برگزیده های پرشین تولز

توی این تاپیک با هم مثل مدیرها صحبت می کنیم - حرف زدن معمولی ممنوع!!

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
از تمام مدیران اعم از ساده ، راه راه ، ارشد، اصغر ، اکبر ، ادمین و .... تقاضا دارم منو عفو کنین !
:D

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
از تمام مدیران اعم از ساده ، راه راه ، ارشد، اصغر ، اکبر ، ادمین و .... تقاضا دارم منو عفو کنین !

شخص شخیص اینجانب از دیشب تا حالا بدلیل خستگی مفرط حاصل از تلاش و خدمت به کاربران پی تی در خواب ناز بسر میبردم که معاونین محترم با من تماس گرفته و عرض کردند شما طلب عفو و مغفرت نموده اید و بدلیل جرم نابخشودنی شما و علاوه بر این خارج از توان بودن تصمیم گیری در مورد جرم و خیانت شما شخص مارا بیدار کرده و خواهش کردند که درمورد شما تصمیم گیری لازم را عطا فرمایم.
به همین مناسبت مجلس تصمیم گیری در سرای شخص شخیص ما برقرار خواهد شد. تا در مورد شما تصمیم گیری شود ولی برای اینکه بیکار نمونیم و شما هم حوصلت سر نره و همچنین به خاطر دشت اول امروز هستی 4 تا اخطار 2 امتیازی به شما میدم باهاشون بازی کن تا بعد

مدیر خیلی ارشد فروم پرشن تولز

Luxor

Registered User
لایک‌ها
22
اقایون خانوما!!توی پرانتز می گم!!((Mahi جان عجب تاپیکی!!مرسی!!خیلی باحال بود!!))

یک سوال جسارتا بپرسم از خدمتتون!!

کی اینجا بلاخره مدیر ؟مدیر ارشد کیه؟؟

خودم می دونم !!2 تا هم کارت گرفتم!!رنگشم نارنجی خوبه!!منو یاد آلاسکا میندازه!!وای!بستنی یخی!!

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
تاپیک بی محتوا. اخطار برای ایجاد کننده.

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
شخص شخیص اینجانب از دیشب تا حالا بدلیل خستگی مفرط حاصل از تلاش و خدمت به کاربران پی تی در خواب ناز بسر میبردم که معاونین محترم با من تماس گرفته و عرض کردند شما طلب عفو و مغفرت نموده اید و بدلیل جرم نابخشودنی شما و علاوه بر این خارج از توان بودن تصمیم گیری در مورد جرم و خیانت شما شخص مارا بیدار کرده و خواهش کردند که درمورد شما تصمیم گیری لازم را عطا فرمایم.
به همین مناسبت مجلس تصمیم گیری در سرای شخص شخیص ما برقرار خواهد شد. تا در مورد شما تصمیم گیری شود ولی برای اینکه بیکار نمونیم و شما هم حوصلت سر نره و همچنین به خاطر دشت اول امروز هستی 4 تا اخطار 2 امتیازی به شما میدم باهاشون بازی کن تا بعد

حالا که اینحور شد ، من هم بهتون نشون میدم !!!!!!!!! هک میکنم فروم را ! کاری میکنم که همین امشب فیلتر بشه! 10000 تا یوزر میسازم تا ببینی باید کی رو عفو کنی !

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
سلام مدیر ارشد !
با توجه نکردن به اخطارها به نقض مرامنامه ادامه دادید. دسترسی شما به مدت نیم دقیقه محدود شد.
در صورت ادامه یا تکرار دسترسی شما برای مدت بیشتری محدود خواهد شد.
ممنون./

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
اقایون خانوما!!توی پرانتز می گم!!((Mahi جان عجب تاپیکی!!مرسی!!خیلی باحال بود!!))

یک سوال جسارتا بپرسم از خدمتتون!!

کی اینجا بلاخره مدیر ؟مدیر ارشد کیه؟؟

خودم می دونم !!2 تا هم کارت گرفتم!!رنگشم نارنجی خوبه!!منو یاد آلاسکا میندازه!!وای!بستنی یخی!!

