برگزیده های پرشین تولز

تیم نوجوانان والیبال ایران , قهرمان جهان شد

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
پس باخته خیلی بد شد حالا باید حتما آرژانتین رو بریم تا صعمود کنیم. ارژانتینی که برزیل رو هم شکست داده.

Sellerco

Registered User
لایک‌ها
0
من که دیشب بازی را ندیدم. لالا بودم.

اگه برزیل بتونه هند را 3-2 بزنه و ما 3-1 یا 3-2 به آرژانتین ببازیم، ایران به عنوان تیم دوم صعود میکنه.

الان تو جدول امتیازات، ایران و هند 4 تا ست برد دارن 4 تا ست باخت، اما توی امتیازگیری ایران بالاتر از هند هست. پس این نشون میده نتیجه متقابل مهم نیست توی Ranking و مهم ست شماری و امتیاز شماری هست.

کار کارشناسی بودااااااااا:)

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
بازی رو دیدم !

واقعا باخت عجیبی بود !!!!!!! به راحتی , توپ تو زمین میخوابید !!!!

ست چهارم , ایران 5 بر0 شروع کرد ولی باز هم عقب افتاد

2 دلیل : 1: غرور --------- 2: استرس (بعد ار باخت در ست سوم )

اگه خونده باشين من حدس ميزدم بعد از ست اول ايران 3-0 هند رو شكست ميده !

چون عملا" هند هيچ .... !!!!

ايراني ها خراب كردند ... آره مغرور بودن و دست كم گرفتن !

پس باخته خیلی بد شد حالا باید حتما آرژانتین رو بریم تا صعمود کنیم. ارژانتینی که برزیل رو هم شکست داده.

متاسفانه احتمال حذف ايران خيلي زياد ميشه !

چون به احتمال زياد هند برزيل رو شكست ميده ، اونوقت ايران بايد آرژانتين رو ببره تا تازه سه تيم 5 امتيازي شند !

و كار به ست شماري بكشه !

من برم يه آماري از ست ها و امتيازات بگيرم .. !

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
من که دیشب بازی را ندیدم. لالا بودم.

اگه برزیل بتونه هند را 3-2 بزنه و ما 3-1 یا 3-2 به آرژانتین ببازیم، ایران به عنوان تیم دوم صعود میکنه.

الان تو جدول امتیازات، ایران و هند 4 تا ست برد دارن 4 تا ست باخت، اما توی امتیازگیری ایران بالاتر از هند هست. پس این نشون میده نتیجه متقابل مهم نیست توی Ranking و مهم ست شماری و امتیاز شماری هست.

کار کارشناسی بودااااااااا:)

اخوي اينايي كه گفتي مطمئني درست هستن ؟

در ست شماري :

ايران : 4 ست باخته و 4 ست برده

هند هم 4 ست باخته و 4 ست برده

اما امتياز شماري :

ايران : 182 امتياز گرفته و 179 امتياز داده .... 3+

هند : 196 امتياز گرفته و 194 امتياز داده !!!! .... 2+

يعني اختلاف فقط يكي هست ! كه در صورت مساوي شدن امتيازات هم اين هنده كه ميره بالا چون امتياز گرفته اش بيشتره !

-----------------

دو تيم خيلي نزديك هستند !

اگر هند و ايران نتايچ مشابهي بگريند ، يعني هردو 3-2 يا 3-1 يا 3-0 ببازند يا 3-1 يا 3-2 ببرند ، بايد بريم سراغ امتياز شماري !

تو امتياز شماري هم كه ديديد چقدر دو تيم نزديك هستند . !! .

و اگر هر كدوم از تميهاي ايران يا هند ، يه ست بيشتر بگيرند يا يه ست كمتر بدند ، ميتونند صعود كنند .

-------

اما اگر 3-0 آرژانتين رو شكست بديم ، ايران صعودش حتمي ميشه !

و آرژانتين و هند كارشون به ست و امتياز شماري ميكشه ! كه شانس آرژانتين خيلي خيلي بيشتره!

Sellerco

Registered User
لایک‌ها
0
منم با همین مدارک حرفهامو زدم.
کاش برزیل هند را بزنه تا خیالمون راحت بشه. بازی هند با برزیل 4 ساعت قبل از بازی ایران شروع میشه. یعنی ایران با علم از نتیجه هند میره به بازی آرژانتین. همین خیلی میتونه از استرس بچه ها کم کنه. فکر کنم بازی با آرژانتین ساعت 6:30 فردا صبح باشه..........

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
منم با همین مدارک حرفهامو زدم.
کاش برزیل هند را بزنه تا خیالمون راحت بشه. بازی هند با برزیل 4 ساعت قبل از بازی ایران شروع میشه. یعنی ایران با علم از نتیجه هند میره به بازی آرژانتین. همین خیلی میتونه از استرس بچه ها کم کنه. فکر کنم بازی با آرژانتین ساعت 6:30 فردا صبح باشه..........

بازي هم درسته 6:30 ئه !

آره .. به نكته اي بس مناسب اشاره كردي .

