برگزیده های پرشین تولز

تو silent hill 2 گير كردم

saeeds

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من تو اين بازي دو جا گير كردم يكي تو اون مرحله مكعب كه رو هر بعدش يه كله ادمه يكي هم تو همون مرحله اي كه شش تا حلقه دار هستش كسي هست كه اينا بلد باشه رد كنه به ما هم بگه :D

usgroup1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من ميخواستم اين بازيو بگيرم بازي كنم هي همه گفتن باگ داره توش ميموني منم نگرفتمش.

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
من ميخواستم اين بازيو بگيرم بازي كنم هي همه گفتن باگ داره توش ميموني منم نگرفتمش.

نه من گرفتمش و تا اخرش هم رفتم..هيچ باگ خاصي نداره..فقط يه مشكل كوچيك با بعضي ساند كارتها هست كه بعضي جاها صداي پارازيت هست كه اونم خود راهنماي بازي نوشته كه با تغيير تنظيم ساند كارت تو كنترل پنل براحتي حل ميشه..

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
آقا من تو اين بازي دو جا گير كردم يكي تو اون مرحله مكعب كه رو هر بعدش يه كله ادمه يكي هم تو همون مرحله اي كه شش تا حلقه دار هستش كسي هست كه اينا بلد باشه رد كنه به ما هم بگه :D

اون مكعبه يه جورايي شانسي بايد امتحان كني..يعني من از همين راه حلش كردم..به همه جهتها بچرخون و يكيش درست در مياد....فقط تا اونجا كه يادمه صورت اون مجسمه بايد به سمت خارج اون ديوار باشه..حالا باز نتونستي بگو دقيقشو بهت بگم.

اون 6 تا حلقه دار هم زياد مشكل نيست..نوشته هاي بالا سر اون آدمها رو بخون..يكي از اون آدمها از روي نوشته بالاسرش مشخصه كه بيدليل اعدام شده,بعد جاي اونو نشون كن و تو اون اتاقه كه طنابهاي دار هست,همون طنابه رو بكش پايين.

من اينو دو ماه پيش بازي كردم و الان جزئيات خوب يادم نمياد..اما اونچيزي كه يادمه از اين دو معماش ايناست.

saeeds

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دستت درد نكنه اونجا رو رد كردم حالا تو يه جا ديگه گير كردم تو هتل اونجا كه با قايق ميره ها؟
همون جا همه جاش قشنگ رفتم وسط حال يه جعبه موزيك هست اونو چه حوري مي شه رد كرد من دو تا از اون ادمكاش گرفتم ولي سومي نمي دونم كجاست؟

usgroup1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

نه من گرفتمش و تا اخرش هم رفتم..هيچ باگ خاصي نداره..فقط يه مشكل كوچيك با بعضي ساند كارتها هست كه بعضي جاها صداي پارازيت هست كه اونم خود راهنماي بازي نوشته كه با تغيير تنظيم ساند كارت تو كنترل پنل براحتي حل ميشه..
جدا پس ميگيرمش بازي ميكنم ببينم اگه باحال باشه بديم برا فارسي كردنش.

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8

فكر نميكني الان دير باشه؟من اگر جاي شما بودم به جاي اينكه رو اين بازي وقت بزاريم ميرفتم SH3 رو از روي PS2 ترجمه ميكردم تا وقتي براي پي سي اومد تو كمتر از يك هفته بشه بازيرو داد بيرون تا مشتريش بيشتر باشه.

usgroup1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

فكر نميكني الان دير باشه؟من اگر جاي شما بودم به جاي اينكه رو اين بازي وقت بزاريم ميرفتم SH3 رو از روي PS2 ترجمه ميكردم تا وقتي براي پي سي اومد تو كمتر از يك هفته بشه بازيرو داد بيرون تا مشتريش بيشتر باشه.
نميشه اينجوري كارو شروع كرد به هر حال ممكنه نسخه پي سي اون فرق داشته باشه بعدم كار با نسخه PS2 مشكلتره معمولا بازيهايي كه نسخه اصلي پي سي اون در دسترسه ارجحيت داره.

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
دستت درد نكنه اونجا رو رد كردم حالا تو يه جا ديگه گير كردم تو هتل اونجا كه با قايق ميره ها؟
همون جا همه جاش قشنگ رفتم وسط حال يه جعبه موزيك هست اونو چه حوري مي شه رد كرد من دو تا از اون ادمكاش گرفتم ولي سومي نمي دونم كجاست؟

اتفاقا خود من اونجا كلي الاف شدم :)
آدمك سومي بيرون از اون هتل هست...توي همون محوطه نزديك هتل و فكر ميكنم كه نزديك يه حوزچه يا همچين چيزي بود..
اما مشكل اصلي پيدا كردن راه خروجي از هتل بود براي من چون دري كه ازش مياي تو ديگه نميتوني برگردي بيرون..اما يه راه ديگه هست كه يكم بگرد پيداش ميكني..

بالا