برگزیده های پرشین تولز

تیز هاست چطوره ؟

mahdyonline

Registered User
لایک‌ها
92
تو خشتكشو بكش من تخماشو ميكشم به خدا
حالا من پول يك ماهمو خورده

فقط بايد شكايت كنيم
راستي شما توي وبهاستينگ تالك به من پخ دادي سر همين قضيه؟

"AmirHesam"

Registered User
لایک‌ها
439
سلام مهدی جان .
تو وب هاستينگ تالك جریان ما به پارسال برمیگرده . میخوای اونجا هم هماهنگ کنیم یه تاپیک بزنیم .
در مورد شما داداش که میگی جواب نمیده ، خیلی خوبم جواب میده که اون موقعه ترسیده بود میگفت شکایت میکنم . مطمئن باش قانونی هم عمل کینم بخواد یه قرون پول منو بخوره .

NeGATIC

Registered User
لایک‌ها
20
قضیه سایت celebs که امیر گفت تائید میکنم ، واقعا براش زحمت کشیده شده بود که بدون دلیل ساسپند شد و آقا با هزار منت بک آپ 2 هفته پیش رو اومده بود انداخته بود منم بی خیال تمام زحماتی که کشیده بودیم شدم ...!

بعد این سره دعوایی که باهاش تو وب هاستینگ تالک کردم بحث شرکت و دفتر و اینارو آورد وسط ، احتمالا بشه از اونجا پیداش کرد ، تاوون این کارش رو پس میده...!

HAM!D

کاربر فعال vBulletin
لایک‌ها
734
بحث هاتون رو میذارید اینجا، این تاپیک هم اخرش میبندید اون وقت 4نفر که نمیدونن میرن ازش هاست میگیرن بدبخت میشند.

خواهشا اینجا ادامه ندید ، هماهنگی رو تو Pm بکنید دیگه ، مرسی :)

"AmirHesam"

Registered User
لایک‌ها
439
دوست من چرا تاپیکو ببندن ؟ مگه بی احترامی میکنیم ؟ اگه امثال ما نمیومد اینجا چیزی بگه شما هم از این شکرت خریده بودید و حالا جواب گرفتید محترمانه میگید گمشید بیرون از این تاپیک ؟
حداقل اینارو چند نفر بخونه . میفهمه جریان از چه قراره !!!
باز میگم اگه ناراحتی من یه تاپیک میزنم .
مخلصتیم .

"AmirHesam"

Registered User
لایک‌ها
439
هر کی از دوستان مشکل داره منو ادد کنه . با هم صحبت و همفکری کنیم تا یه تاپیک بزنیم تو وب هاستینگ و پیگیر کارا باشیم.
[email protected]
این آیدی منه .
منتظر دوستان هستم

mahdyonline

Registered User
لایک‌ها
92
بحث هاتون رو میذارید اینجا، این تاپیک هم اخرش میبندید اون وقت 4نفر که نمیدونن میرن ازش هاست میگیرن بدبخت میشند.

خواهشا اینجا ادامه ندید ، هماهنگی رو تو Pm بکنید دیگه ، مرسی :)

خوب اونجا هم بگيم بسته ميشه آخه
من كه تاپيك زدم به لطف آق احسان حذف شدش

نميدونم دستا توي يك كاسه هستش
اگه احسان جان اين قسمتو زدي كه همه آگاه بشن چرا تاپيكاي دزدي رو پاك ميكني؟

mahdyonline

Registered User
لایک‌ها
92
يكي از بچه هاي همينجا داده بود
بزار ببينم پيدا ميكنمش يا نه

HAM!D

کاربر فعال vBulletin
لایک‌ها
734
این تاپیک واسه شناسایی طرف بود .. حالا همه به اندازه کافی شناختنش ... این صحبت هایی که دارید میکنید هماهنگی هست و ربطی به تاپیک نداره ، مراحلی هست که باید پیش خودتون پیگیری بشه (مثلا توی یاهو یا Pm)

انشاالله که بتونید به پولتون برسید

موفق باشید
:)

"AmirHesam"

Registered User
لایک‌ها
439
دوستان عرض کنم که من با یکی از آشناهای حمیدرضا سیدی که یه انسان شریف و راستگو هست صحبت کردم که گفت آقای سیدی تو آموزشیه و دو هفته دیگه میاد و حالش بده و از این حرفها و ....
پس با این تفاسیر هم اینکه حرف این دوستمون برام قابل قبوله ، من صبر میکنم تا حمید سیدی تا 2 هفته بیاد .
پس به نظرم دوستانم صبر کنند بهتره .
بهتره صبر کنیم تا پشت طرف صحبت کنیم ، شاید طرف مشکل داره .
در هر صورت گفتم بدونید .

