برگزیده های پرشین تولز

توهین کتی پری خواننده آمریکایی به اسلام + تصاویر

under.ground

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
خواننده معروف آمریکایی «کتی پری» در آخرین موزیک ویدیوی خود از سوی مسلمانان متهم شده که تصاویر کفرآمیز را به نمایش گذاشته است. در این موزیک ویدیوی نژاد پرستانه که «اسب سیاه» نام دارد، مردی که یک مدال با نام خدا به گردن دارد توسط شلیک این خواننده به آتش کشیده می شود.

z5rp9l703imy0fr6pibt.jpg

این تصاویر به گونه ای نمایش داده شده که گویی مدال الله نیز در حال سوختن است. این موزیک ویدیو که روی یوتیوب قرار گرفته از جانب مسلمانان تحریم شده است. تا کنون بیش از ۵۰ هزار مسلمان کمپین اعتراضی را در جهت حذف این موزیک ویدیو از یوتیوب امضا کرده اند. شهزاد اقبال کسی است که از طریق تارنمای Change این درخواست را آغاز کرده است. اقبال این تصاویر را کفرآمیز و ناخوشایند توصیف کرده است. او همچنین معتقد است که توهین به مقدسات به وضوح از طریق تصاویر این ویدیو منتقل می شود و به نظر می رسد که کتی پری با این تصاویر مخالفت خود را با اسلام نشان داده است. به گفته او، استفاده از نام خدا به هر زبان و مذهبی به صورت توهین آمیز نادرست است.

iu0ema7fpdic9u4ggxfp.jpg

بیشترین این امضاها تاکنون از کشور بریتانیا بوده است اما سایر کشورهای مسلمان چون پاکستان، قطر و عربستان سعودی نیز وارد این کمپین مخالفتی شده اند. بلال خان از بیرمنگام در این رابطه نوشته است: «این منزجر کننده است که صنعت موسیقی اجازه چنین اعمالی را به هنرمندان می دهد.» او همچنین می گوید: «موسیقی باید در جهت گسترش عشق فعالیت کند نه نفرت.» فائزه شائیک از آفریقای جنوبی نظرش درباره این ویدیو را این گونه بیان کرده است: «هنرمندان باید در نظر بگیرند که هنرشان در جامعه چه تاثیراتی را برجای می گذارد. این که برخی برای جلب توجه به اقدامات بحث برانگیز دست می زنند، کاری اشتباه است.» جالب اینکه این ستاره پاپ موسیقی امریکا در خانواده ای مذهبی رشد کرده است. پدر و مادر کتی پری مبلغ مذهبی بوده اند که برای این کار به سفرهای تبلیغاتی می رفتند. پری کار خوانندگی خود را با خواندن اشعار مذهبی انجیل آغاز کرده است.

کتی پری اخیرا اعلام کرده که به هیچ دینی اعتقاد ندارد، اما همچنان ارتباط عمیقی با خدا برقرار می کند! این نخستین بار نیست که کتی پری به سایر فرهنگ ها توهین کرده است. در نوامبر سال گذشته، او با اجرای یک برنامه در جوایز موسیقی امریکا (American Music Awards) مورد انتقاد شدید ژاپنی ها قرار گرفت. دیگر خوانندگانی که تاکنون در کارهایشان به سایر مذاهب و فرهنگها توهین کرده اند لیلی آلن و ریحانا هستند.

آیسا اسدی منبع: تارنمای independent

fered45

Registered User
لایک‌ها
19
کمبود دارن

Mr.sh3ll

Registered User
لایک‌ها
884
تو عکس اولی واقعا جای یه چیزی خالیه
البته هر چقد فکر میکنم یادم نمیاد

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
دختر عامریکایی ... تو دژمن خدایی

پ.ن: لینک ویدئو لطفا

bl4ck3urn

Registered User
لایک‌ها
667
قُل لِّلَّذِينَ كَفَرُواْ سَتُغْلَبُونَ وَتُحْشَرُونَ إِلَى جَهَنَّمَ وَبِئْسَ الْمِهَادُ ﴿۱۲﴾
به كسانى كه كفر ورزيدند بگو به زودى مغلوب خواهيد شد و [سپس در روز رستاخيز] در دوزخ محشور مى‏شويد و چه بد بسترى است
(۱۲)

