برگزیده های پرشین تولز

تو رو خدا كمكم كنيد..

Tec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها من يكي از دوستان كامش رو آورده خونمون تا براش ويندوز نصب كنم..
اون هيچي از كامپيوتر بلد نيست، وقتي كه ميخواستم ويندوز نصب كنم ديدم كه پيغام هاي جور واجوري سيستمش ميده، حتي وقتي توي ويندوز 98 ميرفتم كه از اونجا نصب كنم، كيبرد كار نميكرد، و خلاصه اينكه به قول خودش حتي بعضي وقتا برنامه نصب نميشه، فايل ها كپي نميشن و هزار تا درد ديگه..
حالا كه ميبينم اين دوستم مشكل سخت افزاري داره، اگه بهش ميگفتم كامت مشكل سخت افزاري داره، فكر ميكرد من زدم خرابش كرده، آخه چيزي كه بلد نيست، فكر ميكنه من خراب كردم.
خلاصه به هر بد بختي و فلاكتي بود ويندوز رو نصب كردم، موقع نصب اين فايل ها رو نميتونست پيدا كنه كه كپي كنه:
mslwvtts.dll
msmqconw.chm
msmgocm.dll
msltus40.dll
msnetmtg.inf
msmsgs.inf

ولي من اسكيپ رو ميزدم.. حالا كه نصب شده، تمپ هاي ويندوز نيست، يعني ويندوز حالت 98 رو داره، بك گراندهاي پيش فرض نيست، My Picture, My Movie, My Music اينا نيست!
حالا من به هر بدبختي شده اينا رو از رو كامم براش ميريزم، ولي توي اينترنت نميره، كلا مودم رو نصب كردم، ولي با اينكه اينترنت اكسپلورر آيكن " e" خودش رو داره، ولي پنجره Open With باز ميشه.. با اينكه اكسپلورر 7 رو هم براش ريختم، ولي اونم باز نميشه..

صداي كامش در نمياد، اما درايور هاش رو نصب شدست.

تو رو خدا يه كاري كنيد، يه كمكي چيزي كه من فقط اين كامش رو به ظاهر درست حسابي بهش بدم، حالا ميترسم بدبخت بشم

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
سیدی ویندوزت خراب بوده
اینا که ربطی به سخت افزار نداره
حالا چرا 98 میریزی؟
سیدی اکس پی بزار از توی خود ویندوز هم نصب نکن سیدی رو بوت کن
حالا 98 هم خواستی بریزی بوت کن درایو رو هم یک بار فرمت کن
اون مشکلی که گفتی به خاطر خراب بودن سی دی هست

بالا