برگزیده های پرشین تولز

تیم ملی فوتبال ایران

rezafarhang54

Registered User
لایک‌ها
214
خیلی بد بازی کردن..با صدوبیستا پاس هم ک بدترین تیم در جام هستیم..ملتم ب جای اینکه نگران اینده باشن تو خوشحالی ی بازی افتضاح سیر میکنن..ناهماهنگ و غیرتی بازی کردن کاردستمون میده اخر سر

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
شانس ایران برای صعود خیلی خیلی ناچیزه. شاید زیر 5% شانس صعود داشته باشیم.
بازی با مراکش اگه بازیکن حریف در دقیقه 95 اشتباه نمیکرد و گل به خودی نمیزد بازی مساوی میشد و از همون پنجشنبه شب باید خودمون رو حذف شده تصور میکردیم. فقط موندم کیروش برنامه ش برای صعود چی بود!!! کسب مساوی از مراکش؟! یعنی فکر میکرد اگه با مراکش مساوی کنیم میتونیم اسپانیا و پرتغال رو شکست بدیم و صعود کنیم؟!
واقعاً خیلی دلم میخواد بدونم تو ذهنش چی میگذشته ، چون هیچ برنامه جدی برای حمله به سمت دروازه مراکش وجود نداشت. اگه روی کاغذ قرار میبود ما از بین این 3 تا تیم ، یک تیم رو ببریم ، اون تیم همین مراکش بود ، نه اسپانیا و پرتغال!

DrAlexa

Registered User
لایک‌ها
3,841
من تو فوتبال مبتدی هستم و تحلیلم هم مبتدیانه س.اما فکر میکنم در برابر اسپانیا با اون بازی روان و تاکتیکی که دارن حتی اگر یازده نفر رو بذاریم دم دروازه باز هم کمترین شانسی برای کسب امتیاز نداریم.تنها انتظاری که میشه داشت اینه که خوب بازی کنیم و از بازی لذت ببریم,تنها واهمه ای هم که دارم اینه که بعد از خوردن گل اول تیم به کلی از هم بپاشه و بریم روی خوردن چهار پنج تا گل.:general208:
اما در برابر پرتغال,اگر از نظر بدنی بعد از دو بازی خسته نشیم (مشابه اتفاقی که دوره قبل برابر بوسنی افتاد و بچه ها دیگه جونی برای بازی نداشتن) ,ممکنه شانس مساوی داشته باشیم,چون پرتغال نسبت به اسپانیا خیلی بازیکن محورتر هست و با مهار رونالدو شاید بشه یه کارهایی کرد.
در هر صورت نباید انتظار صعود داشت,صعود برنامه میخواد,فدراسیون میخواد,روابط سیاسی خوب میخواد,که ما هیچ کدومش رو نداریم:p ,اما انتظار بازی زیبا یا حداقل آبرومندانه رو داریم.
علی الحساب از این دو سه روز فرصت باقیمونده برای موندن در صدر جدول لذت ببریم:D
x6tv_photo_۲۰۱۸-۰۶-۱۶_۰۲-۴۳-۵۶.jpg

Last edited:

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
من تو فوتبال مبتدی هستم و تحلیلم هم مبتدیانه س.اما فکر میکنم در برابر اسپانیا با اون بازی روان و تاکتیکی که دارن حتی اگر یازده نفر رو بذاریم دم دروازه باز هم کمترین شانسی برای کسب امتیاز نداریم.تنها انتظاری که میشه داشت اینه که خوب بازی کنیم و از بازی لذت ببریم,تنها واهمه ای هم که دارم اینه که بعد از خوردن گل اول تیم به کلی از بپاشه و بریم روی خوردن چهار پنج تا گل.
اما در برابر پرتغال,اگر از نظر بدنی بعد از دو بازی خسته نشیم (مشابه اتفاقی که دوره قبل برابر بوسنی افتاد و بچه ها دیگه جونی برای بازی نداشتن) ,ممکنه شانس مساوی داشته باشیم,چون پرتغال نسبت به اسپانیا خیلی بازیکن محورتر هست و با مهار رونالدو شاید بشه یه کارهایی کرد.
در هر صورت نباید انتظار صعود داشت,صعود برنامه میخواد,فدراسیون میخواد,روابط سیاسی خوب میخواد,که ما هیچ کدومش رو نداریم:p ,اما انتظار بازی زیبا یا حداقل آبرومندانه رو داریم.
علی الحساب از این دو سه روز فرصت باقیمونده برای موندن در صدر جدول لذت ببریم:D
x6tv_photo_۲۰۱۸-۰۶-۱۶_۰۲-۴۳-۵۶.jpg
موافقم. من به باخت با اختلاف 3 گل جلوی اسپانیا هم راضی ام. پرتغال 3 تا گل از اونا خورد ، ما هم 3 تا بخوریم چیزی از ارزش هامون کم نمیشه و از این حیص تازه میشیم مثل پرتغال ، با این تفاوت که برای ما رونالدویی در کار نیست که 3 تا گل بزنه تا بازی رو مساوی کنیم!

