برگزیده های پرشین تولز

توی این تاپیک با هم مثل مدیرها صحبت می کنیم - حرف زدن معمولی ممنوع!!

komeil66

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
9
بسمه تعالي
غرض مزاحمت بود كه بحمدا... حاصل شد.
و السلام علي من اتبع الهدي
اخطار !

در راستای صیانت از زبان پارسی
152fs118526.gif

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
اخطار !
غلط املایی قرض نه غرض
152fs118526.gif

کاربر محترم
به منظور پاس داشت فعالیت بی دریغ و مصرانه و احساس مسئولیت بیش از حد شما، جناب عالی را به درجه معاون مدیر خیلی ارشد فروم منصوب منمایم:)
مدیر خیلی ارشد فروم پرشن تولز تو پرانتز پی تی

Dr Mahdi Khan

Registered User
لایک‌ها
1
اخطار !

152fs118526.gif
شما بدليل بدون سپر وادر جنگ شدن و اشتباه گرفتن محيط كاملاً علمي فرهنگي پرشين تولز با جنگ و جهاد و ... به مدت نامعلومي به گوانتانامو منتقل مي شويد.
239.gif

Dr Mahdi Khan

Registered User
لایک‌ها
1
کاربر محترم
به منظور پاس داشت فعالیت بی دریغ و مصرانه و احساس مسئولیت بیش از حد شما، جناب عالی را به درجه معاون مدیر خیلی ارشد فروم منصوب منمایم:)
مدیر خیلی ارشد فروم پرشن تولز تو پرانتز پی تی
Cartangry.gif
ما ميگيم خر نمي خوايم پالون خر عوض ميشه!

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
بسمه تعالي
غرض مزاحمت بود كه بحمدا... حاصل شد.
و السلام علي من اتبع الهدي

اینجوریه؟:D
به دلیل خیانت شما در پیشبرد اهداف این تاپیک و در جهت ضربه زدن به بدنه ی استوار پرشن تولز و در راستای برخورد با اراذل در سطح فروم و همچنین بدلیل اینکه قبلا اشد مجازات در حق شما مبذول توسط اینجانب مبذول شده مجازات شما را بدین شرح به سمع میرسانم:
1.متهم ردیف اول(شما):گواهینامه ی گاو سواری شما باطل و شما تا آخر عمر از سوار شدن بر روی گاو و یا دوشیدن گاو و هرگونه تماس و تمایلی نسبت به گاو منع خواهید شد
2. متهم ردیف دوم(گاو): محکوم به اعدام و کباب شدن برای شام فردای مدیران محترم پی تی

مدیر خیلی ارشد پی تی

komeil66

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
9
Cartangry.gif
ما ميگيم خر نمي خوايم پالون خر عوض ميشه!
شما بدلیل سو استفاده از محیط فرهنگی -علمی- هنری- تخیلی فروم و پیش برد مقاصد شوم سیاسی خود
دسترسی تان تا اطلاع ثانوی میسر نخواهد بود
152fs118526.gif

باشد که رستگار شوید
157fs40954.gif

Dr Mahdi Khan

Registered User
لایک‌ها
1
اینجوریه؟:D
به دلیل خیانت شما در پیشبرد اهداف این تاپیک و در جهت ضربه زدن به بدنه ی استوار پرشن تولز و در راستای برخورد با اراذل در سطح فروم و همچنین بدلیل اینکه قبلا اشد مجازات در حق شما مبذول توسط اینجانب مبذول شده مجازات شما را بدین شرح به سمع میرسانم:
1.متهم ردیف اول(شما):گواهینامه ی گاو سواری شما باطل و شما تا آخر عمر از سوار شدن بر روی گاو و یا دوشیدن گاو و هرگونه تماس و تمایلی نسبت به گاو منع خواهید شد
2. متهم ردیف دوم(گاو): محکوم به اعدام و کباب شدن برای شام فردای مدیران محترم پی تی

مدیر خیلی ارشد پی تی
67oa1ch.gif

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
منم برم بخوابم
باشد که در خواب رستگار شوم

Dr Mahdi Khan

Registered User
لایک‌ها
1
شما بدلیل سو استفاده از محیط فرهنگی -علمی- هنری- تخیلی فروم و پیش برد مقاصد شوم سیاسی خود
دسترسی تان تا اطلاع ثانوی میسر نخواهد بود
152fs118526.gif

باشد که رستگار شوید
157fs40954.gif
Cartangry.gif

نه شاه مي خوايم نه شاهپور لعن* به هرچي مزدر

hamidrs

Registered User
لایک‌ها
0
من که می دونم با این حرف ها بن می شم ولی بازم می گم :

کسانی که توی این تاپیک مدیر شدن :lol: در راستای اینکه تا انسان مدیر می شه خودشو گم می کنه و گذشتشو یادش میره دو نکته رو لازم به ذکر می بینم :
1- خوب که شما رئیس جمهور نشدید :D
2- اگر ریاست ماندنی بود به شما نمی رسید :lol:

حالا دیگه هرکی می خواد بیاد منو بن کنه
108648ac63c4363b7a1ba2330a9ccb06.gif

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
از امروز اعلام می شود هر تاپیکه زده بشود (مخصوصا تو اشتراک فیلم و سریال) قبل از گذشتن 24 ساعت و بدون هیچگونه بحث و اطلاعی و نظر و . . . بسته خواهد شد.

هر گونه اعتراض ممنوع وگرنه با GarGutz طرف خواهید شد.