خوش شانسي تيم ما اينه كه بازيش بعد از بازيه هند و برزيله ! ايشالا كه هند 3-0 ...!!

اوه اوه ! راستي ما اصلا" برزيل رو به حساب نياورديما !!

اگه برزيل 3-0 ببره و ايران 3-0 ببازه ، اين برزيله كه به مرحله ي بعد صعود ميكنه ! پس برزيليها با تمام وجود بازي مي كنند !

---------
نه آخه يه جاهاييش مشكل داشت :

اينطوري نيست . اگه برزيل 3-2 بزنه ، ما هم بايد حداقل 3-2 بخوريم با شرط داشتن تفاضل امتياز خيلي خوب !!

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
اه... اوضاع قاراش میش شد.
همیشه از وقتی که کار به اما و اگر می کشه حالم به هم می خوره!

Sellerco

Registered User
لایک‌ها
0
---------

اينطوري نيست . اگه برزيل 3-2 بزنه ، ما هم بايد حداقل 3-2 بخوريم با شرط داشتن تفاضل امتياز خيلي خوب !!

نه عزیزم. برزیل 3-0 به آرژانتین باخت و 3-1 به ایران. پس همین الان 4 تا ست از ایران عقبه.
اگه برزیل 3-0 هم ببره و ایران 3-2 ببازه، ست شماری مساوی میشه و از نظر اینکه ایران 2 ست بازی با برزیل را با اختلاف برد، ایران شانس بیشتری داره.
اگه برزیل برد از هند، ایران فقط اگه 2 ست را ببره از آرژانتین به احتمال بالای 80 درصد صعود میکنه.

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
اه... اوضاع قاراش میش شد.
همیشه از وقتی که کار به اما و اگر می کشه حالم به هم می خوره!

اي آقا ! دنياش با اما و اگر تا حالا واستاده !

ولي تو يه همچين مسابقات نزديكي هميشه بايد منتظر ام و اگر بود !

حتي آرژانتين با اون بازي هاي عالي و برزيل با بازي هاي ضعيف واسشون اما و اگر تعريف ميشه ! ;)

نه عزیزم. برزیل 3-0 به آرژانتین باخت و 3-1 به ایران. پس همین الان 4 تا ست از ایران عقبه.
اگه برزیل 3-0 هم ببره و ایران 3-2 ببازه، ست شماری مساوی میشه و از نظر اینکه ایران 2 ست بازی با برزیل را با اختلاف برد، ایران شانس بیشتری داره.
اگه برزیل برد از هند، ایران فقط اگه 2 ست را ببره از آرژانتین به احتمال بالای 80 درصد صعود میکنه.

پدر جان يه تجديد نظر كن . هند رو ناديده گرفتي !

ببين برزيل فقط در يه صورت ميره بالا ! كه ايران 3-0 ببازه و برزيل 3-0 هند رو ببره ! كه عملا" خيلي بعيده !

منتها ايران و هند مساوي اند ، تو ست شماري هردو 4 تا بردن و 4 تا باختن ... يعني اگر هند 3-2 ببازه ، ايران بايد حداقل 3-2 ببازه اون هم با تفاضل امتياز خوب و بهتر از هند !

يعني اگر هند 3-2 ببازه و ايران 3-1 ، خوب يه ست ميفته جلو ..

حله؟ ;)

Sellerco

Registered User
لایک‌ها
0
پدر جان يه تجديد نظر كن . هند رو ناديده گرفتي !

ببين برزيل فقط در يه صورت ميره بالا ! كه ايران 3-0 ببازه و برزيل 3-0 هند رو ببره ! كه عملا" خيلي بعيده !

منتها ايران و هند مساوي اند ، تو ست شماري هردو 4 تا بردن و 4 تا باختن ... يعني اگر هند 3-2 ببازه ، ايران بايد حداقل 3-2 ببازه اون هم با تفاضل امتياز خوب و بهتر از هند !

يعني اگر هند 3-2 ببازه و ايران 3-1 ، خوب يه ست ميفته جلو ..

حله؟ ;)

خوب من هم همین را میگم. پست قبلی من فقط در نظر گرفتن برد برزیل بود. توی چند تا پست قبلیم همینو نوشته بودم خوب. رقیب اصلی الان هند هست. شما گفتی برزیل را هم باید درنظر بگیریم، من هم اونارو گفتم.

حالا حله؟

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
خوش خبرم .. خوش خبرم !

بهترين حالت ممكن اتفاق افتاد يعني :

برزيل 3-0 هند رو برده ... اونم با تفاضل امتياز بالا ! يعني عملا" تيم هند حذف شده .

حالا ايران اگر 3-1 هم به آرژانتين ببازه دوحالت پيش مياد :

1- اگر قوانين مسابقات به گونه اي باشه ، كه بعد از مساوي بودن تفاضل ست ها ، تيم بالاتر رو بر اساس ستهاي گرفته بيشتر (گل زده بيشتر) انتخاب كنند .. ايران با شكست 3-1 هم صعود ميكنه.