navid-Ahwaz

Registered User
لایک‌ها
2
رنک خوبی هم داره
graph

من هم میدونستم داره میره خدمت در کل انشالله که آقای سیدی هم مشکلشون حل بشه و تا آخرش جوابگوی این مسائل باشن.

navid-Ahwaz

Registered User
لایک‌ها
2
بچه ها با برادر حمید سیدی صحبت کردم گفت که 15 روز دیگه خدمتش تموم میشه.

goldcom

Registered User
لایک‌ها
28
سلام دوستان
حمید یکی از دوستای خوب منه
همچین آدمی نیست که پول کسی رو بالا بکشه ، مخصوصا اینکه اینقدر سابقه و درامد داره
همونطور که دوستان گفتن ، حمید (آقای سیدی) به خدمت سربازی رفتن و یکی 2 هفته دیگه خدمتشون تموم میشه

اگه مشکلی دارین ، پول واریز کردین به حسابشون و نتونستن بهتون سرویس بدن ، من بجاش سرویس ایشون رو قبول میکنم و به شما سرویس میدم (البته فقط هاست دانلود و هاست وب) :D

این آی دی منه میتونید تماس بگیرید:
ebithost

موفق باشید

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
Tehran - Tehranpars Hossein Rezazadeh ------
دوستان مسئله موقت غیب شدن این شخص یه چیزه مسئله کلی سرویس دهی این شرکت و پشتیبانیش یه چیز دیگه ، طی این 8 صفحه بیشترش به این مسئله پرداخته شده که کیفیت هاست این شرکت پایین بوده و هیچ وقت پشتیبانی خوبی نداشته ، اما 2 صفحه آخر مربوط به غیب شدن عجیب رئیس یه شرکت میشه ، که گویا همه کاره شرکت و حتی سرویس های مشتری ها رو هم کسی نمی تونه تمدید کنه ، و انگار یه شرکت کلاهبردار بوده و غیبش زده
این پست به صورت خلاصه و نتیجه گیری تاپیک باشه ، تا مورد جدیدی و اتفاق خاصی نیفتاده ( ظهور دوباره آقا حمید خبر جدید نیست و کسی اینجا منتظرشون نیست که بیاد پست خبری بزنید ) لطفا پستی نزنید تا این به عنوان پست آخر بمونه و افرادی که دارن از این شرکت تحقیق می کنن نتیجه این تاپیک رو هم در تحقیقشون در نظر بگیرن و بعدا اقدام به خرید از این شرکت کنن !!

navid-Ahwaz

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوستان
حمید یکی از دوستای خوب منه
همچین آدمی نیست که پول کسی رو بالا بکشه ، مخصوصا اینکه اینقدر سابقه و درامد داره
همونطور که دوستان گفتن ، حمید (آقای سیدی) به خدمت سربازی رفتن و یکی 2 هفته دیگه خدمتشون تموم میشه

اگه مشکلی دارین ، پول واریز کردین به حسابشون و نتونستن بهتون سرویس بدن ، من بجاش سرویس ایشون رو قبول میکنم و به شما سرویس میدم (البته فقط هاست دانلود و هاست وب) :D

این آی دی منه میتونید تماس بگیرید:
ebithost

موفق باشید

شرمنده ها ولی یکی باید خودتون رو بیاد تایید کنه :rolleyes:
همینجوری که کسی نمیاد سایتشو بریزه روی یه هاستینگ!

afshin-virus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه اشتباه نکنم goldcom مدیر ebit-host.info باشند
اگه اینجور باشه باید به دوستان بگم در این مورد کم لطفی نکنند.
یه جستجویی از یوزرهای این شرکت بکنند
چون من شنیدم که پشتیبانی فوق العاده قوی و سرویسهای خوبی ارائه می کنند
من یه مدت دنبال هاست بودم کلی تحقیق کردم و چند نفری بهم این سایتو معرفی کردند. خیلی هم ازشون تعریف میکردند.

دوستان من فکر نکنم مدیر تیز هاست کلاه بردار باشه. به نظر من هم کمی صبر کنید تا ببینید نتیجه چی میشه. حتما وقتی مدیریتش برگرده به این تاپیک سر میزنه و جوابی برای گفتن داره

بالا