برگزیده های پرشین تولز

تیم نویسندگی سایت ( ترجمه + فول سئو )

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
با سلام خدمت همه ی عزیزانم ،
اینجانب دارای یک تیم نویسندگی سایت هستم ، که میتونیم نویسندگی سایت شما رو انجام بدیم. سوابق بنده رو دوستانی که از 4-5 سال قبل فعال بوده باشن میدونن اما برای دوستان جدیدتر توضیحاتی رو ارائه میدم :
بنده خودم ادمین سایت تفریحی funix.ir بودم که سئوی کاملی داشت و از هر نوع پستی داخلش میذاشتم ( اعم از دانلود فیلم ، موزیک ، مقاله و ...) رنک زیر 1000 الکسا بود و روزانه + 24هزار آیپی بازدید داشت. بنا به دلایلی این سایت فیلتر شد و بنده هم چون درگیر تحصیل شدم از وبمستری فاصله گرفتم. نمیدونم الان کش سایت رو میشه چک کرد یا نه . تا اون زمان با دوستانی مثل yasdl , androidiha و ... هم بعنوان نویسنده کار کرده بودم.
توانایی نوشتن پست فول ترجمه هم دارم ( در دارالترجمه ی ترجمانو کار کردم و تاپیک انجام ترجمه هم در این سایت موجوده که میتونید مشاهده کنید )
سئوی مطالبی که ارسال میکنم بالاست و تمام قسمت های پلاگین سئوی وردپرس هم پر میشن.
کار با vps,ftpو ... که مربوط به سایت دانلود هست رو بلدم .
کار با webmaster tool گوگل رو هم بلدم.
در حال حاضر نمونه کار قابل ارائه ای ندارم مگر کش سایت خودم که اگه قابل دستیابی باشه میتونید ببینید.
در پایان لازمه نکاتی رو هم گوشزد کنم :
  1. به هیچ عنوان پیشنهاد پست کپی بررسی نمیشه
  2. لطفا قیمت مورد نظرتونو بفرستید تا با هم به توافق برسیم ، بنده قیمتی اعلام نمیکنم و قیمت پیشنهادیتون رو به اطلاع تیم میرسونم. ((( لطفا قیمت پیشنهادیتونو خصوصی کنید ))))
  3. تسویه حساب ها ترجیحا هفتگی باشه و از عزیزانی که نیوممبر هستن یا کم سابقه درخواست میکنم پول مقدار پست موردنظرشونو از قبل واریزکنن ( با نهایت شرمندگی )
با تشکر از همه ی دوستان

Last edited:

bestmarketing

Registered User
لایک‌ها
36
سلام یه سایت محتوا محور میخوام بزن که مطالبش از سایتهای خبری خارجی باید ترجمه بشه
موضوعات مختلفی هست
روزانه ده پست نیازه
با بهینه سازی کامل مطلب
قیمت لطفا

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
سلام یه سایت محتوا محور میخوام بزن که مطالبش از سایتهای خبری خارجی باید ترجمه بشه
موضوعات مختلفی هست
روزانه ده پست نیازه
با بهینه سازی کامل مطلب
قیمت لطفا
لطفا پست اول رو با دقت بخونید

golro

Registered User
لایک‌ها
67
با سلام من در زمینه دیجیتال مارکتینگ کار می کنم
روزانه یک پست ترجمه شده می خوام
خودممم از قیمت اطلاعی ندارم ولی برای هر پست 20 هزار تومن پیشنهاد میدم

beh_hos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت همه ی عزیزانم ،
اینجانب دارای یک تیم نویسندگی سایت هستم ، که میتونیم نویسندگی سایت شما رو انجام بدیم. سوابق بنده رو دوستانی که از 4-5 سال قبل فعال بوده باشن میدونن اما برای دوستان جدیدتر توضیحاتی رو ارائه میدم :
بنده خودم ادمین سایت تفریحی funix.ir بودم که سئوی کاملی داشت و از هر نوع پستی داخلش میذاشتم ( اعم از دانلود فیلم ، موزیک ، مقاله و ...) رنک زیر 1000 الکسا بود و روزانه + 24هزار آیپی بازدید داشت. بنا به دلایلی این سایت فیلتر شد و بنده هم چون درگیر تحصیل شدم از وبمستری فاصله گرفتم. نمیدونم الان کش سایت رو میشه چک کرد یا نه . تا اون زمان با دوستانی مثل yasdl , androidiha و ... هم بعنوان نویسنده کار کرده بودم.
توانایی نوشتن پست فول ترجمه هم دارم ( در دارالترجمه ی ترجمانو کار کردم و تاپیک انجام ترجمه هم در این سایت موجوده که میتونید مشاهده کنید )
سئوی مطالبی که ارسال میکنم بالاست و تمام قسمت های پلاگین سئوی وردپرس هم پر میشن.
کار با vps,ftpو ... که مربوط به سایت دانلود هست رو بلدم .
کار با webmaster tool گوگل رو هم بلدم.
در حال حاضر نمونه کار قابل ارائه ای ندارم مگر کش سایت خودم که اگه قابل دستیابی باشه میتونید ببینید.
در پایان لازمه نکاتی رو هم گوشزد کنم :
  1. به هیچ عنوان پیشنهاد پست کپی بررسی نمیشه
  2. لطفا قیمت مورد نظرتونو بفرستید تا با هم به توافق برسیم ، بنده قیمتی اعلام نمیکنم و قیمت پیشنهادیتون رو به اطلاع تیم میرسونم. ((( لطفا قیمت پیشنهادیتونو خصوصی کنید ))))
  3. تسویه حساب ها ترجیحا هفتگی باشه و از عزیزانی که نیوممبر هستن یا کم سابقه درخواست میکنم پول مقدار پست موردنظرشونو از قبل واریزکنن ( با نهایت شرمندگی )
با تشکر از همه ی دوستان
سلام میشه ای دی تلگرام بدید

amirabs

Registered User
لایک‌ها
14
یه سفارش خیلی متفاوت داشتم چون کارم گیره امیدوارم شما بتونید مشکل من رو حل کنید
من با پشتیبانی یه سایت خارجی کار دارم و سوالاتی رو باید از اون بپرسم و به جواب درست برسم. البته خودم با پشتیبانی صحبت کردم ولی بعضی گزینه های پشتیبانی رو اشتباه زدم که تکنسین اشتباه وصل شدم اگه ممکنه برای اطلاعات بیشتر به آیدی من در تلگرام پیام بدید
@amirabas131

بالا