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
اگه ابر و باد و خورشید و فلک دست به دست هم بدن و روز چهارشنبه به هر دلیلی پرتغال با مراکش مساوی کنه میشه به صعود امیدوار بود
چون در اون صورت پرتغال 2 امتیاز داره و ما 3 امتیاز . با عنایت به این مسئله که ما درمقابل اسپانیا نمیبازیم بلکه مورد تجاوز قرار میگیریم :D بازی اخرمون درمقابل پرتغال تکلیف تیم دوم صعودکننده رو مشخص میکنه
البته حتی درصورتی که تمام این اتفاقات مثبت رخ بده بازم نمیشه به گرفتن یه مساوی مقابل پرتغال امیدوار باشیم
سناریوی اول این بود
اما سناریو دوم اینه که پرتغال مراکش رو بزنه . در این صورت باید دسته جمعی بریزیم تو پیج رونالدو :D ولی بی شوخی باید از همین الان به فکر جام ملتها بود. تو این گروه خفنی که ما داریم کسی توقع صعود نداره اما توقع قهرمانی تو جام ملتها توقع بیجایی نیست چون پتانسیلش رو داریم
البته بشرط اینکه به محض بازگشت تیم به ایران سازوکار و مقدماتی فراهم بشه که قهرمانی جام ملتها برامون دور از دسترس نباشه . اگر قرار بر این باشه که به محض برگشتن به ایران کیروش تقصیر رو گردن فدراسیون بندازه ، فدراسیون گردن سازمان لیگ بندازه و درکل دنبال مقصر باشیم آب از آب تکون نمیخوره و درنهایت همین آش و همین کاسه
فدراسیون 5 ستاره ما حتی نتونست چندتا بازی دوستانه خوب رو فراهم کنه. هرچی بازی کردیم با تیمای درپیت دسته چندم بود. گل سرسبدشونم سیرالئون !
بدون تعصب بخوام نظر بدم باخت 2-1 استرالیا مقابل فرانسه ارزشمندتر از برد 1-0 ما جلوی مراکش بود

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
روزبه چشمی هم مصدوم شد
حالا باید دید که امید ابراهیمی می تونه بازی کنه یانه...
چشمی بد شد مصدوم شد چون هدف کیروش از دعوت چشمی همین اسپانیا و پرتغال بود تا بتونه از قدرت بدنی و جونیش استفاده کنه که به نظرم مجید حسینی و منتطری نمیتونن به خوبی جواب بدند

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
این همه کارشناس خوب خسور حیدری چرا دعوت کردند اصلآ بلد نیست حرف بزنه

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
خدا به حالمون رحم کنه امشب
تیمی که از نظر حفظ توپ و پاسکاری صحیح جز بدترینهای این تورنمنته درمقابل تیمی قرار میگیره که از نظر پاسکاری و مالکیت توپ بهترینه
امیدوارم بازیکنامون امشب بهترین خودشون باشن . نباید خودشون رو از پیش بازنده فرض کنن و از همون اول مسابقه وا بدن
ایشالا که واسه ضربات ایستگاهی و ضدحمله ها هم برنامه داشته باشیم

DrAlexa

Registered User
لایک‌ها
3,841
نیمه اول ضد فوتبال بودیم ولی وقتی گل رو خوردیم به نظر من فراتر از انتظار بازی کردیم و انصافا آبرومندانه بود.خسته نباشن.
#فقط گزارش خیابانی:p یه جوری گفت سعید ما رو زدن فکر کردم دفاع مقدسه الانه که سردار آر پی چی رو برداره تانک های اسپانیا رو بزنه:D
idi9_zaphoto_۲۰۱۸-۰۶-۲۱_۰۰-۰۴-۳۰.jpg