مرگ بر آمریکا

mr.big

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
تصویر ساختگیه
xth7ei32te9m38kmzdxo.png
کلیپش رو الآن دیدم.
ساختگی نیس :confused:
یه احتمال دیگه هم داره و اون اینه که ویدیو رو بعدا ادیت کردن. چون اونی که من دارم جزو اولین دانلود ها بود و از یو*تیوب نگرفتم.

mr.big

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
این اسکرین شات موزیک ویدیویی که من دارم
از vevo گرفتم و چند دقیقه بعد این که تو فیس اعلام کرد که موزیک ویدیو چدید رلیز شد دانلود کردم.
حالا تو کامپیوتر نسخه فول hd دارم که از یوتیوب گرفتم.
اون رو یه نگاه کنم احتمال زیاد بعدا اصلاح کردن:
http://www.overpic.net/viewer.php?file=x8a6g07vd5vw8bjfth2m.jpg

ادیت: اون یکی هم همینه...

Last edited:

nioton

Registered User
لایک‌ها
97
به کیتی پری چه ربطی دارد؟ مدیر اونو باید .... !
کسی که ویدئو را ساخته باید بیاد جواب پس بده.

bl4ck3urn

Registered User
لایک‌ها
667
ما که به خواننده اجنبی امریکایی گیر میدیم یادمون نره خواننده های خودمون مثل: معین-ابی-داریوش-ستار-هایده و... شاعرانی مانند:اردلان سرفراز-ایرج جنتی-شهیارقنبری... کم به خدا و اعتقادات مذهبی مردم توهین نکردند
اگه حساب کنیم هجمه توهین ها توسط خودمون بیشتر از اجنبی ها بود

ولی با این حال "خاک بر سر کافر"

acostic

Registered User
لایک‌ها
756
لینک دانلود ویدئوی جدید کتی پری بدون سانسور:
http://www.rodfile.com/hj40zse625g4

اون لحظه توهین امیز در دقیقه 1 و ثانیه 17 هست.

yaghish

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
328
کتی از تو انتظار نداشتم :D
حالا چرا اینطور قاطی میکنید بااااا ؟:D
انگار خدا فقط برای شما هستش این الله همون GOD اونا هم هستش نکنه شما فکر میکنید الله و GOD رقیب همدیگه هستن ؟
ریلکس باشید این فحش هایی هم که دادین ادیت کنین
جالبه برام با فحش و کردن و ... از خدا طرفداری میکنید
معلوم نیس این طرفداری هس یا بروز میل جنسی تون
جم کنید باااااا
شما دارید از الله طرفداری میکنید یا تو چاله میدون فحش میدین ؟؟؟
همین که یکی خلاف میلمون عمل میکنه و یک حرفی میزنه که به مزاجمون خوش نمیاد کافر و زنا زاده و ج.ن.ده و حروم زاده حساب میشه
از کار کتی طرفداری نمیکنم تا حالا 1آهنگشم گوش ندادم ولی قرار نیس که وقتی یکی یک غلطی میکنه شما راست کنید و ترتیبشو بدین

ansar313

Registered User
لایک‌ها
291
خواننده ها و سلبریتی های آمریکایی همگی عضو لژهای فراماسونری و کانون های شیطان پرستی هستند و اصلا تا در مقابل شیطان و ارابان ماسون خود زانو نزنند نمی توانند معروف و مطرح شوند
در واقع آنها روح خود را به شیطان می فروشند و سرباز اوامر وی می شوند و در مقابل شیطان به آنها اجازه می دهد در دنیا اندکی معروف شوند و به آرزوهای کوچک خود برسند.

Paraziiit

Registered User
لایک‌ها
115
جانه هرکی دوست دارید مسائل فراماسونری و شیطان پرستی که جفتشون جدا از هم هستش رو قاطی هم نکنید .

با تشکر .

بالا