کاربر محترم
اینجا مدیر زیاد داره ولی فقط یه مدیر خیلی ارشد داره که اونم منم. اگه مشکلی داری بگو تا بازم از اون کارتا که دوست داری بهت بدم

مدیر خیلی ارشد پی تی

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
حالا که اینحور شد ، من هم بهتون نشون میدم !!!!!!!!! هک میکنم فروم را ! کاری میکنم که همین امشب فیلتر بشه! 10000 تا یوزر میسازم تا ببینی باید کی رو عفو کنی !

اوه اوه اوه
وضع خودت رو خرابتر کردی
ما تصمیم بر آن داشتیم تا تو را ببخشاییم ولی با گستاخی که از خودت در کردی و نیز بدلیل تهدید به ایجاد اغتشاش و کارشکنی و تحریک کاربران بر ضد **** پرشن تولز مجازاتهای شما رو بدون دادگاه بقرار زیر به سمع میرسانم:
1. آیدی شما به اعدام اینترنتی محکوم میشود
2. هر 10000 تا یوزری که میسازی توسط مامورین ساواپ سریعا شناسایی و در دم اعدام خواهند شد
2. تمام بخش کامپیوتر و برنامه نویسی از فروم حذف خواهد شد و تمام کاربران آن اعدام اینترنتی خواهند شد چون احتمال میرود این روحیه ی اغتشاشگری در کاربران آن بخش نیز رسوخ کرده باشد
2. تمام شیرازیهای این فروم بلا استثنا بن خواهند شد
2. تمام اهالی نصف جهان مشغول در این فروم نیز بن خواهند شد

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
تاپیک بی محتوا. اخطار برای ایجاد کننده.

این چه وضعیه همکار گرامی!
جلوی یوزرها اینجوری با من صحبت نکنید، کلاسم میاد پایین!
عجب غلطی کردم طبق توصیه دوستان شما رو به عنوان معاون ارشد خودم منصوب کردم ها! به زودی شما رو از مقام معاون برکنار و به عنوان جوجه کاربر منصوب می کنم!
خوب حالا ببینم برخورد درست با این قضیه چیه؟ پنج تا و اون ور هم سه تا... و اینجا هم دو تا... می کنه به عبارتی ... اون ور منفی ... اینجا میشه دو تا و ...
آهان! نتیجه میشه شش تا اخطار دو امتیازی به شما و سه بار بن دائم و سه اخطار دو امتیازی هم برای معرفتون آقای داریوش. در ضمن دو تا هم اخطار چهار امتیازی به آقای شاهد میدم که توی این قضیه نه سر پیاز بودند نه ته پیاز، ولی چون تازه برگشتند برای پررو نشدنشون لازمه.

Even Star

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
127

اقای شیرازی کاربر گرامی دیگر تکرار نشود وگرنه سری بعد شما را بن خواهم کرد!!:lol::lol::lol::lol:

arkdvi

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
اقای شیرازی کاربر گرامی دیگر تکرار نشود وگرنه سری بعد شما را بن خواهم کرد!!:lol::lol::lol::lol:

كاربر even star شما به چه حقي كاربران ديگر به بن كردن تهديد مي كنيد مگر شما به جز يك مدير ساده كسي هستيد؟

سوپر مدير ارشد ادمين سايت پرشين تولز:blink:

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
از دوستان Even Star و arkdvi که جزو مدیرهای دون پایه عزیز هستند، خواهش می کنم ادب رو رعایت کنند، وگرنه مجبور به برخورد جدی میشم!
مدیر گرامی آقای arkdvi، مگه شما قرار نیست ارتقا بگیرید و مدیر یه بخش جدید بشید؟ این چه طرز برخورد با مدیرهای دیگه ست؟ این بار رو چون حوصله ندارم بنتون نمی کنم، ولی یک بار دیگه تکرار کنید باز هم بن نمیشید (چون فروم مدیر جدید می خواد و کارم فعلا گیرتونه)!!

