تيم استقلال از ليگ قهرمانان آسيا حذف شد!

شروع موضوع توسط Mahdy2021 ‏16 فوریه 2007 در انجمن بایگانی

 1. Mahdy2021

  Mahdy2021 Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏6 آگوست 2006
  نوشته ها:
  1,831
  تشکر شده:
  77
  محل سکونت:
  Iran-Tehran
  كنفدراسيون فوتبال آسيا تيم استقلال تهران را از مسابقات ليگ قهرمانان آسيا حذف كرد!

  به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، AFC استقلال را به دليل عدم رعايت قوانيني در ارايه ليست مقدماتي بازيكنانش براي حضور در ليگ قهرمانان آسيا از حضور در اين رقابت‌ها كنار گذاشت.

  كنفدراسيون فوتبال آسيا در اين رابطه اعلام كرد:‌AFC تاريخ يازدهم فوريه (22 بهمن) را به عنوان آخرين مهلت براي ارايه ليست ابتدايي بازيكنان استقلال اعلام كرده بود.

  AFC در ادامه آورده است:« طبق قوانين تمام باشگاه‌هاي حاضر در اين رقابت‌ها بايد ليستي كه نبايد بيشتر از 30 بازيكن در آن وجود داشته باشد را به دبيرخانه AFC تا تاريخ 11 فوريه ارسال كنند و هر باشگاهي كه از اين قاعده پيروي نكند، به طور خودكار از مسابقات حذف مي‌شود و تمام ديدارهايش سه بر صفر اعلام مي‌شود.

  AFC تصميم گرفت تا تغييري در مسابقات گروه B ليگ قهرمانان آسيا ايجاد نكند و سه تيم پاختاكور ازبكستان، الكويت كويت و الهلال عربستان طبق برنامه قبلي ديدارهاي خود را برگزار كنند و ديدارهاي استقلال سه بر صفر اعلام شود.

  گفتني است؛ سال گذشته دو تيم تايلندي و دو تيم اندونزيايي به همين دليل از ليگ قهرمانان آسيا حذف شده‌اند.

  رييس سازمان فوتبال باشگاه استقلال تهران به دنبال اعلام سايت رسمي AFC مبني بر اين كه باشگاه استقلال تهران به دليل عدم پايبندي به مقررات رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا از حضور در اين رقابت‌ها محروم شده است، گفت: هيچ نگراني در اين خصوص وجود ندارد چرا كه استقلال به كليه‌ي تعهدات خود عمل كرده است.

  امير قلعه‌نويي در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران‌(ايسنا)، اظهار كرد: باشگاه استقلال و سپاهان تا يازدهم فوريه يعني 22 بهمن ماه مهلت داشتند تا اسامي بازيكنان خود را براي حضور در ليگ قهرمانان آسيا به كنفدراسيون فوتبال آسيا ارسال كنند. باشگاه استقلال نيز يك روز قبل از اين مهلت كليه‌ي مدارك خود را به ‌AFC ارسال كرده است.

  وي اظهار كرد: 29 بازيكن را با تاييد فدراسيون فوتبال، 21 بهمن ماه ( 10 فوريه) از طريق پست به مقر كنفدراسيون فوتبال آسيا ارسال كرده‌ايم. استقلال هيچ كوتاهي در اين موضوع نداشته است.

  رييس سازمان فوتبال باشگاه استقلال تهران تاكيد كرد: بر اساس برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده ششم اسفند ماه نيز نماينده‌ي باشگاه استقلال براي حضور در نشست هماهنگي ليگ قهرمانان آسيا به مالزي سفر خواهد كرد.

  قلعه‌نويي ابراز اميدواري كرد كه اين موضوع بدون هيچ گونه لطمه‌اي به استقلال حل و فصل شود.

  دبير موقت فدراسيون فوتبال نيز تاكيد كرد كه از حقوق باشگاه استقلال در ليگ قهرمانان آسيا دفاع خواهد كرد.

  محمد مهدي نبي به ايسنا گفت: باشگاه استقلال تهران يك روز پيش از پايان مهلت AFC براي ارسال اسامي بازيكنان جهت حضور در ليگ قهرمانان آسيا با هماهنگي فدراسيون فوتبال كليه‌ي مكاتبات لازم را با كنفدراسيون فوتبال آسيا انجام داده است و هيچ مشكلي در اين خصوص وجود ندارد.

