نابودی سایتها میشه
اصرار شما در چندین مرتبه بر دریافت شماره کارت و پرداخت هزینه و در واتساپ و تلگرام پیام دادنتون برا چیه:rolleyes::D

پیام های واتساپ و تلگرام به همراه تاریخ ارسال کنید همه ببینیم؟ دقیقا 2 ماه پیش بود آخرین پیام من در واتساپ! انگار اینجا گوهردشته . اشتباه گرفتید اینجا کسی مزاحمت ایجاد نمیکنه و همه یه کاری دارن یا دارن حرف میزنن.
خودتون دنبال مزاحمتید مثل اینکه اینقدر به من برچسب میزنید :confused:

ziro00

Registered User
امتیاز - 100%
1   0   0
لایک‌ها
347
به نظرم این بحث رو ادامه ندین بهتره هم برای فروم هم برای اعصاب و وقت خودتون
ضمن اینکه تاپیک با این عنوان و محتوا حکم اسپم رو داره

MR-S

Registered User
امتیاز - 100%