برگزیده های پرشین تولز

تیکه تیکه شدن پارتیشن

vaheava

Registered User
لایک‌ها
151
با سلام
الان چند روزه تو منیجر و سایر برنامه های هارد، یکی از پارتیشنا به صورت تیکه تیکه در اومده، ولی تو مای کامپیوتر درسته و یدونه نشون میده.
اگه هر عملی رو یکی از اون تیکه ها انجام بدم(مثلا دیلیت کنم تا بصورت unlocate در بیاد و بعد ادغام کنم، رو کل چند تا تیکه اون پارتیشن، این دستور اعمال میشه
و کل پارتیشن رو دیلیت میکنه. الان راهی دارم تا یه تیکه بشه ؟

فایل های ضمیمه

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    214.9 KB · نمایش ها: 12

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
با سلام
الان چند روزه تو منیجر و سایر برنامه های هارد، یکی از پارتیشنا به صورت تیکه تیکه در اومده، ولی تو مای کامپیوتر درسته و یدونه نشون میده.
اگه هر عملی رو یکی از اون تیکه ها انجام بدم(مثلا دیلیت کنم تا بصورت unlocate در بیاد و بعد ادغام کنم، رو کل چند تا تیکه اون پارتیشن، این دستور اعمال میشه
وقتی در مای کامپیوتر درست نمایش میده و مشکلی در عملکرد نداره برای چی قصد دارید دستکاری کنید ؟
نحوه نمایش مگه مهمه ؟

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
با سلام
سلام
اول باید هارد را از حالت داینامیک باید خارج کنید ولی قبل از هرکاری باید بکاپ بگیری . حتی 1 درصد هم نباید ریسک کرد . با برنامه مینی تول پارتشین ویزارد میتونی پارتشین ها را ادغام کنی ولی اول باید هارد برگرده از حالت داینامیک اون هم با این برنامه که گفتم قابل حل است .

vaheava

Registered User
لایک‌ها
151
سلام
اول باید هارد را از حالت داینامیک باید خارج کنید ولی قبل از هرکاری باید بکاپ بگیری . حتی 1 درصد هم نباید ریسک کرد . با برنامه مینی تول پارتشین ویزارد میتونی پارتشین ها را ادغام کنی ولی اول باید هارد برگرده از حالت داینامیک اون هم با این برنامه که گفتم قابل حل است .
این پیغام رو میده

فایل های ضمیمه

• Screenshot (1).png
    Screenshot (1).png
    275.9 KB · نمایش ها: 6

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
وضعیت پارتشین ها عجیب غریب شده . بکاپ بگیرید بعد از حالت داینامیک خارج کنید . بعد پارتشین بندی و اطلاعات را برگردونید .
از طریق خود دیسک منیجمنت ویندوز هم تست کنید و در نهایت دیسک پارت ولی در مجموع به دلیل آرایش عجیب و غریب پارتشین ها بهتره قبلش بکاپ بگیرید

بالا