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
باختیم اما باخت ارزشمندی بود
علی رغم پیش بینی همه نشون دادیم حتی توانایی گل زدن به اسپانیا رو داشتیم
کمتر کسی فکر میکرد با ۱ گل اونم یه گل نسبتا شانسی ببازیم
باور کنین این تیم پتانسیل حذف کردن پرتغال رو داره
الان یه عده ممکنه بگن اتوبوسی که جلو اسپانیا پارک کرده بودیم ارزش نداشت ولی بخدا دفاع کردن جلو این همه ستاره اسون نبود
دم تک تکشون گرم
مردونه بازی کردن
یادمون نره اکثریتمون فکر میکردیم زنگ تفریح اسپانیا میشیم
لیاقت صعود رو داریم فقط کافیه رونالدو مهار شه

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
اسپانیا تیم تره و پرتغال فقط رونالدو رو داره
مراکش خوب مهارش کرد
فکر کنم بشه بردشون چون مراکش دو سه تا موقعیت نود درصدی رو نزد

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
کاش میشد مدیر و‌مربی مثل کی‌روش برای پستهای‌وزرات و کارخونه هامون بیاریم تا از چوب ادم‌بسازن. خدایی شوخی نکردم

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
انقد همه حرفارو تو توییتر و اینستا نوشتم حوصله دوباره نوشتن نیست،
ولی واقعا عالی بودیم و دم همه بچه ها و کیروش گرم، با همین بازی میتونیم پرتغالو ببریم و صعود کنیم.
اگر دسترسی دارید توییتر رو ببینید، کل دنیا عاشق ایران و از ته دل بازی کردن تیممون شدن:general504:
و اینکه اگه مساوی هم میشد باید باز پرتغال رو میبردیم برای صعود.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
خیابانی هم بعد مدتها رو اعصاب نبود و انصافا خوب گزارش کرد قبل بازی قول داده بود

parswebdesign

Registered User
لایک‌ها
25
بازی فوق العاده ای انجام دادیم و واقعا حقمون باخت نبود و حداقل باید مساوی می کردیم.
اینجاست که تفاوت مربی بزرگی مثل کیروش با مربی هایی مثل برانکو و دایی و قلعه نویی و قطبی و .. مشخص میشه!

Manger4321

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
واقعا خوب بودیم و به قول اون تماشاچی که گفت تا کی 1 هیچ ببازیم و ... باید کم کم راه برد رو هم یاد بگیریم ما هیچی کمتر از اسپانیا و پرتغال نداریم

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
جدا از احساسات و تعصب های بیجا...
نیمه اول واقعا بد بودیم و به قول دوستمون ضد فوتبال واقعی
چنین بازی کردن زیاد قشنگ نیست و یا اینکه با یه اشاره بازیکنامون تمارض کنن و خودشونو به زمین بندازن در حالی که بازی با این همه دوربین فیلم برداری میشه و کل دنیا دارن میبینن
نیمه دوم بهتر شدیم بعد از اینکه گل رو خوردیم خیلی بهتر بودیم و اگر یک مهاجم درجه یک و گل زن داشتیم راحت میتونستیم مساوی بگیریم
به امید اینکه در بازی با پرتغال از همون دقیقه اول نریم تو دفاع و یه بازی خوب مثل مراکش یا حتی ژاپن و استرالیا انجام بدیم که حداقل بیننده هم کیف کنه نه اینکه بعدا بشیم سوژه کاریکاتوریست ها و شبکه های اجتماعی

Morak

Registered User
لایک‌ها
603
206335hp2.jpg

Last edited:

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
این خیریت احمق اگه تو قطر نمیرفت با دو تا فرصتی که جلوی اسپانیا و پرتقال دستش اومد جاودانه میشد ولی دود ندونم کاریش نه به چشم پرسپولیس بلکه به چشم ایران هم رفت

amme joon

Registered User
لایک‌ها
2,941
بیرانوند بهترین بازیکن زمین . خوب بازی کردیم دمشون گرم . ازمون بنگی و طارمی ریدن تو تیم

بالا