  وي افزود: تا آنجايي كه من اطلاع دارم باشگاه استقلال دهم فوريه (21بهمن ماه) ليست بازيكنانش را به AFC اعلام كرده است. قطعا ازاين بابت مشكلي وجود نخواهد داشت. اگر در محروميت استقلال از ليگ قهرمانان آسيا موضوع ديگري مطرح باشد فدراسيون فوتبال موضوع را بررسي و در نهايت مشكل را حل خواهد كرد.

  نبي ادامه داد: فدراسيون فوتبال به عنوان متولي فوتبال ايران در اين موضوع هيچ كوتاهي نخواهد كرد و مسايل ايجاد شده را با دقت نظر كامل پيگيري خواهد كرد.


  عضو دفتر ارتباطات كنفدراسيون فوتبال آسيا گفت: باشگاه استقلال تهران در مهلت تعيين شده از سوي كنفدراسيون فوتبال آسيا اسامي بازيكنان خود را براي حضور در ليگ قهرمانان آسيا اعلام نكرده است.  شاهين رحماني در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با بيان اين مطلب اظهار كرد: قوانين AFC براي تمام كشورها يكسان است و تصميم كنار گذاشتن استقلال از ليگ قهرمانان آسيا طبق قانون و مقررات كنفدراسيون فوتبال آسيا صورت گرفته است.  وي با بيان اين كه حذف استقلال از ليگ قهرمانان آسيا حتمي است، ادامه داد: سال گذشته نيز دو تيم از مالزي و دو تيم اندونزي به دليل مشابه (رعايت نكردن قانون و مقررات در ارايه كردن ليست بازيكنان) از ليگ قهرمانان آسيا كنار گذاشته شدند.  رحماني با بيان اين كه باشگاه سپاهان در مهلت تعيين شده ليست بازيكنان خود را در اختيار AFC قرار داده است گفت: با حذف استقلال مسابقات گروه دوم با حضور سه تيم برگزار خواهد شد.  عضو دفتر ارتباطات كنفدراسيون فوتبال آسيا با بيان اين كه AFC بر روي برگزاري منظم و موفق ليگ قهرمانان آسيا تاكيد دارد گفت: دو ماه پيش استراليا درخواست كرد به دليل پايان نيافتن ليگ اين كشور، نماينده‌اش در ليگ قهرمانان آسيا را ديرتر معرفي كند كه كنفدراسيون فوتبال آسيا با اين درخواست مخالفت كرد. زيرا ‌AFC تاكيد دارد تمام برنامه‌ها بايد به صورت منظم برگزار شود.  AFC استقلال را به دليل عدم رعايت قوانيني در ارايه ليست مقدماتي بازيكنانش براي حضور در ليگ قهرمانان آسيا از حضور در اين رقابت‌ها كنار گذاشت. AFC تصميم گرفت تا تغييري در مسابقات گروه B ليگ قهرمانان آسيا ايجاد نكند و سه تيم پاختاكور ازبكستان، الكويت كويت و الهلال عربستان طبق برنامه قبلي ديدارهاي خود را برگزار كنند و ديدارهاي استقلال سه بر صفر اعلام شود.
   
 2. خدمات پی پالبازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برند
 3. Mahdy2021

  Mahdy2021 Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏6 آگوست 2006
  نوشته ها:
  1,831
  تشکر شده:
  77
  محل سکونت:
  Iran-Tehran
  متاسفانه تیم استقلال علاوه بر آبروی خودش آبروی ایرانو هم برد
   
 4. Radiohead

  Radiohead مدیر بازنشسته کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏10 جولای 2006
  نوشته ها:
  3,856
  تشکر شده:
  180
  هه! جالبه... چه بی خودی حذف شدن... خسته نباشن!
   
 5. ميهن پرست

  ميهن پرست کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏25 دسامبر 2006
  نوشته ها:
  70
  تشکر شده:
  1
  دستشون درد نكنه.اينا كه كارهاي به اين سادگي هم نميتونن انجام بدن براي چي اومدن مدير يك باشگاه شدن.
   
 6. moonomid

  moonomid کاربر فعال علم و دانش کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏15 اکتبر 2004
  نوشته ها:
  1,440
  تشکر شده:
  4
 7. angryvolcan

  angryvolcan کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏29 دسامبر 2006
  نوشته ها:
  42
  تشکر شده:
  0
  امکان نداره تیمی مثل استقلال را بخاطر این اشتباه کوچک حذف کنند .این هم مثل لغو فدراسیون فوتبال به جایی نمیرسه ;)
   
 8. یاشار

  یاشار Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏23 آگوست 2006
  نوشته ها:
  1,262
  تشکر شده:
  3
  محل سکونت:
  Atlantica
  آفرین. دستشون درد نکنه!
   
