برگزیده های پرشین تولز

تیم ملی فوتبال ایران

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
«به نام خدا»

attachment.php

خب اين تاپيک رو استارت ميکنيم براي تيم ملي ايران.

قصد داريم تاپيک جامع و مفيدي رو درست کنيم. همه در کنار هم و انشاالله که خاطرات خوبي رو هم درش تجربه کنيم ! چند مورد هست ميخوام يادآوري کنم و بهرحال توضيحاتي هست که بايد گفته بشه :

1- هدف اين تاپيک داشتن يک تاپيک کامل و جامع براي تيم ملي فوتبال و فوتسال ايران هست. ميخوايم تاپيک رو به گونه اي جلو ببريم که در آينده و در هنگام برگزاري تورنمنت هاي مختلف تاپيک جديدي استارت نشه و يا بهتر بگم، نيازي نباشه که استارت بشه.

2- اين تاپيک جاي هر گونه بحث - تبادل نظر - اطلاع رساني و ... در مورد تيم ملي فوتبال ايران در تمام رده هاي سني و تيم ملي فوتسال ايران خواهد بود.

3- يکي از مهم ترين نکاتي که دوست دارم در اين تاپيک رعايت بشه در خصوص گذاشتن اخبار هست. خواهشا چند نکته رو رعايت کنيد:

1-3 : اينکه به قوانين بخش فوتبال، در خصوص گذاشتن خبر در تاپيکهاي مختلف پايبند باشيد.

2-3 : فقط اخباري که ارزش خبري مفيدي دارند رو در تاپيک قرار بديد. مسلما هميشه بحث در مورد تيم ملي ايران هست. مثلا فلاني به اون يکي گفت دزد ! اون به اون يکي گفت بيسواد و ... نداريم ! فقط اخبار مفيد که مربوط به خود تيم باشه و نه حواشي اون.

3-3 : جدا خواهش ميکنم اخباري رو که ميخوايد در تاپيک قرار بديد اولا حتما منبع اون رو ذکر کنيد، و دوم اينکه لطفا از منابع معتبر بزاريد. مثلا اگر در وبلاگ آقاي X خبر گذاشته بودند مورينيو سرمربي تيم ملي ايران شد رو در تاپيک قرار نديد. فقط خبرگزاري هاي معتبر مثل : «گل» «ايسنا» «ايرنا» «پارس فوتبال» «فارس» و ...

4-3 : تا جايي که براتون مقدور هست اخبار رو در يک پست بزنيد. براي اين هم که، پست شما کيلومتري نشه و قابل خوندن باشه لطفا يک عکس کوچک قرار بديد + تيتر خبر و لينک دادن به منبع اصلي اون.

5-3 : خواهشا در صورتي که خواستيد مقاله و يا گزارش طولاني در تاپيک قرار بديد از همون روش بالا استفاده کنيد ولي اگر نه، مايل بوديد کل متن رو بزاريد جدا خواهش ميکنم متن رو خودتون ويرايش کنيد. براي مثال بين هر پاراگراف يک Enter بزنيد تا يک فاصله اي بينشون باشه و بشه خوند ! ولي خب باز هم اگه همون روش قبل رو استفاده کنيد مسلما بهتر خواهد بود.

4 - براي اينکه حرفمون مبني بر جامع و کامل بودن تاپيک حفظ بشه، در مواقعي که لازم باشه نظر سنجي هم اضافه ميشه تا از استارت احتمالي تاپيک هاي مربوطه جلوگيري بشه !

5- نظر هر کسي در جاي خودش محترم هست، ولي شما خودتون بايد احترام خودتون رو نگه داريد ! اگر انتقادي داريد ميشه خيلي با منطق و شيوه برخورد خوب اون رو مطرح کرد ! ولي اگر اين انتقاد همراه با توهين باشه مسلما امکان اين هست که طرفداران فرد مخاطب هم جواب رو به همون شيوه بدن و اين مساوي میشه با درگيري لفظي در تاپيک ! پس لطفا اگر خواستيد مثلا بگيد افشين قطبي مربي خوبي نيست نگيد فلاني دلال و دزد هست و اين #$$ لياقت نيمکت ايران رو نداره ! مشخص هست که شیوه برخورد و گفتار هر شخص نشانه شخصیت اون فرد هست.

6- خواهشا از هر گونه کل کل هاي رنگي (!) جدا خودداري کنيد.