با تشکر

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
چه تاپیکی ، امروز زده شده 4 صفحه رفته جلو ... به همین خاطر همتونو کاربرفعال اعلام می نمایم و ...

لطفا هیچی نپرسید چون به همون سرعتی که کاربر فعال شدید بنتون میکنم :دی

بدرود

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
چه تاپیکی ، امروز زده شده 4 صفحه رفته جلو ... به همین خاطر همتونو کاربرفعال اعلام می نمایم و ...

بدرود

کاربر گرامی شما اینجا چی کار می کنید؟
مگه طبق مرامنامه پی تی قرار نبود امروز توی میتینگ باشید؟ پس ساعت 6:58 توی فروم چی کار می کنید؟
البته شما چون یه کم دمتون کلفته این بار اگه بنتون کنم می ترسم ادمین ها شاکی بشند، ولی فعلا چون حوصله ام سر رفته و می خوام به یکی گیر بدم، این چهار تا کارت قرمز 2 امتیازی و بدون Expire رو داشته باشید تا بعد.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
جالب بود :D حمایت میشه از این تاپیک ! :D

یه جمله گفتم که هیچ کدومتون تا بحال نشنیده بودید .... :D

بابا ایول!
146fs972742.gif

فکر می کردم شما اگه بخوای توی این تاپیک پست بزنی فقط به خاطر بستن و اخطار و ... باشه!
در ضمن شایان جان یه عده از بچه ها اینجا دارند پست های تند و بی ادبانه می زنند، اگه خواستید برخورد کنید خواهشا تاپیک رو پاک نکنید و پست ها رو مورد عنایت قرار بدید.
در ضمن کاربر گرامی مگه اینجا بیمس است که هرکی پرمیوم بشه بتونه عنوان کاربری خودش رو تغییر بده؟ شما چه جوری عنوان خودتون رو گذاشتید مدیر ارشد؟ اصلا این فروم قسمت "ارشد" نداره که شما مدیرش باشید!! این بار رو بهتون چیزی نمیگم، ولی دفعه دیگه به این کارتون شدیدتر اعتراض می کنم.

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6

بدرود
برای پارک میرم فعلا هستم در خدمتتان :) لطفا بحث سیاسی نکنید چون مجبور میشم تاپیکو ببندم :دی
در ضمن محمود یه کاری نکن forever ban کنم ! به من اخطار میدی ؟ مرامنامه رو مطالعه کردی ؟ به من ؟ به مدیر ارشد ؟
خجالت نمیکشی به کاپیتان تیم ملی ... ! :دی

حالا که این برخورد ها رو دیدم 2 ساعت فرصت دارید خودتونو معرفی کنید وگرنه کل پیتی و تعلقاتش را بن خواهم کرد ! همه را بجز خودم :دی حتی شما دوست عزیز :)

راستی محمود جان اگر خواستی یه ندا بده خودم این کاربر با نام شایان رو بن میکنم تا دیگه به خودش اجازه از این کارا نده !

حداقل برای انتقام همین الان بهش یه اخطار 2 امتیازی میدم :لول:

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
راستی مرامنامه جدید رو هم خودم به اطلاع میرسونم :)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
برای پارک میرم فعلا هستم در خدمتتان :) لطفا بحث سیاسی نکنید چون مجبور میشم تاپیکو ببندم :دی
در ضمن محمود یه کاری نکن forever ban کنم ! به من اخطار میدی ؟ مرامنامه رو مطالعه کردی ؟ به من ؟ به مدیر ارشد ؟
خجالت نمیکشی به کاپیتان تیم ملی ... ! :دی

حالا که این برخورد ها رو دیدم 2 ساعت فرصت دارید خودتونو معرفی کنید وگرنه کل پیتی و تعلقاتش را بن خواهم کرد ! همه را بجز خودم :دی حتی شما دوست عزیز :)

راستی محمود جان اگر خواستی یه ندا بده خودم این کاربر با نام شایان رو بن میکنم تا دیگه به خودش اجازه از این کارا نده !

حداقل برای انتقام همین الان بهش یه اخطار 2 امتیازی میدم :لول:

کاربر گرامی! به چه زبونی باید بگم؟ طبق مرامنامه تهدید و ارعاب کاربرها ممنوعه، مگه توسط خود بنده انجام شده باشه!
حالا شما به چه حقی خود بنده رو به بن شدن تهدید می کنید؟ یه کارت قرمز یک امتیازی دیگه بهتون میدم، حواستون باشه، اگه یه امتیاز منفی دیگه بگیرید برای همیشه بن میشید!
در ضمن این کاربر به اسم شایان هم در واقع یکی از آی دی های تنگنا یا امین موذی است که نمی دونم چه جوری موفق شده عنوان خودش رو هم عوض کنه! شما لازم نیست با ایشون برخوردی داشته باشید! هزار بار گفته شده برخورد با کاربرهای خطاکار رو به عهده مابگذارید و فقط از دکمه Bad Report استفاده کنید.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
بنده به علت خریدن بربری به مدت کوتاهی توی فروم نیستم! وای به حالتون اگه توی این مدت کسی کار ناجوری مرتکب بشه!
اگه برگردم ببینم کسی شلوغ کرده اول بن می کنم، بعد اخطار میدم، بعد تذکر دوستانه با لحن تهدید میدم، و بعدش هم بررسی می کنم ببینم طرف اصلا چی کار کرده بوده و برخورد درست با کاربر مورد نظر چی بوده؟

بالا