برگزیده های پرشین تولز

aliahmadi1376

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام خدمت شما وبمستران گرامی.

تصمیم گرفتم با قیمت ارزان ، خدمات شما را در 40 سایت برتر نیازمندی و آگهی ایران ثبت کنم.

لیست رو پیوست کردم.

دانلود کنید.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
قیمت برای 40 سایت آگهی : 20 هزار تومان می باشد.

مهلت انجام کار: بستگی به سایت های ثبت آگهی دارد ، به محض تایید شدن آگهی شما ، لینک تمامی آگهی ها برای شما ارسال میشود.
------------------------------------------------------------------------------------------
نحوه ی کار : ما با ایمیل و مشخصات شما در سایت های نیازمندی ایرانی , ثبت نام میکنیم و آگهی شما رو در آن اکانت ها قرار میدهیم.

میانگین زمان آگهی ها : حدودا 6 ماه.
-------------------------------------------------------------------------------------------
مزایای این کار :
1.گرفتن بک لینک برای سایت و محصول شما در نتیجه افزایش رتبه در گوگل

2.افزایش بازدید هدفمند برای سایت = فروش بیشتر = مشتری بیشتر و دائمی برای کسب و کار سایت شما
-----------------------------------------------
راه های ارتباطی :

تلگرام : @ahmadi76
sms : 09392720413
ایمیل : [email protected]
----------------------------------------------

aliahmadi1376

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
کسی نیست؟
قیمت مقطوعه

nsco

Registered User
لایک‌ها
120
سلام پ خ بدید ممنون.

wizzcode

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام خدمت شما وبمستران گرامی.

تصمیم گرفتم با قیمت ارزان ، خدمات شما را در 40 سایت برتر نیازمندی و آگهی ایران ثبت کنم.

لیست رو پیوست کردم.

دانلود کنید.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
قیمت برای 40 سایت آگهی : 20 هزار تومان می باشد.

مهلت انجام کار: بستگی به سایت های ثبت آگهی دارد ، به محض تایید شدن آگهی شما ، لینک تمامی آگهی ها برای شما ارسال میشود.
------------------------------------------------------------------------------------------
نحوه ی کار : ما با ایمیل و مشخصات شما در سایت های نیازمندی ایرانی , ثبت نام میکنیم و آگهی شما رو در آن اکانت ها قرار میدهیم.

میانگین زمان آگهی ها : حدودا 6 ماه.
-------------------------------------------------------------------------------------------
مزایای این کار :
1.گرفتن بک لینک برای سایت و محصول شما در نتیجه افزایش رتبه در گوگل

2.افزایش بازدید هدفمند برای سایت = فروش بیشتر = مشتری بیشتر و دائمی برای کسب و کار سایت شما
-----------------------------------------------
راه های ارتباطی :

تلگرام : @ahmadi76
sms : 09392720413
ایمیل : [email protected]
----------------------------------------------
http://forum.persiantools.com/threa...ر-و-صاحبان-سایت-و-وبلاگ.827302/#post-11973020

بالا