7- قصد دارم پست دوم رو با يک عنوان مثل دفترچه خاطرت يا ايندکس خاطرات و ... رزرو کنم ! براي چي ؟ بر فرض در مقاطع زماني مختلف که اتفاق شيرين يا تلخي براي فوتبال ملي ما رخ ميده در اونجا ثبت بشه تا شايد مثلا 2 سال بعد يک مرجعی باشه براي يادآوري خاطرات (دسترسی سریع به لینک مربوطه !) اينکه من بعد از دو سال برم صفحه ... رو ببینم و يادم بياد مثلا در تیم ملی ما در اين روزها قهرمان آسيا شد... . والبته خاطراتمون هم در زمان حال خواهد بود. یعنی الان خاطره از سال 1340 تعریف نکنید ! و البته چشمم کور، خودم ایندکس هم میکنم :دی

- و در آخر اینکه این تاپیک به پیشنهاد و صلاحدید مدیر محترم بخش آقا ساسان استارت شد.

فایل های ضمیمه

• f2.jpg
    f2.jpg
    91.3 KB · نمایش ها: 1,574
Last edited:

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
ایندکس خاطرات فوتبال ملی

1- تمدید قرارداد افشین قطبی بعنوان سرمربی تا جام ملت های آسیا. "لینک صفحه"

2- نایب قهرمانی تیم ملی فوتسال ایران در مسابقات جام جهانی کوچک در برزیل. "لینک صفحه"

3 - کسب مقام چهارم در تورنمنت چهارجانبه قطر ! با دو شکست و یک پیروزی. "لینک صفحه در شروع مسابقات"

4- کسب مقام نایب قهرمانی در رقابت های غرب آسیا. "لینک صفحه در شروع مسابقات"

5- بازی دوستانه با برزیل در امارات و شکست 3-0 مقابل این تیم. "لینک تاپیک مجزا مخصوص این بازی"

6- جام ملتهای آسیا 2011 قطر - حذف ایران در مرحله 1/4 نهایی مقابل کره جنوبی. قهرمانی ژاپن در پایان مسابقات برای بار چهارم. "لینک صفحه در شروع مسابقات" - "لینک تاپیک مجزا جام ملتهای آسیا"

Last edited:

amk

Registered User
لایک‌ها
9
آقا تیم ملی که بدون حاشیه و اخبار حاشیه ای که مزه نداره.....

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
اولین خبر اینکه امشب ساعت 21 شبکه 3 در برنامه رخصت به بررسی علل ناکامی فوتبال ایران می پردازه. باید دید به علی آبادی هم گیر میدن یا نه ؟

پ.ن : چرا اینقدر قوانین زیاده ؟ یکی خلاصه اش کنه. دی:

پ.ن 2 : نه آبی، نه قرمز ، فقط زرد قناری(راه آهن رو گفتم !) !

Last edited:

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
اولین خبر اینکه امشب ساعت 21 شبکه 3 در برنامه رخصت به بررسی علل ناکامی فوتبال ایران می پردازه. باید دید به علی آبادی هم گیر میدن یا نه ؟
!

مطمئن باش نه گیر نمیدن
جراتش رو هم ندارند

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
مطمئن باش نه گیر نمیدن
جراتش رو هم ندارند

پیش بینیت درست از آب در نیومد ! مستقیم و غیر مستقیم ازش اسم برده شد.( بماند که می خوان با این کار جو را آروم کنن).
فوتبال که کل یوم نابوده اصلا بحث هم فایده نداره. به همین خاطر یه جوک جدید میگم بخندید : !

سازمان تربیت بدنی فقط نقش مشاور را داره به این صورت که از بین قلعه نویی و جلالی و ذوالفقارنسب، دایی انتخاب میشه. از بین یاوری و مهاجرانی و پورحیدری هم مایلی کهن و بعدش قطبی انتخاب میشه !

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
آقا تیم ملی که بدون حاشیه و اخبار حاشیه ای که مزه نداره.....

من نگفتم بدون اخبار !

بخونید پست اول رو کامل !

اخباری که ارزش خبری مفید داشته باشند + منبع معتبر داشته باشند.

اولش هست. کمی بریم جلو مزه هم میده !

Omid_Z

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
213
آقا نمیشه عکس تیم ملی سال 98 رو بذاری تو پست اول؟!
crazy.gif

آدم عکس هادی عقیلی و مسعود شجاعی رو میبینه یه جوریش میشه!
crazy.gif

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4

Majid_4553

کاربر برنزی تالار فوتبال - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
653
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
مچ بندها رو حال میکنید :lol:

crazy.gif

crazy.gif

تایید میشه قبلا لا اقل به خاطر کشورشون بازی میکردن.

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
crazy.gif

crazy.gif

با جانه خودت، به جانه خودم من کلی دنبال عکس گشتم ! عکس درست و حسابی نیست ازشون ! البته تیم فعلی رو گذاشتم چون بهر حال در زمان حال هستیم دیگه !