 9. Mammads

  Mammads کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏5 آگوست 2005
  نوشته ها:
  493
  تشکر شده:
  0
  محل سکونت:
  تهران
 10. raxtastar

  raxtastar "کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏7 ژوئن 2005
  نوشته ها:
  1,933
  تشکر شده:
  668
  نه واقعا وجدانا پیش خودت فک کن

  ببین این اصلا ارزش تاپیک زدن داشت;)

  آقا این مسایل عادیه که برای ما:D

  حالا اگه میرفت فک میکننید چه کار می کرد:eek:
   
 11. daneshmand

  daneshmand Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏26 فوریه 2005
  نوشته ها:
  1,539
  تشکر شده:
  19
  از این قاراش میش مدیریتی در استقلال همچین چیزی بعید نیست.....
   
 12. Y2K

  Y2K Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏20 فوریه 2006
  نوشته ها:
  592
  تشکر شده:
  1
  محل سکونت:
  Location
  پس چرا مسئولین استقلال منکر قضیه میشن؟
   
 13. DariushAgah

  DariushAgah کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏3 جولای 2005
  نوشته ها:
  2,850
  تشکر شده:
  5
  استقلال مگه مسئول هم داره؟!
  :hmm:
   
 14. Mahdy2021

  Mahdy2021 Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏6 آگوست 2006
  نوشته ها:
  1,831
  تشکر شده:
  77
  محل سکونت:
  Iran-Tehran
  اینم جوابش(تو خبر بود)

  =================
  ما هم همینو میگیم.

  البته اینجا http://www.cgm.ir/forum/showthread.php?tid=4017&pid=8121#pid8121

  ولی یکم بیشتر بگیم ممکنه بن هم بشیم :دی
   
 15. raxtastar

  raxtastar "کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏7 ژوئن 2005
  نوشته ها:
  1,933
  تشکر شده:
  668
  نه بابا

  من از روی عصبانیت گفتم به جد نبود!!!!

  اخه این طور حذف شدن خیلی زور داره((مهم نیست اینجا دیگه چه تیمی باشه))

  در ضمن این cgm هم عضو نیستم
   
 16. Mahdy2021

  Mahdy2021 Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏6 آگوست 2006
  نوشته ها:
  1,831
  تشکر شده:
  77
  محل سکونت:
  Iran-Tehran
  فکر کنم این خبر جایه ابهامی باقی نزاره!میزاره؟
  لیست بازیکنان استقلال چهار روز دیرتر به AFC ارسال شد/ سهل انگاری از مسئولان استقلال است

  یک مقام مسئول در کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال سهل انگاری و تاخیر در ارسال لیست نهایی بازیکنان استقلال را علت اصلی تصمیم AFC در کنار گذاشتن این تیم از رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد.
  امیرکریم پور در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه طبق مهلت تعیین شده از سوی کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم های شرکت کننده در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا تا روز یکشنبه 11 فوریه (22 بهمن) مهلت داشتند تا فرم های ارسالی را تکمیل و به AFC ارسال کنند افزود : طبق ماده 30 بند F مقررات کنفدراسیون فوتبال آسیا، تیم هایی که مدارک و فرم های ارسالی خود را پس از تاریخ تعیین شده به AFC ارسال کنند از شرکت در مسابقات محروم خواهند شد و متاسفانه بدلیل تاخیر غیر موجه باشگاه استقلال در تکمیل و ارسال مدارک ظرف مدت تعیین شده این محرومیت شامل حال استقلال شده است.

  این مقام مسئول درخصوص زمان ارسال مدارک از سوی فدراسیون فوتبال به AFC اظهار داشت : باشگاه استقلال شنبه گذشته تنها اسامی 26 بازیکن را بدون اسامی کادر فنی در اختیار فدراسیون فوتبال قرار داد که طبق مقررات باید اسامی 30 بازیکن و 7 همراه در اختیار ما قرارمی گرفت و در واقع مدارک اولیه نیز ناقص بود. باشگاه استقلال حتی با یونگ روز یکشنبه گذشته و درست روزی که مهلت AFC به پایان رسیده بود ، قرارداد بست و علیرغم تاکیدی که بر تسریع در ارسال مدارک به سرپرست تیم فوتبال استقلال داشتیم ، توجهی به این امر نشد.