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
کچلم کردید ، من صاحاب کل سایتم اصلا ، خوبه کلا درشو تخته کنم ؟ هان ؟ دوست دارید ؟ پس بچه های خوبی باشید :دی

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
لطفاً از پرداختن به هر گونه شوخی و استهزاء خودداری کنید در غیر این صورت می زنم بنتون می کنم تا بفهمید اینجا رئیس کیه

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
اقا من یه تاپیک زده بودم کی پاک کرد ؟؟؟

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
كاربر even star شما به چه حقي كاربران ديگر به بن كردن تهديد مي كنيد مگر شما به جز يك مدير ساده كسي هستيد؟

سوپر مدير ارشد ادمين سايت پرشين تولز:blink:

من شما رو به دلیل اینکه آواتارتون گنگ و شخصیت درون عکس مجهول الهویه است موقتا به مدت 24 ساعت بن میکنم تا زمانی که عکس اصلی را به جای این آواتار جایگزین کنی درغیر اینصورت ابتدا به شما 22 عدد کارت قرمز(به اندازه سنم) تعلق گرفته و سپس شما را در ملا عام بن خواهم نمود

مدیر ارشد فروم پرشین تولز:cool:

nemessisor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
قابل توجه تمامی کاربران: به منظور تسهیل در برقراری رابطه بین مدیران خوش تیپ فروم پرشن تولز و کاربران خوش تیپ تر شرایط را مناسب دیدم تا بخشی ( فقط بخشی ) از خدمات فراوان مدیران این فروم را برای شما شرح دهم:

1- بن کردن بیش از 2000 آی دی در شبانه روز ( رکوردمان 100 آی دی در دقیقه است )
2- دادن چیزی در حدود 7589 ( چقدر دقیق ) اخطار به کاربران ( اعم از محترم و غیرمحترم )
3- حذف تعداد خیلی خیلی زیادی از تاپیک های حک شده توسط کاربران ( رقم دقیقش در ذهنم نیست یعنی هست ولی دلم نمی خواد بگم )
4- حذف و در موارد کمی ادیت بیش از یک میلیون پست و اسپم و .... ( تشویق کنید )

می دانم الان به شدت احساساتی شده اید و دوست دارد از صمیم و ته ته قلبتان از این مدیران فداکار و گل تشکر کنید دوستان خودتان را کنترل کنید من از سمت ( طرف ) تمامی مدیران راه راه و ارشد و خوش تیپ و ... بخاطر این خدمات بر سر شما منت می گذارم خب یه تشکر خشک و خالی که می تونید بکنید ما مدیران بی گناه و معصوم مگر چه کرده ایم که باید روز و شب حواسمان به این فروم عظیم الجثه و تاپیک ها و پست های عجیب و غریب و سیاسی و مذهبی و غیر منطبق با مرامنامه فروم مذکور باشد تازه این همه برایتان زحمت می کشیم آخرش چی؟ هر کی از راه می رسه بر ضد ما شورش می کنه و در اعتراض به بن شدنش کارهای بدبد می کنه آخه این چه دنیاییه ؟بابا یک کم مرام یک کم معرفت!! مام آدمیم مام دل داریم :(:(
کل یوم ( به قول ژنرال ) قدرناشناسید

مدیریت غمگین و به گل نشسته فروم پرشن تولز و به قول کاربرای بی معرفتش PT

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
دوست عزیز آقای یاشار برای بار صدم میگم:
تهدید و ارعاب کاربرهای دیگه طبق مرامنامه ممنوعه، مگر این که توسط من انجام بشه!
حالا اگه دوست دارید باز هم هی حرفتون رو تکرار کنید! بچه که نیستید که آخه عزیز من!
در ضمن آقای افشین خان، شما هم به خاطر این که امضاتون یه کم زیادی روشنفکرانه است، سه تا کارت قرمز سه امتیازی می گیرید!

بالا