تکنیک های سئو – ۲۰۱۳

damatajhiz

Registered User


اگر فکر میکیند که در سال گذشته میلادی همه جیز را درباره سئو فراگرفته اید، باید بدانید گوگل دیگر اجازه استفاده از تاکتیکهای کم ارزش را نمیدهد.در سال گذشته، آپدیت پنگوئن، ۱۳ آپدیت پاندا و EMD را داشتیم. اینها فقط چند اسم هستند.در حالی که نمیتوانیم به قطعیت بگوئیم گوگل در سال پیش رو چه برنامه هائی دارد، اما با اطمینان میگوئیم تعداد بسیار بیشتری از الگوریتمها در راه هستند. آیا به دنبال راه حلی برای محافظت از رتبه سایت خود در سال جدید هستید؟

تنوع در متن لینک ورودی


اجازه دهید از ساده ترین مورد شروع کنیم. همه ما درباره لینکهای ورودی کم ارزش و بی ارزش به تعداد بسیار، شنیده ایم و واکنش سخت پنگوئن گوگل نسبت به این موارد را دیده ایم. اگر تمام لینکهای ورودی به سایت شما به از یک عبارزت یا کلمه کلیدی خاص تشکیل شده باشند، سایت شما از نظر گوگل فقط و فقط “اسپم” است. این لینکها طبیعی نیستند و شما هم این را میدانید.اما چطور میتوانیم لینکهای طبیعی بسازیم؟ بیش از حد وسواسس نباشید. متن لینک فقط یک سیگنال است و یک لینک مستحکم ارتباط معنائی متن لینک و متون اطراف آن را بخوبی رعایت میکند.

لینک طبیعیش خوبه، حتی اگه متن نداشته باشه.


تنوع در نوع لینک های ورودی


آیا نوشتن پست مهمان یک روش عالی برای گرفتن لینکهای پرقدرت است و یا یک بلای آسمانی برای نابود کردن سایت شما؟ پاسخ به این سوال سخت است با توجه به اینکه در سال گذشته این روش در تقریبا همه وبلاگهای سئو توصیه شده بود. اما بهتر است بدانید همه تاکتیکهای سئو میتوانند مانند یک شمشیر دولبه عمل کنند اگر از آنها سوء استفاده کنید. اگر یک پست بنویسید و بلافاصله آنرا در صدها وبلاگ و وب سایت مختلف کپی/پیست کنید، دیگر نباید از کم شدن رتبه سایتتان شگفت زده شوید.

در هیچ کاری زیاده روی نکنید


تنوع بخشیدن به منابع ترافیکی


بسیاری از ما بیش از حد به گوگل وابسته هستیم.چکار میکنید اگر یکروز صبح از خواب بیدار شدید و دیدید تمام قواعد بازی عوض شده است؟ چه اتفاقی می افتد اگر رقیب شما در کلمه کلیدی مورد نظرتان دارای سایت لینک شود و شما به رتبه هشتم بروید (دیگر حتی در صفحه اول هم نیستید) یا کسی یک ویدئو خوب در مورد کلمه محصول مورد نظر شما بسازد و شما هیچ ویدئوئی نداشته باشید؟ حتی اگر از قواعد درست هم پیروی کرده باشید ممکن است در یک روز تمام ترافیکتان را از دست بدهید. باید فراتر از گوگل فکر کنید. کار بسیار سختی ست، و فکر کردن به دیگر منابع ترافیک زمان و هزینه زیادی می طلبد.

اگر امرار معاش شما به گوگل وابسته شده است، بدانید که در خطر هستید

منبع : http://www.idehdesign.com/blog/seo-tips-for-2013.html
 
بالا