  وی اضافه کرد : روز پنج شنبه سرپرست باشگاه استقلال پس از چهار روز تاخیر مدارک کامل شده خود را در اختیار فدراسیون فوتبال قرار داد و پس از تماس آقای مهدی محمد نبی ، حوالی ساعت 16 بعدازظهر پنجشنبه این مدارک به مقر AFC ارسال شد که طبیعی است این زمان خارج از مهلت تعیین شده بوده و کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا مدارک ارسالی را نپذیرد.

  کریم پور درخصوص اظهارات امیرقلعه نویی مبنی بر مفقود شدن مدارک ارسالی در AFC گفت : چنین اتفاقی به هیچ وجه امکان ندارد و این تنها شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت است.

  وی درپایان درخصوص احتمال رایزنی برای حل مشکل بوجود آمده برای استقلال گفت : این محرومیت تنها متوجه باشگاه استقلال نیست و به اعتبار فوتبال کشور در سطح آسیا لطمه می زند. از همین رو امیدوارم از طریق مسئولین رده بالای کشور رایزنی های لازم با مقامات AFC و به ویژه رئیس و دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا انجام شود که در صورت ارائه دلایل موجه احتمال لغو این محرومیت وجود دارد .
   
 17. EAsasha

  EAsasha Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏11 فوریه 2007
  نوشته ها:
  564
  تشکر شده:
  2
  محل سکونت:
  H T T P
  من بس خوشحال بودم هواسم نبود كه تايپيك ايجاد شده تاپيك زدم
  بهتر بابا ميخاستين بره تو مسابقات آبرو ريزي را بندازه
   
 18. live for what?

  live for what? مدیر بازنشسته مدیر انجمن

  تاریخ عضویت:
  ‏18 آگوست 2006
  نوشته ها:
  9,016
  تشکر شده:
  368
  محل سکونت:
  Wish! In Your Mind!
  این جای تسلیت به فوتبال ایران داره!
  تا وقتی فوتبال ایران رو لمپنهایی مثل دبیر قبلی و سر مربی فعلی بخوان برگردونن از این بهتر نمیشه!
  این فوتبال خیلی اوضاع و خیمی داره منادی اخلاق و علم مربی گریش هم زمانی که بازیکن بوده و هم زمانیکه مربی بوده به ضرب و شتم خبرنگاره مشغول بوده! و فوق تخصص در فرستادن تیم ها به لیگهای پایین تر داره!!
  مربی تیم ملیش در برنامه زنده تلویزیونی مانند افراد چاله و میدان حرف میزنه (البته مانند که خودش همینجوریه!)
  و شخصی که مدیریت افتضاح اون شهره عام و خاص بوده دوباره دبیر فدراسیون میشه و باز در یک برنامه تلویزیونی به راحتی آب خوردن به ملت دروغ میگه!
  به هر حال من برای فوتبال ایران بسیار متاسف شدم!
  حتی اگر این محرومیت لغو هم بشه ضربه بدی به فوتبال ما بود!
   
 19. BlAsCo

  BlAsCo کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏19 ژانویه 2006
  نوشته ها:
  380
  تشکر شده:
  0

  حیف شد !...قهرمانی آسیا رو از دست دادیم!!!!!![​IMG]


  [​IMG] [​IMG]


   
 20. BlAsCo

  BlAsCo کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏19 ژانویه 2006
  نوشته ها:
  380
  تشکر شده:
  0

  کارنامه "حاجی مایلی" [​IMG] سمبل مربیان موفق داخلی!  :thumbsdow

  تیم ملی:

  1996- سومی جام ملتهای آسیا تایلند
  1997 - عدم صعود به جام جهانی و سکته دادن 60 میلیون ایرانی[​IMG]

  تیم امید:

  2003- عدم صعود به المپیک آتن [​IMG]


  لیگ برتر:

  سایپا: دو بار رفتن تا مرز سقوط
  پیکان: سقوط به لیگ 1
  فولاد: دست و پا زدن در قعر جدول ( لیگ 85) [​IMG]
   
 21. 4ng3l

  4ng3l Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏17 فوریه 2006
  نوشته ها:
  238
  تشکر شده:
  1
  محل سکونت:
  مشهد
  استقلال رو بچسبین فعلا که سوسک شده [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
عسل طبیعی و گرده گل ایرانی