باز من منتظرم مدیربخش هستم بیان نظرات خودشون رو بگن !

کلا حاشیه های فوتبال هستش که جذابش کرده. فکر می کنید نود چرا جذابه!؟ به خاطر پرداختن به حاشیه ها!

شما حد وسط رو در نظر نمیگیرید کلا !

خیلی ها میان به اسم تیم ملی همدیگه رو خراب میکنن ! حالا هیچ کاره ای هم نیستن جفتشون ! گفتم مثلا اونها رو نزارین !

ولی حاجی مایلی باز بیانیه داد خود بزارین دیگه!
crazy.gif

amk

Registered User
لایک‌ها
9
اگه اینطوریه یه نگاه به عکس نکونام بنداز عزیز....

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
گفتم بالا ! عکس درست و حسابی نیست کلا ! نگفتم این خوبه ! این رو از بین بد و بدتر انتخاب کردیم ! شما عکس بهتری دارید بزارید عوض کنیم خب ! چرا جبهه گیری میکنید اینقدر ؟!!

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان
اول تشکر می کنم از حسام عزیز بابت استارت تاپیک و وقتی که برای تدوین قوانین گذاشتند.
دوم هم از همه دوستانی که در تاپیک همراه با تیم ملی 2010 حضور داشتند تشکر می کنم و امیدوارم در تاپیک جدید ادامه بحثهای مرتبط با تیم ملی رو ادامه بدن.
دوستان فکر می کنم قوانین بسیار خوب هستند و اگر همه ما رعایت کنیم قطعا یک تاپیک بسیار خوب رو خواهیم داشت.
3 نکته : اول اینکه اون رزرو پست 2 کار جالبی هست و باهاش موافقم ( فقط امیدوارم اتفاقی برای تیم بیفته که بشه ازش به عنوان یه خاطره خوب یاد کرد)
دوم اینکه : در مناسبتهای مهم مثل تورنمنت های معتبر نظیر جام ملتهای آسیا تاپیک " مهم" خواهد شد .
سوم: سعی بشه موضوع تاپیک بیشتر در خصوص تیمهای ملی بزرگسالان فوتبال و فوتسال باشه و اگر تیمهای دیگر رده های سنی اخبار بسیار مهمی داشتند در اینجا نقل بشه . نه اینکه مثلا تیم فوتبال جوانان رفت تورنمنت الجزایر !!

باز هم تشکر می کنم از همه دوستان و امیدوارم در کنار هم روزهای خوبی رو در این تاپیک پشت سر بگذاریم.

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
سلام

حسام جان دستت درد نکنه برادر .. کار خیلی خوبی کردی

دیگه تمام اخبار و صحبت ها پیرامون فوتبال ملی همینجا دنبال میشه و تاپیک های جور و واجور نخواهیم داشت

درود بی پایان /

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
A0524479.jpg

خب با فوتسال شروع کنیم.

تیم ملی فوتسال کشورمون در مسابقات جام جهانی کوچک در برزیل شرکت کرده و خوب هم نتیجه گرفته. ما در گروه دوم با تیمهای رومانی، اروگوئه و کاستاریکا همگروه بودیم که بعد از شکست دادن رومانی و اروگوئه برابر کاستاریکا متوقف شدیم که در مجموع 7 امتیاز بدست آوردیم و به عنوان تیم اول گروه B به مرحله بعد صعود کردیم. در بازی بعد باید با تیم دوم گروه چهارم بازی کنیم که اون تیم اکراین هست.

واقعا این تیم فوتسال ایران غنیمتی هست در بین تیم های ملی ما ! در شرایطی که تیم فوتبال ما حسرت رفتن به جام جهانی رو میخوریم تیم ملی فوتسال .... :rolleyes:

جدول کامل گروه ها و صعود کنندگان رو میتونید در این پست خبرگزاری فارس ببینید :

A0518194.jpg

اوكراين حريف ايران شد
خبرگزاري فارس: با شكست اوكراين برابر آرژانتين، اين تيم اروپايي حريف ايران در مرحله يك چهارم نهايي جام جايزه بزرگ فوتسال در برزيل شد.

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
خوشــــــا شیــــــــــــــــــــــــــــــــراز

amk

Registered User
لایک‌ها
9
یادمه زمانه دادکان تیم 15 ام بودیم....یادش به خیر......

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
رده ی کره شمالی جالبه !!!!!!

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
حسام..!
4zul1t.gif

خب توی عکس پست اول اسمشون رو هم مینوشتی دیگه! به درد یکی مثل من که اینا رو نمیشناسه میخوره!
2entim0.jpg

بالا