برگزیده های پرشین تولز

تيم ملي چه خبره ؟!

mori

Registered User
لایک‌ها
14
هر 2 حركت زشت بود جريمه اش هم اخراجه به نظر من
من كه به قول فردوسي پور شرمگين شدم!
واقعا چيزي جز اخراج حقشون نيست

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
ايول نصرتي ايول بداوي ايول رضايي فوتبال يعني همين چيه آخر بازي همه لبخند ميزنن خوشحال و شادمان لباس عوض ميكنن.فير پلي كيلو چنده الان اين حركت مدتها تو ذهن همه ميمونه اما اينهمه بازي به خوبي خوشي تموم شده آخرش كه چي؟
اينچيزا رو بايد تو باشگاه ها به بازيكنان ياد داد من مخلص همه مربي هاي گل ايراني هم هستم.
وقتي مربي به دروازبان ميگه پشتتو بكن به توپ پنالتي.
يا وقتي بازيكنان با محبت تمام با هم دعوا ميكنن.مربي مياد به كمك داور فحش ميده.
تماشاگر ها با محبت به همه كسو كار داور فحش ميكشن و موارد بسيار زياد ديگه كه باعث شكوفايي فوتبال مملكت و پرورش بازيكنان با اخلاق و بزرگي مثل بداوي شده.
واقعا ليگ ايران ليگ كامل و عالي هست آفرين به رييس فدراسيون و همه دست اندركان كه سال به سال دريغ از پارسال:(

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
تو اخبار ورزشي ميگفت ممكن بود اون يارو رو كه نصرتي كوبيد تو كمرش مهره هاي ديسك كمرش بشكنه ! :D :D :D

اگه همچين اتفاقي ميافتاد يه ركوردي به اسم نصرتي ثبت ميشد فكر كنم !

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
ايول نصرتي ايول بداوي ايول رضايي فوتبال يعني همين چيه آخر بازي همه لبخند ميزنن خوشحال و شادمان لباس عوض ميكنن.فير پلي كيلو چنده الان اين حركت مدتها تو ذهن همه ميمونه اما اينهمه بازي به خوبي خوشي تموم شده آخرش كه چي؟
اينچيزا رو بايد تو باشگاه ها به بازيكنان ياد داد من مخلص همه مربي هاي گل ايراني هم هستم.
وقتي مربي به دروازبان ميگه پشتتو بكن به توپ پنالتي.
يا وقتي بازيكنان با محبت تمام با هم دعوا ميكنن.مربي مياد به كمك داور فحش ميده.
تماشاگر ها با محبت به همه كسو كار داور فحش ميكشن و موارد بسيار زياد ديگه كه باعث شكوفايي فوتبال مملكت و پرورش بازيكنان با اخلاق و بزرگي مثل بداوي شده.
واقعا ليگ ايران ليگ كامل و عالي هست آفرين به رييس فدراسيون و همه دست اندركان كه سال به سال دريغ از پارسال
قربونه دهنت!
بابا تيم رويايي كجا بود!
گفتم تيم خوبي داريم
خودتم ديدي وقتي تركيب تيم به حالت عادي برگشت و برانكو به اين نتيجه رسيد مثل بازي قبل تيم رو ارنج كنه ديگه بازي دست ايران بود. به نظر من مشكل از تركيبي بود كه تو زمين بازي ميكرد.
غير از اون من به خاطر اين حركت احمقانه اين دو نفر ناراحت شدم ايران نباخت
تيمي كه به خاطر دو گل عقب افتادن اينجوري اعصاب داغون ميشه كه توش بزن بزن راه ميندازن به درد نميخوره
المان اگه توي فينال هم 4 تا گل عقب باشه باز بازيه خودش رو با حساب و كتاب انجام ميده
نه اينكه مثلا كريمي انچنان به هم بريزه كه توي مسابقه نتونه حتي بازيكنهاي يه تيم درجه دويي هم جابذاره

mori

Registered User
لایک‌ها
14
ببين بحث بي فايده هست
فقط اين رو بدون تيم عمان تو مقدماتي تو گروهي كه كره بود اول شد و 3-1 هم كره رو برده
درجه 2 نيست!

بالا