2- اگر بعد از مساوي .... ، به امتياز ها نگاه كنند ، اونوقته كه بايد ديد امتيازات ايران چه جورياست ! ايران تا اختلاف 12- هم اگه در مجموع به آرژانتين 3-1 ببازه باز هم ميره بالا !

واگر از 3-1 باختن ، نتيجه ي بهتري بگيره هم ايرانه ماست كه ميره بالا !! ايول !

شيريني و مژدگوني ما فراموش نشه لطفا" !

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
بد نيست بدانيد كه :

ايران در صورت صعود (اگر آرژانتين رو 3-0 نبره و با نتايج ديگه بياد بالا ) بايد با تيم چين تو نيمه نهايي بازي كنه.
و آرژانتين و فرانسه اون يكي بازي رو برگزار كنند .

اما اگه ايران آرژانتين رو 3-0 ببره و صعود كنه بايد با تيم فرانسه بازي كنه و آرژانتين-چين بازي ديگر نيمه نهايي هستند .

كدومش بهتره از نظر شما ؟ چين راحت تره يا فرانسه ؟ چين تو گروهش اول شده ولي لهستاني كه ايران بردش ، چين رو 3-2 شكست داده !

Sellerco

Registered User
لایک‌ها
0
میبینم که همه چیز طبق پیش بینی ایده آلی من رقم خورد. :lol:

ایران 3-2 باخت و صعود کرد و به فرانسه رسید.

من از آخرای ست سوم بازی را دیدم. عجب وحشیهایی بودن این آرژانتینیا!!! انسجام تیمیشون در حد بزرگسالان بود. اونا با کار تیمی امتیاز میگرفتن و ایران با خلاقیتهای فردی توی آبشار و دفاع روی تور. اگه دریافت ایران هم مثل بقیه چیزاش خوب بود ایران به راحتی میبردش.

به حر حال، تبریک میگم به همه ایرانیا، مخصوصاً جناب Matrix ;)

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
میبینم که همه چیز طبق پیش بینی ایده آلی من رقم خورد.

ایران 3-2 باخت و صعود کرد و به فرانسه رسید.

من از آخرای ست سوم بازی را دیدم. عجب وحشیهایی بودن این آرژانتینیا!!! انسجام تیمیشون در حد بزرگسالان بود. اونا با کار تیمی امتیاز میگرفتن و ایران با خلاقیتهای فردی توی آبشار و دفاع روی تور. اگه دریافت ایران هم مثل بقیه چیزاش خوب بود ایران به راحتی میبردش.

به حر حال، تبریک میگم به همه ایرانیا، مخصوصاً جناب Matrix

ميبينم كه منم تبريك ميگم .. ولي كاش با برد ميرفت بالا ... حالا ايشالا با فرانسه كارش به اما و اگر نكشه ! :D

(اگر فرانسه رو ببريم ميريم فينال و اگر نبريم ميريم رده بندي .:دي)

ولي وقتي ديدم نوشتي فرانسه تعجب كردم ! پس : ملت اول امتياز شماري ميشه و بعدش ست شماري !

فرانسه 7 ست برده و 5 تا باخته داشته ولي چين 8 تا برده و 5 تا باخته داشته ! ولي به خاطر امتيازات اين فرانسه بود كه رفت بالا !

تمام معادلاتمون كشك بود !!!! قوانين مسخره ي مسابقات ! :دي

Sellerco

Registered User
لایک‌ها
0
ميبينم كه منم تبريك ميگم .. ولي كاش با برد ميرفت بالا ... حالا ايشالا با فرانسه كارش به اما و اگر نكشه ! :D

(اگر فرانسه رو ببريم ميريم فينال و اگر نبريم ميريم رده بندي .:دي)

ولي وقتي ديدم نوشتي فرانسه تعجب كردم ! پس : ملت اول امتياز شماري ميشه و بعدش ست شماري !

فرانسه 7 ست برده و 5 تا باخته داشته ولي چين 8 تا برده و 5 تا باخته داشته ! ولي به خاطر امتيازات اين فرانسه بود كه رفت بالا !

تمام معادلاتمون كشك بود !!!! قوانين مسخره ي مسابقات ! :دي

آهان
من از اون گروه چیزی نمیدونم.
به هر حال با 2 باخت رفتیم بالا:p

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به هر صورت , صعود ایران به مرحله ی نیمه نهایی مسابقات رو , تبریک عرض میکنم.

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
بازي بعدي ايران بامداد يكشنبه ... ساعت 4:30 هست با فرانسه .

اون يكي بازي هم بعد از بازي ايران برگزار ميشه .. بين چين و آرژانتين .

(فينال ايران - چن ... عجب فينالي ميشه!!)

nemessisor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4

فکر کنم قبل از بازی ها ایران تو یه بازی تدارکاتی فرانسه رو 2-3 برد. می شه امیدوار بود برای رسیدن به فینال و حتی قهرمانی:)

ManUtd1998

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
20

اميدوارم بازي رو ببرن
انشاالله بريم فينال
:lol::lol:

بالا